Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) konzi válasza this is life (#4500) üzenetére


konzi
aktív tag

Ennek fényében azt hiszem rendben van a telóm akkor ez ennyit tud. Köszönöm szépen a válaszokat!! :R

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4502) this is life válasza konzi (#4501) üzenetére


this is life
Ármester

Igazán nincs mit 😊 . Kb úgy számolhatsz , hogy nonstop nyomkodás és kis szerencsével a 10 óra SOT összejön , ha több a tétlen időszak , akkor ez az idő függvényében folyamatosan csökken, hisz a készenlétben töltött idő alatt is van fogyasztás kb 0.5-1%/ óra (a duál sim miatt kicsit több) , ehhez jön ha valamelyik energiavámpír appot használod akkor az is kéri a maga energia részét . Alap állapotban nulla alkalmazás használattal talán kihozható 4 esetleg 5 nap is , de az lényegében fiókban tartott üzemmód lenne . A fogyasztást lehet optimalizálni pl xyz keveset vagy sose használt alkalmazások törlésével , háttérben való futás tiltásával , aminek nincs szüksége az automatikus indulásra azokat az appokat is érdemes visszafogni , tárhely szinkronizálást autó mód helyett , wifin ...stb , az aod mellõzése is jelent pluszokat energiamegmaradás téren a nap végére(de értesítési led hiányában, vétek lenne nem használni) jól rendszerrel/telefonnal a másfél nap használat simán össze hozható .

Ui.: Bocs ha kicsit hosszabbra sikeredett , csak próbáltam kissé Összeszedettebben leírni a lehetőségeket .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4503) this is life


this is life
Ármester

Hátha valakit érint a dolog : elég sok helyen olvasni ,hogy
a Xiaomi Cloud-ból kiszedik a Gallery sync-et--> [link] . Backup lehetőséghez leírás ---> [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4504) konzi válasza this is life (#4502) üzenetére


konzi
aktív tag

Nagyon köszönöm! Megpróbálok a tanácsaid szerint eljárni.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#4505) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok!

Érdemes váltani MIUI 13-ra? (12.5.6-ról)

Köszönöm

(#4506) kecsawi válasza szab13 (#4505) üzenetére


kecsawi
senior tag

Mi már a 13-al örököltük meg a gyerektől, semmi baj nincs vele.

(#4507) Viktor0610 válasza szab13 (#4505) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lezúztam a 11T hátlapját, míg az szervizben van, ez lett a fő telóm.
Teljesen rendben van a 13 nálam is.

Samsung Galaxy A54

(#4508) jatszo


jatszo
aktív tag

Sziasztok! Már biztonsági frissítést sem kap a telefon? Májusi az utolsó, frissítés is júliusban volt utoljára.. :U Thx

(#4509) aprokaroka87 válasza jatszo (#4508) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Melyik verzió van fent pontosan?

(#4510) jatszo válasza aprokaroka87 (#4509) üzenetére


jatszo
aktív tag

13.0.3

(#4511) aprokaroka87 válasza jatszo (#4510) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha ez, akkor az lehet nem júliusi frissítés, viszont a biztonsági frissítés az meg elvileg májusi.

(#4512) jatszo válasza aprokaroka87 (#4511) üzenetére


jatszo
aktív tag

Lehet, hogy szeptemberi az utolsó frissítés(ami szerintem csak valami hotfix volt), de a biztonsági frissítés része már fél éves. Telekomos android boxomon augusztusi biztonsági frissítés van. :)

[ Szerkesztve ]

(#4513) Viktor0610 válasza jatszo (#4512) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem még kap egy ideig biztonsági frissítéseket.
Mivel szeptemberi a legutolsó, várhatóan decemberben, januárban érkezik a köv.

