Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:43:06

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Note 10 Lite
Mielőtt kérdezel olvasd el !
Nem fertőző :D
Android 11-hez az alex féle 3.4.x.x twrp nem használható.
Android 12 fastboot vagy cmd-vel módszerrel telepíthető ,frissíthető(xiaomi.eu rom esetén).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) mizoli válasza Imi1981 (#2998) üzenetére


mizoli
addikt

Akkor én másfajta hydrogelt használok, mert nekem tökéletes az ujjlenyomat-olvasás.
Egyszer már linkeltem.
Nem vettem fel újra, ugyanaz az ujjlenyomat, mint hydrogel előtt volt.

[ Szerkesztve ]

(#3002) Imi1981 válasza mizoli (#3001) üzenetére


Imi1981
veterán

Három fajtát használtam egyikkel se volt jó. Néha jól működött néha nem. Mocolo üvegfóliával sokkal megbízhatóbban működik! Persze legjobb mikor semmi nincs a kijelzőn.
Amit te linkeltél még régebben pont nem próbáltam úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.

(#3003) Bali27 válasza mobilizmo (#2994) üzenetére


Bali27
addikt

Gorilla G-nál kísérleteznek.. Egyiknél a karcra, másiknál az esésre mennek..
Sajnos a GG5 még a zsebedben is karcolódik :(
Én is azt hittem hogy hiperszuper amig meg nem vettem és utána elkezdtem (a hibák hatására) utána nézni a dolgoknak.

(#3004) NotBlank válasza Bali27 (#3003) üzenetére


NotBlank
csendes tag

Hihetetlen milyen különböző zsebei vannak az embereknek! Több mint fél éve van meg a telefon. Nem tettem rá egy percre se fóliát. Nincs rajta se karc, se semmi (dE vAN cSAk nÉZd mEg JObBaN! Nem, nincs). Az egyetlen amire odafigyelek, hogy nemigen dobok mellé semmit a zsebembe, ha nem muszáj. Magic

(#3005) Baggio04 válasza NotBlank (#3004) üzenetére


Baggio04
aktív tag

Én hasonló cipőben járok. Igaz nekem friss a teló, de fólia nélkül karc mentes, pedig munkában fémpor, homok és gipsz is közel kerül hozzá. Persze tiszta kézzel kezelem, de a zsebem tuti nem tiszta....
Előző MiA1 majd 3 évig vitte ugyanott, fólia nélkül. Nem mondom hogy tükör síma volt, de igencsak szép állapotban volt, amíg sarkára nem ejtettem, kétszer...

Baggio

(#3006) Imi1981


Imi1981
veterán

Meggyőztetek! Ha feljön ez a mocolo üvegfólia akkor nem rakok rá semmit! Elég már a sok starakodásból. Amúgy is úgy az igazi ha nincs rajta semmi. Eladni nem akarom mert marad családban és másfél két év múlva úgyis váltok.

(#3007) mobilizmo válasza NotBlank (#3004) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nagyjából mindegy dobsz-e mellé valamit. Az apró kvarc kristály szemek karcolják még a GG-t is. Persze ha nagy laza zsebed van akkor nem annyira, egy szoros farmerzseb ebből a szempontból rosszabb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#3008) snecizero


snecizero
senior tag

Vissza tértem erre a telefonra. A legjobb amoledes telefon szerintem. Mondjuk az üzemidő mintha egy kicsit rosszabb lett a frissítés óta.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3009) Nyiaz válasza snecizero (#3008) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Miről tértél vissza?

(#3010) Bali27 válasza NotBlank (#3004) üzenetére


Bali27
addikt

Igazából ősszel a kabátzseb a problémás. Nekem mind cipzáros (igazából nem is érdekelt, nem figyeltem hogy milyenek a zsebek, mondhatni a teló miatt kezdtem el gondolkodni hogy mi a fene karcolhatja a kabátzsebben.) és amikor beteszed - kiveszed nagyon oda kell figyelni.

(#3011) snecizero válasza Nyiaz (#3009) üzenetére


snecizero
senior tag

Redmi note 8 pro telefonom volt előtte. Mondjuk az ujjlenyomat olvasót sajnálom csak. A mi note 10 lite újjlenyomat olvasója siralmas.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3012) Bali27 válasza snecizero (#3011) üzenetére


Bali27
addikt

Nálam tökéletesen megy, még üvegfóliával is.
Mi a gond vele?

