Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Ebbe a szögletes princess-be beleférnek a kör alakú kiegészítők és a Gorenje-be? Illetve mennyire hangos és mennyivel csendesebb a Gorenje?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2702) Cyborg válasza NyMRooD (#2701) üzenetére


Cyborg
őstag

A princessben az a jó, hogy lapos, de széles kosara van, uh sok cucc fér bele.
22x21cm a belső kosár
Az átmérő 27,5 cm

A gorenje szemre nem ilyen széles, az inkább mélynek tűnik.

Tehát a 20cm-es kör alakú kiegészítők tuti beleférnek a princessbe. Nekem nagyon hangos a princess, az Ambiano után, nem nézel TV-t mellette, a gorenjét még nem hallottam .

(#2703) attiati válasza Cyborg (#2702) üzenetére


attiati
veterán

tényleg olyan atomhangos folyamatosan, hogy tv-t sem lehet nézni mellette?

(#2704) erdey_a válasza attiati (#2703) üzenetére


erdey_a
őstag

dehogy... ne bohóckodjunk. kb. mint egy mikró.
a jelző sípolása hangos, meg kell szokni :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2705) attiati válasza erdey_a (#2704) üzenetére


attiati
veterán

Gondolom a sípolás ilyen 1-2 másodpercig tart fél óra alatt?
Máskor pedig egy légkeveréses sütő hangja körül lehet, nem?

(#2706) Golyo69 válasza attiati (#2705) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nem olyan vészes a hangja, pont a hétvégén hallottam egy Xiaomit annak is van hangja. Talán attól picit hangosabb de a sipolas kb ugynanaz. Nyilvan van egy kis hangja de kb ahogy irtak egy mikro szint.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2707) wjbhbdux válasza attiati (#2703) üzenetére


wjbhbdux
veterán

konkrétan mellette még fejhallgatóban sem tudnál tv-t nézni, pár szobával arrébb igen. ha ilyen modern egybenyitott lakásod van akkor azért nem a legolcsóbb princesst venném.

/s

(#2708) vacs válasza Cyborg (#2698) üzenetére


vacs
veterán

A Gorenje AF1700DB méretei:
- 20,5 cm széles
- 21,5 cm mély
- 11,5 cm magas
Az oldala nagyjából egyenes.


[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2709) NyMRooD válasza vacs (#2708) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor elvileg ezek a kiegészítők beleférnek, kommentben 18cm átmérőt írnak

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2710) Beni2360 válasza NyMRooD (#2709) üzenetére


Beni2360
félisten

Bele belefernek de kicsi lesz.
En 7"-t rendeltem de kicsi volt ezekbe a kosarakba. Eladtam es 8"-t rendeltem ezek már jók. Talat meg pizza sütőt is 8"-rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2711) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Végül csak beléptünk mi is a táborba egy Phillips HD9270/70-essel. Majd valamelyik este kipróbáljuk.

(#2712) Czimby válasza Beni2360 (#2710) üzenetére


Czimby
addikt

Linket tudnál adni?
Én csak sokkal drágábban találtam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2713) Beni2360 válasza Czimby (#2712) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott van az aruhaz a kepen.
Daily Comfort Living Store
https://a.aliexpress.com/_mMjjnoO
A sütő talak meg szinten a kepen látható aruhazakbol. [kép]

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2714) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Régóta böki a csőröm az Air Fryer, főként mirelit hasábhoz, mirelit panírozott húshoz lenne használva, ne kelljen az olajjal szórakozni,

Alzanal ismét 45.000 Ft a HD9270-es Air Fryer, kb pont ingerküszöb,

Próbáltam visszakeresni a topikban, de nem találtam rá, egzakt választ. Megéri a gép a 20e Ft felárat, az Aldi-Lidl-s társaihoz, egyéb gépekhez képest ? BB topikban sokan panaszkodnak, hogy a Philips tapadásmentes bevonata jobb, illetve itt 1-2 ember említette, hogy ropogósabbak a benne elkészített ételek, ami amúgy nekem szempont lenne,

Strapabíróságról van valakinek tapasztalata ? Alzanal a +3év gari 9.000 Ft, megéri azzal megvásárolni ?

Előre is köszönöm.

