Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Czimby válasza DrDobos (#2598) üzenetére


Czimby
addikt

Szerintem nagyon kicsi, ez 1 embernek elég max.

Ma csináltunk 4comb fér el kényelmesen az 5.2L Princessbe, zsúfolva bemenne 6-is.
Rendes comb, nem ilyen mcdonalds méretű.

2emberre 5.2L-es vegyél vagy 5.5L-t ahogy Beni2360-is írta.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2602) fradi81 válasza DrDobos (#2600) üzenetére


fradi81
veterán

Nekünk nagy princess van. Vannak ételek amik több helyet foglalnak vízszintesen, pl.: rántott hús. Ezeknél nagyon nem mindegy mekkora a kosár átmérője. Még ez is tud kicsi lenni.

moto g72, Ninebot d28e

(#2603) DrDobos válasza fradi81 (#2602) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi, meggyoztetek :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#2604) Cyborg válasza DrDobos (#2600) üzenetére


Cyborg
őstag

A kör alak miatt egyszerre max 2 szelet húst tudsz sütni, nagy szeletből csak egyet. Hidd el , az első sütésnél megbánnád ezt, amint nem hasábot sütsz.

[ Szerkesztve ]

(#2605) contaxg válasza DrDobos (#2600) üzenetére


contaxg
veterán

Nem, én a lányomnak vettem ezt 1 főre. 18cm a belső kosár átmérője.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2606) DrDobos válasza contaxg (#2605) üzenetére


DrDobos
őstag

:R

Samsung Galaxy A55 5G

(#2607) Beni2360 válasza DrDobos (#2603) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor nekem már nem kell.
Mi is ketten vagyunk és már kis étküek a korunk végett. 5. 2 l van kell ekkora.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2608) Gömbike válasza DrDobos (#2600) üzenetére


Gömbike
senior tag

Mi 2 főre 7,3 literest használunk, abban kényelmesen elfér a cucc.

A nagyba tudsz kevesebbet tenni, de a kicsibe nagyobbat nem. Pl. grillcsirkét sütni.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2609) Antonious válasza Gömbike (#2608) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Melyik 7,3 literes?

(#2610) Gömbike válasza Antonious (#2609) üzenetére


Gömbike
senior tag

“Az XXL méretnek köszönhetően egy egész csirke vagy 1,4 kg hasábburgonya átsüthető
Igen, az új Airfryer XXL készülékben akár családi ebédeket is készíthet. A hatalmas kapacitásnak köszönhetően könnyedén süthet hatalmas és ízletes ételeket. Egy egész csirkét vagy akár 1,4 kg hasábburgonyát is megsüthet, így az egész családnak vagy a barátoknak elegendő ételt készíthet. A 7,3 literes kosárnak köszönhetően akár 6 adag ételt is készíthet.“ [link]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2611) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Vásárolni szeretnék ilyen készüléket olvasgattam a fórumot és láttam, hogy a philips és a princess is ajánlott. Valaki esetleg használta, használja mind a kettőt? Most az alábbiak közül akarok választani.

Philips XL 58k
Princess 183014 25k

Értem, hogy dupla annyi az ára a philips-nek, de tényleg csak a márka ára lenne ez az árkülönbség? Számomra ismeretlen a princess.

Illetve valamivel nagyobb is a philips.

Előre is köszönöm a tanácsokat.

(#2612) Antonious válasza Gömbike (#2610) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Uhhh, 170k.
Akkor marad a Lidls 5,2 literes.
A nagyobb állatok még továbbra is a sütőben.

(#2613) Gömbike válasza Antonious (#2612) üzenetére


Gömbike
senior tag

Mikor még idén januárban vettem, akkor 97-ért sikerült megvenni.

A Lírából szoktunk könyvet rendelni, mindig van benne egy 30 %-os kupon, így lett olcsóbb. Egyébként a MM-ban is vagy 40-el olcsóbb jelenleg. Ennyit jelent, ha romlik a forintunk.

Lehet, ez is elég lett volna [link] , s ha ebből lejön még 30%-k, már baráti árral szembesül az ember. Ez ugyanaz teljesen, csak nincs benne sütést kiszámoló szenzor.

