Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Bali27 válasza mizoli (#4000) üzenetére


Bali27
addikt

Néha vágyakozok egy kis levegőváltozás után, de mindig be kell lássam hogy jobb a levegő az alapokban mint Sanghaiban😁
Most pár napig fent hagyom lehet.. Lustaságból adok neki egy esélyt, de az a bejövő pár telefon total más hangminőséget képviselt mint evoxnél.
Utóbbi javára.. Itt mintha ilyen fakó lenne a hang, mélyek nélkül, és érezhetően halkabb

[ Szerkesztve ]

(#4002) Bali27 válasza mizoli (#4000) üzenetére


Bali27
addikt

Mondjuk nem értem hogy ha az Evoxnek van egy olyan verziója ami szinte tökéletes, és jön rá egy frissítés akkor miért cseszik el?
Eszembe jutott hogy a melegebb hátlapon kívül egy még volt.. Néha beszéd után fekete maradt a képernyő és csak a restart segitett.5.8 rendben volt, 5.9 foscsi

(#4003) mizoli válasza Bali27 (#4002) üzenetére


mizoli
addikt

Akkor tedd fel az 5.8-at, aztán kész.

(#4004) Bali27 válasza mizoli (#4003) üzenetére


Bali27
addikt

Jaja... Az lesz csak most jöt ki egy új Lineage Os..
Fork Lineage Os a neve... Próba cseresznye.

(#4005) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a telón nem tudok emailhez file-t csatolni vagy pl. itt prohardveren sem tudok képet feltölteni egy hozzászóláshoz. Odáig eljutok, hogy betallózom a fájlt, rányomok, hogy csatolás/feltöltés, az email mégis üresen marad csatolás nélkül, a PH pedig úgy érzékeli, mintha nem tallóztam volna be semmit.
MIUI 12.5.1

(#4006) Melorin válasza Melorin (#4005) üzenetére


Melorin
addikt

Hihetetlen, hogy akkor jövök rá amikor leírom: ki volt kapcsolva a MIUI optimalizáció a fejlesztői beállításokban. :DDD

(#4007) mizoli válasza Melorin (#4006) üzenetére


mizoli
addikt

Háát...
A MIUI optimalizálás nem annyira erről szól.
Lényeg, hogy működik 🙂

(#4008) vasi79 válasza neophyte79 (#3988) üzenetére


vasi79
aktív tag

Én azt figyeltem meg, hogy ha normál töltést kap (nem gyorsat) akkor tovább bírja szuflával.

(#4009) vegyszer


vegyszer
addikt

EEA vonalon megjött a 12.5.3
Nem láttam érdemi változás cunamit...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4010) mizoli válasza vegyszer (#4009) üzenetére


mizoli
addikt

Tegnap láttam, le is töltöttem, de még nem tettem fel.
Ha nem lett rosszabb, már jó 🙂

(#4011) Bali27 válasza mizoli (#4010) üzenetére


Bali27
addikt

Sziasztok... Remélem mindenkinek jól telt a nyár meg minden...😃 kérdés..usb-re lehet Twrp-t telepiteni?

(#4012) ajca


ajca
tag

Sziasztok!Nem rég vettem használtan,és most vettem észre,hogy hiába van kikapcsolva az ujlenyomat feloldás és az ikonja ugyanúgy megjelenik a zárt képernynyőn és fel is oldható bárki ujjával,létezik megoldás ez ellen?

(#4013) mizoli válasza Bali27 (#4011) üzenetére


mizoli
addikt

Már úgy érted, hogy magát a TWRP-t akarod mondjuk egy pedrive-ra telepíteni?
Nem lehet.

