Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) cyanide válasza cyanide (#100) üzenetére

Jelentem megtaláltam egy Motorola Associate 2000 tipusú mobiltelefont :) szép dobozával és kis füzetével. Egyik oldalán kivillan a burkolat fémtiszta valójában, olyan mintha megflexszelték volna :) És a végére a (szerintem) kuriózum: működik! :DDD

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#102) marsu válasza cyanide (#101) üzenetére


marsu
addikt

Kár, hogy Magyarországon már megszünt a 450MHz-es szolgáltatás ....

:( :(((

Press any key to continue ...

(#103) KrAt válasza cyanide (#98) üzenetére


KrAt
veterán

Hűűűte hallod ha ennyi régi telód van, és van, ami eladó, dobj meg privivel, megegyezünk :R :)

[ Szerkesztve ]

(#104) marsu válasza cyanide (#101) üzenetére


marsu
addikt

Volt valami Ericsson típusú is, ami ilyen nagy táska méretű telefon volt ...

Olyan nincs?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#105) cyanide válasza marsu (#102) üzenetére

Nem tudom, hogy működik. Naivan körbe forgattam a Motorlát hátha találok rajta egy lyukat a simnek...

KrenAtesz: nem akarlak kiábrándítani sajna ezen kívül talán ericcson GH198ból lehet egy pár darab, de nem biztos, hogy még meg vannak.

Ennyi a telefon készelt, sajnálom, hogy nem szolgálhatok kincsesbányával...

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#106) Diego!


Diego!
senior tag

Ha minden igaz elő tudom kukázni a régi A1018-asom ha valakit nagyon érdekel...

(#107) KrAt válasza cyanide (#105) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor mindegy, abból már marsu kolega jóvoltából van egy :)

(#108) KrAt válasza Diego! (#106) üzenetére


KrAt
veterán

Érdekelhet :)

(#109) Diego! válasza KrAt (#108) üzenetére


Diego!
senior tag

Csak szólj és ünnepek után postára dobom. ;)

(#110) marsu


marsu
addikt

Én egy ilyen telefont szeretnék: [link]

:D :DDD

Ha valakinek van egy, amitől megválna, akkor szóljon!

:R :R

Press any key to continue ...

(#111) Oldmobil válasza marsu (#110) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Olyanom nincs felesleges, de ebből van egy plusz:
Motorola Associate 2000
:DD

(#112) ono19


ono19
újonc

halli.
van vkinek esetleg müködö nokia 2010es mobiltelefonja elado????

(#113) Viktor0610 válasza ono19 (#112) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgye nem itt üzleteltek? :U

Erre találták ki Parciék az Apróhirdetés-szekciót, tessék azt használni! ;)

Samsung Galaxy A54

(#114) Turbo8850b


Turbo8850b
csendes tag

Kinek van Nokia 8910-ese?Szerintem ez a világ legtutibb telefonja, elegáns és szép!
Ilyenem van :D!!
Van egy eladó szép állapotú, működöképes+ 2akksi Nokia 8810-esem!
ki mennyit adna érte??
ÜDV

(#115) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Itt van a Stimpyke, helló !!!

Csak idetaláltam......wazze nem is tudtam eddig erről a topicról, pedig már az első hsz-ben szerepelek:DDD Na mindegy. Nem tud valaki olyan oldalról, ahol fent van az összes teló? Marha jó volna tudni, hogy mi az amim nincs.(bár azt sem tudom pontosan mik vannak).Kéne csinálni egyszer egy kis gyűjtői börzét...véleményeket, ötleteket várnék, hátha létrehozható a dolog.

