Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) this is life válasza Bali27 (#3650) üzenetére


this is life
Ármester

Nem biztos , hogy működött volna az elhallgatással való újraküldés, ha könyvelt küldemény akkor nyoma van .
Az mpl miatti kifakadás jogos, tenni ellene nem nagyon lehet , sajnos kikerülhetetlenek a külföldi küldemények kiszállításánál . Hogy miért olyan a szolgáltatásuk amilyen , annak több oka van , alulfizetett , túlterhelt alkalmazottak , szinte bárkit felvesznek állományba aki jelentkezik . Esélyes , hogy nem rosszra , töröttre cserélték , hanem csak szimplán egyengettek egyet az üvegfólián . Van akinek ennyi is elég a mindennapi örömökhöz .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3652) Bali27 válasza this is life (#3651) üzenetére


Bali27
addikt

alt="" title=""
Ez tuti direkt csere volt

[ Szerkesztve ]

(#3653) mizoli válasza Bali27 (#3652) üzenetére


mizoli
addikt

De ha tele van ujjlenyomattal, mi a gond? Csak meg kell keresni a tettest 🙂

Én hagynám a fenébe, nekem nem érne annyit, hogy idegeskedjek miatta.

[ Szerkesztve ]

(#3654) this is life válasza Bali27 (#3652) üzenetére


this is life
Ármester

Csatlakoznék a felettem szólóhoz , sajnos ez a sztori negatív véget ért .Az Okát ne keresd , hisz válasz nem fog érkezni rá .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3655) Bali27 válasza this is life (#3654) üzenetére


Bali27
addikt

Azért kiposztolom a storehoz... Úgy írom le hogy lejöjjön mindenkinek hogy csak direkt kibaszással jöhetett ez így össze... Jól esik, és érezzék a törődést.

(#3656) Bali27 válasza mizoli (#3643) üzenetére


Bali27
addikt

XDA-n olvasgatom a SpiceOs-t is.. Márciusban csinálták az elsőt, és alig van tapasztalat.
EvoX-et kipróbálnám szívesen de nemsoká jön a Miui 12.5-ös.
Na meg mint többször láthattuk gondolnak egyet és abba hagyják az OS fejlesztését mert vetek új telót vagy bármi. Szóval jól meg kell gondolni.

(#3657) mizoli válasza Bali27 (#3656) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, elég friss a SpiceOS.
EvoX 5.6.1 nálam szépen dolgozik.

(#3658) Bali27 válasza mizoli (#3657) üzenetére


Bali27
addikt

Azt már nem merem újra.. Most tették fel a legújabb DotOs-t.
Jónak tűnik.Fod leírás is van.. 4x kell különböző fényerőnél regisztrálni és állítólag gyorsabb mint a miui... Hát kíváncsi leszek.. Van Gappsos és sima is..

(#3659) mizoli válasza Bali27 (#3658) üzenetére


mizoli
addikt

Tulajdonképpen tetszik a DotOS, bár van némi iOS beütése.
Kevésbé testreszabható, mint az EvoX.

(#3660) Bali27 válasza mizoli (#3659) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem az a lényeg hogy biztonságos és stabil legyen..
És ne Miui🤪

(#3661) mizoli válasza Bali27 (#3660) üzenetére


mizoli
addikt

Nem nagy kívánságok.
Stabil, biztonságos custom rom több is van, és egyik sem MIUI.

Bár ha rendesen kitisztogatjuk, akkor nem rossz a MIUI sem. Persze az adatvédelem felejtős.

Ha valaki az utolsó mondattal nem ért egyet, javaslom olvassa el legalább egyszer, mikbe egyezik bele, mikor elfogadja a Xiaomi feltételeit.

[ Szerkesztve ]

(#3662) Bali27 válasza this is life (#3654) üzenetére


Bali27
addikt

A kedves Seller megkért hogy tölsek fel képet az esetről. MOndom jó, ok, hova tölthetem.
Vissza írt hogy már nem szükséges, mert visszatérítették a pénzt...
DotOs, és ha nem válik be akkor EvoX-et kipróbálom...
Látom van új Orangefox Twrp, meg "sima" is....