(#2715) bul07 válasza AIex (#2714) üzenetére


bul07
nagyúr

Philips jó gép panasz még nem volt rá
Se hangról se figantyú törésről

És az alulról is jól süt beszámolók szerint

Rendeld meg és lesz még pár napod szállítás előtt hogy átgondold szerintem hamar elfog fogyni a készlett

+biztosítás mert garanciának erős túlzassal lehet nevezni
Ami elromolhat az el is tud

Ezekben a gépekben a szerintem a legnagyobb hiba forrás a vezérlő panel(ha digitális), és esetleg a ventilátor
Na de kiszámolni hogy megéri nem éri

Nem olyan régiek ezek a gépek hogy több akkár két három éves tapasztalatt lenne tartósság szempontjából

Tehát hogy megéri plusz pénzt, talán azt lehetne mondani hogy szerencse kérdése

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2716) AIex válasza bul07 (#2715) üzenetére


AIex
tag

Köszi,

Rendeltem egyet, meglátjuk,

Kiterjesztett garit / biztosítást végül nem vettem meg hozzá, elméletileg, gari idő alatt, később is megvásárolható, meglátjuk, mit mutat a gép,

Köszi mégegyszer.

(#2717) erdey_a válasza bul07 (#2715) üzenetére


erdey_a
őstag

2020.április 27-én vettem a princess 182050-et. szinte naponta megy azóta. szóval azért van már tartós tapasztalat, hiszen a topik is akkoriban nyílt.:)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2718) bul07 válasza erdey_a (#2717) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké
De gépenként más és más hiba lehet
Jön egy másik széria más számozással kicsit elméretezik a fogantyú csavarjának a helyét és már kész is a baj

Tehát úgy értettem hogy a gyártóknál nincs meg a sok sok éves gyártási tapasztalat hogy mit lehet és mit nem

Sőt szerintem most kezd el annyira felfutni az egész hogy a következő gépek tervezésénél kiadásánál már a spórolásra is rá fognak menni, hol lehet pát dekával kevesebb fémet használni, hol lehet vékonyabb a műanyag
Motor mennyire legyen tartós
Így lehet a következő szériás gépek nem lesznek annyira tartósak
Ha már meg nem történt és az a pár princess gép fogantyú törés már nem e ennek az eredménye

Szerintem a mikróknál is ezt történ, megjelenés után nagyon tartós gépek voltak azóta meg
Mikkor jön valami új mondjuk grill funkció a mikróba akkor talán azok a gépek tartósabbra vannak tervezve, mert nem tudják pontosan hogy milyen hatása van az újításnak, aztán a rá következő szériába már tudják hogy min lehet spórolni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2719) erdey_a válasza bul07 (#2718) üzenetére


erdey_a
őstag

ez jogos

Vérboci

(#2720) Czimby


Czimby
addikt

Ha jól látom nem volt még linkelve Alzánal a fehér Philips 45e Ft-ért, akiknek a Princess nem elég minőségi.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2721) elder troll válasza Czimby (#2720) üzenetére


elder troll
senior tag

A feketének is levitték az árát, és megy rá a 20%-os kupon. Vagyis menne, mert nincs készlet.
BB topikban azt írta egy fórumtársunk, hogy sikerült kifognia egyet így 36000-ért.

(#2722) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Édesburgonya hasábokat sütötteket már airfryerben? Meddig, hány fokon, milyen eredmény született?
Nem a gyorsfagyasztottat, hanem a normál mezei édesburit felvágva hasábra, és úgy megsütni. :)

Más:
Hétvégén sütöttünk benne lazacot, gyorsfagyasztott zöldségkeveréket, isteni lett mind a kettő. :)

[ Szerkesztve ]

(#2723) Gömbike válasza szotyika77 (#2722) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ez nagyon attól függ, mekkora teljesítményű a gép. Mert más 1700 Watton, meg más 2250 Watton.

Én úgy sütöm, mint a normál krumplit, de az én gépem 2250 Wattos.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2724) szotyika77 válasza Gömbike (#2723) üzenetére


szotyika77
aktív tag

2000 wattos philips gépünk van. :)

(#2725) Gömbike válasza szotyika77 (#2724) üzenetére


Gömbike
senior tag

Akkor úgy süsd, mint a sima krumplit.

