Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Czimby válasza Gömbike (#2850) üzenetére


Czimby
addikt

Neked ha jól emlékszem a legnagyobb Philips van ugye?
(Az aminek mechanikán csúszik ki az üst/kosár)
Az azért elég komoly megoldás.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2852) contaxg válasza Czimby (#2851) üzenetére


contaxg
veterán

És hogy lehet azzal rázni a kaját?? Az is mókás a 9270-nél, hogy szerintük 6.2 literes a kosár, miközben az 5,5-ös Cosori nagyobb alapterületű.

Anyumnak egy 14-es végű Princess lett, magunknak a Cosori Dual Blaze lesz.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2853) Czimby válasza contaxg (#2852) üzenetére


Czimby
addikt

Az is igaz :DDD

Nekem 2 dolog nem tetszik a Philipseknél az, hogy a kosár oldala nem perforált,
meg az újlenyomatmágnes csillogó fekete külső.

Beírtam már párszor, hogy lemérhetné valaki a 6.2L-es Philips kosár méretét de nem volt senkiben sem affinitás. Én a 14-es Princesst be is írtam akkor.
Tehát lényeg a lényeg, a liter több de a hasznos terület kevesebb...

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2854) Beni2360 válasza Czimby (#2853) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehet, hogy a Philips a külső tartály méretét adja meg? Mivel abban forog a levegő. :B
Mai ebedunk 5 szem kripli hasabnak vagva es panirozott mellcsikok.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2855) AIex válasza Czimby (#2853) üzenetére


AIex
tag

Este irj egy reminder hsz-t, és lemérem neked.

(#2856) Maximum1 válasza contaxg (#2848) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez csak egy videó a több 100-ból amit linkeltem, de itt is látszik hogy 3 részből áll, rázhatod is, a kicsúszó 3 dolláros sínt minek kéne mosni.
A fogantyúnál van az a festetlen és szegecselt rész, a princessnél 3 csavarral van megoldva amik 2 sütés után fellazultak, továbbá ott van a kosár biztosítója ami majd ledörzsöli a kezelt felületet.
Tényleg hülyék a philipsnél, hogy 2 popszegecset tettek és kb. 5x erősebb alumíniumot oda ahol a legnagyobb igénybevétele van a készüléknek.

[ Szerkesztve ]

(#2857) Gömbike válasza Czimby (#2851) üzenetére


Gömbike
senior tag

Igen, írtam választ, de eltűnt :F

Viszont a lényege az volt, hogy. Philips feldobta a labdát minőség és anyagfelhasználás terén, a többi gyártő ebből sokat engedett, ezért tudják akár a feléért adni.

Be kell menni a boltba, meg kell nézni fizikailag és tevőlegesen ránézni a gépekre, aki igényesebb, azonnal látja a minőségbeli különbséget.

Akinek az ár a mérvadó, az nem vevő a részletekre.

Viszont alap közmondás: olcsó húsnak híg a leve. Ezt nem én írom, hanem az évszázadok regéi. S ez mindenre igaz, főleg a mai érában.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2858) contaxg válasza Maximum1 (#2856) üzenetére


contaxg
veterán

Örülök, hogy elégedett vagy! :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2859) Beni2360


Beni2360
félisten

Most tettem be a pácolt, spékelt csirkemellet 150/20p es kibontás után 5p/200 piritas. [kép]

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2860) Maximum1 válasza contaxg (#2858) üzenetére


Maximum1
őstag

Princessem van....

(#2861) Maximum1 válasza Beni2360 (#2859) üzenetére


Maximum1
őstag

Jól néz ki.
Mehet bele sütözacskó? amit vettem azon van egy tiltó légkeveréses ikon.
Itt mintha úgy írtátok volna hogy ki kell vágni a tetejét, megszurkálni meg ilyenek.
Sütőpapírt mikor használtok?

(#2862) patomi válasza Gömbike (#2857) üzenetére


patomi
őstag

Így is meg lehet magyarázni, hogy a semmiért kétszeres árat fizettél.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2863) bul07 válasza Gömbike (#2857) üzenetére


bul07
nagyúr

Az azért megvan hogy egy sokkal olcsóbb gépről beszélsz, persze hogy nem olyan mint egy drága gép

Helyén kell kezelni a gépeket.
(Főleg nem minőssíteni a vevőket)

És minkét gép elátja a funkcióját, sőt az enyémnél jobb is mindkét gép.

