Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#728) benedekco válasza #00137984 (#726) üzenetére


benedekco
addikt

Ez megint más, totál más, hogy a windows hangerőszabályzója hogy működik meg hogy mi a latency.

Annak idején pl én is úgy találtam, hogy 81-es hangerőnél a legtisztább az SBLive hangja, de ennek szerintem nem a win hangkeverőjéhez volt köze inkább az műveleti erősítőknek vagy a D/A konverternek, de isten tudja, sose érdekelt miért. Ma meg digitális jelen feltolom 100-ra azt kész. Hengerő a kártyán a fülesnek, vagy a hangszórón/erősítőn.

re: (#727) repvez
A legelső videó amire hivatkozik már baromság. "mp3 files always have gaps in the beginning" WTF? Mi ez a marhaság. Akkor van, ha más a forrás. Az a videó hitelét vesztette innen. Ha van x forrásod ami y hosszú akkor x.mp3 is ugyanolyan hosszú lesz.

"A fájl, ami egy egész iparágat döntött romba" Igen, ma nincs Sony ;] Az biztos hogy nagy változásokat hozott. Jó az vagy nem, az más kérdés, szerintem jó.
A videón kívűl semmire nem hivatkozik, ez nem egy cikk, hanem egy marhaság. Semmi forrás megjelölés. Semmi technikai magyarázat, csak a bullshit, azért mert kispista elmondta hogy ez jobb és Van Gogh-ot se bélyeg méretűben akarsz nézni. Mivaaaan? Szerintem ezt felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.