Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) #21346560 válasza Ciccuka (#1899) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem, nincs útban.
Egy ledszalagot beleömlesztettem a poén kedvéért! :DDD

(#1902) evitiguF


evitiguF
senior tag

Elég rég jártam itt, egy akciót tennék közzé.
[link] kuponnal 42.000Ft
Essential Airfryer XL HD9270/90

(#1903) elder troll válasza evitiguF (#1902) üzenetére


elder troll
senior tag

Milyen kuponnal?
Kolléganő szeretne ilyen gépet, THANKYOU15 kuponnal 47600-ba kerül.

(#1904) Nirvatti válasza elder troll (#1903) üzenetére


Nirvatti
tag

"Minden kávégépre és konyhai kisgépre 25% kedvezmény!" kuponnal.
Privátban küldöm. :)

(#1905) elder troll válasza Nirvatti (#1904) üzenetére


elder troll
senior tag

Itt is köszönöm :R
Egyelőre nem enged fizetni mastercard-dal, de próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#1906) elder troll válasza Nirvatti (#1904) üzenetére


elder troll
senior tag

8-9. próbálkozásra sikerült, sokáig a kupont sem fogadta el a korábbi próbálkozás miatt.
Köszönöm kolléganő nevében is :R

(#1907) Gömbike


Gömbike
senior tag

Kaptam és is az előbb egy 25 %-os kupont. Akinek kell, jelezze.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1908) Nirvatti válasza elder troll (#1906) üzenetére


Nirvatti
tag

Használja egészséggel! :K

(#1909) Gömbike válasza Gömbike (#1907) üzenetére


Gömbike
senior tag

Elkelt a kupon.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1910) bul07 válasza Gömbike (#1907) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is jött ilyen kupon, akinek kell írjon, első kapja.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1911) bul07


bul07
nagyúr

Csütörtöktől Penny

Viszont valami nem stimmel
Mert ilyen gépnél nem találtam 1.6l űrtartalmút, és a 30perces időzítés is
Vagy a kép rossz vagy a leírás
([link])

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1912) erdey_a válasza bul07 (#1911) üzenetére


erdey_a
őstag

a képen lévő 4,2 literes, ami viszont 1,6 literes és 30 perces időzítős, az ez: [link]
és akkor az ár is stimmel kábé. szóval a kép lesz rossz...

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1913) Gömbike


Gömbike
senior tag

Mire való az 1,6 literes?

Egy főre max, mert több személyre szívatás. Akár időben, akár energiában.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#1914) fess


fess
őstag

Sziasztok!
Hazai halat (keszeget, kárászt) mennyire lehet ebben ropogósra sütni? Szokott valaki paprikás halat ilyenben elkészíteni?

(#1915) #21346560 válasza fess (#1914) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem nem túl jellemző a halsütés ebben.
Én legalábbis biztos nem fogom megpróbálni, mert a halsütés lényege, hogy ne egymáson legyen, ebben viszont kicsi a hely ehhez, max pár db hal fér el benne úgy.

(#1916) fradi81 válasza fess (#1914) üzenetére


fradi81
veterán

Hali
Múltkor sütöttem benne pontyszeletet, 180 fokon, talán 20 perc, úgy már ropogósabb volt mint előtte 160-on. Biztos meg lehet oldani hogy jó legyen.

moto g72, Ninebot d28e

(#1917) mikloss

sziasztok!
Ti használtok az airfryer-hez ilyen Kotányi sütőolaj sprayt?
Kicsit fújtam az ételre, hogy ne legyen olyan száraz de nem volt valami bizalomgerjesztő, olyan fehéres buborékos(gondolom a kókuszzsír miatt) volt ami nagyjából megmaradt sütés közben is. Leírás szerint csak a letapadás ellen van, akkor nem is szabadna "nagyobb" mennyiségben az ételre fújni? :F

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#1918) Beni2360 válasza mikloss (#1917) üzenetére


Beni2360
félisten

Én rendszeresen használom. Avval olajozom meg a krumplit is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1919) Ear001 válasza mikloss (#1917) üzenetére


Ear001
addikt

Én konyhai ecsetet meg étolajat használok erre a célra, az hibátlan.

(#1920) Dan-szan válasza fess (#1914) üzenetére


Dan-szan
senior tag

De jó hogy kérdezted, mostanában gondoltam én is rá, hogy ki kellene próbálni a halat . Bár nem sűrűn eszem de a strandos hekket nagyon bírnám itthon is.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1921) Nirvatti válasza Dan-szan (#1920) üzenetére


Nirvatti
tag

nagysz hozzászólásai relevánsak a leginkább itt a topikban halügyben. :)

(#1922) Cyborg válasza mikloss (#1917) üzenetére


Cyborg
őstag

Én háztartási boltban vettem újratölthető pumpás sprayt, és abba töltök olívaolajat. Az sokkal gazdaságosabb, igaz , az első befektetés 2500Huf, de visszahozza az árát.
Rendszeresen használom, krumplihoz, rántott húshoz, hogy jó színe legyen.

