Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Sebibalu válasza rellif (#999) üzenetére


Sebibalu
őstag

Lyukra mentem :(

(#1002) this is life válasza Sebibalu (#1001) üzenetére


this is life
Ármester

Hát lyó alaposan :D de ami késik az nem múlik. Mondjuk lehetnének fürgébbek .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1003) Soma01


Soma01
veterán

Szerintetek hány MIUI és hány Android fő verzió frissítést fog hivatalosan megkapni ez a telefon?

(#1004) vegyszer válasza Soma01 (#1003) üzenetére


vegyszer
addikt

Kettőnél többet kizártnak tartom, hogy kapna

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1005) this is life válasza Soma01 (#1003) üzenetére


this is life
Ármester

Talán két android verzió és 3 esetleg 4 miui .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1006) Bali27 válasza this is life (#980) üzenetére


Bali27
addikt

Ezeket mivel gyomláltad ki? Van rá esély hogy kevésbé profi mint szerény személyem egyszerűen kiszedje ezek egy részét?

(#1007) oOKitsuneOo


oOKitsuneOo
tag

Az EU romok mindig csütörtök hajnalban kerülnek ki.

(#1008) this is life válasza Bali27 (#1006) üzenetére


this is life
Ármester

Twrp alól a system könyvtár felcsatolása után kézzel töröltem a system/app , system/privapp mappából illetve az adb_fastboot_tools alkalmazással windows alól , mert volt egy két makacsabb fajta .is

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1009) Melorin


Melorin
addikt

Sajna ez a teló is kezdi azt a hülyeséget amit az előző Note 4 csinált. A leveleimről vagy nagyon későn kapok értesítést (gmail) vagy akkor jelez ha feloldom a kijelzőt és elkezdem nyomkodni. Nem tudom, hogy a mobilnet/wifi alszik kikapcsolt képernyőnél vagy a Gmail, de ez így nagyon gáz.
A gmail-t pedig beállítottam hogy ne optimalizálja az akkuhasználatot.
Mit tudok még tenni, hogy azonnal jelezzen ha érkezik emailom?

(#1010) Dayerdroid válasza Melorin (#1009) üzenetére


Dayerdroid
tag

A gmailban van olyan beállítás hogy minden levélről külön értesítést küldjön. Lehet az segít. Nekem be van állítva és nincs vele baj. Az akku optimalizálás nincs is kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1011) Imi1981 válasza Melorin (#1009) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezzel a gmail-el sokan szenvednek más telókon is (Samsung s10 és note 10 fórumban olvastam ilyet sokat) . Ők más email alkalmazással próbálkoztak . Bevallom nekem még egyik márkájú telómon se volt probléma vele .
Esetleg nézd meg ezeket a beállításokat : gmail beallitasokban link link és telefonon beállításokban megkeresed a fiók beállításokat és ott a szinkronizálást link . Ezeket a képeket most Samsung telón csináltam de szerintem ez ugyan olyan minden telón .

[ Szerkesztve ]

(#1012) mb702


mb702
tag

Akit érdekel, már elérhető a MIUI12 ROM a Xiaomi.eu-tól fastboot és recovery formátumban is.
[Innen tölthető] .

(#1013) Melorin válasza Imi1981 (#1011) üzenetére


Melorin
addikt

Ezek a beállítások alapok, kapom a leveleket csak nem megbízhatóan.

Új probléma, a NotifyBuddy sem villogtatja a karikát ha kapok valamit, mintha nem futna a háttérben :F

(#1014) rellif válasza mb702 (#1012) üzenetére


rellif
senior tag

Végül ez még android10 alapon maradt?
Amúgy köszönjük :R

(#1015) rellif


rellif
senior tag

Bátrabbaknak pedig már elérhetőek a 4PDA-n
HavocOS 3.7
AOSP_v220 Pure
LineageOS 17.1

(#1016) mb702 válasza rellif (#1014) üzenetére


mb702
tag

Igen, ez (még) 10-es alapon van.