(#3013) Bali27


Bali27
addikt

Kijött a Revenge Os 4.0 Official...
Feltettem., flamegapssal. Tökéletesen felment..
Villámgyors. Kb fele annyi idő alatt feltette a Gplayböl a cuccokat mint a Muiuval.. (csak lestem ki a fejemből..)
Külsőre gyönyörű, letisztult. Villámgyors az ujjlenyomat érzékelő, duplakopp működik, és a kézmozdulatok is. Android 11-es...
Eddig le vagyok nyűgözve!!!! :C :C :C

(#3014) mizoli válasza Bali27 (#3013) üzenetére


mizoli
addikt

Basszus, ma laktam be az MSM Xtended új verzióját.
Most kezdhetem előről ezzel a RevengeOS rommal. 😁
Persze semmi gondom nincs az MSM-mel sem...
A mentés/visszaállítás meg nem igazán működik sem az OrangeFox-ban, sem a TWRP-ben, de kipróbálom mit lehet csinálni.

Melyiket használod? Nálam az OrangeFox van, mióta van toco-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#3015) Imi1981 válasza snecizero (#3011) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem eddig a kijelző alatti ujlenyomatos telóim közül (ez a második 😄) ez a legjobb! Üvegfóliával is jó! Nekem csak hydrogel fóliával nem volt az igazi. Persze a régi hátlapi ujjlenyomat olvasóhoz képest minden rosszabb!

(#3016) Bali27 válasza mizoli (#3014) üzenetére


Bali27
addikt

Legujabb TWRP vel formáztam le, majd orosszal másoltam fel a ROMot, meg a Flamegappst, és a legujabbal installáltam.. 3.5.10
Nikita Gcam kb dupla olyan gyorsan dolgozik mint A10-en..
Ezt keresd..
RevengeOS-4.0-R-OFFICIAL-toco-20210127-1855.zip
Habár MSM jó akkor miért cseréled le? :)

[ Szerkesztve ]

(#3017) mizoli válasza Bali27 (#3016) üzenetére


mizoli
addikt

Kíváncsiságból 😁

Láttam már a romot XDA-n (minden nap benézek oda), csak eddig nem érdekelt. De ha ennyire dícséred, meg kell nézni. :D

[ Szerkesztve ]

(#3018) Bali27 válasza mizoli (#3017) üzenetére


Bali27
addikt

Ok. Nem hiszem hogy csalódást fog okozni. Azóta is nyúzom.
Kegyetlen gyors, eddig nem sok akkut eszik, és tényleg le a kalappal a készítők előtt.

(#3019) mizoli válasza Bali27 (#3018) üzenetére


mizoli
addikt

MSM szintén nagyon gyors. Hogy mennyit eszik, azt nem tudom, ahhoz huzamosabb ideig fent kéne maradnia.

(#3020) 6030D


6030D
Ármester

Nekem frissítés után semmi gond az AOD-jel.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#3021) jatszo válasza 6030D (#3020) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nálam holosan működik :(( . Remèlem javítják ..

(#3022) igmetall válasza mizoli (#2969) üzenetére


igmetall
csendes tag

Leírnád, hogy mit, hova tettél át? Én is hasonló gonddal küzdöttem, most feltenném a stabil romot de a miflash crclist hibával leáll. Köszi

(#3023) Bali27 válasza mizoli (#3019) üzenetére


Bali27
addikt

Na sikerült feltenni?

(#3024) mizoli válasza igmetall (#3022) üzenetére


mizoli
addikt

A kicsomagolt fastboot romban keresd meg a flash_all.bat file-t.
Ez teszi fel a romot. (Egyébként kézzel is meg lehet csinálni, csak macera).
A Notepad++ szerkesztőben megnyitod a flash_all.bat file-t, és a 11, 12 sorok elé odateszel kettő db kettőspontot (ezzel megjegyzésbe teszed a sort), ahogy a képen látod. A sor zöld színű lesz. Ez a 12.0.2.0 EEA ROM flash_all.bat file-ja, ha másik verziót használsz, keresd meg ezeket a sorokat. Elmented a file-t. (Csinálhatsz előtte másolatot róla, ha félsz, hogy valamit elrontasz).
Én az 1-7-ig sorokat is REM-be tettem, de csak azért, mert akkor még nem tudtam, hogy esetleg az antirollback kavar-e be (ezzel kiiktattam az antirollback ellenőrzést, veszélyes művelet lehet, felmegy olyan rom is, ami kukázza a telefont).
Aztán mindent ugyanúgy, mint addig, csak nem lesz benne az ellenőrzés (crclist.txt és sparsecrclist.txt), és simán lefut a flash. A végén lehet, hogy valami error-t is kiír, de fentiekhez nincs köze, nekem mindig is írta, de semmi gond. Vigyázz, a MiFlash-ben ne zárd vissza a bootloadert, ha nyitva van, a clean all --- flash_all.bat legyen kijelölve.
Ennyi. Természetesen semmiért nem vagyok felelős, pl. ha kukázod a telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#3025) mizoli válasza Bali27 (#3023) üzenetére


