Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Golyo69 válasza Czimby (#2798) üzenetére


Golyo69
senior tag

Jaja nagyon hasonlitanak. Még a burkolat mintázta is szinte ugyanolyan.

Nekem a princess van kb 3 hete de már mindent ebben csinalunk.

Ennyi pénzért ajándék. :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2802) Czimby válasza Golyo69 (#2801) üzenetére


Czimby
addikt

Derékvonaltól lefele megegyezik ez a kettő szerintem. :K

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2803) Balion


Balion
senior tag

Legelső sültkrumplim a princess géppel. Azt hittem közel sem lesz olyan jó, mint olajban kisütve, de még jobb is, jó ropogós, és burgonyább ízű :D

Másfél evőkanál olajban lett elkeverve egyébként, aminek egy része lecsepegett.

(#2804) syler123 válasza Balion (#2803) üzenetére


syler123
veterán

Egész egyformára sült. Milyen hőfokon sütötted? Mennyi ideig? Ha jól látom, ez nem mirelit. Szerdán jön meg nekem, elsőnek én is sültkrumplival szeretném tesztelni.

(#2805) Balion válasza syler123 (#2804) üzenetére


Balion
senior tag

Valóban nem mirelit. 200C-on 20 percre állítottam, de 16-17 percnél már készen volt. Szerintem mirelitnél kellett volna a 20 perc.

(#2806) Golyo69 válasza Balion (#2805) üzenetére


Golyo69
senior tag

Pennyben kapható mirelit krumplit csináltam már vele többször.
185 fok 15 perc. Tökéletes lesz.
Nyilván a vastagabb krumpli lehet több idő de azt még nem teszteltem. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#2807) Cyborg válasza Balion (#2805) üzenetére


Cyborg
őstag

Megfőzted előtte a krumplit?

(#2808) Balion válasza Cyborg (#2807) üzenetére


Balion
senior tag

Nem, nyers volt.

(#2809) syler123 válasza Balion (#2805) üzenetére


syler123
veterán

:R

(#2810) sith7 válasza Gömbike (#2800) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ

(#2811) AIex válasza Balion (#2805) üzenetére


AIex
tag

Hülye kérdés, de pontosan milyen krumpli volt ? Ujjborgonya, parázs, sárga, vagy a hagyományos "piros" ?

Tudom, ez hülye kérdésnek hangzik, de krumplipürénél is sokat számit, milyenből készitem. :R

(#2812) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Újra van készleten Princess 183014 az alzánál ~23 ezer Ft.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2813) Beni2360 válasza AIex (#2811) üzenetére


Beni2360
félisten

Én vettemn c típusú fehér krumplit egy kisebb zsákkal erre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2814) csibe1


csibe1
addikt

Forrólevegős sütők [link]
Akad pár fajta :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2815) Balion válasza AIex (#2811) üzenetére


Balion
senior tag

Nemrég volt akciós a Pennyben a sárga burgonya, már kicsit puhult, de sültkrumplinak tökéletes volt :)

szerk: ahogy látom most is akciós

Jövő hétfőtől meg még olcsóbb lesz (5kg: 239/kg)

[ Szerkesztve ]

(#2816) AIex válasza Beni2360 (#2813) üzenetére


AIex
tag

Köszi !

@Balion

Köszönöm neked is !

(#2817) votinka válasza NyMRooD (#2812) üzenetére


votinka
csendes tag

Mindig lemaradok. :((

(#2818) Viktor77 válasza votinka (#2817) üzenetére


Viktor77
titán

Nem vagy egyedül. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2819) syler123


syler123
veterán

Szólok, mielőtt valaki betenné a Pricess gépének az edényeit a mosogatógépbe, hogy ne tegye :D

Ez még benne is van a csodás leírásában: The pan and basket are not dishwasher-proof.

Még 1 érv a Philips mellett. Nekem ma jön meg, de csak most olvastam a leírását, teljesen abban a tudatban voltam, hogy mosogatógépben mosható.

(#2820) erdey_a válasza syler123 (#2819) üzenetére


erdey_a
őstag

hát az én princessem leírása szerint mehet a mosogatógépbe. volt is, nem egyszer, bár nem jellemző, mert szükségtelen, még hurka, vagy grillcsirke után is. szóval ez típusfüggő lehet...