(#1017) Wollie


Wollie
tag

Sziasztok! Tapasztalt valaki olyat, hogy nem kapja meg az SMS-eket? A közelmúltban több üzenetet nem kaptam meg és most valaki jelezte hogy nem sikerült neki elküldeni az sms-t mert állítólag én nem voltam online. Tud valaki erre valami megoldást ötletet, hogy mi okozhatja ezt a problémát? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Zújonc

(#1018) busman


busman
addikt

NEUXM-re még semmi?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1019) Dayerdroid válasza Wollie (#1017) üzenetére


Dayerdroid
tag

Wowifit használsz?

(#1020) rellif válasza Dayerdroid (#1019) üzenetére


rellif
senior tag

VoWiFi vagyis a Wi-Fi hanghívásnak mi köze van az SMS-hez?

(#1021) Melorin


Melorin
addikt

Ha olyan wifire csatlakozok amin nincs internet, a mobilnetre felcsatlakozik automatikusan a teló? Vagy nekem kell azt aktiválni a fejlesztői beállításokban, hogy sose kapcsoljon ki a mobilnet?

(#1022) Dayerdroid válasza rellif (#1020) üzenetére


Dayerdroid
tag

Ha az aktív akkor az sms is azon megy. Úgy használtam amíg rá nem jöttem hogy nem az igazi. Repülőe rakva visszakapcsolod a wifit akkor is megy. Nekem a hívásokkal volt bajom.

(#1023) Dayerdroid válasza Melorin (#1021) üzenetére


Dayerdroid
tag

Felcsatlakozik mobilnetre, de nem kell a fejlesztői hozzá.

A wifi beállításokon belül van.

(#1024) rellif válasza Melorin (#1021) üzenetére


rellif
senior tag

A beállításokban WiFi - WiFi asszisztens - automatikusan választ, ha gyenge a jel.

(#1025) Bali27 válasza rellif (#1015) üzenetére


Bali27
addikt

Minidg is szerettem az AOSP-t.Mármint a külsőt ilyesmik..
Annyi a főbb érezhető különbség hogy az akkut jobban merítik valamivel mint a MIUI. :B

(#1027) rellif válasza this is life (#1026) üzenetére


rellif
senior tag

Rendben.Fontosak ezek az infók.
Dayerdroid :R

(#1028) this is life válasza rellif (#1027) üzenetére


this is life
Ármester

Szolgáltaói oldalon szokott a hiba lenni , javitgatják is, de közel sem hibamentes .
Miui eu 12 alatt is müködik a netflix .

Más ,miui 12 alatt már csak az adb_fastboot_tools alkalmazással van lehetőség az alkalmazások törlésére vagy parancssor és adb-vel .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1029) this is life


this is life
Ármester

Sajnos már ez is a google tárcsázót használja , aki törölte és úgy telepíti a miui 12-őt , annak telepíteni kell a google alkalmazását , mert nem fogja tudni lerakni, megszakítani a hívást . :O :W .Hívást lehet indítani a miui tárcsázóval, névjegyeket összefűzi, a hivásnaplót is olvassa. Ó hogy szakadna rájuk 1 mázsa @©$#|%&

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1030) rellif válasza this is life (#1029) üzenetére


rellif
senior tag

Na ez f@sz@ :W
Bár nekem csak a hívásrögzítés lenne fontos és ígéret volt rá, hogy visszakerül a Google tárcsázóba is.

(#1031) this is life válasza rellif (#1030) üzenetére


this is life
Ármester

Hátha javítják ezt a funkciót mert így kissé bug-os. Alapból ezt jelöli rendszeralkalmazásnak , csak épp a híváskezelés nem működik hibátlanul ,ha nincs fent a google féle vagy egyéb tárcsázó alkalmazás . Aki miui 12-t használ jelentse a hibát a visszajelzések alkalmazásban , hátha javítják .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1032) busman


busman
addikt

I

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1033) mtm800 válasza busman (#1032) üzenetére


mtm800
senior tag

Igen...nálam is

(#1034) jatszo válasza busman (#1032) üzenetére


jatszo
aktív tag

Globál vagy eu?