(#1923) Beni2360 válasza Cyborg (#1922) üzenetére


Beni2360
félisten

:C jóvolna a pontos típusa mivel sok fajta csak locsol, spiccel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1924) Sumptuous válasza Beni2360 (#1923) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Régebben beraktam ide, hogy nekem milyen van: [link]

Azóta is ezt használom. Nincs vele gond, csak hamar kiürül és nem győzőm újratölteni. Sajnos elég kellemetlen folyamat, mert kicsi az üvegcse szája, és tölcsérem meg még nincs ekkora, úgyhogy az olajos flakonból kell óvatosan átönteni..

Rántottcsirkecombra van valami bevált recept? Nekem ilyen lett az első próbalkozás, de nem lett az igazi, kicsit íztelen lett. Megfőztem elsőnek levesbe, aztán rántottam ki, mert féltem, hogy nyers állapotban nem sül át. Átsült volna? :R

[ Szerkesztve ]

(#1925) Beni2360 válasza Sumptuous (#1924) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, mentettem a képet.
Mi felső combot szoktunk venni és azt a feleségem kicsontozza és aztán panirozza. Úgy meg szerintem simán atsűl. A héten pulykamell volt párizsias és egy sütő papírra tettem majd fél úton forgatás és közben a papír kijött. Olajjal spiccel volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1926) fess válasza Dan-szan (#1920) üzenetére


fess
őstag

Ma kárásszal és törpével teszteltem. A törpe 10 perc 180 fok forgatással kész lett, a kárász még kapott 2x4 perc 200 fokot. Elfelejtettem beírdalni, de jól megsült. Ahhoz, hogy ropogós legyen, tuti még több idő kell 200 fokon.
Sütőpapírra raktam a halakat

(#1927) Ajándékok válasza Sumptuous (#1924) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Tölcsér helyett használj hurkapálcikát!
Hajlíts kiöntőt egy konzervdobozból!
nejlon zacskó, ketchupos üveg.......

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1928) mikloss válasza Cyborg (#1922) üzenetére

Úgy tudom az olivaolaj pont nem ajánlott sütéshez, max 150 fokig jó utána már káros anyagok szabadulnak fel belőle. :(
A pumpásakkal az a baj, hogy nem porlasztanak kellően.

#1924aureeel: volt ilyesmim csak átlátszatlan üveges, még annó kínából, kb. 1 hónapot bírt aztán spriccelt, eltömődött, szétesett.

[ Szerkesztve ]

Improvise, Adapt and Overcome! "Ne beszélj, ha nem javítod vele a csendet!"

(#1929) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

(#1930) Cyborg válasza mikloss (#1928) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem salátába való extra szűzzel használom, van sütéshez való is.
Akárhány receptes videót nézek, azzal sütnek a szakik, de nem jártam utána ennyire mélyen, hogy valóban káros-e, ők azt használják, Nekem az elég 🙂

Hasonló az enyém is, most nem tudom pontosan a márkáját, nem vagyok otthon, nem porlaszt úgy, mint a gázos egyszer használatos spray, de Nekem megfelel.

... igazából napraforgó olajjal is használhatod szerintem, pár fujassal még így is többet teszel az egészségedért, mintha abban sütnéd, és tocsogna benne.

...de valamivel muszáj fújni, mert Nekem pszichológiailag jobban esik a hús, ha barnának látom a bundáját, és nem fehérnek 🙂

(#1931) Beni2360 válasza Cyborg (#1930) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ezt a módszert használom régóta.
A sütő helyett egy jénai felsőt rakok a kosár aljába és abba megy át a husi kicsi zsiradekkal.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1932) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Köszönöm mindenkinek a halas tippeket, tapasztalatokat, ötleteket, linket :R !
A tettek mezejére kell lépni mostmár, szólok is az asszonynak :B .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1933) Ajándékok válasza Cyborg (#1930) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Palacsintát próbáltam egyszer olíva olajjal sütni. Mire raktam volta a tésztát a palacsintasütőbe, az olaj már régen elpárolgott.