Üdw : Stimpy

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#116) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Nem igazán a retro telók a favoritjaim, de más topik nincs.
A héten vettem egy szép és jó Nokia 7650-est. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#117) Oldmobil válasza Stimpy (#115) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Hát, hogy az összeset hol találod meg azt nem tudom, de viszonylag jó kiindulási alap a www.gsmarena.com, meg most találtam a www.nokiamuseum.de lapot, ott szinte minden Nokia fent van, Ericssonosból meg ez a legjobb: www.ericsson.poral.net.
Én benne lennék a gyűjtői börzében, de ha azt elsőre nem tudjuk öszehozni, lehetne egy gyűjtői találkozót is szervezni, ahhoz nem is kell más, csak egy hangulatos kocsma.
Üdv,
Péter

(#118) Stimpy válasza Oldmobil (#117) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Respektálom az ötletet:)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#119) babócka


babócka
csendes tag

Van egy pár retro nekünk is, mert ami már nekem nem kell megy apuhoz, bár most az LG-be annyira beleszeretett, hogy rég kérdezte nem akarom-e lecserélni a telómat:)) Meg van az első 3110-esem, tuti működőképesen, tokkal vonóval bár a doboz már nincs meg, viszont még az autós kihangosítója is meg van valahol. A jó kis Sie A40-es, a Samsung SHG210-es. Vot 331o-esem, is de sürgősen eladtam, mert 1 hónapon belül 2-szer kellett benne életet cserélni. Többet volt szervizben mint nálam.
Én egy szintén nem túl új, bár talán még nem retro-ra vadászok, egy Pana G70-re. Visítson mindenki, ha valahol lát ilyen kis púderdobozt!

(#120) Stimpy válasza babócka (#119) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Küldtem pü-t.....

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#121) Flashback


Flashback
addikt

Nekem a kedvencem őőő

volt is ilyen telóm de eladtam valami 20K-ért 2002-ben :(
Most vásárolnék egyet!!!!!!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#122) Stimpy válasza Algieba (#116) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Van hozzá valahol gyári cd-m, ha esetleg nem kaptál volna hozzá....

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#123) marsu válasza Oldmobil (#111) üzenetére


marsu
addikt

Ha esetleg lesz, majd gondolj rám ...

;)

Köszi!

:R

Press any key to continue ...

(#124) Algieba válasza Stimpy (#122) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szerencsére kaptam hozzá dobozt, leírást és a cd-t is.
Decemberben veszek bluetooth adaptert és összehozom a PC-vel. :)
Addig a K320-as a közvetítő a gép és a telefon között. Kékfogát gond nélkül összeakasztja a 7650-esével. Csak úgy röpködnek az adatok a két telefon között.
Tetszik eme "régi" okostelefon. Van ám hangulata.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#125) Stimpy válasza Algieba (#124) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Ok, ennek örülök....bár meg is lepődtem volna, ha nem tökéletes állapotút szerzel....az nem Te lennél.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#126) Algieba válasza Stimpy (#125) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:)
Azért némi kopás van a burkolatán, de nincs lelakva a háza és a kijelzőjén is csak két kisebb dörzsölt folt van és pár jelentéktelen karc.
Előző tulajdonosa bizonyosan megbecsülte.
Egyébként más is meg akarta venni, de ő 3 nappal lemaradt róla. Ő szintén a régi telefonok kedvelője.
Nem bántam meg, hogy őt választottam. Meglepően könnyen használható.
Egyet meg kell oldanom, az energia ellátását, mert okostelefonként nagyon kajás. Egy nap alatt lemeríti az új akkut.
Vajon, az utángyártott akku megbízható? Mert van 1200-as. Gyáriban csak 830-as van. Az meg kevéske neki, hisz pont egy ilyen van benne.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#127) Stimpy válasza Algieba (#126) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Haveromnak anno elment 2-3 napot egy feltöltéssel, csak arra nem emlékszem, hogy milyen akkut használt.Ennek tükrében nem kizárt, hogy jó lehet az utángyártott.

