Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#452) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra, már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a PH!-n az egyedüli, aki nincs oda a mai all-in-one okostelefonokért. Igaz, nincs nagy mobilos karrierem, és gyűjteményem sincs. Eddig két telefonom volt:
-Nokia 3210: erre nem lehet mit mondani, egyszerűen gyönyörű, és tökéletes. Egy idő után hiányzott a rezgőakksi belőle, de minden más pozitívuma azonnal kárpótolt :) Amikor lecseréltem, már elég öreg volt, az akksija már csak egy napot bírt, de a külalakja, az hibátlan maradt!
-Nokia 3100: ezt használom több, mint 4 és fél éve. Nagyon szeretem, bár vannak hibái: a rezgőakksi időnként nem működik, illetve próbáltam már összekötni a géppel, de nem lehetett felismertetni vele. Másik gépen sem, úgyhogy gyanítom, a telefonnal lehet valami gubanc. Lehet hozzá kamerát is csatlakoztatni, tud MMS-t, és WAP-ot (egyiket se használtam soha :) ). Szóval lehet, hogy még nem retro, de nemsokára az lesz.

És a régi nagy álomtelefonom: Nokia 8310, illetve Siemens c55. Az utóbbiról van valakinek tapasztalata? Mert be szeretnék egyet szerezni, csak nem tudom, hogy érdemes-e. Már új korukban sem voltak recsegésmentesek, de valamiért nagyon tetszenek :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.