Esetleg próbáljátok ki a kókusz olajat (zsírt). Lángost sokkal szárazabbnak érezni ha abban sül.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1934) Beni2360 válasza Ajándékok (#1933) üzenetére


Beni2360
félisten

Olíva olajat max a tésztájaba tehetsz egy keveset.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1935) Ajándékok válasza Beni2360 (#1934) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nem teszek. Zsíron sütöm, mert sokkal jobb az íze. Minél több zsíron, annál finomabb. (a zsíron úszik a sülő tészta, apró hullámok maradnak ott, ahol sok a zsír, a nagyobb felületen több pörk anyag keletkezik, ettől finomabb)

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1936) #21346560 válasza Ajándékok (#1933) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én úgy imádom a lángost, ha tocsog! :D

(#1937) mephi666 válasza #21346560 (#1936) üzenetére


mephi666
nagyúr

...itt is azzal hirdetik a legjobb lángosozót, hogy desznyózsírban sütnek :DDD ...és pont ezért nem lehet otthon igazit sütni, mert senki nem tud felrakni 40liter disznózsírt, hogy fél napon át abban süsse sorban a lángost

...ellenben amit itthon is bitangjót tudok sütni: kürtőskalács :) ...csak előtte meg kell inni pár félliteres sört, hogy legyen sörösdoboz, amit bevonok alufóliával és süthetek rajta... (kb csak azzal nem szállhat versenybe, amit rendes faszénen sütnek)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1938) Beni2360


Beni2360
félisten

Na a mai gyors kajank. Együtt sütve, 10 perc az sk vágott krumpli olajozva, fűszerezve majd közé a csir mell csíkok meg 12 perc mind 200 fokon 3x razva összesen. Jobb ez az sk krumpli mint a fagyasztott az áráról nem is beszélve. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1939) bul07 válasza Beni2360 (#1938) üzenetére


bul07
nagyúr

Hmm de éhes lettem :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1940) bul07


bul07
nagyúr

Van egy öreg fogyasztásmérőm, több mint 10éves

Ma megmértem vele egy 20perc 200fokos hasább burgonya sütést, és érdekelne hogy szerintettek valós lehet e

Gépem ez [link](emag mobil link remélem jó) elméletileg 1630W-as a gép

Mértem
Össz fogyajsztás 0.43kWh
És legnagyobb W volt 1557W

Szerintettek reális ez a fogyasztás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1941) mephi666 válasza bul07 (#1940) üzenetére


mephi666
nagyúr

akár lehet is... szerintem az elmúlt napokban többet néztek az emberek az országban villanyórát, mint hagyományost :DDD elkezdtem én is írni napi szinten az állást és jegyezni, hogy melyik nagyfogyasztó (szárítógép, mosógép, sütő, kenyérsütő, mikró, mosogatógép, porszívó) mekkora teljesítményen mennyit ment :) 7-7-7-5kwh-kat mértem napi szinten, amivel jók vagyunk... majd mielőtt leolvasztanánk a régi hűtőnket, előtte napi szinten nézem a 22:00-6:00 időszakokat, hogy az állandó fogyasztók mennyit esznek... ugyanezt megnézem leolvasztás után is és bízok még minimális csökkenésben :K gondolkoztam én is valami fogyasztásmérőben, de az plusz költség... adatgyűjtéssel-elemzéssel ki tudom váltani és az a tuti, amit az óra mutat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1942) fradi81 válasza bul07 (#1940) üzenetére


fradi81
veterán

Ha 1 óra kb 1,6kw akkor 20 percre a 0,4 reális.

moto g72, Ninebot d28e

(#1943) Ear001 válasza Beni2360 (#1938) üzenetére


Ear001
addikt

Jól néz ki. Hogy fűszerezted a krumplit?

(#1944) bul07 válasza mephi666 (#1941) üzenetére


bul07
nagyúr

Most a jó 40éves fagyasztónkat mérem
Aztán jön a számolás hogy kb mennyit ehet egy évben aztán utánajárás hogy egy új mennyit ehet és hogy megéri e cserélni

(#1942) fradi81

Ha 250kWh áron is számolok és legyen 0.5 a fogyasztás akkor is olcsóban jön ki egy sütés mintha olajba sütném, mert kb 3-4deci olaj elmegy egy sütéshez
De ha nő a sütésidő akkor már nagyon kérdőjeles, legalábbis ha az olajra ilyen 550Ft/l árat számolunk, még egy ideig

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1945) Beni2360 válasza Ear001 (#1943) üzenetére


