Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Ajándékok válasza qltsar (#1249) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Keress rá a ninja foodi-ra! Az tudja mindezt.
Beteszel egy egész csirkét, nagy nyomáson gyorsan megfőződ. Aztán pár perc alatt légkeveréses módban szint adsz neki. De 100k körül van.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1252) eagleberg válasza Ajándékok (#1251) üzenetére


eagleberg
tag

Vagy bármelyik magas nyomású (kukta) elektromos főzőedényt (jóval olcsóbban mint a Ninja) amihez van air-fryer fedő.PL a tesla k70-re való vagy a Home somogyi félére vagy a Tefal Cook4Me-re való. De biztos van még másfajta is. Sőt szerintem ezeket igazából bármilyen hőálló edényen lehet használni aminek jó az átmérője.

[ Szerkesztve ]

(#1253) Ajándékok válasza eagleberg (#1252) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Ha az 1000W elég erre, akkor 13k-ért a somogyis nagyon megéri. Elég az 1000W?
6L-es elektromos kuktát 20k alatt lehet venni. Ha nem kell a kukta funkció, egy fazék 10k alatt van.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#1254) eagleberg válasza Ajándékok (#1253) üzenetére


eagleberg
tag

Azért ez a somogyi féle nem úgy melegít meg fúj mint a mi hagyományos air-fryerünk. A tűtőszála szerintem más, mert ilyen infrás-szerű, nem fűtőszálas? Nem tudom a pontos neveket.
És a légáram is kicsi amivel dolgozik. A húst átsüti, de szerintem pl. sültkrumplit nem fogja átjárni a hő, mert szinte nincs is levegőárama. Meg kényelmetlen a fedőnek mindig külön helyet keresni. Azért ennyiért nem rossz még így sem.
A többi jelöltet nem ismerem, azok lehet kicsit jobbak.
Én a cook4me+ venném a hozzá való főzőedény bundle-el (ingyen plusz edény és fedő) sziahc (-20%) kuponkóddal, ha nem volna már egy halom főzőedényünk... :)

[ Szerkesztve ]

(#1255) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik a jobb készülék? Akik használnak már iylen készülékeket, hátha jobban látják előnyét - hátrányát bizonyos dolgoknak.
[TEFAL EASY FRY XXL EY701D15]
[Xiaomi Mi Smart Air Fryer]

(#1256) erdey_a válasza Talala (#1255) üzenetére


erdey_a
őstag

szerintem az az airfryer a legjobb, amelyik a legnagyobb és ár\méret aránya a legjobb.
tele van már a piac ilyen gépekkel, nem bonyolult 25-35e forint környékén venni egyet.
én, ismétlem én, soha nem vennék se tefal, se xiaomi gépet, de ebben több az emóció mint a racionalitás.
a xiaomi nálam túltolta, hogy ilyen márkanévvel a sz@rtól a repülőig mindent is kapni, a tefal tetszik, de ugyanez a tudás kapható olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1257) erdey_a válasza erdey_a (#1256) üzenetére


erdey_a
őstag

a linkelt tefal az emagon csak 39ezer. úgy már tetszik, én azt venném.

Vérboci

(#1258) nagysz válasza erdey_a (#1256) üzenetére


nagysz
tag

a xiaomi nálam túltolta, hogy ilyen márkanévvel a sz@rtól a repülőig mindent is kapni, a tefal tetszik, de ugyanez a tudás kapható olcsóbban.

Nagyon egyetértek. Minden szart is árulnak. Kár értük..nem lehet már "ész nélkül" venni, ki kell válogatni a sok szarjuk közül a jót. Egyre nehezebben megy..
A tefallal is azért vannak gondok. Csucsminőség tán sosem volt...de egyre szarabb az is minden fronton. Sokkal inkább vennék egy noname-et oszt csók. Az legalább olcsó..

(#1259) Talala válasza erdey_a (#1257) üzenetére


Talala
senior tag

Már úton a tefal, kuponnal 27, ilyen ebben az árban emagon nem találtam olyat ami jobban tetszett volna, meglátjuk

Köszi.

Visszaküldés esetén a kupon elveszik vagy vissza adja az emag?

(#1260) erdey_a válasza Talala (#1259) üzenetére


erdey_a
őstag

jaaa, hát 27-ért én is biztosan megvettem volna. az úgy nagyon jó vételnek tűnik. :K
milyen kupon? én is kérek :D

visszaküldésnél emag kupon elvileg visszajár, gyakorlatilag meg küzdeni kell érte...