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2821) syler123 válasza erdey_a (#2820) üzenetére


syler123
veterán

Az jó, akkor csak a csodás PRINCESS 183014 verzió, amit nem lehet mosogatógépben mosni. Mi meg ráugrottunk, mint a tyúk a takonyra :D
Neked nem a 182050 van? Nálad ezt írja: The removable non-stick coated drawer, food basket and baking tin are
dishwasher safe but washing these parts by hand is preferred.

Aztán lehet nincsenek más anyagból, csak már nem merték ráírni az újabb modellre, hogy mosható mosogatógépben.

[ Szerkesztve ]

(#2822) erdey_a válasza syler123 (#2821) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, ez az :)

ugye nálunk olyan gyakran van használva, hogy nem szoktuk betenni a mosogatógépbe, mert az nem megy minden nap, így egyszerűbb pikk-pakk elmosni. meg elég nagy helyet is foglalna a gépben.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2823) Czimby válasza syler123 (#2821) üzenetére


Czimby
addikt

Princesshome.eu-n megnézve az első 5 gépet egyik sem dishwasher proof. Az lehet amit mondasz, hogy ugyanaz a kosár mint eddig is volt, csak nem merik vállalni rá, mert pl voltak vevői reklamációk, ki tudja milyen mosószereket használnak az emberek. Késeknél pl ami bírja a mosogatógépet annak hamarabb megy ki az élé, ami acélosabb az viszont elkezd oxidálódni a mosogatógépben.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2824) AIex


AIex
tag

Sziasztok !

Tegnap átvettem a HD9270-es (Philips) Air Fryert, itthon kibontva szembesültem vele, hogy a gép hátulján, az alsó, és felső "héjazat" illesztésénél hullámos a műanyag,

Akinek van ilyen gépe, az megtudná mondani, hogy ez normális ? Nagyon kinai nyelven sikerültm megfogalmaznom, csatolok képet,

Előre is köszönöm. :R

(#2825) Atomantiii válasza AIex (#2824) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem nem tűnt fel a hátulján semmi különös, jöhet a kép pontosan mire gondolsz.

(#2826) AIex válasza Atomantiii (#2825) üzenetére


AIex
tag

(#2827) Beni2360 válasza AIex (#2826) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát én ezt vissza küldeném, gyártási hiba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2828) AIex válasza Beni2360 (#2827) üzenetére


AIex
tag

Akkor ez az olcsóbb gépeken sem tekinthető normálisnak ? Annak idején, Aldis, Lidl-ös gépekkel futottam bele hasonlókba, és ezért is engedtem el őket, illetve a pozitiv visszajelzések mellett, ezért is húztam a Philips felé, mert van tőlük 1-2 termék, és normálisan minőségben vannak összeszerelve.

(#2829) syler123


syler123
veterán

Na megjött a PRINCESS 183014. Ma már nem lesz kedvem sütni, de 2 * 30 perc-re beállíttam kiégetésre, már a 2. etap megy. Az elsőnél valóban jó büdös volt, utána már hozzászoktam / elmúlt :D
Viszont nekem nem sípolt, hogy elérte a 200 fokot, miért? Csodás amúgy hogy nincs hozzá semmi leírás, nem is értem így hogy forgalmazhatják...
Vagy csak akkor sípol ha elérte a hőfokot, ha kiválasztok valamilyen módot? Mert én csak beállítottam az időt, hőfokot és hadszóljon.

[ Szerkesztve ]

(#2830) Atomantiii válasza AIex (#2826) üzenetére


Atomantiii
őstag

(#2831) AIex válasza Atomantiii (#2830) üzenetére


AIex
tag

Köszönöm,

Akkor megpróbálom Alzánál megreklamálni, de gondolom, annyi lesz a válasz, hogy vissza adják az árát,

Doboz is sérült volt, nem tudom, hogy ezzel összefüggésbe hozható, vagy sem,.

(#2832) Atomantiii válasza AIex (#2831) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ez is Alzás volt, de szerencsére sértetlen volt a doboz is.