Samsung Galaxy A54

(#4514) chopin42


chopin42
őstag

Üdv! Sajnos újabb szintet lépett a kapcsolatunk, a gyökér, bugos foshalmaz szoftver miatt (is). Ez van rajta: [kép]
Egy darabig hibátlanul számolta az adatforgalmat, de az utóbbi időben akármit csinálok, elsején kezdi előről. 15. van beállítva, eddig működött, most ha meggebedek se.
A "biztonság" app reklamos, főleg a gyökér tisztító, pedig minden létező módon kikapcsoltam a reklámokat, mégis benyomja. Valami megoldás? Nagyon, nagyon felháborító, hogy az ember fizet, és reklámokat kap a pofájába. Mi ez, valami tetves próbaverzió? :(( :W
Az ujjlenyomat olvasó tetűlassú.
Valami megoldás ezekre?
Ja, a hátulja flip tokban ripityára tört fél méteres eséstől. Éljen a csilli-villi üveg...
Utálom a lekerekített kijelzőt.
Elnézést a stílusért, de betelt a pohár, az összes telefonom közül ez jön be a legkevésbé. A meizu m6 note köröket ver rá használhatóságban, praktikumban. Főleg, hogy újonnan harmadáron volt. Szép az amoled, az nagyon bejön, meg egész jó képet lő, de a többi...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#4515) mizoli válasza chopin42 (#4514) üzenetére


mizoli
addikt

Ki lehet kapcsolni a reklámokat.
Tény, hogy a létezésük pofátlanság.
A biztonság app-ben két helyen kell kikapcsolni a reklámot. Egyik maga a "biztonság", a másik a "tisztítás" almenü. Meg van még pár helyen elrejtve.
Az ujjlenyomat olvasó teljesen elfogadható sebességel olvas.
Gyári visszaállítás után fagyasztani/tiltani kell minden szemetet, mindenhol ki kell kapcsolni a reklámokat, és újra be kell lakni. Ennyi az egész 🙂
Lesz egy "új" telefonod.
Vagy felteszel egy custom romot, abban sehol nincs reklám.

A törött hátlap meg nagyon egyszerűen cserélhető.

[ Szerkesztve ]

(#4516) chopin42 válasza mizoli (#4515) üzenetére


chopin42
őstag

Mind a két helyen kikapcsolva, tiltva wifiről is, mégis benyomja mindenhogy, ha van wifi ha nem. Az ujjlenyomat olvasó az esetek kb felében olyan, hogy előbb beírom a jelszót. A telefon nagyon be van lakva, de érik az a visszaállítás, viszont végső esetben. Igen tudom, hogy cserélhető, tervben is (volt), hogy rendberakom külsőre, mert az előző gazdája a "hibátlan" telefon elejét úgy összekarcolta, hogy lehetetlen eltüntetni. Mert így kb kapnék érte 20-at, pedig vigyázok rá.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#4517) Bali27 válasza chopin42 (#4514) üzenetére


Bali27
addikt

Evox vagy bármelyik aosp rom

(#4518) this is life


this is life
Ármester

Jött frissítés xiaomi.eu romra13.0.4 a link-re kattintva automatikusan letöltődik , elvileg security patch, global romra is érkezett, elérhető a frissítés a link a letöltő oldalra visz .
Fastboot romok a fentiek..
Sok sikert a bátraknak :D ;]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4519) Viktor0610 válasza this is life (#4518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én az EUXM-verziót várom.
Bátor leszek. ;]

Samsung Galaxy A54

(#4520) this is life válasza Viktor0610 (#4519) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nyitva a bl , mehet fel a global rom Is ;] , persze mi flash-el és zárni a bl-t , hogy bootloop-ot sikerüljön tető alá hozni. :DDD
Ami viszont érdekes , valamiért stable beta jelölést kapott (tudom az elvileg legkevésbé bugos béta lesz a kesöbbi stabil) ezzel a megjelöléssel eddig nem találkoztam a toco-nál.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4521) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
A telómon nyitva van a BL mert pár hónapja nekifutottam a custom ROM-nak, de végül nem sikerült megcsinálnom, és úgyhagytam. Viszont most nem tudok hozzáadni bankkártyát a Google Pay-hez mert azt írja nem felel meg a telefonom a biztonsági előírásoknak. Mit tudok tenni, hogy ezt valahogy áthidaljam?

