Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Postas99


Postas99
senior tag

Az a fricska a dobozon a Huawei-nek szól. "with easy access to the Google apps you use most"

(#2) Victoryus94 válasza Postas99 (#1) üzenetére


Victoryus94
őstag

Már volt róla szó, hogy NEM.
Köze maximum annyi a Huawei-hez, hogy miattuk terjed Európában olyan Androidos telefon, amin nincs GMS. Ezért lehet értelme jelezni, amin van. De ez nem Xiaomi kampány, hanem Google követelmény.

[ Szerkesztve ]

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Szemezgettem vele, de sajnos semmivel nem tud többet mint a jelenlegi Mi 9T-m. Ha meg hozzáveszem, hogy rá kéne dobnom a mostani telefonom árát pluszba akkor elég elkeserítő a Xiaomi jelenlegi árazása.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Laraxior válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor én meg főleg ne nézegessem az Mi 9T Prommal. :DDD
Mondjuk az az akkuméret eléggé beteg :Y :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5) Donki Hóte válasza Postas99 (#1) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Így van, a fricska a Huawei-nek szól (pontosabban a HMS-nek), de nem a Xiaomi találta ki, hanem a Google maga akarja világossá tenni az ilyen feliratokkal, hogy ki az, aki része a GMS univerzumnak.

A telóról meg annyit, hogy ha lenne benne TF kártyás bővítési lehetőség, akkor világbajnok telefon lenne. A fura csak az, hogy kvázi minden új Redmi Note telefon tudja a TF kártyás bővítési lehetőséget, érdekes, hogy ez miért nem tudja...

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) papi77


papi77
addikt

Kicsit zavar az a majdnem 1cm vastag készülékház! Amúgy rendben van szerintem a tel!

Az első: NOKIA 1611

(#7) punky10


punky10
addikt

A 3. oldalon lemaradt (szerintem...) egy "6"-os...
"Vásárláskor érdemes figyelni a RAM és tárhely kombinációra, a hazai forgalmazásban a tesztmobilként itt lévő 6 GB RAM-mal és 128 GB-os tárhellyel szerelt változat lesz a jellemző, de van 6/4 GB-os alapmodell és 8/128 GB-os csúcsváltozat is..."

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Közelségérzékelő? Bonyolult egy cucc lehet, mi8 esetén hónapok alatt sem sikerült javítani ;]

Kár érte

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nálam ez is már a kijelzőnél elbukott. Mint az összes többi mai teló. Szerencse, hogy nem akarok venni telefont. :)

(#10) Moki2


Moki2
aktív tag

Kis elírás"Android 10 rendszer alapjaira épül az EMUI 11 rendszer" MIUI az 😁

(#11) Ezekiell válasza Moki2 (#10) üzenetére


Ezekiell
veterán

Azt én is néztem, pont most akartam írni, megelőztél :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#12) Graphics válasza Donki Hóte (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fura, hogy a microSD bővítését sok esetben még mindig magyarázni kell.

Volt már olyan telefonod, amely indokolatlan lassulásokat produkált, netán eltűntek a képeid, nem ment minden faszán. Na a szar minőségű SD kártya miatt...

Plusz nem mellékes, hogy nagy felbontású képek esetén a másodpercekig pörgő mentési folyamat sem épp a csomagolt felhasználói élmény része....

NA ezért nincs benne szerintem. De ez már sokszor volt.

A másik konteóra meg annyit, hogy biztos jó a Google-nak , ha a világ egyik legnagyobb mobilgyártójától nincs bevétele a Play Áruházon keresztül? :U :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) #95462144


#95462144
törölt tag

"Sajnos a közelségérzékelő - mint oly sok Xiaomi esetén - itt sem tökéletes"

Ezért is engedtem el ezt a Xiaomi témát ezen régóta nem tudnak felülkerekedni..
Ettől függetlenül a készülék még szimpatikus is lehetne a vastagsága ellenére is, de legalább jó nagy akksi van benne, valamit valamiért.

(#14) Clay


Clay
senior tag

Kb ennyiért vettem a MIX2s-t, 2,5 éve, ez egy annál gyengébb telefon... :W
Kezd nevetségessé válni, hogy hónapok óta keresek vmi értelmes új telót, de egyszerűen nincs alternatíva, 150körül gyengébbet tudok csak venni a jelenleginél, tehát nem érdemes lecserélni, 300-at meg nem vagyok hajlandó kiadni egy olyan fogyasztási eszközért amit kb 2 évente cserél az ember, ráadásul nem is jobb a jelenleginél. De ha van vkinek ötlete ne tartsa magában :DDD

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#15) Graphics válasza Clay (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne cseréld :) ez a legjobb ötlet.

Globálisan minden drágult... A gyártók is emeltek, ezzel a végfelhasználó nem tud sokat kezdeni.

