Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Bali27 válasza mizoli (#4250) üzenetére


Bali27
addikt

Mindegy.. Este feldobom a miuit.. Ha ez is így merül akkor hamarosan kukázom a cuccot.

(#4252) Attesz42


Attesz42
csendes tag

DerpFest 12 szerintem a legjobb Akku időben is jobb.

[ Szerkesztve ]

(#4253) Attesz42


Attesz42
csendes tag

https://drive.google.com/u/0/uc?id=1BuZ_mQ7yFl0x0Fg2QGIZU1QL5pdTy_lu&export=download

(#4254) Bali27


Bali27
addikt

Feltettem a xiaomi.eut... Rossz benne a galéria. . Nem nyílik meg... És a kamera része is rossz... Csináltam fotot és nem mentette el.. legszívesebben dobnám a csába...

(#4255) Attesz42


Attesz42
csendes tag

Nekem a DerpFest romban minden müködik a galéria és a fényképezés is.

[ Szerkesztve ]

(#4256) Bali27 válasza Attesz42 (#4255) üzenetére


Bali27
addikt

Android 12-es már?

(#4257) Bali27


Bali27
addikt

Már gyurnék a miuira . Ugye jön az új és..

[ Szerkesztve ]

(#4258) this is life válasza Bali27 (#4254) üzenetére


this is life
Ármester

Esetleg egy hr ? A kezdetektől xiaomi.eu romon vagyok és no problem , egyedül amikor az android verzió lépet egyet felfele akkor volt bug kupac a rendszer.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4259) mizoli válasza Bali27 (#4254) üzenetére


mizoli
addikt

Tiszta telepítést csináltál?

(#4260) Bali27 válasza mizoli (#4259) üzenetére


Bali27
addikt

Igen...
Elsőnek Fastboottal a legujabb Globalt tettem fel. Csak ott amikor végzett valami errort írt ki és ujraindult,.. De gondolom nem gond mert rátoltam recoveryvel a Xiaomi.eu-t..
Csak ugye lelkesen tiltottam a cuccokat ADB Fastbbot toolsal és letiltottam egy olyan dolgot hogy....Miconnect service.... Uniplay service..
Most ujratettem őket és ment.. Megpróbáltam leszedni ujra néhányat...
És így is ment... 5 percel ezelőttig... Aztán megint nem és utána akár mit tettem fel vagy vettem le vagy ment vagy nem :D :D :D :D
Kész agyrém...
Egyébként miért nem lehet a lenyíló menübe kill appst meg AOD kapcsolót tenni????

Utóirat.. Úgy látom hogy az Uniplay service uninstall volt a gond...
Power detector , soter service és mi connect serviceről tud valaki valamit hogy mit csinálnak és tilthatóak -e?

[ Szerkesztve ]

(#4261) Bali27


Bali27
addikt

Találtam egy jó kis oldalt az előző kérdéseimre... :)
[link]

(#4262) Attesz42


Attesz42
csendes tag

DerpFest már Android 12 alapuló. A Telegram csatornán követheted. Egyre jobb. Az én véleményem szerint.

(#4263) mizoli válasza Attesz42 (#4262) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, kb. az összes újabb custom rom A12.
DerpFest-ből úgy látom január 13.-i az utolsó rom. Leginkább AndroidHQ254 (Dennis Murimi) portolja toco-ra a romokat, elvileg itt van az összes.

Nálam a változatosság kedvéért az Xtended-XS-First-Blood van fent.

(#4264) Attesz42


Attesz42
csendes tag

Szinte majdnem mindegyik, egy két rom kivételével Android 12. Azt is ki próbáltam. Nekem DerpFest jött be. Igaz hogy egy két menüpont angol de ez nekem nem okoz gondot. Akku ideje nekem megfelel stabil és most már OTA frissítésen is frissíthető.

(#4265) Bali27


Bali27
addikt

Most picit miuin maradok szerintem... Vagy régen volt fent vagy nem tudom de nem látom olyan veszesnek mint régebben...
Amúgy nem rootolt Xiaomi.eu-val biztonságosan lehet használni a banki alkalmazásokat?

(#4266) vegyszer válasza Bali27 (#4265) üzenetére


vegyszer
addikt

Banki appja válogatja. Van, ami a root miatt sír, van ami már a nyitott bootloader miatt is.
Ha probléma lenne, akkor Magisk Hide beépülő mudullal orvosolható a bibi (persze root kell)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4267) vegyszer válasza Bali27 (#4265) üzenetére


vegyszer
addikt

Amúgy az elmúlt másfél évben hány romot tettél fel? Miért épp a xiaomi.eu rom lenne olyan, aki vissza akarna élni a banki adataiddal? Miért nem az n+1 egyéb fejlesztés esetén merül fel ez benned?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4268) Bali27 válasza vegyszer (#4267) üzenetére


Bali27
addikt

Mindegyikben felmerült :D Ezért nem használtam, csak az itthoni sz.gépről :)

[ Szerkesztve ]

(#4269) Bali27


Bali27
addikt

Na.. Néhány napja használom a Xiaomi.eu-t.
Az akkuidővel meg vagyok elégedve,remélem kitart mert az EvoXnél meg az elején nagyon megvoltam😁
Viszont a Samsung böngészőben amikor le vagy felfelé hajtok akadozik, vissza ugrik ahonnan tekerni akartam🤬
Kéne már egy rendes Oprendszer...
Apropó...lenyilo menüt hogyan tudom megforditani hogy bal oldalt legyenek az értesítések jobb oldalt meg a kapcsolók?
Rohadtul nem áll kézre így..