(#2833) Maximum1


Maximum1
őstag

Lidl Hurka 30 perc 190 fokon, félidőben megfordítva, lehet nem is kéne forgatni.
Édes krumpli 180 fok 15 perc, olajozva-sózva-borsozva félidőben megrázva.
Sütő: PRINCESS 183014
Elégedett vagyok. :K
Valakit érdekel ez a csomag, nincs agyon fűszerezve és rizzsel van csinálva, meglepően kevés zsír jött ki belőle, nekem ízlik.

[ Szerkesztve ]

(#2834) Czimby válasza Maximum1 (#2833) üzenetére


Czimby
addikt

Hurka jól néz ki! :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2835) bul07 válasza AIex (#2831) üzenetére


bul07
nagyúr

Én írnék a Philips-nek is hátha ők cserélik főleg ha nagyon akciós áron vetted, mert az oké hogy pént visszadják de azon a pénzen már nem tudsz másikat venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2836) Czimby válasza syler123 (#2829) üzenetére


Czimby
addikt

Enyém se jelez ha elérte a hőfokot, bár én se programozok, csak hőfok + idő.
3x20perc után teljesen szagtalan lett az enyém, közben hagytam hűlni szellőzni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2837) Czimby válasza AIex (#2831) üzenetére


Czimby
addikt

Mivel az ára azóta felment 2 lehetőséged lesz,
visszaküldöd és pénz vissza
vagy felajánlanak némi kártérítést ha megtartod így.

Philips tulajok közül lenne valaki olyan kedves, hogy megméri az üst és a kosár méreteit?
Érdekelne mennyivel nagyobb a Princesstől ha papíron 1L-el erősebb.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2838) Maximum1 válasza Czimby (#2834) üzenetére


Maximum1
őstag

Kicsit tartottam tőle ahogy kinézett, de jó hogy adtam neki egy esélyt.
Megmostam és leolajoztam.
Elég vékony ez a kosár, 800gramot enged, én már ki is maxoltam az 1kg hurkával, hasa lett, de vissza nyomtam, lehetne kicsit erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#2839) San398 válasza syler123 (#2829) üzenetére


San398
őstag

Van hozzá leírás , letölthető az Alza oldaláról. A termék oldalán legörgetsz oda ahol látod azt, hogy "Tanácsok és útmutatók" [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2840) Maximum1


Maximum1
őstag

Ma voltam a médiamárktban, megnéztem a gépeket.
A Philips messze a legjobb a piacon anyaghasználatban, az összes többi kb egy szint, kivéve a xiaomi, az nagyon gagyi volt mindhez képest.
Cosori gépet fotóztam mert többen hasonlították a Princess-hez, kosara ugyan az, nem jövök rá az egyik miért engedi mosogatógépezni a másik meg nem.
Bal oldali a Cosori:

Szerintem a Princess egy butított Cosori, ugyan azt süti de nem jelez ha rázni kell és a kényelmi funkciókat sem tudja.
Lényegében semmit nem tud a Princess, "csak" sütni.

[ Szerkesztve ]

(#2841) contaxg válasza Maximum1 (#2840) üzenetére


contaxg
veterán

Köszönöm! Ez elég érdekes volt! :R

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2842) Czimby válasza Maximum1 (#2840) üzenetére


Czimby
addikt

Mondtam én, hogy deréktól lefelé(sütőtér/üst/kosár) megegyezik a kettő! :U
Köszi, hogy időt fordítottál az összehasonlításra!

Kifejtenéd miben jobb a Philips és, hogy szerinted megéri a dupla vagy még magasabb árat?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2843) Maximum1 válasza Czimby (#2842) üzenetére


Maximum1
őstag

A fiókokra koncentráltam mivel azt használja az ember.
A nagy Philipsen egy komoly mechanika van, egy külön tálcát húzol ki, elég komolyan megcsinálták, de mindegyik modelljüknek flottul járt a fiókja, nem kellett feszegetni mint a többit.

Megéri a több pénzt?
Attól függ mekkora a család, mennyit lesz használva.
A sima XL is jóval nagyobb a vetélytársaknál, jó áron oké, de 70ért csak ha használod.
Heti 1-2 alkalomra csak annak éri meg aki maximalista és szereti a minőséget.