(#4014) mizoli válasza ajca (#4012) üzenetére


mizoli
addikt

Nem tartom valószínűnek, hogy bárki ujjlenyomatával feloldjon egy kikapcsolt olvasó.
Inkább az lesz, hogy attól oldod fel a zárképernyőt, hogy a kijelzőn elmozdítod az ujjad.
Próbáld ki, hogy bekapcsolod az ujjlenyomat-olvasót, és felveszed az ujjaidat.
Ha így is felold bárkinek, akkor nem zárnám ki a hw hibát. De teszteld le a CIT tesztben.

Jut eszembe, gyári visszaállítás megvolt?

[ Szerkesztve ]

(#4015) mizoli válasza mizoli (#4014) üzenetére


mizoli
addikt

Szerkesztés helyett választ nyomtam, törlés.

[ Szerkesztve ]

(#4016) ajca válasza mizoli (#4014) üzenetére


ajca
tag

Ha rábökök a mutató ujjamal akkor is old ha ráteszem a hüvelyk ujjam az is old a feleségem ujjaira is old pedig ki van kapcsolva az ujjlenyomat feloldás,nem tudom mi az cit teszt,gyári vissza állítás még nem volt.

(#4017) mizoli válasza ajca (#4016) üzenetére


mizoli
addikt

Először próbáld ki amit írtam.
Arcfelismerés nincs bekapcsolva?

(#4018) this is life válasza ajca (#4016) üzenetére


this is life
Ármester

Nincs véletlenül xiaomi okosóra karperec csatlakoztatva és engedélyezve az bt eszköz alapú feloldás ?
Cit menü elérése ,üsd be a tárcsázóba a * # * # 6484 # * # * vagy a beállítások/készülék /összes jellemző / és kopogtass a kernel verzió feliraton.

Bali
A nyarat inkább ne említsd , röviden :U :( :O
Az usb és a twrp viszonyában mire lennél kíváncsi ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4019) vegyszer válasza ajca (#4016) üzenetére


vegyszer
addikt

Hülye kérdés. De jelszó, minta, pin kód van a telón?
Mert (más xiaomi telóm) az ujjlenyomat érzékelő megnyomására ezek nélkül oldott fel.

Másik ötletem nekem is az okos feloldás Bluetooth eszköz segedelmével. (pl mi band)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4020) Bali27 válasza this is life (#4018) üzenetére


Bali27
addikt

Szia.. Hát akkor sajnálom az első kérdést....🥺
A másodikat Mizoli megválaszolta... Nincs mindig kedvem gépet kapcsolni, és hogy pendrivera lehet -e twrp-t tenni...
Egyébként pár hétig fent volt a Xiaomi eu. Miui rom.... Jobb mint a gyári de az Aosp romokhoz képest nyögvenyelős kiforratlannak érzem... Volt már fent az uj Crdroid,Kang os 2.3, és mind a 2 baromi jó, de maradtam az Evoxnél... Eddig ez a csúcs...

[ Szerkesztve ]

(#4021) ajca válasza Bali27 (#4020) üzenetére


ajca
tag

Természetesen van pin és jelszóminta is okos óra is van,de nincs engedélyezve a feloldás vele.

(#4022) vegyszer válasza ajca (#4021) üzenetére


vegyszer
addikt

És a Google smart unlock-ja sincs?
Bluetooth kikapcsolása után is csinálja a nem megfelelő feloldást?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4023) ajca válasza vegyszer (#4022) üzenetére


ajca
tag

Na így nem old fel,hol a hiba?

(#4024) this is life válasza Bali27 (#4020) üzenetére


this is life
Ármester

Köszi , így mar tisztább a kép usb/twrp ügyben .
Majd a következő nyár jobb lesz 😀 , az idei már a kutyák vacsorája .
(Achilles-in szakadás és műtét miatt már lassan 2.5 hónapja itthon b@xom a rezet) .