[ Szerkesztve ]

(#4270) mizoli válasza Bali27 (#4269) üzenetére


mizoli
addikt

Leginkább a Samsung böngészőt hssználom, de még egyszer sem ugrált sehová.
Jelenleg EEA és Xtended-XS-First-Blood, régebben xiaomi.eu/multi romokon tesztelve 🙂

Elvileg az értesítések és irányító központban van. EEA romon alapértelmezetten a bal oldalt kell lehúzni az értesítésekhez, (itt) nem is lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#4271) Bali27 válasza mizoli (#4270) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor a szélhozzáérés maximalizálása lehet a gond..
Evoxen nem csinálta, és észre vettem hogy itt amikor egykézzel fogom belog a mancsom... Nem nekem találták ki a miuit😟

(#4272) mizoli válasza Bali27 (#4271) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, az lehet, hogy odatapizol, ahol nem szereti 😁

(#4273) MÚMIKA


MÚMIKA
csendes tag

Üdv!

CrDroidot próbálta már valaki? Legutolsó stabil xiaomi.eu romon vagyok, de elég lassú, a fény állítása nem működik néha, a Spotify használata közben meg lehal az egész teló... Banki app miatt kérdezem, működik-e rendesen minden?

(#4274) Bali27 válasza MÚMIKA (#4273) üzenetére


Bali27
addikt

Ott valami más bibi lehet..
Cache/dalvikot töröltél mostanság?

(#4275) MÚMIKA válasza Bali27 (#4274) üzenetére


MÚMIKA
csendes tag

Igen, igen, minden update után cache törlés az alap, utána is megtettem párszor, de lehet az EDXposed kavar be a miui customizerrel...Most vizsgaidőszak vége van, lehet jövőhéten rápróbálok a CRdroid-ra is, elvileg official, nem lehet olyan kaka :B

[ Szerkesztve ]

(#4276) this is life válasza MÚMIKA (#4275) üzenetére


this is life
Ármester

A miui mellett az xposed tud galibát okozni , vsz maga a framework stock androidra készült , sem mint a miui által eléggé módosított felületre .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4277) vasi79


vasi79
aktív tag

Nemrég összetört a telóm. Eleje-hátulja. Javíthatatlan a tmx szerint. Szerencsére volt rá biztosítás. Csere telefon lett helyette a Voda választékából, egy saomi 11 lite 5g. Az üzemidő a gyenge pontja. A rendszer baromi gyors és az 5 nap alatt egyszer döccent, röccent, akadt meg semmi. Ebből a szempontból jobb mint a note

(#4278) cimbi66 válasza cimbi66 (#4181) üzenetére


cimbi66
csendes tag

Hello Mindenki! Régebben volt egy problémám , hogy beragadt egy verzióm (Android 10 12.0.2.0 QFNEUXM)(Máshol telefon forumában is olvastam róla, tehát nem egyedüli probléma volt ez) Nem adott fel friss új verziót hónapokig, hiába kerestettem vele. A manuális frissítésnek nem mentem neki, féltem tőle. De a héten egyszer csak felajánlotta a 12.5.5.0 RFNEUXM verziót és simám felment :C :C. Így megoldódott a problémám és remélem most már a további jővőbeli frissítések is megjönnek. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4279) mizoli válasza cimbi66 (#4278) üzenetére


mizoli
addikt

Nem nagy ügy a manuális frissítés, nem kell félni tőle, persze véletlenül sem akarlak rábeszélni. 🙂

vasi79
Sajnálatos eset, de vevő lettem volna egy működő alaplapra.

[ Szerkesztve ]

(#4280) vasi79 válasza mizoli (#4279) üzenetére


vasi79
aktív tag

A készüléket sajnos nem kaptam vissza.

Up: az előző hsz-omhoz. Egyszer sem döccent a rendszer. Kimaradt a "se" és tényleg nagyon flow és gyors. Hogy miért nem fért bele egy jó akku?!

(#4281) mizoli válasza vasi79 (#4280) üzenetére


mizoli
addikt

Ha még az akku is jó lenne, nem vennél másik telefont, éhen halna a Xiaomi 🦴

(#4282) vasi79 válasza mizoli (#4281) üzenetére


vasi79
aktív tag

:DD

(#4283) this is life válasza vasi79 (#4277) üzenetére


this is life
Ármester

Nem azért hogy védjem a telefonom , de nálam nem szokása lagzani :DDD .
A mai napig ugyan olyan összeszedetten működik mint a mi mix 2 (utoljára anomáliát a kukarobi váltás okozott) hr lett a vége , illetve pár frissítés erejéig az alkalmazás előzményből nem volt elérhető az alkalmazás beállítás , bugos volt ez a része a sw-nek , de javítva lett .

