Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) bul07 válasza elder troll (#1750) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen sokat számít a kialkítás is, de a forma is
Szerintem ami nekem van Tefal nem ép a legjobb kialakítású

Max csak akkor tudok váltani ha a mostanit elállásba visszaküldeném, de már lehet erről lecsúsztam.
Másikat venni az nem megy anyagiak miatt

Amúgy jelzem az itt lévőknek is
Penny csütörtöktől Fagylakoma Csirkemell Cornflakes Panírban akciós lesz
[kép]
Spórolósba nagy kedvenc, íze is jó és nem valami pépből van hanem rendes húsból
Aki még nem próbálta tehet egy próbát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1752) mephi666 válasza bul07 (#1751) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi próbáltuk már, nem rossz, de rászoktunk, hogy mi panírozunk mindent és kevés előkészített mirelitet veszünk... egy tepsi húst simán kipanírozok, mire felmelegszik rendesen a sütő :)

ami penny-ből kedvencünk, az a rántott camembert áfonyaszósszal :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1753) bul07 válasza mephi666 (#1752) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze a friss más, de én inkább az időre meg a kevés munkára megyek rá
Mirelitt dolgokkal nem sok dolog van, hamar kész vannak

Sajtokat én nem igen eszek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1754) pavika


pavika
tag

Köszönöm a válaszokat. Mivel még nem használtam ilyen gépet, de még ismerősöknél sem láttam, így a kíváncsiság és az újdonság hajt. Elsőre már jót akarok venni, hogy később ne kelljen kompromisszumot kötnöm a használat során. Akkor a Tesco akciót elengedem és nézek nagyobbat.

(#1755) OPiiPO válasza pavika (#1754) üzenetére


OPiiPO
addikt

Aldiban most volt XXL-es, az 5L és 2000W, múlt héten még láttam pár darabot belőle (ha nem az sem gond, pár hónap múlva megint lesz).

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1756) kola99 válasza pavika (#1745) üzenetére


kola99
tag

Hali , esetleg
" Elite Electronics® olaj nélküli forró levegős fritőz (Air Fryer) digitális kijelzővel, keverőlapáttal, betekintőablakkal, 1.800W-os teljesítménnyel és 7,7 literes XXXL űrtartalommal fekete színben + ajándék magyar nyelvű receptkönyvvel " 38k. [link]


Egyetlen hibája , hogy nem rácsos kosaras . de mivel van berakható keverőlapát,
így PL: burgonya esetén , süt alulról is forgatás nélkül... :C

(#1757) Gömbike válasza pavika (#1754) üzenetére


Gömbike
senior tag

Szerintem lényeges, minél nagyobb teljesítményű legyen és minél nagyobb a belmérete.

Nekünk ez van [link] , januárban lényegesen !!! kevesebbért vettük, de ennél kisebbet már nem is keresnék.

Ez is jónak tűnik, erős és nagy beltér. [link]

Az 1700 watt alattiakat kerülném, az komolytalan a sütéshez. Lehet bennük sütni, de tovább tart és ez miatt jobban kiszárítja a cuccot.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1758) Beni2360 válasza kola99 (#1756) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezekben mi forgatja a lapatot?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1759) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Ezt a gépet néztük ki:
Philips Essential XL Air Fryer HD9270/93 49e Ft. Megéri?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#1760) elder troll válasza Cold5 (#1759) üzenetére


elder troll
senior tag

Hol lehet ennyiért venni?
45-ért vettem akcióban a régi verzióját. Az általad emlíettnek könnyebb takarítani a kivehető kosarát, bár kevesebb levegőt kap alulról. A régi verzió alulról kicsit erősebben sütött mint felülről (alja kicsit barnább volt a tetejéhez képest), ezzel kb egál lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1761) Cold5 válasza elder troll (#1760) üzenetére


Cold5
senior tag

Külföldön élek, itt van egy akció egy elektronikai boltban.