(#4522) this is life válasza Melorin (#4521) üzenetére


this is life
Ármester

tegyél fel egy tiszta romot alapnak egy gyárit bl zárás nélkül miflash alkalmazással ,természetesen format data és egyebekkel . Ha rootolni próbáltad vagy rootoltad a telefont akkor magisk-el rejthető , de ha nagyon össze kavarodott valami akkor érdemesebb a stock rom flash bl zárás nélkül.

A többiekhez fordulnék kérdéssel , dirty flash-el meg merjem kockáztatni az upgradet , mennyire működik jól a miui13/a12 kombó ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4523) Melorin válasza this is life (#4522) üzenetére


Melorin
addikt

Most valami twrp szerűség van a telón, nem tudom honnan kéne kezdenem a folyamatot, hogy feltegyek egy alap gyári romot és azt sem tudom mi számít alap romnak. Rootolni nem próbáltam, örültem hogy a twrp utáni bootloopból valahogy kitudtam vergődni, kb emiatt engedtem el a további lépéseket anno.
Ha minden jelenlegi progit és azok beállításait megakarom tartani/menteni, mit kell tennem? Annor kb 1 hétig csak a beállításokkal szüttyögtem, nem szeretném ezeket újra megcsinálni. :B

(#4524) this is life válasza Melorin (#4523) üzenetére


this is life
Ármester

Stock romot számítógéppel kell flashelni cmd alól vagy a fentebb nevezett miflash alkalmazással , nem fogod megúszni vsz a full wipe-ot , ha miui 12.5xx teszel fel akkor a twrp is alá rakható , miui13/a12-re nincs custom recovery mert nem készült a google által bevezetett titkosítás miatt( nem tudja feloldani emiatt recovery,twrp alól nem látszik a tárhely tartalma) . Alap romnak a global , eea romok számítanak , mindenféle módosítástól mentesen . A xiaomi.eu rom custom rom . A twrp bootloop amiatt is lehetett , mert a custom rom telepítése után egy full wipe-ot kell nyomni , anélkül letérdel, letérdelhet a rendszer .
A beállítások egy részét tudod csak menteni , már amire miui alatt és google fiókban, felhőben lehetséges. Twrp alól nem érdemes menteni , mert nem fér hozzá mindenhez root nélkül , ezek mellett a hibát is átörökítheti . Ha biztosra akarsz menni stock romot fel , full wipe, és nulláról kell belakni a telefont .
Flashelés menete [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4525) Melorin válasza this is life (#4524) üzenetére


Melorin
addikt

Köszi. Tehát akkor szerinted nem a bootloader zárása a kulcs ahhoz, hogy a banki alkalmazások hiba nélkül működjenek hanem a rommal lett valami gubanc?

(#4526) this is life válasza Melorin (#4525) üzenetére


this is life
Ármester

Nálam a Cib alkalmazása gond nélkül működik , a google pay/wallet se panaszkodik a nyitott bl miatt . Esélyes , hogy a rommal lett valami , megeshet , hogy a custom rom okozott kárt. Emiatt is érdemes ilyenkor gyári romot flashelni az majd helyére teszi a dolgokat. Utána a leírás szerint mehet fel a xiaomi.eu rom ,ha igényed van rá .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4527) Melorin válasza this is life (#4526) üzenetére


Melorin
addikt

Amúgy én nem tettem fel semmiféle ROM-ot, odáig nem jutottam el.

(#4528) this is life válasza Melorin (#4527) üzenetére


this is life
Ármester

Valamitől csak kinyílt a bl , illetve valamibe sikerült bele nyúlnod , hisz az alapállapot , hogy sikertelen volt a custom sw telepítés , ami után ha nehezen is de sikerült a telefonba életet lehelni. Twrp alól próbáltál zippet telepíteni , látszik a recovery alól a fájlrendszer, esetleg manuálisan töröltél valamit, melyik twrp van fenn ..stb ? Orange fox alól beépített szolgáltatásként rootolni is lehet , illetve magisket telepíteni .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4529) mizoli válasza Melorin (#4525) üzenetére


