Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) mizoli válasza Bali27 (#3700) üzenetére


mizoli
addikt

Persze, van official is, de a Mi note 10 lite-ra nincs.
A legtöbb romot AndroidHQ254 portolja a mi telefonunkra.

(#3702) Bali27


Bali27
addikt

Nagggyon durva :D
Megjött a v12.1.6.0, le is tölti automatikusan, majd installálás elején kiirja hogy update.zip error :D
"két" belső közös tárhelyem van amikor összedugom a géppel...
Nagyon fos ez a gyári rom... :(((

[ Szerkesztve ]

(#3703) NotBlank válasza Bali27 (#3702) üzenetére


NotBlank
csendes tag

Fárasztó vagy.

(#3704) Bali27 válasza NotBlank (#3703) üzenetére


Bali27
addikt

Jaja... Akkor el tudod képzelnihogy ez a szar milyen fárasztó??
Te meg kuka.
De legalább irkál valaki ide... Az a heti 2 komment nem túl sok.

[ Szerkesztve ]

(#3705) this is life


this is life
Ármester

Khmm egymás oltogatását , beszólogatást kérem privát levelezésben elintézni!!
Nincs senki sem korlátozva abban , hogy ide írjon legyen szó stock,xiaomi.eu, vagy bármilyen custom rom-ról .

Semmi gond sincs azzal ha valaki leírja egy egy rom, telepítés, update, downgrade sikerességét vagy épp a buktatóit . Hisz ezek a tapasztalatok teszik színesebbé , szerteágazóvá a fórum tudásanyagát .

Bali27 #3702
Nem hogy vissza jöttél volna xiaomi.eu romra . Az eea rom kissé fapad :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3706) Bali27 válasza this is life (#3705) üzenetére


Bali27
addikt

:) Az lesz majd, de valamiért nem komálom a miuit...Felteszem használom pár órát de valami baromira nem jön be rajta.
Tudom bolond vagyok meg FÁRASZTÓ de most épp a Cr Droidot teszem fel.
Xiaomi.eura a 12.5 nél fogok visszamenni ha csak nem nyűgöz le a CrDroid :)
Ha meg bexarik a teló akkor kidobom és veszek másikat...
Huaweieket úgy tudom nem nagyon lehet romolni... igaz ez?

[ Szerkesztve ]

(#3707) this is life válasza Bali27 (#3706) üzenetére


this is life
Ármester

Sajnos azok nem alkalmasak romolásra, zárt a bootloader és már évek óta nem nyitja a huawei , de gondolom a Honor égisze alatt sem fog ez változni .Meizu-n sem lehet , samsungon pedig egyből ugrik a garancia . A One+nord ellenben jó alap ilyen téren , a gyári sw is stock droid közeli .

Miért lennél futóbolond , a hw-rel el vagy sw terén pedig keresed a számodra megfelelőt .
Mondjuk én kb úgy ahogy van az androidot nem szeretem (főleg a gms függőség miatt ) , a nyomorult banki push értesítés , csak gms alatt működik .
A miui-val nincs gondom, ezzel szoktam a droidra , ellenben a samsung felületén elveszettnek érzem magam, bőven komfort zónán kívül esik számomra használata , a stock droid még inkább . :D
A miui-ban azt szeretem , hogy logikátlan mint anno a wp8.x w10m volt , emiatt kézre áll a használata , ha már ilyen hülyén vagyok bedrótozva .
Nem vagy fárasztó , mert a tapasztalataidat megosztod ami bármikor hasznos lehet , de igaz ez mindenkire aki nem csak beszólogatni bír billentyűzetet ragadni .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3708) Bali27 válasza this is life (#3707) üzenetére


