Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Balion válasza Sanyabá (#2948) üzenetére


Balion
senior tag

Elvileg ilyen hőfokon nincsen semmi negatív hatása, így air fryerben szerintem egyáltalán nem kell tartani tőle. Az enyém pl 200 fokot tud max.
Hogy érintkezik e vele az étel az meg pont nem számít, mert a magas hőmérsékleten felszabaduló anyag (perfluoroktánsav) az ártalmas, nem maga a teflon felület.

[ Szerkesztve ]

(#2952) attiati válasza erdey_a (#2946) üzenetére


attiati
veterán

+bul07

Köszi a tippet. Már a bendőkben van. Szuper lett :)
1,2 kg 3 főre, 10perc@150°C + 20perc@200°C

(Agria B-C Középkorai- és középérésű, sütni és főznivaló)

(#2953) Czimby válasza bul07 (#2945) üzenetére


Czimby
addikt

Azért nem teljesen így van, a power gombot ha megnyomod leállítja a programot kicsit visszahűti a fűtőszálat, kivesz megráz, és mikor visszarakod power gombra ugyanonnan folytatja a Princess183014.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2954) attiati válasza Sanyabá (#2948) üzenetére


attiati
veterán

[link]
ha ér saját hsz-t idézni :)

Most így használat után úgy tűnik, hogy elsősorban a koppanásoktól és ütődésektől kell védeni a kosarat és tisztításnál kell rá odafigyelni.

Czimby: én simán kihúztam gombnyomás nélkül. Az nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#2955) attiati


attiati
veterán

Hasábburgonyának a C típusú (sütnivaló) burgonya jó, ami magas keményítőtartalmú.

Akkor miért jó beáztatni a burgonyát sütés előtt? (amitől kiázik a keményítő)

(#2956) Czimby válasza attiati (#2954) üzenetére


Czimby
addikt

Sokan használják úgy ahogy írtad akár évek óta, én csak leírtam, hogy ilyet is tud és gondolom nem véletlenül van benne ez a program memória.

Az hogy kihúzod a kosarat kb olyan mintha a konektorból húznád ki.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2957) syler123 válasza Czimby (#2956) üzenetére


syler123
veterán

Ez mondjuk jó nagy hülyeség : "Az hogy kihúzod a kosarat kb olyan mintha a konnektorból húznád ki."

Pont így van kitalálva, hogy amikor meg akarod rázni az ételt kinyitod és mehet is vissza.

(#2958) fradi81 válasza attiati (#2955) üzenetére


fradi81
veterán

De jó lenne látni ilyen c betűset a boltokban vagy máshol :)

moto g72, Ninebot d28e

(#2959) Maximum1 válasza fradi81 (#2958) üzenetére


Maximum1
őstag

Lidliben láttam, zsákosban keresd.

(#2960) bul07 válasza Czimby (#2953) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát szerintem az felesleges lépés, de ki hogy akarja használni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2961) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Elite® 7,7 L-es Air Fryer ezzel valakinek van tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#2962) Sanyabá válasza contaxg (#2949) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Köszönöm a sok építő jellegű hozzászólást!
Akkor beruházok én is egyre.
Közben láttam hogy van grillsütős változat is.https://euronics.hu/olajsuto/tesla-aircook-grill-qg700-forrolevegos-suto-es-grill-p270775 így két funkciós is.

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#2963) erdey_a válasza Sanyabá (#2962) üzenetére


erdey_a
őstag

mitől 2 funkciós? szerintem ezek a lenyitós ajtajúak egy funkciót sem látnak el rendesen.
az ára meg vicc...

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2964) Soulfly842 válasza Sanyabá (#2962) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez inkább sütő és grill, nem airfryer :) (ebben ventilátorról se szól a Fáma, amitől ezek azok, amik - , ezért is gondolom, hogy szimpla sütő inkább, a kivehető edényes után nem az egész gépet, hanem inkább csak az 'edényt' kell tisztítanod)

Akkor inkább vegyél egy ilyen tefal-t:
Airfryer & grill:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2965) 123xyz válasza Sanyabá (#2962) üzenetére


123xyz
tag

Ha tényleg ez a típus kéne, akkor ajánlom a MM-ból venni, ott olcsóbb: TESLA AirCook & Grill QG700 forrólevegős sütő és grill, 1800W, 12 liter - MediaMarkt online vásárlás :)

erdey_a "mitől 2 funkciós?" - miért ne lehetne a grillezést külön funkciónak számolni? A kisebb sütők biztosan nem tudnak olyat. Itt pedig még forgató mechanika is van hozzá (szerintem pl. hasznos lehet, hogy nem kell kivenni a krumplit rázogatni, mert a gép tudja forgatni egy kosárban).