mizoli
addikt

A Google a SafetyNet-et nézi (egyelőre), valószínűleg itt bukik a telefonod.
A nyitott bootloader nem annyira, de a TWRP okozhat gondot.
Elsőre próbálhatod a Play áruház és a Play services adatait törölni, aztán újraindítani, hátha.
Magisk (root) telepítéssel valószínűleg meg lehet oldani a problémát. A Magisk topik összefoglalóban rengeteg infót találsz.
Ha ez számodra nem megfelelő, tegyél fel egy fastboot romot, praktikusan ugyanazt, ami jelenleg is fent van.
This is live leírta hogyan.
Ezzel tudod zárni is a bootloadert, de én soha nem tennék ilyet.

this is life
Kipróbálod, aztán látódik 😁
Nálam működött a MIUI13-A12, de nem sokáig, nem szerettem.
Ha MIUI12-A11-ről mennél, nem tartom jó ötletnek a dirty flash-t, de ezzel Te is tökéletesen tisztában vagy, csak meg akrod úszni a belakást 😂

[ Szerkesztve ]

(#4530) Melorin válasza this is life (#4528) üzenetére


Melorin
addikt

Arra emlékszem, hogy windowsban talán a Milock-kal vagy mivel kinyitottam a BL-t aztán fastbootba tettem a telót és win parancssorokkal csináltam valamit amitől valami ruszki katakteres recovery került fel a telóra. Na idáig jutottam kb mert ebben a recovery-ben nem tudtam telepíteni semmit, csak a cache-t és az adatokat töröltem. Itt egy full tiszta rendszert kaptam, napokig laktam be.
Most megpróbáltam belépni ebbe a recovery-be de már az alap Xiaomi recovery szerűség jön be, nem az a ruszki. De már bootoláskor megjelenik a képernyő tetején a nyitott lakat, gondolom az jelenti azt, hogy nyitott a BL.

[ Szerkesztve ]

(#4531) mizoli válasza Melorin (#4530) üzenetére


mizoli
addikt

Jól gondolod a nyitott lakatot.
Az valami régi recovery lehetett, ha abból ismét telepíted a recoveryt, akkor megmarad.
A tiszta rendszer a bootloader nyitás miatt van, minden adatot töröl a nyitás és a zárás is.

Elsőre próbáld ki, amit feletted írtam, azzal nem veszítesz semmit. De lehet, hogy nem is nyersz 🙂

[ Szerkesztve ]

(#4532) Melorin válasza mizoli (#4531) üzenetére


Melorin
addikt

Elsőre próbálhatod a Play áruház és a Play services adatait törölni, aztán újraindítani, hátha.
Ez nem jött be.

Nem recovery menü az ami most van sajna, csak annyi opció van, hogy Wipe data, Connect with MIAssistant, Safe mode

[ Szerkesztve ]

(#4533) this is life válasza mizoli (#4529) üzenetére


this is life
Ármester

Jól látod a kérdést , nem fűlik a fogam a nulláról belakáshoz :B , amilyen hülye szerencsém van a droid verzió váltás miatt úgy se úsznám meg a dolgot az a10/a11 update se ment zökkenő mentesen , akkor miért lenne most másképp . nem ver a víz a miui13 miatt , inkább csak security patch okán kerülne fel , de meggyőztél , még egy darabig jegelem a kérdést. :D

Melorin
Twrp-t a fenti leírás szerint kell felrakni , ha miui13-on van a telefonod és arra raknál xiaomi.eu romot , akkor a twrp felejtős , miui12.5 pedig orangefox twrp-vel működik . próbáld ki mizoli ötletét , hátha helyre teszi a SafetyNet részt , ha mégsem akkor mi flash és stock rom alapnak , utána mehet a custom rom is , de szigorúan betartva a telepítés menetét .

"Csatlakoztasd a telefont usb kábellel a számítógépedhez, (lehetőleg intel processzoros gép legyen ).