Bali27
addikt

Cr Droid nagyon frankó lenne... :D Kb 3mp mig felold az ujjlenyomat olvasó, pedig különböző fényerőknél 4 féle ujjlenyomatot is hozzá adtam 1 újra ...
Arcalapú feloldás nem müxik..még mindig.. :)) Gondolom nem függ attól hogy a Googleba be vagyok -e jelentkezve vagy sem?
Launcherje baromi jó, + ikoncsomagot hozzá lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#3709) this is life válasza Bali27 (#3708) üzenetére


this is life
Ármester

Legalább türelemre tanít :DDD . Esetleg egy xiaomi karperec, sport vagy okosóra és nem kell vesződni az ujjlenyomattal . Kivéve a banki és egyéb hitelesítést igénylő appoknál .
Nem tudom jó ötlet e többször is hozzáadni ugyanazt az ujjlenyomatot , egyes vélemények szerint az is tud gondot okozni , igaz van olyan telefon ahol pedig csak így müködik elfogadhatóan ez a fajta feloldás , funkció .

Jut estembe , nem tudja valaki, hogy a gyári launcher , app drawer-röl , hogy lehet elrejteni alkalmazást ( family link ) ne legyen a gyerek telefonján szem elött ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3710) Bali27 válasza this is life (#3709) üzenetére


Bali27
addikt

Asztalon hosszasan lenyomod, majd a továbbra.. Ott az ikon méreténél stb lesz egy olyan hogy ikonok rejtése...
Egy ujlenyomatnál se müködött rendesen... Googleba nem voltam bejelentkezve, gondolom az arc nem ezért volt xar..
Holnap a Lineage Os 18.1-ről mondok egy mesét nektek...
És most mindenkinek szép álmokat... Neked is NotBlank...

(#3711) Bali27


Bali27
addikt

Lineage Os.. Sajnos SOS-be kell a teló ugyhogy megpróbáltam vissza tenni a xiaomi.eut ami error 7-et írt ki... :W
Lineage nagyon gördülékeny nagyon frankónak tünt, csak amikor telefonálni szerettél volna a másik oldalon senki se hall.. Messengernél meg sistergést...
Na készítem a régi nokiám...

(#3712) mizoli válasza Bali27 (#3711) üzenetére


mizoli
addikt

Error 7 akkor szokott lenni, ha a (twrp, vagy orangefox) recoveryben a system partíció csak olvashatóra (read only) van mountolva.
Esetleg ha nem azt a romot akarod feltenni, ami a telefonra való. 🙂

(#3713) Bali27 válasza mizoli (#3712) üzenetére


Bali27
addikt

Xiaomi.eu szerintem erre való. Ezt a csak olvasható hogyan orvosolható?
Vissza tettem evoxet... Ha nem omlik össze akkor ez magasan ver mindent amit eddig használtam

(#3714) mizoli válasza Bali27 (#3713) üzenetére


mizoli
addikt

A jelölőnégyzetetben van egy pipa, ha csak olvasható a partíció. De nem mindig, minden romnál okoz problémát, van ahol tökmindegy.

EvoX a legújabb? Tiszta telepítést csináltál?

Kérdem én, aki dirty flasheltem az EvoX-et már kb. az ötödik elődre 🙂

(#3715) Bali27 válasza mizoli (#3714) üzenetére


Bali27
addikt

Igen, tiszta telepítést csináltam. Előtte egy v12.1.4.0 Global firmwaret feltettem, aztán rá a legujabb... 1 vagy 2 napja jött ki.
Googleba a wifi stb beállításokat nem kértem vissza...
Szóval tisztának mondható, + Nova launcher... Eddig (megint) tökéletes... :)

(#3716) Bali27 válasza mizoli (#3714) üzenetére


Bali27
addikt

Egyébként a Lineage Os-el beugrott hogy régebben is ez volt a gondom..
Igaz utoljára a Note 6 pron próbáltam de ott se hallott a másik semmit.
Érdekes mert valószinű nem csinálnák ha ennyire rossz lenne.. Lehet a régiónk nem megfelelő neki?