ajca
Esélyes , hogy a smartlock működik valamilyen okból kifolyólag a telefonodon , a gps miatt érzékeli hogy merre vagy a bt-on azonosított otthoni eszközök miatt pedig feloldja a képernyő zárást . (pedig elvileg ez miui-n , csak saját termékkel működik.)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4025) vegyszer válasza ajca (#4023) üzenetére


vegyszer
addikt

Milyen okos óra az?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4026) ajca válasza vegyszer (#4025) üzenetére


ajca
tag

Garmin fenix 5 plus

(#4027) this is life válasza ajca (#4026) üzenetére


this is life
Ármester

Nézz körül a beállítások/jelszavak és biztonság /adatvédelem /smart lock menüpontban hátha ott aktív a google smart lock , esetleg a garmin alkalmazás beállításait is érdemes átnézni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4028) ajca válasza this is life (#4027) üzenetére


ajca
tag

Közben rájöttem,hogy törölnöm kellett az ujjlenyomat mintákat és így csak a jelszó animációra old fel :K kérdés akkor minek az ujjlenyomat azonosítás ha csak egy illúzió,amúgy eddig minden xiaomi telómon rendeltetésszerűen működött...

(#4029) this is life válasza ajca (#4028) üzenetére


this is life
Ármester

Emlékeim szerint amig van felvett ujjlenyomat minta , addig használja azonosításra a telefon . Az más kérdés és lehet , hogy az ok is más, hogy miért old fel, bekapcsolt bt esetén bármilyen ujjlenyomatra . Valami szoftveresen nagyon felre csúszott a telefonodon, hacsak nem valamilyen alkalmazás vagy beállítás vitte félre a biometrikus azonosítást, telefon feloldást . Ilyen hibát nem igazán szoktak emlegetni , emiatt is csak tippek vannak, hogy mi lehet a gond .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4030) Bali27 válasza this is life (#4029) üzenetére


Bali27
addikt

Jött ki új globál firmware.. Ki tudja valaki nyomozni hogy miben változott?

(#4031) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Képernyő tükrözést szeretném használni Philips tv_n. Nem működik. Van valami spéci beállítás?
Köszönöm

(#4032) this is life válasza Bali27 (#4030) üzenetére


this is life
Ármester

Vsz csak a szokásos teljesítmény és stabilitás javítás , illetve security patch .

csemeteim
Próbáld a beállítások/kapcsolat és megosztás/vezeték nélküli megjelenítô menüpontból inditani , kapcsolódni a tv-hez . Egy hálózaton legyenek , nálam a 2.4ghz-es wifivel hozható össze screen mirroring . Esetleg szükség lehet a wifi újra indítására is .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4033) Bali27 válasza this is life (#4032) üzenetére


Bali27
addikt

Év végén jön a miui 13?

(#4034) Bali27 válasza csemeteim (#4031) üzenetére


Bali27
addikt

YouTube átküldés működik?

(#4035) this is life válasza Bali27 (#4033) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy előbbi lesz miui 12.5 Enhanced Edition ,sem mint 13 , vagy az előbbi az idei eszközökre , nekünk pedig valamikor a miui 13 kerül terítékre.
A youtube tükrözés, kivetítés appot indít és nem nem wifin tolja át a képet .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4036) Bali27 válasza this is life (#4035) üzenetére


Bali27
addikt

Bazz.. Nem wifin? Az csodálatos...🤯
Nekem a custom romoknál nem működik.. Mármint a képernyő átküldés. Egyiknél sem..
Wfd services folyamatosan leáll... Már firmwaret is cseréltem, kb 8 féle romot néztem.. De mindenhol ez a wfd services hiba van

[ Szerkesztve ]

(#4037) this is life válasza Bali27 (#4036) üzenetére


this is life
Ármester

Youtube , netflix, spotify... etc telefonról , telefon segítségével inditja a tv-n lévő alkalmazást , a hálózat segítségével , de nem streammel , hanem csak távirányító . Nálam is néha gond van a screen mirror-al , olyankor a wifi és a tv reboot segít .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4038) csemeteim válasza Bali27 (#4034) üzenetére


csemeteim
tag

You tube működik, tükrözés nem.
Amikor rányomok a csatlakozásra hirtelen eltünik a TV.
Mindent kipróbáltam, esélytelen.
Köszönöm a segítséget

(#4039) vegyszer válasza Bali27 (#4030) üzenetére


vegyszer
addikt

A verzió szám végén néhány karakter változott.
De ehhez mégis 2GB-ot tölt le.
;]
Látványos változás nem volt

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4040) Bali27 válasza vegyszer (#4039) üzenetére


Bali27
addikt

A firmware csak 83mb... Amit EvoX alá fel is tettem.