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2614) Antonious válasza Gömbike (#2613) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Igazából azért kell vegyek egy újat mert a Lidls így egy év után már eltakaríthatatlan.
Nem tudom milyen anyagból van a kosár de nagyon ragyógyul a zsír.

(#2615) Gömbike válasza Antonious (#2614) üzenetére


Gömbike
senior tag

Mi lassan egy éve használjuk, elég sokat dolgozik a gép. A kosara tényleg tisztán tartható, rendeltünk bele méretre vágott sütőpapírt az aliról, sokszo azt is felhasználjuk.

Az tény, hogy a MM-ban megnézve, megtapogatva a gépeket, messze a legmagasabb színvonalat képviseli a Philips a többihez képest, akár anyagfelhasználás, akár teljesítmény terén.

Ha lehetőséged van rá, nézd meg a gépeket élőben is.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2616) Czimby válasza Antonious (#2614) üzenetére


Czimby
addikt

Hideg zsíroldó sem segít?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2617) Ajándékok válasza Antonious (#2612) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Kb 1 hete linkeltem 8L-es sütőt 17k-ért. Azóta nézelődtem kicsit és a 8L-es Silvercrest pontosan ugyan úgy néz ki. Ott már nincs, de itt is volt ugyan annyiért. Most már 20k.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#2618) lala666 válasza Czimby (#2616) üzenetére


lala666
senior tag

Tönkreteszi!

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#2619) Voice24 válasza Antonious (#2614) üzenetére


Voice24
őstag

A miénk (Silvercrest) szintén így járt, a kosár belső oldalaira tényleg rendesen "rágyógyul" a zsír és az olaj, de ettől függetlenül még bőven használható. Viszont nálunk a kijelző számainak egyes vonalai kezdenek elhalványodni. Mivel 3 év a gari, megkérdezem őket, hogy ilyen esetre mit mondanak, mondjuk nem hiszem, hogy nekiállnak javítgatni, inkább csere.

(#2620) Antonious válasza Voice24 (#2619) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Simán cserélik, nekem ez már a második.

(#2621) Czimby válasza lala666 (#2618) üzenetére


Czimby
addikt

Hűha akkor az nem egy erős bevonat lehet...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2622) Antonious válasza Ajándékok (#2617) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Hagyjál már az ilyen gagyi boltokkal!
Ez sehogy sem 8 literes.
Az én Lidlsem nagyobb méretileg.

[ Szerkesztve ]

(#2623) Viktor77 válasza Antonious (#2622) üzenetére


Viktor77
titán

Nem bizony.
ÁK: "Sajnos a gép tévesen kapott 8-literes megjelölést mert csak 4. 5-literes vagy kevesebb és nem 2400w csak 800w. "

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2624) Beni2360 válasza Czimby (#2616) üzenetére


Beni2360
félisten

Mar kitargyaltuk, hogy NEM mivel káros a teflonra.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2625) attiati


attiati
veterán

1 órával a BF után rögtön lett újra készleten Princess 182060 az alzánál.
Ez milyen már, hogy a több hetes BF akciókból is kivesznek termékeket, készlethiányra hivatkozva.

egyébként van jelentős különbség közte és a Princess 183014 között?

[ Szerkesztve ]

(#2626) Czimby válasza attiati (#2625) üzenetére


Czimby
addikt

A gyártó oldalán ha megnézed láthatod, hogy kb ugyanaz a kettő.
Használati értékben nincs eltérés.
Színben van difi meg talán egy progival kevesebb.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2627) Antonious


Antonious
lelkes újonc

Serpenyőben kérgesítve, utána 40 perc 140 fokon.
Olyan szaftos, puha mint a *****! :D
Medvehagymás, borsos pácban.