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1261) Talala válasza erdey_a (#1260) üzenetére


Talala
senior tag

még tavaly volt a 15% visszajár dolog, azok ugye most kezdenek aktiválódni. január/február/március

(#1262) #49155328 válasza Talala (#1259) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hogyan sikerült kuponnal, mert vagy eltűnt vagy február 1-től él az első?! :F

Ma akartam szárító gépet rendelni és látom a BB topikban is vannak bajok a kuponokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1263) Talala válasza #49155328 (#1262) üzenetére


Talala
senior tag

a fiókban hol eltűnik hol megjelenik, de az emailből kimásolva biztos jó lesz, én a januárit 0:10 perc körül használtam (épp látszott a fiókban is, pedig már napok óta nem volt ott)

(#1264) #49155328 válasza Talala (#1263) üzenetére


#49155328
törölt tag

Hát ez remek, azért 30k az 30k nem szeretném ha eltűnne. :(((

(#1265) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok!
Air Fryer vásárlás előtt állok,2 személyre lenne használva,30-körül költenék rá,ezeket néztem ki:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Minőségileg van valamilyen eltérés ? nekem a Xiaomi tetszik a legjobban,yoghurt-ot meg aszalni a többi gép is tud ? egyedül a Xiaomi-nál láttam kiemelve.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#1266) cd930


cd930
aktív tag

Ha a Lidl-Aldi párosban fel tudsz lelni valahol egy XXL méretet, az árban és méretben is kedvezőbb.

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#1267) ollie válasza MAGUS7 (#1265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom miért kell joghurthoz airfryer (miért kéne?), de aszaláshoz tuti nem használnám ezeket, mert ha működik is a dolog, az nem egy lassú folyamat, vagyis csak óriási energiabefektetéssel menne. Valószínűleg jobban jársz, ha aszalva veszed a gyümölcsöt. A mikrohullámú sütés kitétel meg aztán abszolút gyanús a Xiaominál.

[ Szerkesztve ]

***

(#1268) hentes555 válasza ollie (#1267) üzenetére


hentes555
senior tag

Elvileg azért kell, mert folyamatosan 40 °C-on kell tartani a megfelelő minőség érdekében. 8 órás egy ilyen program, őszintén szólva, nem hinném, hogy megéri.

Aszaláshoz 60°C és 4 óra kell, az talán kevesebb energia, de nem tudom mennyire megérős.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#1269) F34R válasza MAGUS7 (#1265) üzenetére


F34R
nagyúr

Aszalashoz, nezd meg ezt a videot.. [link] szerintem nem eri meg.. es nem is lesz olyan mit kellene.

(#1270) Talala válasza Talala (#1255) üzenetére


Talala
senior tag

Megérkezett a TEFAL EASY FRY XXL EY701D15. Eredeti áron automatikus visszaküldés lett volna, gagyi müanyagos érzetet kel. Egy ilyen készülék sem ér 40-50 ezret, osztom a véleményt miszerint a legolcsóbb legnagyobbat kell venni (igény szerint persze).
A mérete miatt 27et nekem megért (eddig így gondolom :D ), Végzi a dolgát, nem túl hangos. Jó a külön beállítható jelzés fordítás/rázás miatt. Az előre beállított programokat kétlem, hogy sokat fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#1271) F34R válasza Talala (#1270) üzenetére


F34R
nagyúr

Ilyen kopogos, konnyen elpattano muanyag? ilyen olcso hatast keltonek hangzik. :U

(#1272) Talala válasza F34R (#1271) üzenetére


Talala
senior tag

Nem úgy gagyi, inkább csak nem erre számítottam, full műanyag az egész. A műanyag minőségére egyszeri használat utan nem tudok mit mondani. Nem tűnik merevnek/törékenynek. Viszont a sütő edény bevonata jónak tűnik. Sajttal töltött csirke, sajt kifolyt (természetesen), de egy törléssel tiszta minden.

(#1273) cd930


cd930
aktív tag

A Lidlben 31-től Philips 4,5 literes 1425W-os airfryer lesz 35 ezerért.
A pontos típusát nem tudom, de talán hasznos lehet valakinek az infó.

20+ éve a Prohardveren

(#1274) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Ma húsos palacsinta és oldalas sült a forrólevegősben, mezei zsírpapír volt alatta magam is meglepődtem de sokkal jobb és rövidebb idő alatt lett kész az egész mint eddig.:C

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1275) hentes555 válasza cd930 (#1273) üzenetére


hentes555
senior tag

Philips HD9218/50 a típusa, ha jól kerestem ki google-ben.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#1276) laci06


laci06
senior tag

Ez a philips ennyiért megéri, vagy szemfényvesztés?