Használd a meglévő eszközt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) fpatrik17 válasza Clay (#14) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ugyanilyen cipőben járok... Mix 2S-t törtem és nincs mire váltani józan ész keretein belül. :( Mate 20 Pro és Honor 20 Pro közt vacilálok, valszeg előbbi lesz használtan. :(((

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#17) M5Norbi válasza fpatrik17 (#16) üzenetére


M5Norbi
őstag

Sajnos kevés a jó ár-érték arányú telefon mostanság bár az igaz hogy egyre inkább javul a középkategória.
Sok esetben felesleges is a csúcstelefonok többlet tudása.
Nekem most a Samsung Galaxy Note 10 Lite lett a befutó. Kevés kompromisszum, elegendő hardver, normális kamera és jó kijelző.
Méretben meg mindegy hisz minden telefon nagy.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) Clay válasza Graphics (#15) üzenetére


Clay
senior tag

Igen, valszeg az is lesz. A topikjában is már hónapok óta ez megy, a gond az, hogy szeptembertől kivezetik a támogatott eszközök közül, de azért még kb 0,5-1évig használható marad, csak vészesen közeledik az idő, amikor mindenképpen cserélni kell.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#19) Clay válasza M5Norbi (#17) üzenetére


Clay
senior tag

Igen ez is igaz, de hiába emelkedik a középkategória, még mindig nem érte el, egy több, mint két éves, közel csúcstelefon tudását, és amint az előbb is írtam a 300körüli telefonok is azt a teljesítményt adják, mint a jelenlegi. Amire érdemes lenne lecserélni, azért meg már autót lehet kapni, vagy egy családi nyaralás ára. Ráadásul ha vmi neves gyártótól szerzel készüléket, a támogatás még ennyi ideig se megy rajta, vagy szándékosan lassítják, hogy vegyél új készüléket...Tehát továbbra is: :W :W :W

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#20) rigoberto


rigoberto
őstag

Középkateg(óriás)nak drága.
Persze kinek mi.
Ennél azért jobb parti is van a gyártó kínálatában.

(#21) andor80 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


andor80
senior tag

tudjuk a mindenható lg g3 ad istenem...... ;]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#22) SkyLine3000 válasza andor80 (#21) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az is megvan, de mág g4-et használok. :D És itt most nem errel van szó, hanem arról, h annyira elcseszettek ezek a mai kijelzők, h hányingerem támad, ha egyre ránézek. Asszony szülinapjára is egy Xiaomit kapott tőlem. Az is ilyen szar noccsos, lekerekített vacak. Még jó, h őt nem zavarja... :D Én ha csak ránézek a telefonjára, rosszul leszek.
Nekem a kijelző legyen 16:9 max 18:9-es, szögletes, lyuk és noccs mentes és ne lógjon le oldalra. Még jó, h nem kezdték el ezeket az idiótaságokat a tévéknél.... Még.

[ Szerkesztve ]

(#23) Laraxior válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


Laraxior
titán

Működik még az a kramanc? :DDD
Nekem vitrinben van, eltéve az utókornak, hogy ilyen szemetet is eladtak a gyártók... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Végre a gyártók is rájöttek, hogy a vevők nem szeretik, ha vágja a vékony telefon a kezüket, cserébe naponta kell tölteni. Dicséretes, hogy a Gsmarena keresője ezzel együtt már 63(!) idei telefont listáz, amelyik legalább 5000mAh-s aksival rendelkezik.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#25) Donki Hóte válasza Graphics (#12) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ellentmond az állításodnak az a tény, miszerint a Xiaomi Redmi Note 9 szériában mindegyik telefon tudja a 2 nano SIM mellett a TF kártyát is. Ott nem probléma az indokolatlan lassulás, a képek eltűnése?

Tutira nem, mert ma már tökéletesen megoldható az SD háttértár kezelése a telefonokban.

Egyébként magadnak adod választ, amikor szar minőségű SD kártyát emlegetsz, egyszerűen jó minőségű kártyát kell venni és minden OK lesz.

Nekem a telefonomban 128 GB-os Sandisk Extreme microSD kártya van, az A1 SD Bench tesztprogram mérése szerint a telefon 33 MB/s sebességgel tud rá írni, ez bőségesen elegendő bármilyen nagyfelbontású kép, vagy 4K videó folyamatos kiírására.

Az említett 128 GB-os kapacitású kártya ~7 500 Ft-ba kerül. Ezzel szemben a Xiaominál a 64 GB háttértárral szerelt Mi Note 10 Lite 104 800 Ft-ba kerül, a 128 GB háttértárral szerelt Mi Note 10 Lite 113 500 Ft-ba kerül, vagyis a Xiaomi 64 GB-al több tárolókapacitást 8 700 Ft többletköltségért ad.

