Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) vacs válasza attiati (#2746) üzenetére


vacs
veterán

PRINCESS 183014 - Olajsütő | Alza.hu > Sajnáljuk, de az értékesítés már véget ért

(^)(>.<)(^)

(#2752) contaxg válasza Longman8504 (#2747) üzenetére


contaxg
veterán

Cosori-t lehet, hogy érdemesebb venni. Papíron nagyobb a Philips de a Cosorinak valójában nagyobb a kosara. Vissza is küldtem az Alzának. :U Ami tetszett a Philipsbenpl egy aldissal szemben, hogy nagyon halk.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#2753) Beni2360 válasza Smiro (#2750) üzenetére


Beni2360
félisten

A mirelit kakaos csigát ugy is keleszteni kell szoba hőmérsékleten 50 p es a papirt a kosarba rá a fagyott csigát és abban kivarni az 50 p majd pi mehet a gépbe.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2754) Maximum1


Maximum1
őstag

Sziasztok!
Úgy 8-10 éve van egy ilyen gépem, kb 5 éve levittem a pincébe mert nem férek el tőle.
Kérdésem az lenne hogy ezek az Airfryer-ek ugyan úgy működnek vagy ez valami teljesen más.

(#2755) Beni2360 válasza Maximum1 (#2754) üzenetére


Beni2360
félisten

Elviekben cssk a mostaniaknak jobb a kosár levegő mozgatasa. Ott egy sima falu uveg edenyben kerting a levegő, mig itt racsos akar dupla edenyben terelokkel kering a forró levegő.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2756) Gömbike válasza Smiro (#2750) üzenetére


Gömbike
senior tag

Pedig működik a dolog. Nekem is furcsa volt, de miután a mikróm is szenzorok alapján állította be a sütést, bevállaltuk.

Teljesen jól dolgozik a szenzor.

Viszont legtöbbször mi is használunk sütőpapírt. Megkönnyíti a dolgokat.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2757) attiati válasza vacs (#2751) üzenetére


attiati
veterán

Igen, kivezették úgy tűnik. Most van nálam 2 db, de lehet nem viszem vissza, inkább elajándékozom, ha már úgysem lesz többet ez a típus. 26e ft-ért elég jó ajánlatnak tűnik.

#2749BlackJack21
A négyzet alakúak elfogytak, azok kelendőbbek.
Azért feltételezem, hogy idővel minden Princess-t kivezet az Alza, mert a négyzet alakúakat sem töltik újra.

[ Szerkesztve ]

(#2758) Balion válasza vacs (#2751) üzenetére


Balion
senior tag

Akkor szerencsére az utolsók közül rendeltem egyet úgy tűnik, 23E körül, kuponnal. Tetszik, kár lett volna várni vele.

(#2759) Maximum1 válasza Beni2360 (#2755) üzenetére


Maximum1
őstag

Megnézek egyet élőben, köszönöm.

(#2760) attiati válasza Balion (#2758) üzenetére


attiati
veterán

újra visszarakták termékfigyelőre :D

(#2761) Czimby válasza attiati (#2760) üzenetére


Czimby
addikt

Újra lehet venni 14-es végű princesst!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2762) Czimby válasza Czimby (#2761) üzenetére


Czimby
addikt

Jó ennyi volt...
Már nincs megint.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2763) Maximum1 válasza Czimby (#2762) üzenetére


Maximum1
őstag

Nekem sikerült behúzni, így elmarad a nézegetés, köszönöm.

(#2764) Smiro válasza Gömbike (#2756) üzenetére


Smiro
senior tag

Akkor csak tudnak valamit😀

(#2765) Beni2360 válasza Maximum1 (#2763) üzenetére


Beni2360
félisten

Latom gratula. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2766) syler123


syler123
veterán

Na mostmár én is figyelni fogom a PRINCESS 183014 -t. Azt nem látom viszont, hogy ez mosogatógépben mosható? Mármint a tálca része :D Ajánljátok, jó a bevonata?

