Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Sándor -P20- válasza HummeRC (#2047) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Hááát én pont fordítva vagyok összerakva... :U
Számomra a kerámia bevonat a kerülendő...
Eleinte én is belefutottam a kerámiamarketingbe, de valóság csúnyán előtört a marketing mögül..
Az összes kerámiás kés, edény, csúnyán elkezdett vedleni...darabokban dobja le a kerámia bevonatot... :Y
Őszintén szólva nagyon kiábrándító volt amikor próbálok vágni valamit a késsel, és a vágott felületen ott virít a szép rózsaszín / zöld kerámiának csúfolt bevonat.
Gondolom az edények sem lehetnek sokkal különbek, csak a kajában nem látszik a levált cuccos, mint mondjuk a sajton...

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#2052) mephi666 válasza Sándor -P20- (#2051) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekünk is van kerámiabevonatos késünk, ami hasonlóan vedlik :U majd nekiállok valamikor és lecsiszolom teljesen, majd kifenem jól és "hagyományos" késnek jó lesz... teflonos edényből viszont van kb 15 éves tefal wok-om, amit nagyon szeretek (gyakran használok) és még mindig úgy néz ki, mintha 1-2 hónapos lenne...

késből asszem mol-nál vettem valami hagyományos sigg-et kb 1 éve, az valami brutális... húsokhoz használom és kb végighúzom a legdurvább marhán, az meg szalad benne... vigyázni kell vele nagyon :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2053) Ajándékok válasza Sándor -P20- (#2051) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Szerintem azok rossz minőségűek, vagy nem kerámia bevonatosak.
Kb az első megjelenésük óta használok kerámia bevonatos edényeket, idővel elszíneződnek (állítólag az ecet segít), de nálam ~10-ből 1 darabon van egy karcolás. Késből pedig nem kerámia bevonatost kell venni, hanem kerámiát. Akár élezőt is lehet hozzájuk venni. De én nem szeretem őket, mert túl vastagok.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#2054) mephi666 válasza Ajándékok (#2053) üzenetére


mephi666
nagyúr

50-70ezres élezőt? :DDD sima késhez meg ezresért lehet venni fenőkövet (én még mondjuk gyakorlom a használatát, de néhány ilyen 50forintos kaliberű vacak kést már feltámasztottam vele) ...van előnye a kerámiának, de hátránya is: rideg, könnyen törik, csontozni/filézni nem lehet vele, mosogatógépbe nem rakható... ez nekem elég, hogy ne akarjak olyat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2055) #21346560 válasza mephi666 (#2054) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem gondoltam volna, hogy nem rakható mosogatógépbe! :U
Egyébként szerintem egy normális konyhába legalább 5-6 fajta kés van specifikusan.
Nálam legalábbis kb.: kenyér, hús, csontos hús, zöldség, kenő, evő, pizza

(#2056) erzol


erzol
őstag

Ha csak egyszer akartok kést venni kb. örökre, akkor csakis
global.

(#2057) balage25


balage25
senior tag

Két sütő között dilemmázok.

- Philips XXL 9650 79.790 Ft.
- Cosori Premium 64.990 Ft.

Egyelőre a Philips fele hajlok. Ha az árat nem nézzük, melyiket érdemes megvenni? Mindkettő ugyanazt tudja? Minőségre vagyok inkább érzékeny, nem az árra.

[ Szerkesztve ]

(#2058) elder troll válasza balage25 (#2057) üzenetére


elder troll
senior tag

THANKYOU15 kuponnal a Philips HD9270/90 (Airfryer XL) 59500 forintba kerül.
Mivel kolléganőnek 42000-ért vettem akcióban, így sokallom az árát, de a 80e forintos XXL helyett még jó alternatíva lehet.

Illetve az XXL 9650-nek rácsos az alja, ami sütés szempontjából nagyon jó, sok levegőt kap alulról, konkrétan jobban süt alulról mint felülről, de:
nem lehet megfelelően eltakarítani, a rács és az edény közé beékelődő prézli darabokat még fogpiszkálóval sem lehet kivadászni. Nekem is ilyen van XL-ben, és ez az egy átka van. A fent linkel XL-nek viszont könnyen takarítható belső kosara van.

[ Szerkesztve ]

(#2059) balage25 válasza elder troll (#2058) üzenetére


balage25
senior tag

(#2060) Gömbike válasza balage25 (#2057) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ha gondolod, adok egy 25%. -os kupont. A Philips egy más világ, nem véletlenül drágább.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2061) elder troll válasza balage25 (#2059) üzenetére


elder troll
senior tag

Úgy már más a gyerek fekvése ha kiszedhető, sőt.
Nincs pontos típus megadva a videónál, de szemre tényleg ugyanannak néz ki.