(#3717) mizoli válasza Bali27 (#3715) üzenetére


mizoli
addikt

Én -romtól függetlenül- időnként újra szoktam indítani a telefont, akkor is, ha semmi probléma nincs vele. A cache-t is rendszeresen törlöm.
Előzetes védekezés 🙂

Illetve újabban esténként kikapcsolom, reggel vissza. A MIUI-ban lehet automatikusra is állítani, de a visszakapcsolás vagy megtörténik, vagy nem. ;]

(#3718) this is life válasza Bali27 (#3710) üzenetére


this is life
Ármester

Köszönöm a tippet :R

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3719) Bali27 válasza this is life (#3718) üzenetére


Bali27
addikt

Akkor ezekszerint összejött :)

(#3720) Bali27 válasza mizoli (#3717) üzenetére


Bali27
addikt

No.. tapasztalat...EvoX... Minden frankó, de az előzőben tökéletesen jól működött a közelségérzékelő. Most ha elveszem a fülemtől mert mondjuk befejeződött a beszélgetés, akkor sötét marad a képernyő.Azaz majdnem mindig sötét marad...mert néha jó :D :D :D . Szóval ez kicsit idegesítő. :W
Erre van megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3721) mizoli válasza Bali27 (#3720) üzenetére


mizoli
addikt

Valószínűleg a füleddel van gond, ki kellene cserélni 😇
Az sincs kizárva, hogy a proximity sensor szórakozik veled. Tesztelted? Bár ha már jól működött ugyanezen a romon, akkor elvileg jó, csak most picit nyűgös hangulata van. Gondolom nem tettél rá közben valami olyan fóliát, amit utál a kijelző.

Nálam MIUI alatt is olyan, hogy egyszer tökéletes, aztán nem, aztán ismét jó.

Na jó, felteszem az EvoX-et a második Mi note 10 lite telefonra, ott ki tudom próbálni a telefonálást is. Itt már úgyis unom, megy fel a xiaomi.eu/multi rom, az már rég volt.

(#3722) Bali27 válasza mizoli (#3721) üzenetére


Bali27
addikt

Pont az van mint neked a MIUI alatt.. Nem tettem semmi fóliát stb.. Tényleg csak a hangulata öhet már csak szóba :)
Itt vgan olyan teszt mint MIUI alatt a proximity szenzorra?

(#3723) Bali27 válasza mizoli (#3721) üzenetére


Bali27
addikt

Ez az uj firmware újítása :)
V12.1.6.0.RFNEUXM(Latest)
SystemUpdated Android Security Patch to April 2021. Increased system security.
Status bar, Notification shadeGPS toggle renames as "Location"

Utolsót hogy kell értelmezni? Amugy custom romra gondolom fölsösleges elemezgetni egyenlőre :)

[ Szerkesztve ]

(#3724) chopin42


chopin42
őstag

Ez tök béna kérdés lesz: stock romon mégis hol a naptár? :C :W :W :W
Amúgy nem vagyok valami elégedett a "MIJUI"-val. A törlőnél az elavult cucc beragad, írták itt a factory resetet, de már rég belaktam, mire problémázni kezdett. Mellesleg factory resettel kezdtem. Így nálam így marad. Ujjlenyomatolvasó döcögős, hol felold, hol sosem (zsírosabb a bőröm, de nem retkes, vagy ilyenek, 2 ujj van bent, mind a kettő csődölt már). Fólia még NINCS (lusta voltam felrakni, majd talán hétvégén). A meizu m6 note 3 giga rammal 1,5/3 volt, ez 6 gigával 6/3. Szóval marad az 50% ha mindent kilövök, leoptimalizálok, stb. Néha döcögős. Nem lassú, hanem akadozós az animáció. Ráadásul most nyaggat a jelszókezelő szar, nélküle csak 97. Meg még tucatnyi bosszantó hasonló dolog. Reklámokat kilőttem, ahol lehet. Ezekre van gyógyír (a factory resetet, custom romot ilyeneket kivélve)?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#3725) deer22a


deer22a
csendes tag

Sziasztok.
Megörököltem a családból egy ilyen telefont ami 6/64Gb -os változat. Nem vagyok egy nagy gamer csupán napi 15-20 percet szoktam játszani a Mortal Kombat játékkal.
Azt vettem észre, hogy ezen a telefon nem folyamatosak a mozgások (akadoznak a karakterek mozgásai). Az előző telefonomon ami Mi 9 Lite volt azon remekül ment. Nem igazán értem hiszen ez erősebb hardver. Most délután telepítettem az Asphalt 9-et és az is néha szaggat a játék közben. Esetlegvalami ötlet, hogy miért csinálja... :R