Soulfly842 "ebben ventilátorról se szól a Fáma" - pedig elég gyanús, hogy van benne. Még ha nem is klasszikus air fryer a kialakítása, akkor is inkább egy légkeveréses sütőhöz hasonlíthat, csak kis méretben. A használati útmutatót megnyitva egyértelműen ott a jelzés, hogy hátul van a forró levegőt kivezető nyílás, valamint minden leírásban forrólevegős sütőnek hívják, vagyis multifunkciós készüléknek: "forró levegős sütő, sütő, grill, gyümölcsszárító"

Nem rábeszélni akarok senkit, de csak azért, mert ez nem a hagyományos kialakítás, attól még lehet jó egy ilyen fajta gép is, nem kéne csípőből leszólni... Persze ha akad konkrét tapasztalat, az más, de egyelőre azt nem láttam :)

[ Szerkesztve ]

(#2966) Soulfly842 válasza 123xyz (#2965) üzenetére


Soulfly842
addikt

De megerősítő tapasztalat sincs :D

Még a többi klasszikus airfryerről igen :)Ez alapján inkább vennék meg egy bevált Tefal airfryert pl. tapasztalat híján :)Bár, ha valakinek van, akkor úgyis ír :)

[ Szerkesztve ]

(#2967) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok,

Van egy Alzás PRINCESS 183014 rendelésem.

Én nem fogom végül átvenni.
Ha valaki szeretné, PM és átküldöm az átvételhez szükséges kódot.

Az alábbi üzletben átvehető: Sziget shop logisztikai központ. (Szigetszentmiklós)
Átvételkor helyszínen fizetendő összeg: 23 550 Ft.
A termék a következő időpontig lefoglalásra került: 2022. 12. 31

Csak az írjon, akinek tényleg kell és tényleg átveszi a héten.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#2968) Voice24 válasza Sanyabá (#2962) üzenetére


Voice24
őstag

Szokott lenni néha Lidl-ben is Silvercrest, legutóbb 40 ezerért láttam:

(#2969) contaxg válasza werszomjas (#2967) üzenetére


contaxg
veterán

Írtam a privit.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2970) zohan echte


zohan echte
tag

Xiaomi 3,5l Airfryer-t váltotta most karácsonykor egy Philips HD9270/90(70eft)
Na a Philips-et vittem is vissza, a belső kosár része iszonyat gyenge minőség és kicsi, a hasznos kosár méret közel se 6,4l. :(
Na most indulhat újra a keresgélés... :F
Talán Cosori Dual Blaze, vélemény?

(#2971) Perillustris válasza Czimby (#2953) üzenetére


Perillustris
senior tag

Kevés értelmetlenebb dolgot tudok, mint szórakozni a ki- és bekapcsolással, amikor csak össze akarod rázni a krumplit (vagy bármit). Egyáltalán nem szükséges ez, tényleg nem így van tervezve.

Perillustris

(#2972) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a csapathoz egy ECG AF6000 típusú készülékkel. :B
Mai napon egy gyors teszt sütésen vagyok túl.
Ismeretlen márkájú és típusú krumplit próbáltam (nálunk kapni a piacon)
200fokon, 25 percig sütöttem egy szűk evőkanál olajjal és sózva.
Az eredmény fotózva:

Ízében és álagában nekem nagyon bejön.

Tisztelettel,
Peti

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#2973) bul07 válasza storm4 (#2972) üzenetére


bul07
nagyúr

Pofás kis gép így képek alapján

Arról majd beszámolhatnál hogy mennyire süt jól alulról, mert ahogy nézem egy üstű a cucc

Az én egy üstű gépem ebben nagyon nem jeleskedik, ami alul van nem akar sülni, hasábot is többször kell rázni mint ahogy itt a fórumon mások írni szokták két üstű, kivehető kosarú gépnél, és ha sütöttem mirelit pékárut meg kellet fordítanom mert az alja nem sült

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2974) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Köszönöm, meggondolandó mert itt már tényleg mindent ( is) lehet benne készíteni.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#2975) luikay válasza zohan echte (#2970) üzenetére


luikay
tag

Kollégámnak van Dual Blaze, áradozik róla nagyon, mióta megvette.