A saját XL-emnél a fém kosárba vágtak bele egy kicsit, és hajlították meg úgy, hogy fogja a hálós alját, azaz hajtogatással ki lehetne szedni, de nem erre találták ki.

XL-ből és XXL-ből is több típus van, rendeltem külön könnyen takarítható kosarat az enyémhez (HD9260/90), de nem volt kompatibilis a kolléganő XL (HD9270/90) kosara.

[ Szerkesztve ]

(#2062) balage25 válasza elder troll (#2061) üzenetére


balage25
senior tag

Itt mutatják, hogy a kosárnál a különbség az xl es az xxl között a kivehető rács.

#2060Gömbike köszönöm szépen, most MediaMarkt kuponra hajtok. Elvileg kellett volna kapnom az előző vásárlásom után, de nem jött meg. Írok a supportnak, hogy mizu.

(#2063) Gömbike válasza balage25 (#2062) üzenetére


Gömbike
senior tag

Én ezt vetem januárban, igaz, akkor még a kormányunk ennyire még nem b@szta szèt a forintot, így akkor 97 volt [link]

Nem vennék már mást, a többi gyártó számomra nem egy térfèlen játszik.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2064) Acheron válasza elder troll (#2058) üzenetére


Acheron
őstag

Akcióban, kuponnal 80 - 90 körül fogható az XXL.
Nálunk csak három tagú a szűk család, de még ezzel, és a külön beszerzett sütőtér elválasztóval is van, hogy két körben sütöm ki benne az ebédet / vacsit. Én a nagyobb mellett vagyok ezen okból.
Igen, a videón látható módon a rács könnyen kivehető, külön mosható. Semmilyen morzsaberagadásról nem tudok beszámolni. Minden része mehet a mosogatógépbe - bár én az alsó, műanyag zsírfogó betétet inkább kézzel öblítem el, az anyaga olyan, hogy a mosogatógép (legalábbis nálam) nem mossa el szépen.
De mivel nem teflonos (= érzékeny), hanem sima műanyag, kézzel is pikk pakk elmosható - a többi meg tényleg mehet a gépbe.

(#2065) csibe1 válasza Acheron (#2064) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor az igencsak jó kupon lehet, mert most az XXL (HD9650/90) az 113 999 Ft a másik verziós XXL (HD9867/90) az meg 149 999 Ft.

Azt tudja valaki, hogy mi a különbség az XL- XXL verziók közt, mert mindegyikből van legalább három féle?

Amúgy ha már a Philips a gyártó, és a saját weboldala, miért nem tudja a műszaki adatoknál kiírni a kosár űrtartalmát? :F :(((
Ráadásnak nem egységesek az adatlapok a különböző típusoknál, nehogy már tudjad miben különböznek vagy nem tudom miért. :U
Van pár Philips cuccom, de azt gondoltam, hogy ennél azért egy kicsit igényesebb, informatívabb oldalt raknak össze.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2066) erdey_a válasza csibe1 (#2065) üzenetére


erdey_a
őstag

engedd el a philipset. ne legyél a "zsebed" ellensége ;)

Vérboci

(#2067) balage25 válasza csibe1 (#2065) üzenetére


balage25
senior tag

a médiába most 80 kuponnal, rendeltem is egyet.

#2066erdey_a
legtöbbször az olcsó a drága, es az sem mindegy, hogy milyen érzés használni. Elégedett vagy a végen, nem kell sűrűn szervizbe járnod......

Na mindegy is, ezt mindenki döntse el maga.

(#2068) elder troll válasza erdey_a (#2066) üzenetére


elder troll
senior tag

A múltkori 42000 forintos akció nagyon BB volt a philips XL-re.
Amúgy a gyenge philips másolaton kívül van tapasztalatod másfajta gépekkel?

Sajnos a philips-nél ki kell fogni az akciókat, idáig 6 philips gépet vettem:
4 db HD9260/90 (XL) 45000 ft/db áron (szülők, kolléganő, saját)
1 db HD9640/00 (közepes méretű) 30000 forintért vettem (melóhely, nagyobb nem fért el)
1 db HD9270/90 (XL) 42000-ért vettem melóhelyen az utódomnak bő egy hónapja.

Korábban voltak nálam is gagyi gépek, azért tudtam értékelni a minőséget, de amíg nincs viszonyítási alapod, addig nem illene tudatosan kibabrálni másokkal.