(#3726) this is life válasza chopin42 (#3724) üzenetére


this is life
Ármester

Ha minden olyan dolgot kizársz amivel kiküszöbölhető a működési zavar , akkor nincs gyógyír . A frissítésnél félre tudnak csúszni a dolgok , olyankor csak a fr segíthet , vagy miflash-el gyári rom újratelepítése , de ehhez is nyitott bl-re van szükség . Ne lövöldözd ki az alkalmazásokat a háttérből , az is lassítja a telefont , mivel újra kell töltenie amit kidobsz a memóriából , a ram management (lmk daemon úgyis teszi a dolgát a háttérben , és a miui alapból se arról híres ,hogy betegre támogatná a minél jobban használt Ram-ot).
Annyit megtehetsz , hátha ér valamit , hogy az összefoglalóban említett pc alkalmazással letiltod,törlöd a számodra szükségtelen alkalmazásokat. Ez a művelet nem igényel se bl nyitást, se root-ot . Adb engedélyezése után megy mint a karikacsapás.

Bali27
Képes lesz fake gps pozíciót generálni , megosztani , ha jól értelmezem .

deer22a
Kapcsold be a game módot, hátha ér valamit . A vas miatt nem kellene döcögni az appoknak , bár ha a játék részletessége túl magasra van belőve , akkor az okozhat szaggatást .

Ha az energia és cpu vámpír fb és fb messenger telepítve van , érdemes pihentetni a játék , telefonhasználat idejére .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3727) vegyszer válasza Bali27 (#3723) üzenetére


vegyszer
addikt

Úgy kell értelmezni az utolsót, hogy ezt adták ki utoljára a sorban. Nem EOL (End Of Life)

Nekem hétfőn jött meg ez az update. Nem néztem mennyivel régebben jött ki.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3728) chopin42 válasza this is life (#3726) üzenetére


chopin42
őstag

Kösz. Majd megnézem. Amúgy a kilövést úgy értem, hogy rendszeres a sebességgyorsítás, heti többször optimalizálom, meg a kockával kilépek a böngészőből/fényképezőből/mindenből, amit én nyitottam meg.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#3729) this is life válasza chopin42 (#3728) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a sebességgyorsítás funkció valamicskét segít de csodát ne várj tőle , a tisztító, optimalizálás lenne ami nagyjából a reboot-al egyenértékű , ha be van pipálva az alkalmazásmemória vizsgálat .
Egy régebbi romon kb 2 hónapot simán össze tudtam hozni , az animációk mértékét pedig érdemes levenni a felére , ha jól emlékszek a működését az is befolyásolja gesztusvezérlést a vagy virtuális gombsort használsz . Miui 12.1xx-en heti egyszeri reboot-al el van rendszer .
A szükségtelen alkalmazásokat a playből letölthető redmi system manager és, vagy a hidden settings for miui appal is jegelheted ( nálam a google néhány alkalmazását , csak ezekkel tudtam kiirtani, tiltani).

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3730) mizoli válasza this is life (#3729) üzenetére


mizoli
addikt

Plusz a Xiaomi ADB /fastboot tools is hasznos eszköz.
Vagy egyszerűen csak adb parancsokkal tiltani minden szemetet.

(#3731) Bali27


Bali27
addikt

Bocsi srácok.. Note 6 topic már nem valami forgalmas viszont egy MIUI bajtársunknak segítségre lenne szüksége.. Tudunk neki segíteni? Itt a kérdés..

Na akkor első körben hivatalos. Egy háttérben lefutó frissítés kinyírta anyám note 6 pro-ját. Nem volt sosme mókolva, nem volt vírusos vagy bármi, ami bekavarhatott volna.
Xiaomiszerviz.hu nál azt mondták jópár telefont hoztak be hozzájuk ugyanezzel a jelenséggel és egyiket sem tudták megjavítani. Én is ott hagytam bevizsgálásra de hívtak, hogy sorry nincs mit tenni.