(#2628) nagysz válasza Antonious (#2627) üzenetére


nagysz
tag

Nagyon szép, miez, rántott pók ??? :D

(#2629) Antonious válasza nagysz (#2628) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Elvileg csirkemell volt. :D

(#2630) nagysz válasza Antonious (#2629) üzenetére


nagysz
tag

Na ha az szaftos maradt, akkor tényleg gratulálok :) Nekem inkább szahara jellegűre szokott ebben sikerülni :( De a kérgesítés jóó ötlet, kipróbálom!
Marhával ilyen puhított recepted nincsen véletlenül? azok meg tök rágósak lesznek nekem valamiért :W

(#2631) Antonious válasza nagysz (#2630) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Tuti szaftos maradt, mert a feleségem egyből "már megint kiszárítottad ezt a csirkemellet", helyett most megdicsérte.
A fiam is eltüntette a tányérról az adagját.
Szóval ja, siker.
A trükk kérgesítés.
+ A sütőbe behelyezés.
Elvileg 20 perc is elég lenne , de azt én keveselltem, hátha nem sül át.
Marhából csak stake-et szoktunk, de azt is serpenyőben.
Azt nem tenném airfryerbe.
De biztos az is elkészíthető.

(#2632) Beni2360 válasza Antonious (#2629) üzenetére


Beni2360
félisten

Én már csak sütő zacskóban csinálom volt már itt leirasom és igy néz ki a csirkemell.
Hideg inditassal 22p/150 c fok majd zacsibol keveve 5p/200. Persze elotte spekelve, pacolva tobb órán keresztül.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2633) madrac válasza Antonious (#2614) üzenetére


madrac
őstag

Sencor sütő dettó ugyanez, csak úgy megjegyzésként írom. Zsíroldókat, súrolást kiröhögte a kivehető kosár. Ezért jobban bíznék a rácsos aljú kosaras sütőkben, hogy kevésbé tud ráégni, hisz jóval kisebb felületen érintkezik. Én attól félek, hogy a ventilátorral lesz valami emiatt, amit nem lehet tisztítani.

(#2634) sith7


sith7
nagyúr

Tükörtojást, rántottát/omlettet próbált már valaki sütni benne ?

(#2635) erdey_a válasza sith7 (#2634) üzenetére


erdey_a
őstag

szerintem nem erre való. a tojást gyanítom, hogy szétfújja, az omlettet meg kiszárítja.

bundáskenyeret csináltam már benne, de semmivel nem nagyobb ügy serpenyőben vagy rendes sütőben sütni és ott jobb is lesz.

Vérboci

(#2636) sith7 válasza erdey_a (#2635) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#2637) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok!
Megjött a Princess 183014 sajna nem tudok életet lehelni bele , segitsetek mit kell elkövetnem , hogy be kapcsoljon. Kicsomagoltam ragasztokat leszedtem , 230 v ba be dug kosár a helyére kijelzö néma , érintgetem semmi ? :W
Épitő válaszokat köszönöm!
koliz

(#2638) wjbhbdux válasza koliz1 (#2637) üzenetére


wjbhbdux
veterán

más pedig nem kell hozzá, ha áram alatt van és behelyezed a kosarat fel kéne villannia a kijelzőnek

/s

(#2639) koliz1 válasza wjbhbdux (#2638) üzenetére


koliz1
tag

Hát akkor vissza csak azon agyalok pénz vissza vagy csere,?

(#2640) Cyborg


Cyborg
őstag

Megjött a princess 183014.

Ennyit arról, hogy valaki helytakarékosság miatt nem vesz nagyobbat, hogy szívassa magát 🙂
Így fest a 2,6l-es Ambiano mellett. Picivel nagyobb ugyan, több helyet foglal, ez tény, de ahol az Ambiano elfér, ott elfér a Princess is.

Külsőre nagyon szép a Princess, 24000 volt mindennel, annyit talán megér, de azért vannak aggályaim a géppel kapcsolatban.
-A belső kosár alján van 2db gumipogácsa, az nem tudom, meddig fogja bírni.
- A külső fiók alján a fogantyú felől hiába vannak szellőzők, így is kicsapódik ott a pára, és egy-két csepp víz is kijött a konyhapultra sütés után.
- Senki nem említette eddig, de nagyon hangos, sokkal hangosabb, mint az Ambiano, a távozó levegő is akadályba ütközik, és pici hangja van hátul is.
- Iszonyat hangosan csipog, az idegesítő.
- Magyar leírás nincs, és az angolban sem szerepelnek pl a piktogtamok, hogy mi mit jelent. A működtetésről se egy ábra, se semmi. Persze pofon egyszerű használni, csak rá akartam világítani, mennyire semmitmondó a leírása, ki se kellett volna nyomtatni, semmit nem ad hozzá a termékhez 🙂