Ebből az jön ki, hogy sokkal jobban megéri microSD kártyával bővíteni a telefonok tárolókapacitását, mint a nagyobb memóriájú modellt megvenni azonos típuson belül :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#26) Graphics válasza Donki Hóte (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon szép gondolat, hogy egyszerűen jó minőségű kártyát kell venni..

Most kicsit lépj ki a power user szerepből... Bemegy Jakab néni a boltba... Levesz egy kártyát és kész... Nem fogja nézegetni a sebességet, nem fogja cseszegetni, leveszi, beteszi...

Nekem mondhatod, hogy miből mit kell venni, power user vagyok... De ki tudok lépni a "szerepből" és tudom ,hogy az 1x-i felhasználó nem az.

33 MB/s sebesség? Nos tegyük fel rögzítenél 4K videót is.. Valóban elég lesZ? :U

A belső háttértár sebessége mekkora is?

Te figyi már, tényleg egy microSD-t hasonlítasz egy belső UFS tárolóhoz? :D

Nézd meg a Note 9 , még eMMC-vel is körbehugyozza a microSD-t... Tehát ez alapján neked megfelelne egy szupersportkocsi pedálhajtással is... Jogos volt már ilyen.

Nézd már meg a sebességadatokat...Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség jelen esetben. Hogy milyen minőségű, sebességű a tároló. Ez van hatással a rendszersebességre is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) SkyLine3000 válasza Laraxior (#23) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hibátlanul teszi a dolgát a G3 a mai napig. 3/32-es. Asszonynak is még megvan a Xiaomi mellett. Érdekes, ő sem akarja eladni, pedig arról volt szó, ha meglesz az új. Sosem volt semmi bajuk. Én meg voltam vele elégedve. Még most is használom néha erre-arra. Azért az minden volt, csak nem szemét. Nem cserélném el sok mai telefonra....
Van a családban ha jól számolom vagy 6 Xiaomi, de egyikért sem adnám oda. Nekem is volt Redmi 2 Pro-m anno. Nem volt vele gond, csak továbbléptem.
Megvárom, amíg ismét normális telefonokat fognak csinálni a gyártók. Bár félek, erre elég kicsi lesz az esély...

(#28) Lami66 válasza papi77 (#6) üzenetére


Lami66
őstag

1 cm => nem áll ki a kamera, akku 5260 mAh
Ha 7 mm vékony lenne, akkor 3 mm-re kiállna a kamera (mindenki ezen háborogna), és lenne benne 4000-es akksi 1-1,5 napos üzemidővel.
Mellesleg minden ilyen problémával küzdő telefonnál azt írják a fórumban, lenne inkább 7 mm helyett 9 mm, és nem billegne a kamerapúp miatt + nagyobb akkut is bele lehetne tenni .....hát itt van, a kívánságuk teljesült.

[ Szerkesztve ]

(#29) SkyLine3000 válasza Lami66 (#28) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kamerapúp miatt az siránkozik, aki nem használ vmilyen tokot.

(#30) enginev3.0 válasza elfelejtette (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak épp nem hoz áttörést egyik sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) Lami66 válasza SkyLine3000 (#29) üzenetére


Lami66
őstag

Aztán mindenhol azt kérdezik, hogy melyik tokból nem áll ki a kamera, mert a vékonyabb tokok nem védik rendesen

(#32) elfelejtette válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát azért a Realme 6i battery life listán legyőzte az évek óta vezető Lenovo P2-t.
Mivel utálom a tepsiket, normális méretű, de jó üzemidejű telefon meg nincs a Redmi 4X óta, ezért lehet, hogy én is beruházok egyre.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) Hallosz


Hallosz
senior tag

A tendenciákat figyelemmel kísérve, nem lennék meglepve ha a következő kitiltott márka, ez lenne. :U

Mert lakni, muszáj.

(#34) M5Norbi válasza Clay (#19) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen egyetértek.
Viszont amit hozzátennék hogy egy akkoriban kiemelkedő ár-érték arányú telefont cserélnél és ezekről minden gyártó leszokott. Így aztán persze hogy mostanság drágább lesz egy középkategóriás egy akkori csúcsnál.
Plusz azóta mindennek elszállt az ára a telefonoké meg különösen.

Egyébként én azt mondom az járhat még jól aki megelégszik most újonnan egy 1 vagy két évvel ezelőtti csúcstelefonnal. Akár egy S9 vagy 10 vagy egy P30 Pro.(ami kiváló készülék) vagy OP 78 nemtudom mi ami már jóárú.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó telefon hardveresen. De könyörgöm. Mi a francot nem tudnak beállítani a közelségérzékelőn? Itt vannak a jó kis Xiaomi telefonok már évek óta, kiváló hardverrel, de nyomi szoftverrel. Nem mindegyik, pl a Redmi Note 4-em jól működik, de akkor is.
Ott a Note8T, ami szintén problémás, ez is, illetve lehet még olvasni topicokban ilyeneket.