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#1762) elder troll válasza Cold5 (#1761) üzenetére


elder troll
senior tag

Ennyiért megéri, nálunk a legnagyobb akcióban volt 45000, és azóta sokat romlott a forint (+infláció).

(#1763) ubyegon2 válasza Cold5 (#1759) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia! Szerintem is megéri, szintén az elődjét használom, mint Troll kolléga! Itthon sokkal drágább, még akcióban is. A Rapid Air technológia valóban nagyon jól működik, nekem csak minimálisan sütött alulról jobban, persze sose pakoltam bele sok anyagot, de ennek a régebbinek alsó rácsozata valóban horror tisztítás szempontjából. (nem mosogatógépet használok)

(#1764) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Belépek a klubba én is egy Aldis masinával. A 3. aldiban sikerült egy utolsó darabot elcsípnem.. :C Ment 40 percet 200 fokon üresen. Most meg már sül benne az Aldis hullámos × Lidls csirkemell. Kiváncsi vagyok, milyen lesz..

Kész:

[ Szerkesztve ]

(#1765) bul07 válasza Sumptuous (#1764) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagány az az elválasztó benne

Egyre jobban bánom az én gépem vásárlását

..............
Kérdés azokhoz akik szoktak mirelit péksütiket sütni

Ugye a sütési utasításban van olyan hogy vizet kellene alá tenni hogy sütés közben az párologjon és a gőz nem engedi kiszárítani

Szerintetek járható az hogy teszek egy kis vizet a alsó elválasztó alá hogy ott forrjon és párologjon
Én a vízkőtől tartok hogy nyoma lesz és a bevonatról nehéz lenne eltávolítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1766) #21346560 válasza bul07 (#1765) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem próbáld meg, 1 alkalomtól tuti nemmegy tönkre semmi, ls a teflonos bevonatról szerintem könnyen lejön az esetleges vízkő!

(#1767) patomi válasza bul07 (#1765) üzenetére


patomi
őstag

Ha jól emlékszem, neked is tefal EY111B15 van. Mi megvettük hozzá ezt: [link] Ingyen postával jön franciáktól.
Alul a krumpli, rácson a hús. Probléma megoldva.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1768) bul07 válasza patomi (#1767) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csináltam hozzá egy mikro grill rácsából
[kép]
[kép](már lejebb van)

De
Azt tapasztaltam ha sok dolgot teszek a rácsra az alatta lévő cucc(pl hasább burgonya) egyáltalán nem sül
Én ezt a gép kialakításának tudom be, hogy nincs se az oldalán se az alján légelvezető vájat, így az első dolgon amit elér a fentről jövő levegő megtörik és visszafordul
(És nem fentről jön és oldalt vagy alul távozik a meleg levegő)

Így már ezt se használom hanem egyszerűen ráteszem a hassábra és így valamenyire sül az is

Én csalódtam ebben a kialakításban, és nem is ajánlanám senkinek

Na meg néha hallanék valami ventilátor rezonancia hangot is vagy nem is tudom, lehetnem sokáig fogja bírni a ventilátora

Amúgy jó jó a hasáb burgonya de még nem sikerült olyan jót csinálnom mintha olajba sütném

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1769) patomi válasza bul07 (#1768) üzenetére


patomi
őstag

Ügyes megoldás. Párom még sütőpapírt is tesz a krumpli alá. Tény, középen nem lesz olyan barna, de nekem nem gond. No meg a rácsra 2 szelet húsnál többet nem teszünk.
A milyénk hálisten jól működik. Semmi fura hangja nincs. Gazdaságosabb mint a nagy sütőt üzemeltetni 2x annyi ideig. Plusz nem szárad ki benne semmi.
Olaj mindig más, csak lassan megfizethetetlen.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1770) Sumptuous válasza bul07 (#1765) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nagyon hasznos a kis elválasztó, tegnap hamburgerhús és még egy adag krumpli is elválasztásra került vele. Így nem vette át egyik a másik ízét. Vagy ez az ilyen sütőkben amúgysem jellemző?