Az én Tefal gépem is csavaros, és a fogója is kezd löttyögni, már várom hogy letörjön.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2864) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Megjött a Princess 183014-es, lenne 2-3 kérdésem:
1. Fentebb olvasom, hogy a kolléga kisütötte, ez mit jelent pontosan, csak el kell indítani 2x30 percre 200 fokon?
2. Bármilyen felületre rakható vagy csak hőállóra? (van egy tárolószekrényem ami valamilyen préselt fűrészpor, arra rámehet?)
3. Sültkrumplihoz a krumplit csak simán elkeverem 1-2 evőkanál olajban és kész mehet is a kosárba? A sültkrumpli füszerkevérekek gondolom mehetnek rá ugyan úgy mintha olajban sütném?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2865) Czimby válasza AIex (#2855) üzenetére


Czimby
addikt

Mérési emlékeztető hsz. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2866) Czimby válasza NyMRooD (#2864) üzenetére


Czimby
addikt

1. Igen
2. Igen
3. Előtte ha megfőzöd akkor jobb lesz, de a mirelit az mehet bele egyből természetesen.
Az olaj ahogy írtad, fűszersó pedig ha elkészült.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2867) Beni2360 válasza Maximum1 (#2861) üzenetére


Beni2360
félisten

En az Aldiban kaptan kisebb méretű a rögzítő bilinccsel. Nincs semmi ilyen tiltó ikon. Igen ollovak vagok rajta 3 db 1-2 cm rést ki kell, hogy menjen a gőz. Az aljaban osdze is gyűlt egy kis vizes zsír. Mivelboliva olajba is pacoltam es azt is bele ontottem a zacsiba. Amikor le telt a 20 perc kivettem felvagtam es siman ment vissza piritasra. 200 c de kozben mertem a maghomerseletet es levettem 180 c fokra. Ezzel kapott egy kis pírt. Szalonnaval es fokhagymával szoktam spekelni es csirke fűszert szórok még rá es sózom. Oliva olajban egy fagyis dobozban pacolom. Akar egész éjjel is. De lehet egyből a zacsiba is pacolni, lekotve es sütés előtt kivagni a lyukakat.Na kesz is lett.
Sütő papírt kelt tészta ami ragad, párizsi bunda de lehet sima bundanal is de ott fél időben forgatasnal mar kiveszem alola mert egybe van a bunda. Vagy hurkanal, hogy kicsit felfogja a zsiradekot. De ott vigyazni kell a robbanás veszélyre.
Vasarnap a kedvenc töltött csirkemellet csinalom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2868) Maximum1 válasza Beni2360 (#2867) üzenetére


Maximum1
őstag

Pepco-ban vettem, majd vigyázok.
Köszi az infókat, Szoky konyhájából én is tervezek csinálni étkeket.
Én egy kenyeret tudok villantani mára, kicsit még hűl és megy rá a tepertőkrém.

(#2869) syler123 válasza NyMRooD (#2864) üzenetére


syler123
veterán

Ha a ropogósabb krumplit szereted, akkor érdemes 190 fokon sütni. 2 adagot sütöttem, 1-et 200-on, 1-et 190-en, szerintem az utóbbi jobb lett.
Nem kell túlbonyolítani amúgy, 1-2 evőkanál olajban megforgatod alaposan a krumplikat és mehet a sütőbe.
2-3 percig melegítsd elő, utána mehet be a krumpli 10 percre, majd ha letelt, mehet rá a fűszer, rázd össze és vissza újabb 10 perc-re. Közben bármikor kinyithatod, és ha már kinyitottad, rázd is meg. Mindenképpen figyelni kell, nehogy túlsüsd.
Én csak a fűszert tettem rá félúton, a sót nem, szerintem az elég durva és a felrázásnál előbb utóbb összekarcolná a bevonatot.

[ Szerkesztve ]

(#2870) woodworm válasza Czimby (#2866) üzenetére


woodworm
veterán

Én be szoktam fűszerezni előre.

(#2871) AIex válasza Czimby (#2865) üzenetére


AIex
tag

22.5cm a szélessége, 21cm a hosszúsága, és 10cm a magassága, ha esetleg a képek is hasznosak lennének, azt is tudok küldeni.

(#2872) Gömbike válasza bul07 (#2863) üzenetére


Gömbike
senior tag

Nem volt szándékomban lenézni senkit és semmit.

Az adott lehetőségen belül én megvettem a drágább Philips-et.