Attól még az ajánlott helyénvaló természetesen, sőt egy különösent is megérhetett volna a dolog. Pláne ha a szoftver hibátlan lenne.

(#36) Doki42


Doki42
őstag

Köszi a tesztet, jó lett :K
Szerintem jó kis gép.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#37) Luck Dragon

" ám a hagyományos, rácsos beszédhangszóró alapértelmezett hangereje elég alacsony, így ha valaki vásárlás után gyenge hangra panaszkodik, valószínűleg a hangerőgombokat kell először babrálni. Sajnos a közelségérzékelő - mint oly sok Xiaomi esetén - itt sem tökéletes, "

Ezzel meg is ölte a dolgot. Ebben az ár kategóriában ne legyenek már ilyenek. :O :W

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) joey04 válasza Hallosz (#33) üzenetére


joey04
titán

nem lesz :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Graphics válasza Hallosz (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért lenne kitiltott márka?

A Huawei a hálózati üzletága miatt kapta a pofont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Juhaszatti válasza Hallosz (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Eddig 2 gyártó kapott szankciókat, és ezekben 2 közös dolog van. A Huawei és a ZTE, mindkettő kínai, és mindkettő érdekelt a nemzetközi hálózatépítésben. Tehát a tendenciákat figyelemmel kísérve, meglepne ha a Xiaomi a közeljövőben csatlakozna hozzájuk.

(#41) Predatorr


Predatorr
őstag

Hajlított képernyővel bekaphatják. Vagy dugják fel maguknak, rájuk bízom. Még, hogy hagyományos...

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#42) novinyul válasza janeszgol (#35) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam a Note10 pro hibátlan, pedig a 10 lite ugyan az a kijelző, szóval annak is rendben kellene lennie.

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#43) Graphics válasza Predatorr (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán kapsz sík kijelzős mobilt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Bdanyy


Bdanyy
addikt

A közelségérzékelővel szívni még a belépő modelleknél is gáz. Van olyan modelljük amikor utólag egy update stabilan javította?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#45) Predatorr válasza Graphics (#43) üzenetére


Predatorr
őstag

Dehogynem. Hajlítottat csak lehúzásból gyártanak, mert oda teszik a súlypontot a kanyarba, hogy tokban is törjön. Tudom, S8-am van, és nem csak én jártam így vele (és semmire nem tudom lecserélni). Az üveg borítástól meg csúszik, mint a jég. Szappant a szappantartóba, de tisztálkodni meg nem lehet vele. Teljesen értelmetlen! :D

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#46) Magnat válasza janeszgol (#35) üzenetére


Magnat
veterán

Összeteszem a két kezem, h nem vettem meg ezt a telefont, mert a néhai A1 pont ugyanilyen szopó volt nekem a proximity szenzorral ... pedig egyébként szimpatikus volt minden tekintetben, de végül egy S10 Lite lett helyette (igaz, annak meg a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasója egy kalap sz@r a hátlapiak megbízhatóságához képest :U )

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#47) Laraxior


Laraxior
titán

Nem értem, nekem Mi 9T Pro van, de nem igazán veszem észre, hogy probléma lenne a proxi szenzorral. Miben nyilvánul meg? :F :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#48) Ezekiell válasza Predatorr (#45) üzenetére


Ezekiell
veterán

Én meg pl pont szeretem a hajlított kijelzőt :) Kinek mi.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#49) Juhaszatti válasza Predatorr (#45) üzenetére


Juhaszatti
addikt

S7 Edget is ejtettem már le tok nélkül, fürdőszobakőre, nem tört. Nyilván szerencse is van benne.
Mindenesetre én nem vennék sík kijelzőset már, amíg kapni hajlítottat. Nekem tetszik, jó designelem, hátránya pedig számomra nincs. Úgyhogy azért is gyártják, mert van rá kereslet.

(#50) Lami66 válasza Laraxior (#47) üzenetére


Lami66
őstag

Mi Note 4: Telefonálás közben random műveleteket végez a füled/arcod a kijelzőn: kihangosít, bontja a vonalat stb. A zsebedben önálló életre kel ha duplakoppnak érzékel valamit, arról veszed észre, hogy amikor előveszed kéri a pin kódot túl sok hibás feloldási kísérlet miatt. Ha nincs lekódolva a telefon, akkor zsebedben csinál egy rakás fotót, alkalmazásokat indít, akár szövegbevitelig is elküzdi magát pl. egy megnyíló üzenet appban, vagy tárcsázóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.