Nem tudod már visszaküldeni a tied, ha ilyen elégedetlen vagy vele?

Más: Most hogy már 3x használtam, elővettem a használati utasítást. ;] Van benne egy ilyen:

Ti így beáztatva szoktátok sütni? Sütöttem már pár kiló krumplit életemben, de még egyszer sem áztattam be előtte. :B

(#1771) OPiiPO válasza Sumptuous (#1770) üzenetére


OPiiPO
addikt

Elektrolux Air Fry forrólevegős sütőbe simán áztatás nélkül szoktam betenni, erről most olvasok elsőre.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1772) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Philips HD9270/70, emag 49 e ft [link]

(#1773) Ateszpapa válasza mQWeXgsf (#1772) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Megéri az Aldis, Lidis masinával szemben?

(#1774) Ateszpapa válasza mQWeXgsf (#1772) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Asszonyt ráugrasztottam, már meg is rendelte.
Köszi.
:)

(#1775) mQWeXgsf válasza Ateszpapa (#1773) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Mivel tapadásmentes (teflon) bevonatról van szó, én csak "márkás"-at merek venni. + ehhez lehet majd kapni pót kosarat, ha mégis lekopna.

[ Szerkesztve ]

(#1776) Ateszpapa válasza mQWeXgsf (#1775) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Végigolvasva a fórumot, sokan elégedetten használják azt a 2 márkát is évek óta.
De egye-fene legyen a Philips, az Asszonynak is tetszik. (bár én fogom úgyis használni)
Most 49-ért tényleg jó árban van. A Philips oldalán 73 ezer.

(#1777) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki mondjuk ezt a gépet meg akarja rendelni írjon nekem egy privátott.
Tudok adni egy 2000Ft-os emag kupont
Magára a gépre nem jó, de mivel összeg limit megvan a kuponra érvényes kategóriákból 2000Ft-nyi cuccot ingyen tud szerezni

9-ig érvényes a kupon

Már 20perce írom ezt a hozzászólást
Kétszer elveszett küldés után, meg jött két hívás is közben.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1778) attiati válasza mQWeXgsf (#1775) üzenetére


attiati
veterán

hány főre ideális ez az 1.2 kg-os kosár és 6l-es edény?

(#1779) #21346560 válasza attiati (#1778) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez szerintem attól függ, milyen étvágya van az embereknek! :DDD

(#1780) bul07 válasza attiati (#1778) üzenetére


bul07
nagyúr

Én amúgy azt mondanám hogy 2fő vagy esetleg 3fő

Ha úgy nézük hogy egyszerre sütve a hasáb burgonya meg a hozzá való valami fagyasztott hús

........

Amúgy ha nem lenne macerás akkor a kipanírozott rántotthús fagyasztását is kipróbáltam volna már, ugye a macera az hogy tálcán kell fagyasztani, és ha megfagyott akkor lehet zacskózni
Így nem bolti de mégis hamar elkészíthető rántothúst lehet készíteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1781) HeZ_ válasza attiati (#1778) üzenetére


HeZ_
csendes újonc

Sumózóknak kb 0,2-0,5 fő/sütés, étvágytalanoknak kb 200-500 fő/sütés.
A kérdésed túl általános és legalább 5 további paraméter megadása után pontosítható.

(#1782) San398 válasza bul07 (#1780) üzenetére


San398
őstag

A bepanírozott húsok közé tegyél alufóliát és így tedd zacsiba. :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1783) Ajándékok válasza San398 (#1782) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Készre sütött húst már fagyasztottam, ahhoz nem jó az alufólia, mert hozzáragad és néha kicsi darabokban kell levakarni. A folpack viszont bevált.