Ez mégis hogy lehetséges?
Lefagy fullosan, újraindításnál remi logónál megáll. nem lehet kikapcsolni se. hagytuk lemerülni. utána már be se kapcsolt, semmire nem reagált.
Szóval egy frissítéssel fullosan véglegesen kuka egy telefon?
Van valakinek ötlete?

(#3732) this is life válasza Bali27 (#3731) üzenetére


this is life
Ármester

Valamelyik xiaomi telefon az update miatt képes volt letérdelni (emlékeim szerint a note 6 android one-os majdnem testvértelefonja) . A hiba lehet alaplap , nandflash elhalálozás is .
Meg lehetne próbálni szétszedni , akksit le , majd újracsatlakoztatni , ha ad életjelt magáról , akkor deepflash kábellel edl módba léptetni , de ha van a telefonon testpont ehhez a művelethez akkor azt használni és próba szerencse alapon mehet rá full formattal a gyári rom . [link] <--- ezt találtam hirtelen .
A miui topikban keresd Crok-ot , hátha eszébe jut valamilyen megoldás , szakmailag nagyságrendekkel felettünk áll .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3733) Bali27 válasza this is life (#3732) üzenetére


Bali27
addikt

:R Ezer köszönet.. továbbítottam...

(#3734) Tinuszka


Tinuszka
tag

Sziasztok, már egy ideje megvan ez a bug csak nem volt vele időm foglalkozni. A legfrisebb gyári global EEA van fenn a telómon, de már nem emlékszem, hogy csak a legutolsó frissítés után jött elő ez a dolog, vagy már az azelőtti verziónál is megvolt (de az biztos, hogy amikor hozzám került nem volt ilyen baj). Szóval ahogy megpróbálok belépni a SIM kártyák és mobilhálózatok menübe, összeomlik a Beállítások app és "újraindulnak" a SIM kártyák (dual módban vagyok), azaz eltűnek az értesítési sávból a jelerősség ikonok és 1 mp-re rá újra megjelennek, mintha kivenném a SIM kártyákat. Az sem segít, ha repülő módban próbálkozok, akkor nem esik össze az app de nem is reagál sehogyan sem, nem tudok belépni abba a menübe. Természetesen újraindítás sem segít. Nem volt mókolva, BL sem volt nyitva. Amúgy semmi bajom sem a jelerőséggel, sem a mobil adatszolgáltatással, de amikor kellene nem tudom manuálisan beállítani a szolgáltatót stb. Próbáltam keresgélni de nem találtam hasonló bugról semmit. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#3735) mizoli válasza Tinuszka (#3734) üzenetére


mizoli
addikt

Tuti jók a simkártyák?
Ha igen, én nem tökölnék vele, factory reset. Persze előtte adatmentés.
Ha nem javul meg, fastboot rommal újrahúznám.

Jut eszembe, előtte azért próbáld ki másik simkártyával/simkártyákkal is, hátha hibás valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#3736) Bali27 válasza mizoli (#3735) üzenetére


Bali27
addikt

Novához jött frissítés..
Feltetted az Evox-et?

[ Szerkesztve ]

(#3737) deer22a válasza this is life (#3726) üzenetére


deer22a
csendes tag

Köszi úgy néz ki, hogy jobb így tehát segített. :R
Több xiaomi mobilom is volt de sohasem használtam a game módot. :D

(#3738) this is life válasza deer22a (#3737) üzenetére


this is life
Ármester

Szívesen .
Megeshet hogy a hw soc/ram és az android verzió miatt jobban használja az erőforrásokat az alkalmazás nem csak a játékok , hanem a felhasználói és rendszer appok is .
Illetve alapbeállítás szerint ha jól emlékszek minden app automatikusan indul , ki kell kapcsolni egyenként ezt a ficsőrt , és csak az induljon amire tényleg szükség van .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3739) mizoli válasza Bali27 (#3736) üzenetére


mizoli
addikt

Még nem volt rá időm.