Beni2360
félisten

Kotanyi zoldfuszeres sultkrupli keverék. De csínján használni mert az elsőre nagyon fűszeres lett, van benne valami amit nem nagyon komálok. Emagrol vettem és van egy másik is onnan azt meg nem bontottam fel.
Hamozas után hosszában elvagva deszkán 4mm-s fél karelyokat szoktam vágni. Ez több mint a fagyasztott szalma, azok nem jönnek be nekünk. Gyorsbufebe sosem jártunk egy két kivétellel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1946) mephi666 válasza bul07 (#1944) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap is 7kwh, úgy hogy 1:40et ment a mosógép, kb 1:30at a sütő 150-200 fok közt és mosogatógépet is indítottam... de most nem a megszokott 65fokos programon, hanem eco módban :) (meg mellette természetesen 1 pc 0-24, egy kisebb és egy nagyobb hűtő, laptop... tv is ment azért pár órát)

csirkemájat sütöttem: kifejlesztettem egy módszert, amivel jól átsül, de finom omlós marad... ez mondjuk csak normál légkeveréses sütőben működik... forrólevegősben nem kivitelezhető... kisebb fajta sütőtálba zsír, rá a megtisztított csirkemáj, bors, fokhagyma, zsír... így alufólia alatt 40-50perc 150 fokon, majd fólia nélkül kicsit sózok rajta, feltekerem 180 fokra és úgy kb 15 percet kap... végül légkeverést is rányomom és picit pirítok a tetején, hogy a máj+fokhagyma is színt kapjon :K frissen-melegen is jó, de hűtőbe rakva sokáig eláll és kenyérre kenve szintén tuti kaja...

számolgattam én is, hogy meddig éri meg sütni, de ha piaci áron számolva egy kaja elkészítésére felhasználsz 1kwh áramot, akkor is megéri :K az olaj drága, árstop nélkül meg krvadrága lesz... nem szeretem, mert pazarlásnak érzem, ahogy gyorsan elkokszolódik... lefolyóba önteni nem szabad, leadni macera... amit sütésnél ecseteléssel felhasználunk, az alkalmanként (mennyiség függvényében) 1-2deci és egy cseppet nem öntünk ki belőle :K

ui: 2 hete nyaraltunk és amikor már nem volt kedvünk pirománkodni, csak bent ülni a vendégházban, akkor találtam el, hogy a maradék krumplit, szalonnát, hagymát süssük meg sütőben, mindent külön-külön alufóliába csomagolva :) ezt szerintem forrólevegősben is simán meg lehet csinálni... krumpli héjában, alufóliába csomagolva mérettől függően kb 1 óra alatt sül meg 180-200 fokon és isteni íze van :K szalonnánál kell figyelni, hogy bizonyos fajtáknak képes lerobbanni a bőre magasabb hőfokon: ott asszem kolozsvárit sütöttünk így és tökéletes lett... otthon a császárszalonna már robbant :D plusz előnye, hogy teljesen tiszta marad utána a sütő (már ha nem robban a szalonna :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1947) OPiiPO válasza bul07 (#1944) üzenetére


OPiiPO
addikt

Így hasraütéssel jó eséllyel a 40 éves fagyasztó cserére érett.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1948) bul07


bul07
nagyúr

Tudom volt téma de, most döntés előtt állok mert valamit ki kellene próbálnom hogy úgy milyen az íze a megsütött dolgoknak
Tehát

Kotányi Sütőolaj spray (pálmaolaj mentes,) 500ml [link]
Vagy
OTI olajtartó spray, Rozsdamentes acél [link]

Ugye a Kotányi biztos működik de ha kifogy eldobandó, OTI újratölthető és sima olajjal nem repceolaj lesz benne mint a Kotányiba, viszont ki tudja meddig működik és milyen jól

.......

Rezsi

Így hogy kiderült menyi az annyi nálunk kb +5e Ft lesz a villany, így egy új 100e Ft-os fagyasztó igen sokára térülne meg és lehet addigra tönkre is menne
Így ha majd megadja magát az ős öreg akkor lesz új vásárolva, vagy esetleg ha lesz hűtő csere program

De van még egy kombi hűtőnk is vagyis kettő
Van amit több mint 10éve vettünk, és van még egy amit múlt ősszel kaptam

Na most az a terv hogy ami most üzemel azt kimérem és úgyis esedékes a leolvasztása üzembe helyezem a kapott hűtőt és átpakolunk abba és azt is kimérem hogy menyit fogyaszt
És az lesz használva ami kevesebbet fogyaszt

Gázba szerencsére beleférünk mert az lenne az igazi sz@pás ha abba nem férnénk bele
De tényleg ha valaki 10köbméterrelk túllépi az már +7000Ft havonta

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1949) Beni2360 válasza bul07 (#1948) üzenetére


Beni2360
félisten

Ratapintottal a lényegre.
Nekem van Kotanyi és ecsetem. :U
A kintről rendelt olaj sprjcnivel meg vizet permetezek a sütésnel.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1950) Ajándékok válasza Beni2360 (#1949) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Sütés közben több pára kell, akkor nem lesz ilyen vastag a kenyér héja.
Neten a sütő aljába tett vízzel töltött edényt ajánlanak.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.