(#2069) csibe1 válasza balage25 (#2067) üzenetére


csibe1
addikt

A média is megadja rá a két év garit? :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2070) balage25 válasza csibe1 (#2069) üzenetére


balage25
senior tag

Nem tudom, de emlékeim szerint a Philips termékekre két év szokott lenni régebben. Most, mióta ársávos lett a gari, előfordulhat, hogy nem.
Holnap, ha mwgkapom, többwt tudok mqjd.

(#2071) Acheron válasza csibe1 (#2065) üzenetére


Acheron
őstag

Ha akciós és van 30% Philips kuponod (A 30 % kupon igencsak jó kupon :D ), pont behúzható 80k -ért.
Én így vettem majd két éve - igaz, akkor még azért nem 80k volt jóárasítva.
A gari meg...
Két évig biztosan kihúzza, ha baja lesz, az utána fog előjönni :D

(#2072) erdey_a válasza balage25 (#2067) üzenetére


erdey_a
őstag

az airfryer nem űrtechnika. fűtőszál és ventilátor. sűrűn szervizbe járni...? nem 20 éves dízel béemvé ez.
ez nem az az eszköz, ahol egy drágább, prémiumabb modell többet tud nyújtani. (vagy igen? miben?)
a flanc kimerül abban, hogy vannak tekerős és vannak digitális modellek.
minden másban egyformák. én ezért tartom feleslegesnek ebből a terméktípusból lényegesen drágábban "márkásat" venni. ár/érték arányt kell nézni.
csak a méret a lényeg, meg hogy legyen külön belső rácsos kosár!

garancia meg... amikor a philipsnek az országban van 6 márkaszervize (Szombathely, Székesfehérvár, Budapest, Debrecen, Miskolc, Szeged), ahova neked kell eljuttatni a cuccost?
azért ez nem ér meg dupla pénzt. (nyilván a nem akciós, normál árakat hasonlítom össze)
az elder troll által írt árak nem térnek el érdemben egy kevésbé ismert márkától, 5000 forintért én sem kockáztatnék, de 100-150 ezrekért megvenni azt, amit 35-ért is megkapni, hát, furcsa pénzügyi tudatosságra vallana.

Vérboci

(#2073) balage25 válasza erdey_a (#2072) üzenetére


balage25
senior tag

Ahogy írtam, ezt mindenki döntse el maga. Kár erőltetni a saját elképzelésed es logikádat másra. Ha te attól jobban érzed magad, hogy a saját elképzelésed szerint tudatosan vásároltál, hát legyen.

(#2074) lala666 válasza erdey_a (#2072) üzenetére


lala666
senior tag

Nagyon értesz a technológiákhoz...ja mégsem.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2075) erdey_a válasza lala666 (#2074) üzenetére


erdey_a
őstag

taníts mester. vagy csak büfi volt?

Vérboci

(#2076) erdey_a válasza balage25 (#2073) üzenetére


erdey_a
őstag

nyilván mindenki maga dönt, hisz nem én veszem meg senkinek. de ez itt állítólag egy fórum, ahol egy témát körül szokás járni. ha valaki airfryert keres, én mindig el fogom neki mondani, hogy nem kell feltétlenül csilliárdokért venni ilyesmit.
akkor is le fogom írni ha ez neked vagy másnak , akit emészt a kognitív disszonancia nem tetszik.
lehet érvelni, lehet vitatkozni, lehet megcáfolni amit írok. eddig ez nem sikerült, csak a személyeskedés megy.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2077) balage25 válasza erdey_a (#2076) üzenetére


balage25
senior tag

Nem etetem tovább a tro.. témát. :DD

(#2078) lala666 válasza erdey_a (#2075) üzenetére


lala666
senior tag

Troll gyerek, volna mit. Miután tele hánytad a topikot! Na pá...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2079) erdey_a válasza balage25 (#2077) üzenetére


erdey_a
őstag

látod látod, érvelni nem tudsz, csak a padlóra köpni.