A tálca méreteit nem látom, nem lenne rossz, ha 2 szelet melegszendvics is beleférne, mert a grillsütő helyére menne és mindkettő nem fér el. Gondolom ebbe inkább 1 szelet fog férni.
Nagy sültkrumpli fogyasztó vagyok és szeretném kipróbálni ezt az airfryer-es dolgot.

(#2767) syler123 válasza syler123 (#2766) üzenetére


syler123
veterán

Sikerült 1-et megrendelni, kíváncsi leszek :)

(#2768) Tybike81


Tybike81
őstag

Sziasztok újak vagyunk párommal az Airfryer világában és segítséget kérnénk mi az ami most ajánlott és BB vétel lenne?
Jobban járunk egy ilyen készülékkel, vagy mivel forró levegő befúvós a sütőnk vegyünk hozzá airfryer tepsit?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2769) Gömbike válasza Tybike81 (#2768) üzenetére


Gömbike
senior tag

A kettő nem ugyanaz.

Az airfyrer kis légköbméter, ezáltal sokkal kevesebbet fogyaszt.

Nekem ilyen mikróm van [link] , abban tènyleg mindent meg lehet főzni.

De hètköznap az airfyrer dolgozik.

Hogy mi a nyerő? Az az igényétől függ. A család létszáma, a sütési gyakoriság, mi férjen bele. Mert a kicsik albérleti 1 fős kategóriák. Egy családnak legalább 5-7 literes kell.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2770) Tybike81 válasza Gömbike (#2769) üzenetére


Tybike81
őstag

2 felnőtt 1 gyerek, bundáskenyér, gyors vacsi vagy ebéd készítés lenne cél, hogy ne kelljen sok olajat használni.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2771) Árpi001 válasza Tybike81 (#2770) üzenetére


Árpi001
senior tag

Bundáskenyér nem tudom mennyire jó air fryer ben

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2772) erdey_a válasza syler123 (#2766) üzenetére


erdey_a
őstag

a melegszendvicsről a reszelt sajtot jó eséllyel lefújja és ráég a fűtőszálra. ez a kellemetlen tapasztalat.

Vérboci

(#2773) erdey_a válasza Árpi001 (#2771) üzenetére


erdey_a
őstag

jónak jó, de azért más. meg kevés fér bele egyszerre, ezért én a bundás kenyeret mindig rendes sütőben sütöm.

Vérboci

(#2774) Maximum1 válasza Árpi001 (#2771) üzenetére


Maximum1
őstag

(#2775) Árpi001 válasza erdey_a (#2772) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ezt jó tudni.
Esetleg krémsajt?

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2776) Czimby


Czimby
addikt

Cosori tulaj van itt?
Kíváncsi lenné a minőségre .vs Philips vs. Princess?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2777) erdey_a válasza Árpi001 (#2775) üzenetére


erdey_a
őstag

azt nem próbáltam. :) viszont szeletelt sajttal működik a dolog.
de ez akkor sem klassziku szendvicssütő

Vérboci

(#2778) erdey_a válasza Czimby (#2776) üzenetére


erdey_a
őstag

ha összehasonlítást vársz, akkor neked olyan tulaj kell, akinek mindhárom van. ez nehéz lesz.
igazából nem tudom, milyen minőségi összehasonlítást szeretnél. a philips nyilván nem rossz, a princess pedig elég jó ár érték arányú cucc és majd' 3 év intenziv használat után még nem hullott szét.
a cosori se fog. az a kérdés, hogy megéri-e a felárat (ha van), hogy komoly reklám van mögötte, meg a szoky bácsi is azzal süt.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#2779) Árpi001 válasza Maximum1 (#2774) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm, ez hasznos!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2780) Gömbike válasza Árpi001 (#2771) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ma is ez volt a reggeli. Semmi gáz, csak ki kell “találni a menetrendet”

Nyilván nem fog csöpögni az olajban, de kiváló volt a tea mellé reggel is.