(#3663) this is life válasza Bali27 (#3662) üzenetére


this is life
Ármester

Korrekt volt , több volt a vélt vagy valós feszko, úgy tünik .
Az orange twrp használd , mert a módosított orosz nem tudja feloldani a meghajtó titkosítást . Bootolj sima twrp-vel , majd mehet az orange telepítése .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3664) mizoli válasza Bali27 (#3662) üzenetére


mizoli
addikt

Azóta használom az OrangeFox-ot, amióta elérhető. Ha van frissítés, felteszem az új verziót. Jól működik. A legújabb végre megtartja a beállításaimat is 🙂

(#3665) Bali27 válasza this is life (#3663) üzenetére


Bali27
addikt

Nem tudom mi van a telefonommal.. Az összes nem MIUI-s rom(most Cr droidot tettem fel..) az ujjlenyomat olvasóval szivat. Vagy nem tudom neki beadni, felvetetni mert kb amikor a 10. rossz próbálkozás van akkor kilép...vagy ha sikerül akkor kint van a képernyőn az ujjlenyomat olvasó folyamatosan :D

(#3666) Bali27


Bali27
addikt

Ha valakit érdekel akkor itt lesznek a legfrissebb romok mindig..
Már van EvoX 5.7 ami még az XDA-n sincs fent per pill :D [link] majd Summaryra klikkelj.

[ Szerkesztve ]

(#3667) Bali27


Bali27
addikt

DotOs tökéletesen működik.. Baromi gyors az ujjlenyomat olvasó... De ettől az IOS-es felülettől megint úgy érzem magam mint ha MIUIN lennék :D
Megy fel az 5.7 EvoX...

(#3668) this is life válasza Bali27 (#3667) üzenetére


this is life
Ármester

Látszik ,hogy hétvége van 😁😂 , azért legyél óvatos , nehogy szopórollerre rakd magad , mint a 3 note 10 lite telefonnal rendelkező topik társunk .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3669) Bali27 válasza this is life (#3668) üzenetére


Bali27
addikt

:D Remélem nem lesz az...
EvoX 5.7-et feltettem..Eddig úgy néz ki hogy ez marad... :)

(#3670) Bali27


Bali27
addikt

De nem értem hogy miért az összes custom romban Pixel launcher van????
google playből sima bankkártyával nem gáz vásárolni? Ki hogyan csinálja?

(#3671) this is life válasza Bali27 (#3670) üzenetére


this is life
Ármester

Vasarolhatsz bankkártyával , de ne add hozzá a fiókodhoz, he mégis megteszi az áruház , inkább töröld utána . A másik lehetőség a szolgáltató univerzális egyenlege ami áruházi vásárlásra felhasználható pl a telenornál , emlékeim szerint a tkom-nál is igy van .
A pixel launcher oka pedig a stock közeliség , de ez már android 3-4 környékén is igy volt .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3672) Bali27 válasza this is life (#3671) üzenetére


Bali27
addikt

Ja hogy telenor számlához hozzácsapja a vásárlás értékét? Mintha láttam volna valahol ilyet..
Gondolkodtam hogy a Novát megveszem, de nem tudom megéri -e?

(#3673) this is life válasza Bali27 (#3672) üzenetére


this is life
Ármester

Érdemes megvárni mig akciós lesz, anno 500 ft-ért vettem meg , annyiért , még ha nem is használom vétek lett volna kihagyni . A sima nova ingyenes , a prime a fizetős , lényegesen több funkcióval (persze a gesztusvezérlés ) hála a miui 12/a11 párosnak nem müködik alatta .
Lehet hogy szükség lesz a telenornál az áruházi vásárlások engedélyezésére , beállítására .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3674) mizoli válasza this is life (#3668) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, ja, értem én 🙂
De így 3 különböző rendszert tudok egyszerre használni. Vagyis egymás után. Vagyis, izé... ahogy jön 😁

Bali27
Igen, érdemes megvenni a Novát, nekem ezer éve megvan, azóta is ez a legjobb. Megérdemlik azt a kis támogatást.

Kártyát úgy csináltam, hogy az "igazi" kártyámhoz van egy virtuális (dombornyomott) net kártyám, ez hozzá van kötve a PayPal-hoz, és a PayPal van megadva a Google-nek.
Lényeg, hogy egyszerű legyen 😁

[ Szerkesztve ]

(#3675) Bali27 válasza mizoli (#3674) üzenetére


Bali27
addikt

Na én meg csak ámulok és bámulok..
Legujabb EvoX-be bele se tudok kötni. Nova megy szépen alatta, most már akadás nélkül... Stabil, akkumlátort se szívja eddig... Lakom be ezerrel mert bejött :)
FOD is tökéletesen gyors... Megkockáztatom hogy gyorsabb mint a Miuin.
+ Megvettem egy LineX nevű ikonpackot... ahhh nagyon baba... :C

[ Szerkesztve ]

(#3676) Bali27 válasza mizoli (#3674) üzenetére


Bali27
addikt

Nova alá van egy kiegészítő..
Sesame Universal search and shortcuts..
Ez mire jó? Mert mindenhez hozzáférést kér..