Jónak kell lennie.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2726) BBUN52


BBUN52
tag

Sziasztok!

Segítsetek ha tudtok:

Szüleimnek van lassan 2-3 éves Lidl-s air-fryere. Kaptak egy tippet hogy lehet benne hurkát sütni. Hagyjuk a miérteket, de természetesen nem jött össze, a hurka robbant, és ráégett a fűtőszálra.
Valaki találkozott már ilyen problémával? Milyen takarítási tippek vannak meleglevegős sütőkre? Bármilyen ötletet megkösönöm!

(#2727) Antonious válasza BBUN52 (#2726) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Nem lett megszurkálva előtte?
Nem kéne durrania.

Én kivinném a szabadba és 200 fokon had szóljon, majd leég róla.
Utána meg ki kell törölgetni a belsejét.

(#2728) lord_m


lord_m
senior tag

Sziasztok!

Ajándéknak szemezek egy ilyen sütővel, csak nehezen igazodom el köztük.
Van amelynél odaírják pl. hogy 4,7L a tartály térfogata, de a sütőkosár 3,5L. Philips meg mondjuk 6,2L, ennyi van. Máshol 1,2 Kg a kapacitása...

Most akkor minél nagyobb, annál jobb? :D Vagy az alacsonyabb szám néha több?

3-4 főre lenne használva.

(#2729) Gömbike válasza lord_m (#2728) üzenetére


Gömbike
senior tag

Igen, minél nagyobb a kapacitás, annál könnyebb kiszolgálni a létszámot.

Az 1-3 liter az agglegèny kategória, egy-két főre az 5-5,5 liter elég lehet, de családi használatra mindenképp XXL méret.

Nagyba lehet kevesebbet tenni, de fordítva nem alkalmazható ez a tétel.

Az sem baj, ha a Watt szám nagyobb, mert könnyebben és rövidebb idő alatt készül el a kaja.
Nekünk kettőnkre 7,3 literes van hadrendbe állítva, de a grillcsirke, legyen az nagyobb, nem okozott problémát.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2730) lord_m válasza Gömbike (#2729) üzenetére


lord_m
senior tag

Köszönöm a részletes választ! Megnézem a 7L körülieket is. :R

(#2731) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

akinek van Philis HD9270/70 , nem egyértelműek a képek a neten, legalább is a számomra.
Most ennek milyen milyen kosara végülis? Le tudná valaki fotózni esetleg?
Az egyik képen rácsos az alja, a másikon lyukas, nem látok a kosár oldalán bevágásokat a levegő áramlásnak. Furcsa.
Nyilván tudja a philips, hogy mit csinál, nem azért kérdezem, csak kicsit bekevertek a képek a neten.
Amúgy, akinek van, meg van vele elégedve?

(#2732) mikloss válasza Cyborg (#2731) üzenetére

Ilyen:


Kb. minden másnap használjuk (2 felnőtt 1 gyerek), nagyon elégedettek vagyunk vele. :)

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#2733) Cyborg válasza mikloss (#2732) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi a gyors választ :R
az első kép bal szélén az vmi kiegészítő lehet akkor csak?

(#2734) mikloss válasza Cyborg (#2733) üzenetére

Ebből a tesztből vettem a fotókat nem saját képek, de így néz ki :)
https://www.frituurgezond.nl/philips/philips-airfryer-essential-xl-hd9270-en-hd9280/

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#2735) szotyika77 válasza Cyborg (#2731) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Szia!

Nekünk is ilyen gépünk van, és maximálisan megvagyunk vele elégedve. Teljesen más mint egy sütő. Viszont nagyon sokat kell gyakorolni vele, hogy tudjuk milyen ételt hány fokon és mennyi ideig kell sütni, hogy jó legyen. Pl az appjának mi nemnagyon tudunk hinni, mert amiket kipróbáltunk belőle ételeknél a hőfok sose volt jó. A múltkor pogácsát csináltam benne, azt írta hogy 180 fokon 7-8 perc kell neki, viszont ha így sütöttem benne akkor kb majdnem szénné égett. És elég volt 180 fokon 3-4 perc, és jó is volt. :)
Lazacot, csirkét, péksüteményeket, zöldségeket, sültkrumplit nagyon jó sütni benne. :)
Csináltam már benne oldalast is Szoky módra, viszont azon még javítani kell, kicsit rágós lett.
Majd jön 2,5 hét szabi, gyakorlatozok, és feltöltöm majd, hogy mi hogy sikerült. :)