mizoli
addikt

Igen, feltettem, de nekem annyira nem jött be. Azt szeretem, ha minél jobban testreszabható a rom, ez meg nem annyira, kb, mint a Lineage.
Volt olyan gondom is, hogy az ékezetes magyar betűket más karakterrel írta, mint a
többit. Meg valami megjelenésért felelős app nem indult el, már nem tudom mi a neve.
Most az Evolution X van fent.

(#3026) mizoli válasza igmetall (#3022) üzenetére


mizoli
addikt

Az előbb lemaradt a kép, bocsi.

Más
Kipróbáltam az OrangeFox mentés-visszaállítás funkciót, és működik! :)

(#3027) igmetall válasza mizoli (#3026) üzenetére


igmetall
csendes tag

Köszi szépen! :)

(#3028) Bali27 válasza mizoli (#3025) üzenetére


Bali27
addikt

Evolution baromi jó volt Note 6 pro alatt...
Revolutionnál ilyenekkel nem találkoztam eddig amit írtál.
Feltettem Nova launchert + custom icon pack és renben van vele teljesen.

(#3029) mizoli válasza Bali27 (#3028) üzenetére


mizoli
addikt

Az lehet, de a RevengeOS-t írtad, hogy mennyire tetszik 😁
Nézd csak vissza.

Én is a Novát használom az összes custom romhoz. Egyszerűen nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3030) Bali27 válasza mizoli (#3029) üzenetére


Bali27
addikt

Igen, tudom, a Revenge tetszik. Mi ezzel a gond?
Evolution meg note 6 pron bejöttt, Mi note 10en még nem használtam.

(#3031) Baggio04


Baggio04
aktív tag

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik nova vagy poco launchert használnak.
Gesztus vezérlés nálam egyiknél sem akar működni, magában mikor átállítom ott az útmutatóban kipróbálva megy minden szuperül, mint gyári laucheren. De egyébként a beállításokból aztán sehová nem bírok menni, mert nem reagál sem a vissza lépésre sem pedig a teljes kilépésre gesztussal. Újra is indítottam a telót.
Valamerre még engedélyezni kell esetleg?
Illetve messengernél kikapcsoltam a buborékokat (gondolom ez lenne a chatfej utódja), de attól ugyanúgy kijön az asztalon, és rohadtul nem szeretem ezeket, nem annyira kezes, mint a kör alakú elődje.

Baggio

(#3032) Imi1981 válasza Baggio04 (#3031) üzenetére


Imi1981
veterán

A legújabb frissítés után sajnos nem működik egyikkel sem a gesztusvezérlés. Én is kénytelen vagyok a gyárit használni emiatt. Remélem később azért ez megoldódik.

(#3033) Bali27 válasza Baggio04 (#3031) üzenetére


Bali27
addikt

Ez a Miui sara lesz. Custom A11es romnàl van minden.

(#3034) mb702


mb702
tag

Sziasztok!

Ezt hogyan tudnám "megoldani"? Eddig jó volt, csak frissült az app (myvodafone).

(#3035) this is life válasza mb702 (#3034) üzenetére


this is life
Ármester

Ha magisk-et használsz akkor rejtsd el (hide) . Illetve nevezd át az alkalmazást..stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3036) mb702 válasza this is life (#3035) üzenetére


mb702
tag

Köszönöm! A rejtés (hide) nem volt elég, az átnevezés megoldotta.