Mostmár marad, ha megvettem, de azért nem felhőtlen az öröm.

koliz1
Ahogy bedugod a konnektorba, már csippannia kellene, és felvillannia a kijelzőnek, és pirosan világítani a power gombnak, ez megtörtént? Ha nincs bedugva a fiók, semmit nem csinál.
Van egy mikrokapcsoló felül, ami a fiókot érzékeli, azt nyomd be, és úgy dugd be.

[ Szerkesztve ]

(#2641) ernyo15 válasza sith7 (#2634) üzenetére


ernyo15
csendes tag

Ugyan nem az általad felsorolt tojás étel de ezt a szuflét már párszor megcsináltuk, nekünk ízlett.
Recept [link] kísérletezés eredményei [link]
Bundáskenyeret egyszer csináltam Szoky konyhája alapján, Ő Cosoriban süti. Tény hogy nem olyan mint serpenyőben olajban de nekünk ízlett. Inkább "édeskés" tojás íze volt (utólag még sóztuk), kb 6-7 perc alatt sütöttem meg a két oldalát (lehet serpenyőben gyorsabb).

(#2642) erdey_a válasza Cyborg (#2640) üzenetére


erdey_a
őstag

a gumi nekem lassan 3 éve bírja.
a pára fagyott cuccnál előfordul, de csak pár csepp, kezelhető a dolog.
a sípolás iszonyat, ez tény. de legalább a kert végében is tudom, ha kész a kaja. :D
a magyar leírás hiánya az alza hibája, reklamálni kell, ha ez gondot okoz.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2643) koliz1 válasza Cyborg (#2640) üzenetére


koliz1
tag

Köszönöm de bárhogy próbáltam meg se mukkan, asszem pénz vissza, a fiók ha a helyén van horizontálisan lötyög, olyan aliexpress feelinget áraszt, persze nincs viszonyítási alapom. alza persze nem hajlandó futárt küldeni érte, holnap még futok egy kört velük, eddig normális hangnemben kommunikáltam az nem hat rájuk, csomagolás 50*50*50 cm kb,. Mi ilyenkor, hogy ne legyen ugatás itt meg ott cserecsomaggal küldünk futárt. Hát nagyon megbántam...

(#2644) sith7 válasza ernyo15 (#2641) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#2645) Cyborg válasza erdey_a (#2642) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem konkrétan jön ki a gőz a fiók alján, a bal oldalon. Ott csöpög a víz, de párás az egész alja. Nem zár rendesen az ajtó, meg nagyon kicsik a szellőző lyukak, nem jár a levegő eléggé a fiók körül.
Neked is gőzölög az alja?
Az angol leírás is elég pongyola, az a gond, de amúgy nem deal breaker a dolog emiatt.

...a hang is zavar, de a kicsapó gőz mégjobban, és azon állítani se tudok, mert fix helyre pattan be a fiók.

(#2646) Voice24 válasza Antonious (#2620) üzenetére


Voice24
őstag

Egy telefonba került, nálam is csere lesz a kijelzőhiba miatt.

(#2647) erdey_a válasza Cyborg (#2645) üzenetére


erdey_a
őstag

nem gőzölög sehol. ha sok hasábot sütünk, akkor van páralecsapódás belül a kosár alatt, onnan néha kijön pár csepp, ahogy írtam. nekem 182050 van

Vérboci

(#2648) vacs válasza -cobra- (#2589) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Kipróbáltad már a Gorenje AF1700DB-at?
Én is szeretnék venni és szívesen fogadnék valami ehhez hasonló beszámolót.

(^)(>.<)(^)

(#2649) Beni2360


Beni2360
félisten

Múltkor felvetödött a kérdés bennem, hogy jo hátul kifúj de honnan szívja be a levegőt?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2650) Antonious válasza Beni2360 (#2649) üzenetére


Antonious
lelkes újonc

Általában felülről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.