Lassan nyugdíjba megyek, végig párhuzamosan két munkahelyem volt egész életemben 1979 óta, nem vagyok ner lovag, úgy gondolom megérdemlem a minőséget.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2873) Czimby válasza AIex (#2871) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm!

Ezek a külső zárt üst méretei, vagy a belső rácsos kosáré?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2874) AIex válasza Czimby (#2873) üzenetére


AIex
tag

A belső rácsos kosáré, amit a kihúzható üst / edénybe lehet belerakni.

(#2875) Czimby válasza AIex (#2874) üzenetére


Czimby
addikt

Köszönöm szépen! :R
Akkor tényleg minimálisan nagyobb a Princess alapterülete,
és egyik gyártónál sem igaz a megadott Liter, vagyis igaz de a külső zárt üstre.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2876) erdey_a válasza NyMRooD (#2864) üzenetére


erdey_a
őstag

az én házi sültkrumpli receptem így néz ki:

1 kiló krumpli, pucolva, hideg vízben átmosva, konyharuhán leszáritva
a krumplit olajjal átforgatom, fűszerezem (jelenleg a Lucullus tejfölös ízű sültkrumpli fűszer a sláger), majd előmelegített air fryerben 150 fokon sütöm 15 percig, aztán 200 fokon 20-25 percig. Mindkét menet felénél rázok rajta egyet, illetve a vége felé, azért rá-rá nézek hogy milyen a színe és rázok egyet rajta. kívül ropogós, belül krémes.
a kertünkben termett krumplit használok, fogalmam sincs, milyen típus

Vérboci

(#2877) woodworm válasza Czimby (#2875) üzenetére


woodworm
veterán

A princess/cosori esetén stimmel a liter, ha a sütőedény külsejét méred. A fiók űrmérete sokkal nagyobbra jön ki

(#2878) OPiiPO válasza bul07 (#2863) üzenetére


OPiiPO
addikt

minőssíteni -> minősíteni
elátja -> ellátja
bocs, mára befejeztem nyelvtannáci működésem :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2879) bul07 válasza OPiiPO (#2878) üzenetére


bul07
nagyúr

Minden egyes olyan hozzászólást ki lehetne javítani ahol nem használnak ékezetet, szerintem az prosztób dolog

Amúgy csak ennyi hiba volt, jó az :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2880) Maximum1


Maximum1
őstag

Fagyasztott pizzát próbáltatok már?
Lidlis 4 sajtos vettem és párszelet szalámit dobtam rá.
Sütőpapírt tettem alá és levágtam belőle hogy beleférjen.
Nem volt nagy szám, legközelebb a sima hűtötted próbálom ki, de fagyasztottból is van vagy 10 féle.
200fok 10 perc elég volt neki.

Kicsapódott a pára, nem melegítettem elő , lehet azért, vagy mert princess ;]

[ Szerkesztve ]

(#2881) erdey_a válasza Maximum1 (#2880) üzenetére


erdey_a
őstag

dolgok, amire nem való az airfryer, level 10 :DDD

Vérboci

(#2882) Perillustris válasza erdey_a (#2881) üzenetére


Perillustris
senior tag

Unokatesómnak XXL-es Philips-e van, befér a Lidl/Aldi mirelit pizza és elmondása szerint jobb lesz, mint hagyományos sütőben.

#2853Czimby: lemértem a 6.2L-es Philips (XL) kosár méretét, méghozzá úgy, hogy az üstben hagytam a kosarat is: 6,4 liter víz fért bele csurig töltve, tehát nyilvánvalóan előbbi méretét adják meg. Az is tény, hogy 1 kg fagyasztott hasábburgonyát simán megemészt (sőt, bőven marad hely a kosárban), a nagyobb belső méret - gondolom - pl. grill csirkénél jön jól (az XXL-es ezt is elnyeli), vagy "emeletes" sütésnél.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#2883) Maximum1 válasza erdey_a (#2881) üzenetére


Maximum1
őstag

Azért annyira nem volt sz@r, csinálj jobbat 10 perc alatt. :DDD

Szerintem ez jó ár és Lengyel raktárból jön, talán még idén.
Raktáron van. Csak 2 maradt
Számításaim szerint jó a Princessbe és az 5+ literesekbe.

[ Szerkesztve ]

(#2884) Czimby válasza Perillustris (#2882) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi!
Egy ilyen mérést én is megejthetek Princessel ha van rá igény valakinek.