De ha már előre panírozol, akár meg is sütheted valamennyire.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1784) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek ezt milyen tésztából csinálhatja

.....................
Esetleg aki ezt akarná van hozzá kupon
Így US$79.19 vehető Cseh raktárból ingyen szállítással

BlitzHome® BH-AF2 5L Smart Best Air Fryer with APP Control & Air Fryer Recipes RNC Technology 360
[link]

(Sőt akinek van elég pontja US$76.49 veheti meg[kép])

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1785) San398 válasza bul07 (#1784) üzenetére


San398
őstag

A videó alatt ott van mit használt fel, az szerint leveles tészta "1 Masa de Hojaldre"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1786) Beni2360 válasza bul07 (#1784) üzenetére


Beni2360
félisten

Jo volt a nő. Az a turo torta szuper.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1787) pavika


pavika
tag

Sziasztok!
Szomszéd városban az Aldiban találtam egy utolsó darab Ambiano XXL 2000 W és 5 liter gépet. Ez vehető 25.990- ért. Ez már elfogadható méret?

(#1788) Voice24 válasza pavika (#1787) üzenetére


Voice24
őstag

Szerintem igen.
Nekünk a Lidl-s 5,2 literes van, négy személyre való krumpli és hús simán megsüthető benne, persze külön a krumpli és külön a hús. De volt, hogy 12 szál kolbászt sütöttünk benne, 3 szinten egymásra fektetve rácsos elrendezésben.

[ Szerkesztve ]

(#1789) pavika válasza Voice24 (#1788) üzenetére


pavika
tag

Köszi. Közben meg is vettem. Holnap próba. Előtte üresen megjáratom.

(#1790) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Hajtogattam én is egy mikrós rácsból kompatibilis tartót a húsoknak :D

Ma szétnéztem egy pár kínaiban, meg ilyen konyhai boltban, de nem találtam semmit, amivel ezt ki tudnám váltani. Jobban örülnék, ha lenne valami szilikon lába, mert így előbb-útóbb fel fogja sérteni a teflont. :(

(#1791) bul07 válasza Sumptuous (#1790) üzenetére


bul07
nagyúr

Hőzugsorcső, most hogy írom lehet én is teszek rá, bár én ahogy írtam nem igen fogom már használni, az én gépemnél nem nyerő
Bár hogy azt hogy lehet takarítani, mármint ha befolyik hőzugsorcső belsejébe

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1792) Gigi01 válasza patomi (#1767) üzenetére


Gigi01
őstag

Én is berendeltem egyet,mert sokszor kéne.Héten itt lesz.

(#1794) patomi válasza Gigi01 (#1792) üzenetére


patomi
őstag

Na, hamár kiegészítő. A hozzá vett serpenyő a kiegészítők közül.

Újburgonya, borssal, sóval ízesítve és 35 percig sütve. Igaz 20 percnél 2 szelet hús, még bekerült rácsra téve.
Vajpuha lett a krumpli és isteni az íze. Már sül is a kövi adag annyira jól esett.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1795) Beni2360 válasza patomi (#1794) üzenetére


Beni2360
félisten

:C:C hány fokon?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1796) patomi válasza Beni2360 (#1795) üzenetére


patomi
őstag

200fok és persze olajjal spriccelve. Ez utóbbi kimaradt.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#1797) elder troll válasza patomi (#1796) üzenetére


elder troll
senior tag

Az olajat kérdezni is akartam, de végül nem küldtem el a hsz-t. Amúgy b@**ott jól néz ki.

(#1798) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ez a fajta olajsrpiccelő van mindenkinek? [kép] Elég jól működik. Ha lassan nyomom, előre priccol. mint egy vizipisztoly, ha erősen/gyorsan nyomom le, akkor meglepően szépen porlaszt. Kíváncsi vagyok, meddig bíja..

(#1799) tibbike01 válasza Sumptuous (#1798) üzenetére


tibbike01
őstag

Hol vetted?

(#1800) Voice24 válasza Sumptuous (#1798) üzenetére


Voice24
őstag

Én itteni ajánlásra ilyet vettem, ez is szépen porlaszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.