S igen, a legnagyobb, szenzoros Philips van nekünk, de abba is 3 szelet fér egyszerre. ( régi nevén: karéj kenyér).

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2781) syler123


syler123
veterán

Van itt olyan, aki elégedetten használja a PRINCESS 183014 -et? Mert végigolvastam minden hsz-t, de valahogy jobban a panaszok maradtak meg, hogy süvít a hangja és a pára csöpög belőle kifele. Ha tényleg annyira rossz, inkább visszamondom a rendelést.
Bánom, hogy nem vettem meg a 45eFt-os Philips-et...

(#2782) Árpi001 válasza Gömbike (#2780) üzenetére


Árpi001
senior tag

Este kipróbálom! :)
Már sajnálom hogy nem nagyobbat vettem.
Lidls 5.5 literes..

[ Szerkesztve ]

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2783) woodworm válasza Czimby (#2776) üzenetére


woodworm
veterán

Van.
A cosori is csak 2 hete van meg, a többivel pedig semmi tapasztalatom.

(#2784) patomi válasza syler123 (#2781) üzenetére


patomi
őstag

2db. van már belőle, anyámnak és nekem. Én most vettem akcióban és egy Tefal EY111B15 amit váltott. Biza jobb mint a tefal. Jobban körbe süti a kaját és gyorsabb is ezáltal. Picit hangosabb, de engem nem zavar. Utóbbi alapos takarítás után megy tovább a családban.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2785) syler123 válasza patomi (#2784) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

Akkor csak kipróbálom, nem mondom le a rendelést. A hangja engem nem igazán zavarna, mert nem állok fölötte. Remélem azért a pára nem nagyon fog kicsapódni, mert az jobban zavarna.

(#2786) Gömbike válasza Árpi001 (#2782) üzenetére


Gömbike
senior tag

A tojásba tejföl és 2x6 perc. 200 Celsius.

így próbáld.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#2787) patomi válasza syler123 (#2785) üzenetére


patomi
őstag

Pici keletkezik alul, de nagyon minimális. Másiknál valóban nem volt.
Mi a 183014 és e között vaciláltunk:[link] Ez akkor 45k volt. De úgy döntöttünk nekünk nem éri meg a majdnem dupla ár.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#2788) Beni2360 válasza syler123 (#2785) üzenetére


Beni2360
félisten

Amit a légáramlat nem tud kifujni vagy nem parolog el az bizony alul távozik. Ez sima fizika. Ha a fiók jol zár alul akkor amikor kihuzod akkor fog alul távozni. Ez függ, hogy milyen víz tartalmú étel van benne. En már kezdek atszokni egybe húsok alatt a sütő zacskóhoz. Tetejét 3 helyen megvágva tavozik a nagyobb rész víz es mellette szuperűl parolodik a hus, majd kinyitva vagy atrakva a maradek piritas van hatra, igaz abban a zsacsiban is megpirul. Pl saját hasáb burgonyánál marad kevés víz az aljába de fagyasztottnál már nem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#2789) Czimby válasza syler123 (#2781) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem az van és tetszik! Princess 183014

Számomra nem hangos, mint korábban is írtam ugyanolyan hangos a venti és a csipogás mint egy 3 hónapos 45e Ft-os Samsung mikrónál.

Tetszik a kosár kialakítása, tényleg jól pakolható, és mivel minden oldala perforált jól átjárja a levegő mindenhol egyformán sül a behelyezett étel.
Mirelit dolgoknál van minimális páralecsapódás, de meglepő módon a légkeveréses sütőnk üvegajtóján is szokott lenni...

Ami a lényeg!
Az ételeket jól megcsinálja, minden oldala egyformán sült a húsnak,
vagy amit éppen csinálsz vele.
Hasábot 1-2x rázzuk meg sütés során és tökéletes lesz.
Ma gombát csináltunk az is jó lett, pár napja fasírtot és az is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2790) sith7 válasza Gömbike (#2786) üzenetére


sith7
nagyúr

Mennyi tojásba, mennyi tejföl ?