(#1035) Konyika válasza jatszo (#1034) üzenetére


Konyika
senior tag

A globalra nekem is megjött :C

(#1036) Melorin


Melorin
addikt

Az miért lehet, hogy az értesítési sávról nem tűnik el az üzenet, miszerint a "Készülékkeresés" SIM-kártya aktiválás sikertelen, SIM-kártya nem aktiválható?
Amúgy nekem is frissített 12.0.2-re a teló, de nem veszek észre kb semmi változást, annyi, hogy megváltoztatta a háttérképet egy bolygóra :F

[ Szerkesztve ]

(#1037) snecizero


snecizero
senior tag

Most tudnék venni 80000 ft ért egy mi note 10 lite telefont. 1 hónapos még 11 hónap gari van rá. Nagyon gyenge a beszéd hangszóró ? Amúgy már rendeltem egy poco f2 pro telefont. Viszont ez 54000 olcsóbb. A pénz meg sajnos kellene.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#1038) busman válasza jatszo (#1034) üzenetére


busman
addikt

Eu

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#1039) oOKitsuneOo


oOKitsuneOo
tag

Miui 12 alatt nem megy a mi tárcsázó.

[ Szerkesztve ]

(#1040) rellif


rellif
senior tag

Ezzel a frissítéssel megjelent nálam a Gpay is.

(#1041) this is life válasza oOKitsuneOo (#1039) üzenetére


this is life
Ármester

Ezt írtam kicsit fentebb , a google telefon alkalmazással át lehet hidalni ezt a bug-ot .

snecizero
Több mint hangos a beszéd hangszóró , majdnem kihangosításra is használható , nagyjából 50-70%-on hangerővel használom .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1042) oOKitsuneOo válasza this is life (#1041) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Közben itt a megoldás is link magisk modul.
Kipróbáltam, működik.

(#1043) Imi1981


Imi1981
veterán

Ma nemsokára megyek ilyen telót venni (remélem van a Telenornál) . Még most mondjátok hogyha valami miatt ne ezt vegyem ! 🙂 Ha kiderült valami olyan hiba ami miatt inkább mást nézzek. Bár olvasom a fórumot és csak a tárcsázót láttam de az nekem tökéletesen megfelel a Google típusú .

(#1044) Bali27


Bali27
addikt

oOkitsuneoO..ez mire megoldás és mit csinál?

[ Szerkesztve ]

(#1045) vegyszer válasza rellif (#1040) üzenetére


vegyszer
addikt

Volt az eddig is. Csak le van tiltva régió alapján.
Ha engedélyezed se működik...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1046) Bali27


Bali27
addikt

BT probléma / FM transmitter megmaradt.
Ugyan úgy nem kapcsolódik, csak már nem 2x kell hanem elég 1X rábökni a csatlakozásra.

(#1047) Bali27


Bali27
addikt

Google rámerőszakolt valami Ambient módot. Átvette a képernyőzár fölöt is a "hatalmat" és akár hogy mindenre nemmel válaszoltam nem záródik be..
Valami ötlet? Már elegem an ebből a sok erőszakos szarból.

(#1048) Bali27


Bali27
addikt

Sima eea-n van már 12? Ezzel így nagyon nem fasza.. Google tárcsázóval is csak azokat tudom felhívni sok vagy az előzményekben vagy a kedvencek között vannak. Névjegyek nem működnek.. Vagy külön a Google névjegyek is kellenek?

(#1049) vegyszer válasza Bali27 (#1046) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a kocsiban egy Mojietu Music Blue C név alatt megjelenő FM átjátszó van.
Rendben csatlakozik.
A YouTube vanced meg be van állítva, hogy a háttérben akkor játsszon le bármit, hogyha Bluetooth/jack füles rá van kötve. Napi kétszer egy óra ingázás, csak a kabaré hangja érdekel. A kép nem.
Ha leállítom a kocsit, a videó megáll. Indítás után kézzel kell újraindítani a lejátszást. De a kapcsolat stabil (pedig a csomitartóban van az átjátszó)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1050) Bali27 válasza vegyszer (#1049) üzenetére


Bali27
addikt

Pont ez a gondom hogy uauto ujra indít és nem csatlakozik automatikusan. Galaxy S7 nél simán csatlakozik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.