(#4041) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok.. 3 órája kijött a xiaomi.eu 12.5.2-re a rom.. Ha érdekel valakit...
Más: van egy programom ami már nincs fent a Google Playen...Költségnyilvántartó a neve.. Nagyon szeretem meg pont jó nekem amire kell, de minden rendszerujrarakáskor a beirt adatok elvesznek.
Kérdés hogy van -e olyan backup progi ami az adatokat is képes elmenteni és vissza is állítani?
Próbáltam 2 félét is de csak az apk-t menti

(#4042) this is life válasza Bali27 (#4041) üzenetére


this is life
Ármester

A swift backup-ot emlegetik az android alkalmazások topikban (root jogra szükség lesz). A néhai titanium backup a11 alatt már nem opció .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4043) StarDeLuxe válasza Bali27 (#4041) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Backup progit nem tudok ajánlani, de költség kezelőt igen, én régóta ezt használom. Magyar, az ingyenes verzió is tök jól használható és el tudod menteni, majd visszaállítani az adatokat ha esetleg újra rakod a rendszert.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#4044) Bali27 válasza StarDeLuxe (#4043) üzenetére


Bali27
addikt

Jónak tűnik, lehet kipróbálom... Igaz nekem csak arra kell hogy a vendégeim nevét beirom, és havi bontás legyen benne.. Hogy lássam havonta mennyi jön be .. Masszírozok másodállásban. Igaz a covid óta ezt fejben is ki tudom számolni :(((

[ Szerkesztve ]

(#4045) Bali27


Bali27
addikt

Úgy látszik hogy a 12.5.1-es firmwarerel volt a gond.. Amiota fektettem a 12.5.2-t tökéletes minden.. Előtte volt olyan (kb 2x)hogy ha üzenetet kaptam akkor elsotétedett a képernyő és nem jött vissza a kép. Újra kellett indítani.. Szóval most minden frankó..

(#4046) mizoli válasza Bali27 (#4045) üzenetére


mizoli
addikt

EvoX -en vagy?

(#4047) Bali27 válasza mizoli (#4046) üzenetére


Bali27
addikt

Igen... Na most mondom azt hogy egy jó darabig nem fogok frissíteni. Egyszerűen tökéletes.
Apropó... Azt be lehet állítani hogy ha épp beszélek telefonon és mint mindig nagyon jó érzékkel akkor keres más, akkor ne csipogjon folyamatosan mint a hülye? Nagyon idegesítő...

(#4048) mizoli válasza Bali27 (#4047) üzenetére


mizoli
addikt

Mintha ez valami szolgáltatás lenne, a szolgáltatónál kellene beállítani. A "hívásvárakoztatás" rémlik, hogy ilyesmi.

Közben ezt találtam. Valószínűleg a többi szolgáltatónál is ilyen.

(#4049) Bali27 válasza mizoli (#4048) üzenetére


Bali27
addikt

Telenoros vagyok .. Szóval van ez a törlés..A készüléken történő törlés általános, minden készülékre érvényes módja
# gomb, 43, # gomb, hívásindítás gomb
Ha megteszem akkor mire lehet számítani bejövő hívásoknál?
Amúgy köszi a gyors választ :R

[ Szerkesztve ]

(#4050) mizoli válasza Bali27 (#4049) üzenetére


mizoli
addikt

Erre sajnos nem tudok válaszolni 🙂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.