Vérboci

(#2080) erdey_a válasza lala666 (#2078) üzenetére


erdey_a
őstag

ha kiböfögted magad, oszd meg velünk, hogy szerinted miben jobb \ rosszabb az általad használt típus, mint a többi. kíváncsian várjuk. erről szól a topik.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2081) #21346560 válasza lala666 (#2078) üzenetére


#21346560
törölt tag

Wow! Te tényleg troll vagy! Semmi előzmény, csak véletlen benéztél ide, és belekötöttél az elsőbe! Szenzációsnak érzed magad! :C

(#2082) lala666 válasza #21346560 (#2081) üzenetére


lala666
senior tag

Éppen az elejétől kezdve itt vagyok. Nem belekötöttem csak hülyeséget állított azt fejtettem ki. Te is valami okos vagy biztos, hogy bele kellett szólnod,

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2083) erdey_a válasza lala666 (#2082) üzenetére


erdey_a
őstag

kérlek világítsd meg, mi volt a hülyeség, miről más a véleményed.
csak előtte azért csiszolj a stílusodon picit.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2084) #21346560 válasza lala666 (#2082) üzenetére


#21346560
törölt tag

Látod, nem csak te tudod osztani ész nélkül az embereket! :K
Mint említették, várjuk a tényeket, cáfolatokat!
Beírni mindenki be tudja, hogy "Az nem úgy van, te hülye vagy!"
Eddig te is ezt tetted csak.

(#2085) balage25


balage25
senior tag

Ha valaki szeretne venni Philips XXL 79.790-ért, van még kuponom a Mediamarktba, szívesen átadom.

(#2086) lala666 válasza #21346560 (#2084) üzenetére


lala666
senior tag

Az maga a tény mikor magasabb minőségű anyagokat használnak és azért drágább.
Pl. Sok kávégépem volt de a Jura az egyedüli ahol nem ragad a zacc bele és sima víz leviszi. Ja bocs de rohadt drága is... És pont hasonló a Philips is itt.

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2087) erdey_a válasza lala666 (#2086) üzenetére


erdey_a
őstag

na, megy ez...
ez lehet valid érv, de nem tudjuk, hogy melyik milyen anyagminőséget használ. itt elsősorban felteszem a bevonatra gondolsz. a ház műanyaga szerintem másodlagos, illetve azt azért egy tapogatással el lehet dönteni.
amit el tudok mondani az az, hogy a princess sütőmről 2,5 év intenzív használat után sem jön le a bevonat így természetesen nem is ragad. igaz, mosogatógépbe nem nagyon szoktam betenni, inkább kézzel van elmosva.
volt egy tefal serpenyőnk, az sokat járt a gépben - nem tudom, hogy ez miatt, de el is kezdte idővel ledobni a bevonatot. azóta a serpenyők se mennek a gépbe

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2088) lala666 válasza erdey_a (#2087) üzenetére


lala666
senior tag

A princess nem rossz gép valóban. Philipsbe nagyon jó, hogy remekül találták ki a levegő forgatását és nem kell forgatnom benne a húst például ha jó hőfokot állítok be. Picivel még jobban is süt alul.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2089) csibe1 válasza balage25 (#2085) üzenetére


csibe1
addikt

Melyik XXL? Abból is van pár típus. :)
HD9867/90 XXL Prémium

HD9650/90 Avance Collection Airfryer sütő XXL

A Philips is olyan lesz lassan, mint a Xiaomi, már azt se tudják milyen típusjelzést adjanak a cuccaiknak. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2090) balage25 válasza csibe1 (#2089) üzenetére


balage25
senior tag

(#2091) csibe1 válasza Acheron (#2071) üzenetére


csibe1
addikt

"Két évig biztosan kihúzza, ha baja lesz, az utána fog előjönni :D"

Ugyanezt a dumát eresztették el a videókártya topikban, hogy ha 1 évet elmegy utána már tuti nem lesz gond, de spóróltam volna 8 ezret. Annyival volt olcsóbb a 3 év garisnál. :)
Nem hiszek az ilyen feltételezéseknek, mert még mindig fogyasztói társadalomban, és az ólommentes forrasztások korában élünk; hála a nagy környezetvédő bagázsnak.
Engem nem zavar ha valami többe kerül, mint máshol, ha megkapom a rendes, és tényleg gyári garanciát, nem csak ki van írva a weboldalra.
Amúgy ütni kéne azt is aki kitalálta a sávos garanciát, most még azt is lehet nézni az árak mellett. :((

Azt hittem te tudod mi a konkrét különbség a különböző XXL verziók között, azért írsz. ;) :D

Az meg nekem kicsit fura, hogy bizonyos típusokból nincs raktáron a Philips magyar weboldalán, máshol meg találok.
Akad olyan verzió amit itthon nem is forgalmaznak. (HD9651 Premium XXL)

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2092) Acheron válasza csibe1 (#2091) üzenetére