:)Az aláírásod nagyon jó, és nagyon jó helyről való.:K

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#128) Algieba válasza Stimpy (#127) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyébként beszereztem egy Motorola V3688-ast, csak sajnos, dobálja a térerőt és senki sem tudta bevállalni a javítását, és van egy tökéletes Alcatel 715-ösöm. Ez utóbbi szintén szerencsés beszerzés volt. :)
Vehetnék egy 8210-est is, de már van 8310-esem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#129) fateless


fateless
veterán

Gazdát kereső Sony MZ5-ról hallott valaki?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#130) Algieba válasza fateless (#129) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem hallottam még ilyen telóról. Csak a Sony CMD-Z5-öt ismerem. Abból tudok eladó példányt.
Egyszer beterveztem egynek a beszerzését, de aztán másik modellt választottam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#131) fateless válasza Algieba (#130) üzenetére


fateless
veterán

Elég hasonló hozzá, de az már mp3 lejátsztós! Íme
Igazából z7 is tetszene. A kettő közül valamelyik

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#132) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Egyszer egy 7650-nt én is nagoyn szívesen beszereznék mrá,csak drágállom azértük kért árat egyelőre :/

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#133) Volkov válasza Stimpy (#115) üzenetére


Volkov
aktív tag

:)

Az a baj, hogy lusta vagyok frissiten a listát :D
Jelenleg én kb olyan 103 típus körül járok, mostmár jövőhétre be akarom fejezni telejsen.
(1-2 hiányzik, plusz nem probáltam ki mindet még, h mi baja, stb)
De ha vkit érdekel, itt a listám: [link]

Egy ilyen börze jó ötlet, összeszedném amiből több van, és élőben mehetne a cserebere :D

:)

(#134) Stimpy válasza Volkov (#133) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Te még mindíg jobban állsz, mint Én....se lista se semmi, csak ami fejben van....a "börzét" összeszervezhetnénk valamikorra , nekem is van cserélnivalóm bőven.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#135) hito válasza fateless (#131) üzenetére


hito
nagyúr

Kedves fateless!!!
Ha érdekel van számodra egy eladó Sony Z7-esem!!!Kb. 1hónapja vásároltam 0 percesen a Cobra GSM-ben, mert ilyen téren én is elég őrült vagyok...Eredetileg MZ5öst vagy Z5öst kerestem, de esélytelen volt. Aztán bukkantam rá erre. És tényleg 0 perces volt, Franciaországból jött a teló. Ha érdekel én 15ért vettem, mondj rá valamit, majd megegyezünk. Ja és természetesen még mindig karcmentes és szinte új...Igazi ritkaság ilyen telóból. Ha valaki mást érdekel nyugodtan írjon, vagy hívjon:06-70-531-0031....Üdv

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#136) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Emberek ! Mikorra hozzunk össze egy találkozót? Akár sörözős, akár börzés, akár mindkettő. Jómagam december első két hetében szabin vagyok, akkor jól átválogatok mindent.Idén...jövőre?

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#137) Viktor0610 válasza Stimpy (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyesmivel fáradjatok át a Fáradt gőz részre. ;)

Nyiss topikot és linkeld be ide.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#138) Stimpy válasza Viktor0610 (#137) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Megoldható, bár abszolút nem értem a miértjét....egy ilyen jellegű topicba ez szerintem belefér.Ha nem, hát én kérek elnézést. Üdw : Stimpy

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#139) Viktor0610 válasza Stimpy (#138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A találkozó átbeszélése/megszervezése nem épp' szakmai téma, viszont annál jobban való a fáradt gőzbe, a fórum közösségi részére. ;)

Samsung Galaxy A54

(#140) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Megtaláltam az apám régi telefonját, egy Nokia 6150-est. A kazánházban leltem rá egy szatyorban. Majdnem csúfos véget ért szegényke. Letisztogattam. Megéri felújítani? Ki kéne sütni, mert Westel függő. Akkor az akkuja tutira halott, mert nem vesz fel töltést. Annyi energia volt benne csak, hogy be tudtam kapcsolni és megállapítani, hogy függő. Külsőleg szép állapotban van. Valószínűleg régi emlékként lesz kiállítva a polcomon. Én tutira nem dobom ki.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#141) Ricardo válasza Algieba (#140) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért próbáld meg feltölteni
dugd rá és hagyd rajta. Én jártam már úgy hogy a régi telefont a töltőn hagytam és csak pár óra után indult el a töltés.