Cmd alól tallózod be az adb könyvtárat vagy intézőben az adott könyvtárban shift jobb egérgomb és a felugró ablakban kattints a powershell/parancssor megnyitása itt menüpontra.
Add ki a fastboot devices parancsot ,majd sorban ezeket a parancsokat,utasításokat kell beírni :

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img
fastboot flash recovery twrp.img (vagy amire átnevezeted a fájlt)
twrp: wipe-> format data -> yes "

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4534) Melorin válasza this is life (#4533) üzenetére


Melorin
addikt

fastboot --disable-verity ->> fastboot.exe: unknown option -- disable-verity
Már itt elakadok. És ezt a telefon normál üzeme közben kéne megcsinálni vagy előbb fastbootba kéne tenni?

(#4535) this is life válasza Melorin (#4534) üzenetére


this is life
Ármester

Fastbootban kell lennie .

Viszont nem a twrp , custom rommal kellene kezdeni ,hanem a stock rom flasheléssel , hogy rendbe rakja azt ami elromlott , utána indulhat a móka .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4536) vegyszer válasza this is life (#4535) üzenetére


vegyszer
addikt

Én már két éve vacilláltam rajta, hogy az EU vonalon kéne lennem. Mindig találtam kifogást, hogy most miért ne.
De a tárhelyét kezdi a teló tele szemetelni. Egyre jobban érik a dolog. Csak a Magisk, és a root/BL nyitás rejtése tart vissza. Mert a régi telón (Mi Mix 2) minden volt az, csak gyors, és fájdalommentes nem.
Persze az adblock-öt azóta is visszasírom...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4537) this is life válasza vegyszer (#4536) üzenetére


this is life
Ármester

Csak egyszer kell neki állni, rá szánni az időt a bl nyitásra , rom telepítésre, magisk fel pattintásra , bár ez utóbbit nem használom. Tény egy kicsit macerásabb lett összehozni a twrp hiánya miatt, de megéri a fáradozást.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4538) Tinuszka


Tinuszka
tag

én a banki app miatt parázok. Amikor legutóbb használtam rootolt telót, egy mi note 2-t, a vége felé nem segített rajta a magisk akármit csináltam vele. Csakis egy régebbi banki app verzióval működött a dolog, de egy idő után egy rom cserét követően már nem lehetett újraaktiválni a régi app verziót, mert megváltozott az egész aktiválási eljárás. Ezt követően egy másik gyári romos telefont csak azért hurcoltam magammal mindenhova, hogy kéznél legyen a banki app amikor sürgős. Hát ilyet sohatöbbet...

[ Szerkesztve ]

(#4539) mizoli válasza Tinuszka (#4538) üzenetére


mizoli
addikt

Az 5 db telefonom mindegyike rootolva van. Nekem ez az alapértelmezett működés. 🙂
(1 db régebbi Huawei, 4 db Xiaomi, különböző MIUI és Android (8, 11, 13) verziók, illetve custom rom).
Magisk 23 és 25.2 van rajtuk.
2 különböző banki app-et használok, az egyik az OTP.
Egyikkel sincs semmi gond, rendben működnek.

(#4540) this is life válasza Tinuszka (#4538) üzenetére


this is life
Ármester

Amennyiben az alap rom tiszta , akkor rootolás után, jól beállítva a magisk tudja rejteni a meglétét a banki appok elöl, az ehhez kapcsolódó fórumot olvasva . Legtöbb gond a mcdonalds appjával szokott lenni , az mindent is figyel 😂 , nehogy jogosulatlan kedvezményt vegyen igénybe az ember :DDD .
Persze friss és saját tapasztalatom nincs , mert bő két éve jó útra tértem. 😏, mizolira hallgathatsz első kézből származó információt tud adni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4541) mizoli válasza this is life (#4540) üzenetére


mizoli
addikt

A McDonalds-ról olvastam, elég viccesnek tartom, hogy a bankok átverhetők, egy ilyen izé, meg nem. 😁 Bár mintha lenne, akinél működik, de lehet, hogy rosszul emlékszem.
Személyes tapasztalatom nincs vele, kívül esik az értelmezési tartományomon 😁

(#4542) mizoli válasza Tinuszka (#4538) üzenetére


mizoli
addikt

Mi Note 2, az nem mostanában volt 🙂
Miért nem unrootoltad a telefont, ahelyett, hogy kettőt viszel magaddal?