Acheron
őstag

Én nem mondtam, hogy 2 év után nem lesz gond, sőt, ha lesz, akkor az valószínűleg két év után lesz. Több olyan nagynevű gyártó termékével volt "szerencsém" találkozni, ahol a garanciaidő lejártát követően szinte óramű pontossággal adta meg magát a technika.
Lehet itt is így lesz, lehet nem. különösebben nem izgat, mert ráhatásom nincs azon túl, hogy szakszerűen tartom karban a gépeket - max az ilyen gyártók termékeit nem veszem meg még egyszer.
Nekem 9650/90 készülékem van. Ezt használom, ismerem, jónak tartom.
Sem rá, sem lebeszélni senkit nem akarok (nincs érdekeltségem a Philipsnél :D ), max elmondom a tapasztalataim, ha szóba kerül. Hogy jobb -e vagy nem az egyéb készülékeknél, nem tudom megítélni, mert azokhoz nem volt szerencsém.
A többi Philips modellt szintén nem ismerem, a 9867/90 -et nézegettem még anno, így arról annyit tudok, hogy van benne "inteligens" elektronika, ami a behelyezett étel mennyiségétől és minőségétől függően szabályozza a hőmérsékletet és az időt - bizonyos programoknál. Nekem ez olyan extra volt, ami még akkor sem érdekelne, ha minden szava aranyba öntött igazság is lenne - de hogy az -e, nem tudom ellenőrizni, olyan mértékig sosem érdekelt, hogy teszteket kezdjek olvasni róla. Simán lehet marketing is. Ilyen formán (no meg a már akkor is jelentős árkülönbség miatt) nem is ezt rendeltem meg anno.
A 9765/40 még nem volt kint, ha jól emlékszem, de elnézve a leírását, ez max egy plusz tartozékkal (nagy sütőedény) tud többet az enyémnél, ami bármikor beszerezhető utólag, akár az eredeti a Philipstől, akár kompatibilis modellek jóval jobb áron pl Aliexpressről. Sokszor pedig csak a szín más, pl a 9870/20, ami fehér, de másban ugyanannak tűnik, mint a 9867/90
De ezeket az infókat bárki megtalálja, aki felmegy akár a Philips oldalára :)

(#2093) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

A [Philips 9270/70] 55e lesz a Spar boltokban csütörtöktől. Nem tudom, mennyire jó ár ez érte, ill. érdemesebb-e inkább az XXL méret felé menni. Általában 2, ritkán 3 fő de nem csipet étkűek részére kellene.

(#2094) csibe1 válasza Acheron (#2092) üzenetére


csibe1
addikt

"De ezeket az infókat bárki megtalálja, aki felmegy akár a Philips oldalára :)"

elméletileg, gyakorlatban meg nincs összehasonlító opció.
Persze, csak épp a kosár űrtartalma hiányzik, mert amit néztem leírást, ott 1,2kg volt megadva.
Azért ez kicsit fura, hogy másik weboldalon kell az ilyesmit megnéznem. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2095) csibe1 válasza (ex)Cat (#2093) üzenetére


csibe1
addikt

Hmm, most még 83199 Ft, és semmi egyéb, a garancia sincs odaírva, hogy mennyi. Ez azért elég szánalmas a Spar részéről, ha már a Philips hajvágóhoz oda tudták írni, hogy 2+3 év garanciát adnak rá. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2096) csibe1 válasza csibe1 (#2094) üzenetére


csibe1
addikt

Utánanéztem, kiírták a a legtöbbnél, de valamiért a HD9765/40-nél kimaradt, és múltkor én arra kerestem rá, a többit nem néztem.
Érdekes....
Mindegy, majd még kiderül melyik lesz a befutó.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2097) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Szóval 2 felnőtt férfinak elég lehet a [HD9270/70] ? Ez normálisan tisztítható, van vmi tudott probléma vele?

(#2098) erdey_a válasza (ex)Cat (#2097) üzenetére


erdey_a
őstag

2 emberre biztosan elég, de 4re is jó egy ekkora űrméretű cucc.

ennek már nem drótrács az alja, úgyhogy takarítani is könnyebb

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2099) eisento válasza (ex)Cat (#2093) üzenetére


eisento
addikt

hali. faterek tegnap vettek egy 9270/90-et raneztem az intersparos ujsagra, tudja valaki mi a kulonbseg a 9270/90 es a 9270/70-es kozott? philips oldalan semmit nem talalok, mindketto ugyanolyan teljesitmenyu ugyanaz a watt szam van es mosogatogepben is moshato mind2. tudja valaki a kulonbseget? ha nincs akkor holnap lehet megveszem :D itt a philips oldalarol az osszehasonlitas. [link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#2100) nagysz válasza eisento (#2099) üzenetére


nagysz
tag

csak a szin az eltérés.szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.