(#2791) Czimby válasza woodworm (#2783) üzenetére


Czimby
addikt

Feltűnt, hogy a jelenleg 65e Ft-os Cosori kosara kb 1:1-ben megegyezik a szögletes princessel, sőt más hasonlóságok is vannak a két gép között.
Számomra gyanús, hogy egy helyen készülhetnek.
Ha lenne időd meg tudnád mérni a kosár méreteit?
Illetve csinálni egy-egy képet a gép hátuljáról, aljáról.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2792) Czimby


Czimby
addikt

Jó lenne összedobni egy összefoglaló hsz.t egy kis infóval az elterjedtebb gépekről.
Mert sajnos a gyári adatokból általában hiányoznak a kosár méretei ami kb a legfontosabb egy ilyen gépnél szerintem. (Hiszen a 90%-ok 80-200fok között tud dolgozni)

Le is mértem a Princess 183014-et:
A külső zárt üst 25x24.5x9cm
A belső minden oldalán perforált kosár 23x22x9.5cm

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2793) syler123 válasza Czimby (#2789) üzenetére


syler123
veterán

Köszi az infókat! :)

(#2794) Árpi001 válasza Gömbike (#2786) üzenetére


Árpi001
senior tag

Megcsináltam, még dolgoznom kell rajta, kicsit száraz lett, több ideig kell hagynom a tojásban szerintem.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#2795) attiati


attiati
veterán

szerintetek ki lehet tenni a gépet hidegre? (0-10 fokban)

az olajsütő mindig kint volt, hogy ne a lakásban gőzölögjön, stb... annak semmi baja nem lett az évek során

szerk:
Gorenje AF1700DB-ről is lett pár új tapasztalat ÁK-n

[ Szerkesztve ]

(#2796) wjbhbdux válasza Czimby (#2791) üzenetére


wjbhbdux
veterán

cosori kb. ugyanolyan random kínai cucc mint a princess csak van mögötte amerikai befektetői tőke amivel szénnéreklámozták youtubeon meg tiktokon.

/s

(#2797) bul07 válasza wjbhbdux (#2796) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké hogy kínai gyártás
De
Kínai tud jót is gyártani, csak megrendelés kérdése
És ha cosori szán még gyártásra +3$ lehet jobb minőséget tud gyártatni(Ugye név miatt nagyobb a árrés így lehet áldozni a minőségre ha akar)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2798) Czimby válasza wjbhbdux (#2796) üzenetére


Czimby
addikt

Nézegettem elég sok képet róluk, ezek szerintem egy soron készültek.

Pl ez a kettő a vezérlőpanelen kívül ikrek kb.
Cosori/Princess

E
zért lenne érdekes ha egy Cosori tulaj mérne pár méretet és külden képet pl a hátuljáról aljáról. (Ugyanaz a rács van hátul vajon ami miatt hangos a Princess)

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2799) Czimby válasza bul07 (#2797) üzenetére


Czimby
addikt

Erre azért van némi rálátásom, mármint mit hogyan gyártanak.
Mi gyártottuk a VW Polo/Golf meg pl a Lambo Murcielago műszerfalait.
Ugyanazon a soron ugyanazon a gépekkel, ugyanaz volt kb a kettő alapja is.
Nyilván a Lambo sokkal többe került. :)) De semmivel se volt különb.
Most pl a az Id.3 meg pár aktuális Lambo kormányvezérlőjét gyártjuk ott se sok különbség van ám, még annyi se mint a műszerfalba volt.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#2800) Gömbike válasza sith7 (#2790) üzenetére


Gömbike
senior tag

Ez egyén és kenyér és mennyiség függő. Próbálgatni kell. Pl. 3 tojáshoz 2 evőkanál tejföl, kb 8 toast kenyérre elég. Nálunk, de lehet, ti másképp szeretitek.

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.