(#3677) mizoli válasza Bali27 (#3676) üzenetére


mizoli
addikt

Itt van, hogy mire jó 🙂

Én semmilyen kiegészítőt nem használok a Novához, nincs rá szükségem.

(#3678) Bali27 válasza mizoli (#3677) üzenetére


Bali27
addikt

Tudnál segíteni? EvoX van fent.. Baromira tetszik vioszont egy dolog nem igazán smakkol.
Munkám miatt néha előfordul hogy egyszerre ketten is hívnak..
Amikor le van zárva a teló, bejön egy hívás, felveszem.. Az addig ok..
De amikor még beszélek és mondjuk a vége felé vagyunk, de bejön egy másik hívás is, akkor amikr ez lerakja, nem tudom felvenni a másikat mert lée van zárva a teló.. Elkezd ujjlenyomatot kérni, vagy felpöccintés/kód... Baromi idegesítő :)
Erre van valami megoldás vagy beállítás?

(#3679) mizoli válasza Bali27 (#3678) üzenetére


mizoli
addikt

Nem találtam erre vonatkozó beállítást. A dotOS-en is így volt?
Talán a hívásvárakoztatást lehetne megnézni, de a teszt telefonomon nem működik a mobilhálózat. 😒
Esetleg ezt próbaképpen beállíthatod:
Lezárási képernyő - Lezárási képernyő kihagyása (Arcalapú feloldás után a legutóbbi képernyő megnyitása)

(#3680) Bali27 válasza mizoli (#3679) üzenetére


Bali27
addikt

DotOst addig használtam ameddig rá nem jöttem hogy baromira nem tetszik a külseje és az se lehet állítani.. Azaz nem akarom majd megszokni....
A többit megnézem köszi...

(#3681) Bali27 válasza mizoli (#3679) üzenetére


Bali27
addikt

Csak annyit sikerült csinálni hogy a viselésérzékelést aktiváltam . Majd ma kiderül..

(#3682) mizoli válasza Bali27 (#3681) üzenetére


mizoli
addikt

Lezárási képernyő - Lezárási képernyő kihagyása (Arcalapú feloldás után a legutóbbi képernyő megnyitása)

Ez nem jó?

(#3683) Bali27 válasza mizoli (#3682) üzenetére


Bali27
addikt

Be volt állítva, szóval erre nem jó.

(#3684) Bali27 válasza mizoli (#3682) üzenetére


Bali27
addikt

Pár napi használat után eddig tökéletes volt..
Ma viszont.. Elment magától a FOD... Akármit állítok, újraindítom... Semmi...
Ha minden egyes restart után visszaáll az eredeti fontkészletre...
Legelőször mikor autóban fm transmitterrel használtam, tok jó volt.. Vissza kapcsot automatikusan amikor beindítottam az autót.. Na aznap volt egyedül amikor ilyet csinált.. Azóta maximálisan.. És nem állítottam el semmit😁😁😁😁

[ Szerkesztve ]

(#3685) mizoli válasza Bali27 (#3684) üzenetére


mizoli
addikt

Ha jól emlékszem, a FOD nálad sosem volt igazán jó.
A betűkre nem tudok mint mondani, eddig még egyszer sem jutott eszembe, hogy ne a gyári készletet használjam.
FM transzmittert sem használtam még, nem volt szükségem rá.

Hogy az EvoX magától elállítson valamit, azt nagyon furcsának találom, ez nem MIUI 🙂

(#3686) Bali27 válasza mizoli (#3685) üzenetére


Bali27
addikt

Ez a poén amikor írtam, pár órája az volt ami ugye írtam.. Most meg megint jó lett.. Pedig még újra se indítottam azóta 😅✌️

(#3687) mizoli válasza Bali27 (#3686) üzenetére


mizoli
addikt

Akkor megvan a probléma megoldása. Túl magas volt a légnyomás.
Vagy alacsony 😁

(#3688) Bali27 válasza mizoli (#3687) üzenetére


Bali27
addikt

Kb ... Mindegy..12.5 öt azért kipróbálom😆

(#3689) Bali27 válasza mizoli (#3687) üzenetére


Bali27
addikt

Sziasztok... Nagy szar van.. :(
Evox-et használtam.. legutolsó alkalommal irtam hogy szarakodott de helyrejött..
Ma estig tökéletes volt.. Erre elkezd újraindulni.. Állt az asztalon é egyszer csak feljött a fastboot.. ami kb 3mp-enként újraindul.
Nagy ritkán feljön a rendszer, olyankor azonnal mintha megnyomtam volna a bekapcs gombot feljön a restart, majd restartol,..