(#1277) fradi81 válasza laci06 (#1276) üzenetére


fradi81
veterán

30 körül megéri bármelyik 5+ literes. Ez nem.

moto g72, Ninebot d28e

(#1278) Smiro válasza laci06 (#1276) üzenetére


Smiro
senior tag

Nekem ilyen van. Mi lenne a szemfényvesztés benne? Nézd, hogy hány wattos... De nyilván ez is egy airfryer.

[ Szerkesztve ]

(#1279) ernyo15 válasza laci06 (#1276) üzenetére


ernyo15
csendes tag

A Philips oldalán most 74999 Ft. THANKYOU15 kuponkóddal 63750 Ft ha ezt szeretnéd.

(#1280) ollie válasza fradi81 (#1277) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De megéri.

***

(#1281) erdey_a válasza ollie (#1280) üzenetére


erdey_a
őstag

dehogy éri meg. egyrészt máshol ez is olcsóbb, másrészt 2 másikat lehet venni egy philips árán

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1282) ollie válasza erdey_a (#1281) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne mondd már meg hogy nem éri meg, ha nem is használtad. Megéri.
Azért mer t minden noname szart lehet venni féláron még nem jelenti azt, hogy azok ugyanolyan minőségűek.

[ Szerkesztve ]

***

(#1283) elder troll válasza ollie (#1282) üzenetére


elder troll
senior tag

Ez azért erős volt, nem kell leszólni a nóném cuccokat (pl.: princess ;] ).
~64-ért a jelenlegi helyzetben megéri az XXL, lassan 2 éve vettem 40%-os akcióban 45-ért az XL-eket, és azóta még annyit sem ér a pénzünk.
Szóval ha tönkremenne az XL, akkor gondolkodás nélkül venném az XXL-t 64-ért.
De ez pénztárcafüggő is lehet, mert ha nem lenne philips-es tapasztalatom, akkor élből a 24444-es lidlis sütőt venném. Úgyhogy érdemesebb úgy fogalmazni, hogy nekem megéri.
Kb csak a rizst nem ebben csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#1284) F34R válasza ollie (#1282) üzenetére


F34R
nagyúr

true.

(#1285) ollie válasza elder troll (#1283) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szólok le senkit aki az olcsóbbat veszi.

***

(#1286) erdey_a válasza ollie (#1282) üzenetére


erdey_a
őstag

két okot írtam. az egyik, hogy olcsóbban is hozzá lehet jutni ugyanezen géphez, tehát a linkben szereplő nem éri meg. hiszen drágább.
a másik ok, hogy ugyanazt a tudást amit a philips kínál, más márkák jóval olcsóbban kínálják.
természetesen kíváncsi vagyok, hogy mi az a plusz, amit a philips ad a (z akciósan is) dupla árért.
és komolyan érdekel, csak ne csináljunk belőle "drágán vettem, ezért önigazolás kell" műsort.
egy szóval nem mondtam, hogy a philips ne lenne jó, de hogy nem "kétszer jobb", mint bármelyik 30-40 ezres, az fix. márpedig ha ez így van, akkor nem adható rá "megéri" plecsni.
(de természetesen le is zárható a diskurzus egy "mindenki azt vesz amit akar" jokerrel.

Vérboci

(#1287) Smiro válasza erdey_a (#1286) üzenetére


Smiro
senior tag

Ezért írtam, hogy ez is egy airfryer, mert nyilván azt tudja, mint az olcsóbbak. De ez ugye Philips, és talán valamivel combosabb, mint az 1400 w társai. Azt nem állítom, hogy tartósabb lehet, azt sem, hogy a garancia miatt jobb, mint a kínai raktáras, de nyilván macerás lehet a szerviz annál. A kiegészítők nálam is kínai cuccok, mármint onnan valók, de nem vagyok abban biztos, hogy a Philips nem. Nekem sincs összehasonlítási alapom, azt hiszem buksza függő. Az igaz, hogy 2 másik kijön az árából, ha meg valakinek a sütött cucc nem jön be, na az szívás. Én belevágtam, nekem ízig vérig bejön. Ennyi.

(#1288) erdey_a válasza Smiro (#1287) üzenetére


erdey_a
őstag

a garancia mondjuk valóban egy fontos szempont lenne.
de ebben sajnos a philips is kihívásokkal küzd, mivel hivatalos air fryer szervizük a honlap szerint csak Budapesten van.