Valld így négyszemközt , hogy már viszketett a tenyered egy új telefon után , és emiatt hajtottál át autóval többször is lite-on :DDD ;]
ui.: Ne vedd komolyan az oltogatást .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4284) mizoli válasza this is life (#4283) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, ja, láttam is az esetet. Valaki ledobta a betonra a telefonját, ugrált rajta, de nem volt elégedett az eredménnyel, és bevetette a kamiont.
Ezek szerint a fórumtárs volt az 😁

(#4285) this is life válasza mizoli (#4284) üzenetére


this is life
Ármester

Az 5 kilós kalapács még mindig a kezében van , ami a biztonság kedvéért nála volt ;] :DDD
De aljasok vagyunk ;]
Rég törtem telefont , de nem volt jó érzés ha vissza gondolok rá (igaz fél év alatt háromszor is sikerült ezt a feladatot abszolválni :O ) .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4286) mizoli válasza this is life (#4285) üzenetére


mizoli
addikt

"De aljasok vagyunk."

Valóban ;]

Bocs vasi79, nem ellened van, csak a vicc kedvéért.

(#4287) this is life válasza mizoli (#4286) üzenetére


this is life
Ármester

Vajon az új telefonját mikor éri khmm baleset ? :DDD
Megéli majd a két éves kort ? ;]

Vasi79 , tudom , hogy véletlen volt , de nem lehet kihagyni :B

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4288) vasi79 válasza this is life (#4287) üzenetére


vasi79
aktív tag

mizoli :K:DD

(#4289) vegyszer válasza this is life (#4287) üzenetére


vegyszer
addikt

Redmi note 5 fórumban volt ha jól emlékszem busz által eltiport teló, és olyan is amit kiflibe hajtott egy csomagtérajtó lecsapással a gazdája. Nézni is fájt a képeket...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4290) Attesz42


Attesz42
csendes tag

New update available! (via OTA)
Device: Mi Note 10 Lite Global
Codename: #toco
Type: Stable Beta Recovery
Version: V12.5.7.0.RFNMIXM | 11.0
Size: 2.7 GB
Changelog:
(System)
Updated Android Security Patch to January 2022. Increased system security.

@MIUIUpdatesTracker | @XiaomiFirmwareUpdater

(#4291) mizoli válasza Attesz42 (#4290) üzenetére


mizoli
addikt

És milyen új hibák vannak benne? ;]

(#4292) Attesz42


Attesz42
csendes tag

Nem tudom. Nem használom. Én csak a DeepFrest romról tudok nyilatkozni. :)

(#4293) this is life válasza mizoli (#4291) üzenetére


this is life
Ármester

Eddig nem találtam hibát benne , változott a galéria , a system font is vékonyabb lett, a beállításokon belül pár menüpont is magyar lett az angol helyett .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4294) mizoli válasza this is life (#4293) üzenetére


mizoli
addikt

A kérdés vicces akart lenni, de köszi, hogy foglalkoztál vele.
Lehet, hogy ránézek én is.
Jelenleg a 2022.01.24-i EvoX van a harmadik típusú teszt telefonon, kb. belaktam. Ezt is arról írom.
Ha szeretném az Android 12-t, egész jónak mondanám ezt az EvoX verziót. 🙂
Amíg lehet, maradok A11-en, aztán látódik, hogy belekóstolok-e a tiltott gyümölcsbe, bár a gondolata is rémisztő 😱. A Google egyre erőszakosabb "mindent tudni akarok rólad" hozzállása szintúgy.

Azért kíváncsi lennék egy A12-es MIUI-ra, de ezért nem veszek új telefont 😁

(#4295) this is life válasza mizoli (#4294) üzenetére


this is life
Ármester

Tudom ,hogy vicc volt , bár nem minden alapot nélkülöző dologról van szó
. Nem kell félteni a xiaomi fejlesztő mérnöki gárdát, ha valami elrontásáról van szó . Igaz eddig velük szerencsém volt , eddig amit hibát összehoztak az javították (redmi 3 hotspot hiba, mi note 10 lite tárcsázó , előzmények lista hiba) .
Részed lehet majd az A12-ben, mert a miui 13 elvileg az A12-vel jön majd "sajnos" . :DDD ;]
Amúgy előre félek tőle, túl probléma mentes a telefon , az ilyet pedig csak elrontani lehet .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4296) mizoli válasza this is life (#4295) üzenetére


mizoli
addikt

Ha jön, akkor a kettes számú teszt telefonon kipróbálom.
Az egyes számú marad A11-en, jó az nekem. 🙂

(#4297) this is life válasza mizoli (#4296) üzenetére


this is life
Ármester

Előre is köszönöm a közösség nevében az önfeláldozást :R .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4298) mizoli válasza this is life (#4297) üzenetére


mizoli
addikt

Szívesen 😇
😁

(#4299) Bali27 válasza this is life (#4293) üzenetére


Bali27
addikt

Android Auto megy?

(#4300) this is life válasza Bali27 (#4299) üzenetére


this is life
Ármester

Passzolom a kérdést , nekem hagyományos autóm van . :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.