[ Szerkesztve ]

(#3690) vegyszer válasza Bali27 (#3689) üzenetére


vegyszer
addikt

Ehhez hányszor húzhattad újra a rendszer összesen?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3691) Bali27 válasza vegyszer (#3690) üzenetére


Bali27
addikt

AZ passz.. De víz miatt lehetett? Este 9 körül vizes kézzel megfogtam..Aztán filmet néztem párommal.. Majd csak arra leszünk figyelmesek hogy valami berreg.. Örökké újraindult az asztalon..
Most így gondolkodtam.. Kiszedtem szimkártyát, ilyesmit, és meghjaszárítóztam..
Most úgy látom hogy kezd észhez térni.
De az ikonjaim eltüntek meg a Nova asztalbeállítása is..

[ Szerkesztve ]

(#3692) Bali27 válasza vegyszer (#3690) üzenetére


Bali27
addikt

De a biztonság kedvvért mivel holnap nagyon kell a teló, feltettem a fastbootos Global EEA-t...
Remélem a telefonbeszélgetés hangja már ki van javítva.. Amikor megvettem EEA romon sokkal halkabb volt mint a xiaomi.eu romon.

(#3693) Bali27


Bali27
addikt

Fastbootba csak global van.. Az eea megzavart.

(#3694) Bali27


Bali27
addikt

Az lehetséges hogy a hegység meg a többi mozgó háttérkép alapból nics rajta?

(#3695) vegyszer válasza Bali27 (#3691) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha be is ázott volna, kiszáradni nem tud könnyen.
Ugyan te vagy a nagyobb romoló, de itt elvileg minden féle hivatalos romból van recovery és fastboot verzió is:
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/toco/
Én inkább innen választanék egy mindent törlő opciót alkalmazva egy romot.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3696) Bali27 válasza vegyszer (#3695) üzenetére


Bali27
addikt

Nem innen szedtem le, de a eea stable van fent..
Xiaomi.euhoz képest nem kis visszalépés..
Na mindegy nemsoká jön a 12.5 és .eu ba is lesz addig még csak kibírom ezzel

(#3697) mizoli válasza Bali27 (#3696) üzenetére


mizoli
addikt

Bár nem tudom mennyire volt vizes a kezed, de vizes kezes megfogástól nem szabadna beáznia. Elégszer szedtem szét és raktam össze, nincs rosszul megépítve a telefon, a kijelző is és a hátlap is végig szépen be van ragasztva. Az alját, tetejét gondolom annyira nem tapogattad, a gomboknál juthat be leginkább a víz, ott egy műanyag bigyó van, az tartja bent a gombokat a keretben. Vagy a kamerák körül, de ott egy burkolat van, oda elég sok víz kellett volna.

Lehet, hogy nálad valami egyedi probléma volt a rommal, eddig senki nem írt le hasonlót, én sem tapasztalatam. Esetleg akku probléma is lehet, de az úgyis kiderül.

Ellenben a teljesen eredeti, gyári EEA MIUI telefonomról (arról a simről) sürgősen kellett volna ma reggel telefonálni, nem tudtam, sötét kijelző, azt annyi. Újraindítás nem oldotta meg. A tárcsázó kényszerített bezárása után ismét ment minden.

Hát ilyen dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

(#3698) mizoli


mizoli
addikt

(#3699) Bali27 válasza mizoli (#3698) üzenetére


Bali27
addikt

Hát én kicsit beszartam tőle... Nagyon durva volt hogy bnömmel néztük a tv-t a telefon meg életre kelt az asztalon tőlünk 3 méterre... Ja az ikonok nagyrésze az asztalról eltünt, alulra meg a google és rendszer ikonok közül 5 db :D

Szóval most Evoxot meg custom romot nem szivesen teszek vissza.. Igaz a gyári romtól meg rókamiska környékez... De már nemsoká június....

(#3700) Bali27 válasza mizoli (#3698) üzenetére


Bali27
addikt

Szoktak kiadni amugy Officialt is? Az akkor van amikor nagyon frankón sikerült? Vagy ha nem akkor mi határozza meg? :)

Ma kijött ez is.. Igaz nem tartalmaz nagy dógokat...
Version: V12.1.6.0.RFNEUXM Android: 11.0 Region: EEAFilename: fw_toco_miui_TOCOEEAGlobal_V12.1.6.0.RFNEUXM_4bad62a819_11.0.zip Filesize: 83.9 MB

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.