Vérboci

(#1289) erdey_a


erdey_a
őstag

legyen egy recept is. péntek este készült.
strata \ kenyérfelfújt:
- maradék kenyeret (25-30dkg) kockákra vágtam, a sütőforma aljára raktam.
- 15dkg gépsonkát csíkokra vágtam, serpenyőben kissé lepirítottam (korábban kolozsvári szalonnát használtam, de most nem volt itthon), a sonkát eloszlattam a kenyéren
- 4dl tejben 4 tojást elkevertem, sóval, borssal, szerecsendióval, fokhagyma porral fűszereztem
- a tejes-tojásos cuccot ráöntöttem a kenyérre, sonkára
- tetejére sok-sok sajtot reszeltem
- 160 fok, 30-35 perc
- langyosan, vagy hidegen az igazi

felturbózható spenóttal, snidlinggel, hagymával, mikor mi van otthon


[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#1290) eagleberg válasza ernyo15 (#1279) üzenetére


eagleberg
tag

Philips oldalán ez MOST nem 74.999, hanem 89.999 ákcijósan.

[ Szerkesztve ]

(#1291) eagleberg válasza erdey_a (#1286) üzenetére


eagleberg
tag

"olcsóbban is hozzá lehet jutni ugyanezen géphez,"
Hol lehet olcsóbban hozzájutni ehhez a géphez?

(#1292) ollie válasza Smiro (#1287) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy tartósságban melyik jobb, de a Philips 2 év garanciát ad.

***

(#1293) OPiiPO válasza ollie (#1282) üzenetére


OPiiPO
addikt

Az Aldis és Lidlis cuccok mióta esnek a noname szar kategóriába :F Rendes gyártó van mögöttük, jók a garanciális feltételek, sokan használják megelégedéssel innen a topicból. Attól hogy lehet kétszeres áron Philipset venni, a feleárban kapható megoldás még nem lesz noname szar. Szerintem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1294) ollie válasza OPiiPO (#1293) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván nem az, csak ki akartam emelni, hogy azért, mert valami kétszer annyiba kerül, nem feltétlen jelenti azt, hogy nem éri meg.

***

(#1295) ernyo15 válasza eagleberg (#1290) üzenetére


ernyo15
csendes tag

Tegnap annyiba került sőt még a kupont is kipróbáltam mielőtt beírtam.
Nézegetni kell mert néha leviszik ennyire is az árát.

(#1296) Smiro válasza ollie (#1292) üzenetére


Smiro
senior tag

Részben ez is indokolta a vásárlást, meg mielőtt vettem, talán épp tőled is érdeklődtem. Egyébként kínai boltból van egy lélektani határ, ami felett nem vásárolok. Legutóbb lakás riasztót vettem, 11 levélváltás után kaptam vissza a pénzem, mert rossz terméket küldtek. 28 ezer volt a Blitzwolf, mielőtt a mi az olcsó dologba belemennénk, itthon az 45+. Szóval itt azért mivel elektronika is van benne, nem csak egy ventilátor és izzó vasdarab, megnyugtatóbb a 2 év. Aldi-Lidl talán 3 évet ad, az is jó opció nyilván. Fél éve még az XXL méret nem volt mindenhol elérhető. Most hirtelen nagy lett a kínálat.

(#1297) eagleberg válasza ernyo15 (#1295) üzenetére


eagleberg
tag

Nem tudtam, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1298) OPiiPO válasza ollie (#1294) üzenetére


OPiiPO
addikt

rendben, így már világos :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1299) Voice24


Voice24
őstag

Én is először a Blitzwolf két sütője között vacilláltam, de amikor novemberben jött a Lidl-be az XXL 24 ezerért, eldőlt a kérdés. Nagyon nem mindegy az a 3 év hazai garancia, és nem mellesleg eddig egy Silvercrest vagy Parkside cuccot sem bántam meg.

(#1300) alton1978 válasza kola99 (#1239) üzenetére


alton1978
tag

Kevés pékárut fogyasztok, amit lehet azt is inkább a "sötétebbek" közzül. Fehér kenyeret nem ettem már vagy 7 éve.
Egyébként a fryert is azért vettem, hogy magamnak süthessek pékárukat, addig míg nincs saját kemencém. Egyenlőre a bolti pékárukról is szépen leszoktam.

Megjártam a Hadak Útját, miközben a Fiastyúkot kerestem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.