(#2976) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ebből a cosori-ból az olajspray-t agyba-főbe dícsérik, hogy ez végre nem olyan, ami egyenes sugárban spriccel. Régen keresek már ilyet, de az árát sokallom :Dvalamilyen alternatív bestbuy van esetleg? :)

(#2977) bul07 válasza Soulfly842 (#2976) üzenetére


bul07
nagyúr

Attól függ mennyi olajat használsz
Mert ha nem sokat akkor mondjuk ez [link] is megoldás lehet (szokott 1900Ft körül is lenni)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2978) Soulfly842 válasza bul07 (#2977) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jó, de ez egyszeri használatra van, az nem lenne hátrány, ha az 'üvegtestben' látható mennyi olaj van, s a feje részben vagy egészben legalább valamilyen inox szerű anyag.

Változó egyébként, attól függ, hogy mi készül éppen. egyszerű étolaj, olívaolaj.

(#2979) bul07 válasza Soulfly842 (#2978) üzenetére


bul07
nagyúr

Írás közbe rájöttem hogy hogy érted a egyszeri használat dolgot :)
Ha elfogy a 500ml ki kell dobni

Nekem egy ilyen 500ml spray tuti elég lenne egy évre, akkor meg fene se töltögetné
Ugye ki mennyi olajat használ

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2980) woodworm válasza Soulfly842 (#2976) üzenetére


woodworm
veterán

Delimano Brava, de nemsokkal olcsóbb.
Az eldobhatóból múlt héten vettem a Lidlben kétfajta fűszernövényest. Akciósan 1100Ft volt darabja.

(#2981) syler123


syler123
veterán

A lidl-ös fűszernövényes az újratölthető, én is olyat vettem a napokban. Már ha ugyanarról beszélünk. Ha ilyet vettél, milyen volt a bazsalikomos? Nem tudtam melyik legyen, ami jobb a sültkrumplihoz, ennek azért van illata rendesen :D

Más kérdés, hogy ez is szinte 1 sugárban spriccel, tehát ezzel sem lehet szépen befújni az ételt, bár nekem krumplihoz mindegy, úgyis összerázom...

Van még itthon egy hajtógázas maeva, azt nem mertem használni, mert olvastam, hogy lehet benne olyan anyag, ami nem tesz jót a bevonatnak...

[ Szerkesztve ]

(#2982) Soulfly842 válasza syler123 (#2981) üzenetére


Soulfly842
addikt

bestbuy lenne ennyiért, ha nem csak szimpla sugárban szórná. Komolyabb inoxos egy sugárban szóró spray-em már van. Konkrét az igény, hogy olyat keresnék, ami egyenletesen szórja, panírozott húsoknál, burgonyaspirálra, stb.

#2980woodworm

Köszi, már ez is lentebb van, de ennyi erővel még hasonló, mert a másikhoz tartozékok is járnak.

(#2983) attiati válasza Soulfly842 (#2982) üzenetére


attiati
veterán

FB-n most találtam Airfryer csoportot és pont volt egy ilyen téma :D

Delimano tényleg jónak tűnik
Illetve ott virágspriccelőt írnak még.

(#2984) Soulfly842 válasza attiati (#2983) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hát, új infó nem is derült ki belőle. :)
Sok olyat is linkeltek, ami sima sugárban lő.

A fent linkelt Cosorihoz tartozékok is járnak, s ml-re nyomonkövethető, hogy egy kajához mennyit használsz el.. ha nem lesz jobb, akkor marad a kettő közül vmelyik.

(#2985) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Hmm.. ali is gondolkodóba ejtett:

[link]
[link]

[link]

Ebből van 500ml -s is.

[ Szerkesztve ]

(#2986) Voice24 válasza Soulfly842 (#2985) üzenetére


Voice24
őstag

Ezeket az Ali-s műanyag fejűeket felejtsd el, ilyennel kezdtem, nem porlaszt semmit, ellenben a kezed, amivel pumpálsz, merő olaj lesz, mivel a fejnél mindenhonnan jön az olaj. Ment is a kukába. Én a szintén linkelt Kotányit használom jelenleg, amennyiben tényleg permeteznem kell, jó sokáig elég egy flakon, és nincs mellé káromkodás.