De nagyon ajánlom a gépet, mi nembántuk meg, hogy megvettük! :)

(#2736) Cyborg válasza mikloss (#2734) üzenetére


Cyborg
őstag

Ahaaaa,
szóval a rácsos kosár akkor egy másik gépé :)

(#2737) OPiiPO válasza szotyika77 (#2735) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1, nekem is az egyik legjobb vételem volt :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2738) Smiro válasza Cyborg (#2736) üzenetére


Smiro
senior tag

Az a nagyobb philips. Nekem olyan van.

(#2739) Balion


Balion
senior tag

Hello!

Most vettem egy princess fryert. Előmelegített kosárba ha bele öntök fagyasztott zöldségeket, lehet tőle baja a nagy hőmérsékletkülönbségtől, vagy ezen nem kell aggódni?

(#2740) Beni2360 válasza Balion (#2739) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem igazából melegítek elő. Rászámolom azt az időt ami a melegítésre kell. kb 2 perc.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2741) fradi81 válasza Balion (#2739) üzenetére


fradi81
veterán

Hello, nem aggódnék ezek erre vannak kitalálva.

moto g72, Ninebot d28e

(#2742) Balion válasza fradi81 (#2741) üzenetére


Balion
senior tag

Okés, köszi!

(#2743) ubyegon2 válasza Cyborg (#2731) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nyilván tudja a philips, hogy mit csinál, nem azért kérdezem, csak kicsit bekevertek a képek a neten.

Ki tudja, de végignézted az általad berakott linket? A 11. kép mutatja a kosár alját! ;)

Unboxing YT video is van!

[ Szerkesztve ]

(#2744) Cyborg válasza ubyegon2 (#2743) üzenetére


Cyborg
őstag

Megnéztem, de megzavart az 5. Kép, meg láttam azt a rácsos képet is, amiről utolsó kiderült, hogy egy nagyobb típus kosara.

Mindegy, már tisztázódott. Köszi

(#2745) ubyegon2 válasza Cyborg (#2744) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem csoda, ha összezavarodtál, kicsit sok verzió van már a Philipsekből, szerintem senki nem igazodik el rajtuk! :N

(#2746) attiati


attiati
veterán

Alza szerintetek kifuttatja a (négyzet alakú) princess gépeket?
Már nem elérhető egyik sem, készletfigyelőt sem lehet beállítani.
Emlékeim szerint a 182060 nem jött vissza az akció nélküli időszakban sem, úgyhogy nem az akciós áron eladásra szánt mennyiséggel trükköznek.

(#2747) Longman8504


Longman8504
csendes tag

Sziasztok! Egy kérdés... Ha volt már, bocsánat.

Philips 9270-est szeretnék vásárolni, de még az eladók se tudták egyértelműen megmondani mi a pontos különbség az altipusok között, gondolok itt ezekre: 9270/00, /66, /70, /90.

Színekben különböznek, ez oké, de más egyéb?

Valaki tudna segíteni? ;) Köszi!

(#2748) (ex)Cat válasza Longman8504 (#2747) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Semmi más.

(#2749) BlackJack21 válasza attiati (#2746) üzenetére


BlackJack21
tag

Nem mindet, én találtam most 182050-est, 181016-ost és 182074-t. A 182060-t az akció óta én sem láttam.

(#2750) Smiro válasza Longman8504 (#2747) üzenetére


Smiro
senior tag

Méret. A legdrágább automatikusan állítja be valamilyen szenzor alapján a sütési időt és hőfokot. Na ezt nehéz volt nekem elhinni, hogy érzékelő tű nélkül hogy müködik, ezért enélküli 90-est vettem. És akkor még a rács: a kis lyukak miatt elég nehéz tisztán tartani. Kakaós csiga sütésnél kell nekem a papír alá például, ne ragadjon bele a cucc. Egyébként tökéletes, főleg a rántott húsok jönnek be, nyilván a reggeli friss pék áru és ami közé esik :) , tehát minden más is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.