(#3740) mizoli válasza Bali27 (#3736) üzenetére


mizoli
addikt

Nos, kipróbáltam a legújabb EvoX alatt a hívást.
Kb. 3 percet beszéltem, ez alatt sokszor oda-vissza tettem a fülemhez, egyszer sem hibázott a proximity sensor.
Persze ez nem jelenti azt, hogy soha nem is fog. ;]

(#3741) Bali27 válasza mizoli (#3740) üzenetére


Bali27
addikt

De ha beszélsz valakivel, kb több mint 1 percet, és vége a hivásnak (1 perc után kikapcsol a képernyő) akkor felold?
Én nem t tudom letenni, mert előtte ujjlenyomat vagy pinkoddal fel kell oldani a képernyőt.

(#3742) mizoli válasza Bali27 (#3741) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, értem.
Ez nem EvoX sajátosság, MIUI alatt is olyan, hogy ha kikapcsol a kijelző, akkor fel kell oldani, mielőtt leteszem.
Nekem ezer éve az van beállítva minden telefonon, hogy a bekapcsoló gomb megszakítja a hívást. Megnyomom, és letettem. Probléma megoldva.
Vagy megkerülve 🙂, de a lényeg, hogy minden további nélkül befejeztem a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#3743) Bali27 válasza mizoli (#3742) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem MIUI alatt ilyen nem volt.. Ez a poén :))
Nálam ez a bekapcsolós dolog kilőve... Amikor beszél az ember ugye amikor nem jön vissza a kép (valamit akarsz küldeni amig vonalban van) akkor automatikusan a bekapcs gombot nyomom.. :D
Én meg a viselésérzékeléssel oldottam meg a problémát :) valamilyen szinten....

Wifi hívás ér valamit?

[ Szerkesztve ]

(#3744) mizoli válasza Bali27 (#3743) üzenetére


mizoli
addikt

Wifin beszéltem nemrég másfél órát Signalon.
A proximity sensor hibátlanul működött.
Átmentem kihangosításra, a kijelző folyamatosan ment, nem kapcsolódott ki, semmi gond nem volt.
Videót bekapcsolva szintén tökéletes volt minden.
Fül mellett fejeztük be, elvettem, szépen visszakapcsolódott a kijelző, simán le tudtam tenni.

Ez a beszélgetés MIUI alatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#3745) Bali27 válasza mizoli (#3744) üzenetére


Bali27
addikt

Értem.. Jól hangzik.. Ezt a dolgot leszámítva eddig a kedvencem az EvoX. Külsőre úgy be tudtam állítani hogy ááá🤩.. Erről jut eszembe.. Láttam Android 12 ről videót.. Teljesen letaglózott.. Megcsinálják külsőre olyanra mint a Miui... Amitől eddig menekültem 😁 nagy előrelépés ez nekik és eladják mint ha ők találták volna fel...

(#3746) mizoli válasza Bali27 (#3745) üzenetére


mizoli
addikt

A MIUI meg olyan (szeretne lenni) mint az izé... hogy is hívják... egy rágott alma van a hátuljára rajzolva. 🙂

(#3747) Bali27 válasza mizoli (#3746) üzenetére


Bali27
addikt

jaíja...legalábbis ez az uj center nagyon arra hajaz...Szerinted ez jó irány?

(#3748) mizoli válasza Bali27 (#3747) üzenetére


mizoli
addikt

Ízlés dolga 🙂
Nekem jobban tetszik a kicsit lekerekített sarkú négyzet vagy téglalap, mint a 90°-os. Másnak meg pont az jön be.
Az igazi az, amikor a user saját maga tudja beállítani a kerekítés sugarát, mint pár custom romon.
Nekem a kerek ikonok pl. nem tetszenek, másnak meg igen.
És ez így a jó.

[ Szerkesztve ]

(#3749) Bali27


Bali27
addikt

Live display és ambient display szerintetek hasznos cuccok?
Live mellett is megy rendesen az automata fényérzékelő,ambientre meg konkrétan még nem jöttem rá mire is jó

(#3750) this is life válasza Bali27 (#3749) üzenetére


this is life
Ármester

Az ambient display az Aod másik megnevezése :D :U

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.