#2880Maximum1

Youtube-on délután belefutottam olyan videóba ahol a srác csinál saját pizzát,
és az nagyon guszta lett, Cosori sütőben, szóval Princessnek is tudnia kell :-D

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2885) erdey_a válasza Maximum1 (#2883) üzenetére


erdey_a
őstag

nyilván már a mirelit pizza is kompromisszum, de hogy még bele is kell szabni a sütőbe, az nekem erős. :D
simán a normál sütőbe vele, aztán kész.

Vérboci

(#2886) Maximum1 válasza Czimby (#2884) üzenetére


Maximum1
őstag

Láttam egy párat, ez itt látványos.
Van aki kimaxolja a készüléket.

erdey_a mire az felfűt addigra el is mosogattam. :D

[ Szerkesztve ]

(#2887) erdey_a válasza Maximum1 (#2886) üzenetére


erdey_a
őstag

jó, hát ha éhhalál esete forog fenn, akkor minden perc számít :DDD

Vérboci

(#2888) Maximum1 válasza erdey_a (#2887) üzenetére


Maximum1
őstag

Az volt, kell vennem valami fogót vagy akkus flexet, nehezen vitte a kés. :DDD

(#2889) Czimby válasza Maximum1 (#2886) üzenetére


Czimby
addikt

Ez a fánk is elég jónak néz ki!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2890) Golyo69 válasza Maximum1 (#2883) üzenetére


Golyo69
senior tag

Mar csak 1 :).
Rendeltem most, Princessbe simán be kell férnie.

Majd írok milyen

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2891) updog válasza Maximum1 (#2886) üzenetére


updog
senior tag

Van facebookon egy Nápolyi pizza rajongó klub vagy mi, már nem követem mert kisült az agyam a sznobságtól, de ott tuti felvágnák az ereiket ha ezt meglátnák :D

Amúgy nekem is volt már pizza a gondolatom (nagyjából egy mázsa krumplin kívül másra még nem használtuk a fryert mióta megvan, ja de, a múltkori churros, bár ne tettük volna :D).

Bár pizzára szerintem tényleg jobb a sima villanysütő, nekünk van pizzakő, meg 250-260 fokra fel tudom izzítani, azért az jobban adja, meg nem kell majomkodni vele hogy forgatgatom meg preheat meg kutyafüle, 4-5 perc alatt simán megsül aztán jónapot.

(#2889) Czimby viszont ezt a fánkot tuti kipróbálom, a héten már úgyis volt sikerélményem házi kürtőskaláccsal :K (bár az is a sima sütőben volt nyilván)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2892) Maximum1 válasza updog (#2891) üzenetére


Maximum1
őstag

Ja mert a Scampiában az elit pizza ment. 😂

(#2893) Beni2360 válasza Maximum1 (#2883) üzenetére


Beni2360
félisten

Alin olcsóbb én 12 e ft adtam el amit rendeltem. Igaz az csak 7" volt és kicsi lett.
https://a.aliexpress.com/_mrXM1to

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2894) htom127


htom127
tag

Kosár adatbázisba:
Philips XL HD9260/90 kosár méret: 210x210x95 mm, sarok kerekítése miatt a szűkebb részen mérve, (7 literesnek írták)

" Bazinga !"

(#2895) Maximum1 válasza Beni2360 (#2893) üzenetére


Maximum1
őstag

6542Ft volt Lengyel raktárból.

Igen olvastam, hogy a 7" kicsinek írtad, ez a méretei alapján 8"

[ Szerkesztve ]

(#2896) koxkids válasza Maximum1 (#2883) üzenetére


koxkids
őstag

Philips XL géphez jó ez a készlet? :B

(#2897) (ex)Cat válasza Maximum1 (#2895) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Ezt az árat hogy sikerült?

(#2898) Golyo69 válasza (ex)Cat (#2897) üzenetére


Golyo69
senior tag

Tegnap annyiba került Lengyel raktárbol. 2 db volt osszesen.

Az egyiket én vettem meg. És még volt egy kis kuponom is amit amúgy is el kellett használnom dec 31 ig.
Igy 6273 lett + ingyen szállitas

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2899) Beni2360 válasza Maximum1 (#2895) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen 8" es mar 15 e ft CH-bol.
Az egy röpke pillanatos akció volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2900) Maximum1 válasza koxkids (#2896) üzenetére


Maximum1
őstag

Mérd meg úgy emlékszem 20x20cm kell neki, de ott vannak a méretek.
Ezeket találtam amikre nem kell heteket várni.
Tefal
Magyar Kínai

Beni2360 biztos leltárra készülnek a Lengyelek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.