(#142) Pukkancs


Pukkancs
tag

3310-ese kinek volt? És első telefonként? imádtam azt a telefont, soha nem volt olyan probléma, hogy valami beállítást nem találtam azt lecseréltem egy modernnebbre, mert már nem volt az igazi benne semmi és egy se k300i lett (már azt is kicseréltem). Az eddigi legjobban kezelhető telefonom volt az a nokia, a maiak mind fölöslegesen el vannak bonyolítva, hiszen minek kell minden vacaknak külön gomb?
mod: érthetőbbé tettem a szöveget :S

[ Szerkesztve ]

(#143) Diego! válasza Pukkancs (#142) üzenetére


Diego!
senior tag

Én a 3210-est szerettem, kétszer is volt olyan telóm...hát azok tényleg nem voltak bonyolultak. :))

(#144) Coyote2000 válasza Algieba (#140) üzenetére


Coyote2000
őstag

ha feltöltöd, lehetőleg úgy csináld hogy ott vagy a közelben. Régi telcsiknél (főleg ha kazánházban volt tárolva :DDD ) előfordulhat egy kis zárlat... jobb félni mint megijedni, aztán hírként felkerülni a mobilarénára, hogy "Békéscsabán Nokia robbant" :D

(#145) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, vigyázni fogok a töltésre. :)

Egyébként, ha minden igaz, és még nem dobta ki a srác, lesz egy Nokia 8110-esem is a jövő héten. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#146) Stimpy válasza Algieba (#145) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Ha meglesz a 8110-esed, légyszi szólj és elkezdek irigykedni :DDD Én most a héten szereztem egy 7110-est :))
A 6150-es akkuja meg valószínűleg el fog indulni, csak meg kell várni, hogy magához térjen.Esetleg megpróbálhatod 9V-os elemmel "bebikázni".

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#147) Algieba válasza Stimpy (#146) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Beszéltem a sráccal, holnap behozza a telót. Rosszul emlékezett a számára, (itt tessék megkapaszkodni valamiben) banán Nokia helyett, króm Nokiát hoz, vagyis 8810-est.
:))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#148) Stimpy válasza Algieba (#147) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Az méginkább irígylésre méltó darab, gondolj rám, ha meguntad ;] Ezzel is csak akkor lesz gond, ha előlapcserés , mert az utángyártott nem passzol rá, a gyári meg horror drága.Én is ezzel szenvedek a 8850-esemmel.Gratulálok a szerzeményhez :)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#149) Algieba válasza Stimpy (#148) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szia!
Most sürgősen egy 8810-es akku kellene, mert a sajátja teljesen döglött. A töltőn lóg, és meg se nyikkan, csak annyira, hogy kigyulladnak egy kis időre a zöld ledek, de nem kapcsol be. :O
Akkut!

Egyébként csak zsebkopott. A króm réteg nagyobb részt még mindig beborítja. Jelentéktelen lepattanások, és 4 homályos, kopás folt van rajta. Ránézésre teljesen ép! A flipje stabíl. Valószínűleg csak a döglött akku a baja.

Ha életre tudom kelteni, nem hinném, hogy valaha is megunnám. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#150) Stimpy válasza Algieba (#149) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Hali ! Akkor nincs nagy baj, mert akkut max 2k-ért kapsz hozzá, igaz ez utángyártott.Ha felvillan, akkor meg hagyd még ott pár órát a töltőn, hátha magához tér.
Anno a 6510-re is azt mondtad, hogy soha nem kell más, ezért reménykedek :)

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.