(#4543) Alonso69


Alonso69
senior tag

Sziasztok. :)
Egy kis kitérő után vissza tértem a MIUI -hoz, ezzel a telóval,(megörököltem a fiamtól)
Egy pár napja, hogy BL-t nyitottam a Project Elixir Rom -ot raktam fel, tetszik mert új és majdnem minden működik rajta,de azért még vannak hibái.
Így ezután az orosz 4pda oldalon keresgélve találtam egy Rom-ot Greeshan a szerzője . Több féle MIUI telóra készített már rendszert.
Az oroszok mostanában nem szimpatikusak sokunknak,de attól ez a Rom még nagyon jó .
Magyar nyelvű és a plusz beállítások angol nyelven vannak, sehol egy orosz betű.
Ez amit most [link] -ek
(bal felső sarok, három pont, indul a letöltés)

a legelső kiadás,azóta van már újabb azt majd később megosztom,ha van rá igény.
Telepítés Twrp-ből full wipe ajánlott,a Magisk már benne van.

A Magisk elrejtése a McDonald's app elől is működik ezen a Rom-on [kép] [kép] [kép]
Leírás később,mert kifutok az időből.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12

(#4544) this is life válasza mizoli (#4541) üzenetére


this is life
Ármester

A mcD appja ha az emlékeim nem csalnak a nyitott bl is figyeli , emiatt megkerülhetetlen a védelme, hiába a safetynet check megfelelés, magisk hide , átnevezvett magisk ...stb , elhasal a trükközés rejtése, hogy mi a jó istent védenek ennyire , csak ők tudják :F

Ui.: Rezeg a léc az update-nek , de még ellenállok :D

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4545) Alonso69 válasza Alonso69 (#4543) üzenetére


Alonso69
senior tag

Greeshan hivatalos oldala [link]

Xiaomi 12

(#4546) mizoli válasza this is life (#4544) üzenetére


mizoli
addikt

Már megírtad mit védenek. 😁

Update csak akkor, ha eluntad az életedet🙂

Közben megkérdeztem a zasszonyt, kiművelt. Valami kuponok vannak a háttérhatalomban 😁

[ Szerkesztve ]

(#4547) mizoli válasza Alonso69 (#4543) üzenetére


mizoli
addikt

Lehet, hogy nagyon jó, de én biztosan nem tennék fel olyan ROMot, ami "gyárilag" rootolva van.

A fejlesztő(k) nemzetiségétől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#4548) this is life válasza mizoli (#4546) üzenetére


this is life
Ármester

Mert olyan nagy szám az a kupon ??? Nem hiszem , de lehet , hogy bennem van a hiba , mert nem vagyok Mc rajongó. Igaz mindent ignorálok ami vásárlói szondázásban utazik , legyen az alkalmazás ,kártya , bármi.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4549) mizoli válasza this is life (#4548) üzenetére


mizoli
addikt

Nem is tudtam, hogy Te én vagyok :R 😂
Akkor gondolom a mindenféle reklámokkal kapcsolatban is hasonlóan gondolkozunk.
Egyik okom a rootra a hatékony reklám blokkolás.

(#4550) Alonso69 válasza mizoli (#4547) üzenetére


Alonso69
senior tag

Persze,ismeretlen eredetű Rom-ot én sem tennék fel, nem kötelező senkinek. :)
Több mint 2900 pozitív értékelése van a srácnak a 4pda-n [kép] [kép] nem ma kezdte, megtalálható az XDA-n és az Androidfilehost fájlmegosztó oldalon Telegram felület 3090 tag [kép]
A Magisk az Elixir Rom-on is rajta volt,ha jól emlékszem,de nem akarok senkit se rá beszélni semmire,mert az oroszok a spájzban vannak,ha lehet egy kis iróniát ide csempészni.

Xiaomi 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.