(#2987) Soulfly842 válasza Voice24 (#2986) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nézd, szerintem nem ugyanez a modell lehetett.

Ebből pl van 24 ezer eladott darab, csak pozitív osztályzatok, ill. videó is van hozzá. Ha a videóhoz képest eltérés lenne, ill, ha szametelne mindenhova, akkor ezernyi hsz szólna erről. 4200 osztályzat, 91% 4, vagy 5 csillagos. Jó eséllyel így nem lesz olyan zsákbamacska :)

(#2988) Voice24 válasza Soulfly842 (#2987) üzenetére


Voice24
őstag

Megnéztem, ugyanez a típus volt nekem is [kép] , ez az általam rendelt cucc. Jó sokat kell lapozni az értékelések között, hogy láss pár negatívat is. Most már emlékszem, ez annyit porlasztott, hogy nem egy pontra, sugárban lőtte az olajat, hanem egy vízszintes vonalban terítve. Tehát ha pl. egy nagy szelet panírozott húst akartál bespriccelni vele, akkor egy spriccelésre húzott rá egy olaj-vonalat. Így pedig az egész szeletet beolajozni kicsit macera, és egyenletes olajozásra esélytelen. Ha nézel róla több képet, a szórónyílás igazolja is ezt az egyirányú szétosztást. A folyás lehet, hogy csak az én példányomnál jelentkezett, de ahogy írtam, a kezem is rendesen olajos lett tőle, és ahova letettük, ott hamarosan olajban álldogált. De ha gondolod, próbáld meg, talán neked bejön.

(#2989) attiati válasza Soulfly842 (#2987) üzenetére


attiati
veterán

és ezekkel mi a baj?:

[link] - hasonlóm van, lehet állítani a porlasztás mértékét
ha a műanyaggal fenntartása van valakinek, akkor [link]

[ Szerkesztve ]

(#2990) Soulfly842 válasza attiati (#2989) üzenetére


Soulfly842
addikt

Műanyagba nem rakunk olívát, s konyhába ilyen műanyag nem dukál konyhai eszköznek :) pl.. de a második megoldás tetszik... . :DHavonta egyszer járok Budaörs fele, jöv hónapban szerintem a másodikból veszek kettőt (egy olívának, egy sütőolajnak)! :)Tetszik, oldalbordának szintén :D

Köszi, hogy bedobtad.

#2988Voice24

Köszi, hogy visszakerested. az is jobb, mint a sima egypontos, de igen, így már elgondolkodtató.

[ Szerkesztve ]

(#2991) attiati válasza Soulfly842 (#2990) üzenetére


attiati
veterán

nincs mit, beszámolót kérünk majd légyszí :D

[ Szerkesztve ]

(#2992) Soulfly842 válasza attiati (#2991) üzenetére


Soulfly842
addikt

Feltétlen :)Ha minden igaz, jan második teljes hetében járok arra, utána írok :)

(#2993) zohan echte


zohan echte
tag

Auchanban is kapható 2 fajta inox spray, én az olcsóbbat (3eft) vettem és teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#2994) fradi81 válasza zohan echte (#2993) üzenetére


fradi81
veterán

És az is permetezve fúj, porlaszt rendesen.

moto g72, Ninebot d28e

(#2995) Beni2360 válasza Soulfly842 (#2985) üzenetére


Beni2360
félisten

Ebből van itthon és csak vizre jó, a kenyér sütésnel spriccelesre használom . Olajat sugárban nyomja. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2996) Beni2360 válasza attiati (#2989) üzenetére


Beni2360
félisten

A második mar vállalható kategoria szvsz a pumpalas miatt, az olaj porlasztalasahoz, lasd disel autok, nagy nyomás kell.
Kérdés hol pisztoly ravasza? :U

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2997) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Valaki próbált már bőrös malachúst sütni ilyen készülékben? Ha igen akkor mit javasoltok milyen módon süssem?

(#2998) woodworm válasza bozsozso (#2997) üzenetére


woodworm
veterán

Telefonról nehézkesen linkelek, de Szoky videói között van bőrös császár. Keress rá.
Mi már kipróbáltuk, jól sikerült.

(#2999) zohan echte válasza fradi81 (#2994) üzenetére


zohan echte
tag

Gyors, nagy nyomásra szépen porlaszt, nem csöpög.

[ Szerkesztve ]

(#3000) bozsozso válasza woodworm (#2998) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm, megnezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.