Ezt a modellt szerettem volna megnézni, de nem volt sajna, szerintem ez lehet az arany középút, méretben és minőségben 2-3 főre.
Jó akcióval 35 ért gondolkodás nélkül ezt választanám, látatlanban is.

PRINCESS 183014 2főre nagy, múltkori hurkát 2napja eszük és még holnapra is azt vihetem ebédre. :DDD
Nyilván nem kell telepakolni a kosarat, de hülyén néz ki félig rakva. :D

[ Szerkesztve ]

(#2844) Perillustris


Perillustris
senior tag

Nem mondom, hogy ez döntött, de a Philips oldalán eléggé félrevezető a kép a kijelzőről:

Az előre beállított programok közül a menü gomb többszöri érintésével kell választani. Tényleg nem tragédia, de mivel a Lidl 25 ezer forintos gépén ez is érintéssel választható, nem is gondoltam, hogy ezen nem így van (főleg a képet látva). :U
Egyébként nagyon tetszik, s nagyon örülök, hogy végül a fehéret hoztam el.

Perillustris

(#2845) updog


updog
senior tag

Dolgok amiket ne csináljunk airfryerben: gyorsfagyasztott churros :D Jó, mondjuk ez eleve ilyen tej-tojásmentes cucc, sokat nem is vártam tőle, 8 perc 180 fokon, 3 perc 190-en, szép aranybarna lett, de mintha kartonpapírt rágcsálnék aminek nyers tészta a közepe :DDD Még azt megpróbálom a maradékkal, hogy bekenem olajjal és úgy dobom be majd.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2846) Czimby válasza Perillustris (#2844) üzenetére


Czimby
addikt

A Philips edénye ilyen furán illeszkedik a jobb felső sarokban vagy csak nincs rendesen a helyén?

Mikrotesók vagyunk ha jól látom :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2847) Perillustris válasza Czimby (#2846) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nincs rendesen a helyén. Azt észrevettem, hogy van egy kis holtjátéka a kosárnak, tehát figyelni kell, hogy ne told be teljesen, ha azt akarod, hogy szép legyen. :K

Perillustris

(#2848) contaxg válasza Maximum1 (#2843) üzenetére


contaxg
veterán

Az a komoly mechanika kb két dolláros valami, de nem is ez a lényeg. A kérdés inkább, hogy lehet azt tisztítani ha oda van fixálva a kosár a géphez??

MInt írtam már talán, én visszaküldtem a 9270-es rendelésemet. Festetlen fém elemek bumszli szegecsekkel nekem nem a kidolgozottság szó jutott róla eszembe elsőre.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2849) Czimby válasza contaxg (#2848) üzenetére


Czimby
addikt

Milyen gép mellett döntöttél így végül?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2850) Gömbike válasza Czimby (#2846) üzenetére


Gömbike
senior tag

Most, hogy már lassan egy éve Philips gépet használunk, csak jókat mondhatok róla. Nem lötyög, nem zörög, minden a helyén van. Gépben mosható, ( bár kézzel hatékonyabb ).

A Philips tényleg odatette magát e készülékek terén. A vásárlás előtt is, de azóta, mikor megfordulok olyan helyen, ahol ilyen masinákat árulnak, mindig megnézem őket.

Pl. A Philips után kihúzni/ kinyitni egy másik gép kosarát lehangoló élmény. Hitvány konstrukciónak tűnik a többi. Ekkor döbben rá az user, hogy lehet bármit is normálisan megcsinálni, csak cserébe az a fránya ár.

Ráadásul a többi gyártó gépe, nevezzük nevén, méretben ingerszegény.
Ez nem a sznobság, el kell menni, élőben, fizikailag megnézni mi a különbség. Persze a lehetőségek adottak, ezért van létjogosultsága a többi gyártónak.

Igazán nem Neked szól a válaszom, hanem aki nem érti a Philips felárát, annak igenis érdemes fizikai valójában meggyőződni, miért annyi az annyi.

Ha kétségei vannak, sok száz alternatíva nyitva van a vásárlók előtt.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.