(#3037) Bali27 válasza mizoli (#3029) üzenetére


Bali27
addikt

Kíváncsivà tettél az evolutionxel kapcsolatban.. Elkezdtem nézegetni de nagyon bonyolultnak tűnik a felrakàsa.
2 féle verzió amiből neked kell kiválasztani hogy melyik jó a telódhoz.. Valahogy downgradelni A10-re stb..
Szóval marad ez egy darabig😃

(#3038) mizoli válasza Bali27 (#3037) üzenetére


mizoli
addikt

Jó az Evolution X, nincs vele különösebb bajom. Jobb lenne, ha a sötét témát "kényszerítené" azokra az appokra is, amikben alapból nincs, de nem csinálja. Ezt most az Evolution alól írom.
Jobban szerettem volna, ha nincs benne Google csomag, így fagyasztgatok. Kb. ebben különbözik az MSM Xtended-től, meg apróságok.
Kicsontoztam az alap FlameGApps "csomagot", kizárólag az áruház van benne, nekem a többi csak szemét.
Szerintem nem macerásabb feltenni, mint a többit. Nálam 12.0.2.0 miui az alap, kb. 10 perc. Fastbootból a 3.4 alex.msk TWRP-be bootolok (nem teszem fel), abból felteszem az OrangeFox-ot, jön a rom, és a Magisk. A kétféle F illetve G rom kiválasztásához ott a segítség az oldalon. Nálam fts az érintő.

Persze, ha elégedett vagy valamelyikkel, akkor nem kell váltani.

[ Szerkesztve ]

(#3039) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok Nem működik a három ujjas képernyő fotóm alkalmazás.
Van esetleg valakinek ötlete miért.
Minden gyári rajta ,most frissült.
Köszönöm

(#3040) mizoli válasza csemeteim (#3039) üzenetére


mizoli
addikt

Kipróbáltam, nálam működik, tehát nem a frissítés rontotta el.
Próbáld ki be kapcsolni a funkciót, és újraindítani a telefont.

(#3041) Imi1981 válasza csemeteim (#3039) üzenetére


Imi1981
veterán

Rögtön frissítés után nekem se működött! Ha jól emlékszem újraindítás után jó lett de én csináltam egy teljes gyári alapra állítást mert a régi rendszert frissítve több hiba is jelentkezett.

(#3042) mizoli válasza Imi1981 (#3041) üzenetére


mizoli
addikt

Ez is valami miui sajátosság lesz.
Én tudatosan nem csináltam factory resetet a frissítés után (pedig kellene), és -elvileg- ugyanúgy működik, pl. ez a 3 ujjas lehúzás. Kivéve ami senkinek, mint a kézmozdulatos vezérlés a Poco launcherben.
Ha esetleg eszedbe jut milyen hibákat javított meg a gyári visszaállítás, megnézném nálam anélkül mi van.

(#3043) Imi1981 válasza mizoli (#3042) üzenetére


Imi1981
veterán

Már nem emlékszem pontosan de itt írtam link link . Az értesítésekkel volt probléma de emlékszem én még furcsaságokkra rendellenes működésre csak már nem tudom mi volt. Gyári alapra állítás megoldott mindent.
Amúgy jó lenne az EU rom nekem is de annyira macerásnak tűnik már a rommolás ezen a telón, hogy inkább nem kezdek bele.

(#3044) Bali27 válasza Imi1981 (#3043) üzenetére


Bali27
addikt

Mit értesz maceráson?
Van 1 twrp meg egy rom, bl nyitás és felteszed😄

(#3045) Soma01


Soma01
veterán

Írjátok itt, hogy gyári visszaállítás... Hogyan mentitek le a telefon beállításait, hogy ne kelljen mindent újra beállítgatni elölről?

[ Szerkesztve ]

(#3046) mizoli válasza Soma01 (#3045) üzenetére


mizoli
addikt

Újra be kell lakni. 🙂
Azért (is) van a gyári visszaállítás, hogy új lappal indulj. Szerintem.
De ha nagyon akarod, van a MIUI-ban lehetőség, hogy elmentsd és visszaállítsd a beállításokat. Nem fog mindenre működni, írja is.
Külső appokkal is lehet, nem tudom milyen hatásfokkal.

[ Szerkesztve ]

(#3047) vasi79 válasza Bali27 (#3016) üzenetére


vasi79
aktív tag

Alkalmazás klónozás van benne?

(#3048) vasi79 válasza mizoli (#3026) üzenetére


vasi79
aktív tag

Az orangeból melyik készülékhez tötltöttél le? mi note 10 szerepel csak a listán

(#3049) mizoli válasza vasi79 (#3048) üzenetére


mizoli
addikt

(#3050) Imi1981 válasza Bali27 (#3044) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát itt szoktatok kínlódni rendesen ezért gondoltam, hogy nem olyan egyszerű ez már mint régen. Még próbálok megbarátkozni ezzel az új droiddal de ha nem megy akkor lehet belevágok én is a rommolásba. Már nehezen veszem rá magam ilyenre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.