Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Acef válasza Márko88 (#400) üzenetére


Acef
addikt

Jól teszed, mert itt még sokan nem tudják: "Ne etesd a trollt, mert hízik!"

(#402) Márko88 válasza Acef (#401) üzenetére


Márko88
aktív tag

köszönjük szépen bölcs bagoly :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#403) darkpower válasza Petya88 (#387) üzenetére


darkpower
aktív tag

Én ezt vettem meg, és tökéletesen tölt, nem kell szarakodni az ajtókkal, csak rádugom és tölti :) kényelmes

(#404) alex devil válasza Acef (#401) üzenetére


alex devil
senior tag

+1

S23

(#405) Quasi_modo válasza skylike (#365) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ütöd, vágod a mobiljaidat. Csak az a bibi, hogy olyankor néha sérülnek.

valami

(#406) lyzzard válasza darkpower (#403) üzenetére


lyzzard
aktív tag

egyébként ezzel én is így vagyok, mert a sima Z-n egy év alatt teljesen kiszakadt a gumiszigetelés, viszont új kábeleket meg nem akarok venni, ebbe meg csak belenyomom az eddigi kábelt, és uccuneki, mehet az energija.

(#407) Sn00k válasza Márko88 (#400) üzenetére


Sn00k
veterán

Helyes, fejezd is be. Koszonjuk az eddigi eszreveteleidet. Ugy latom a szivedre vetted a mondandomat, pedig nem akartam banto lenni. Igyal egy finom pohar bort es lazulj el... Privatrol meg annyit, ha te ennyitol felkapod a vizet es egybol kemenykedsz, akkor rossz hirem van! Agyturkaszra van szukseged! :DDD

Reszemrol ezzel vege az offolasnak.

U. I: es, ha lehet lene ird most meg1x, hogy milyen jo is az M8 :)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#408) Bozek válasza Márko88 (#400) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem írd meg, hogy mikor és hol, lesz bőven jelentkező. Hozd az M8-at is, majd ping-pongozunk vele. :D

(#409) Steel Lord válasza Márko88 (#400) üzenetére


Steel Lord
csendes tag

:C

Te egy igazán szórakoztató bohóc vagy.. "hö-tö-szö" fanbohóc. :DDD

(#410) kuk@c válasza skylike (#363) üzenetére


kuk@c
tag

Kis pajtás... :D Amit belinkeltél, még véletlenül se a Z1C töréseiről szól... :D Bukta...

Annyira bírom az ilyeneket...

Kedvencem, egyik ügyfelünk aki behozta az akkor fél éve vásárolt Asus notiját, mert megrepedt a kijelzője... Hosszasan szidta az márkát, hogy mégis miként képesek ilyen xart gyártani, és hogy azonnal küldjük garanciában vissza...
Arra hogy mégis mi történt vele, annyit mondott hogy Ő csak felnyitotta a kijelzőt, és szimplán megrepedt... :D
Megsimogattuk a buksjiját hogy jól van, persze, elhisszük... Hogy lehet ilyen silányt gyártani... :D
Ott hagyta a gépet... Kollégákkal persze jobban szemügyre vettük a kijelzőt lecsukva, aztán látjuk hogy a repedés pont onnan indul ki, ahol a billentyűzet miatt a műanyag is ívelődik... Na mondom bingó, lebuktál komám... :D
Felhívom, persze még mindig kitart a meséje mellett... Közben anyuka is betéved érdeklődni, megmutattuk amit láttunk a kasznin... Hazament, majd kb. 3 órával később Ő hívott fel, hogy a fia bevallotta, a barátnő rálépett... :D
Ja, a srác olyan 23-24 éves volt akkor, no comment... :)

Ennyit az X-Aktákba illő hihetetlen törésekről... :D

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#411) heidrich


heidrich
senior tag

Gyári Sony sima magnetic töltőkábel nincs is? Csak ez a "bölcső"?

Erre gondolok: http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/magnetic-charging-dock-dk48/

köszi.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#412) TapayBalint válasza heidrich (#411) üzenetére


TapayBalint
csendes tag

Link

Ezenkívül még ebayen találtam de ott is figyelni kell mert kevés az eredeti.

Más: ilyet használ valaki? Link

[ Szerkesztve ]

SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

(#413) heidrich válasza TapayBalint (#412) üzenetére


heidrich
senior tag

köszi a linket :)

Amúgy nálunk miért nem lehet ilyet kapni hivatalosan nem tudod? Mert nem nagy kunszt mint tartozék, csak egy egyszerű mágneses kábel.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#414) Márko88 válasza heidrich (#411) üzenetére


Márko88
aktív tag

Megvan az új telefonod ? Ez most rendben van ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#415) Márko88 válasza Steel Lord (#409) üzenetére


Márko88
aktív tag

Hiàba tapsolsz mint egy .... , csak egy tipikus "nèző" vagy. :(

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#416) TapayBalint válasza heidrich (#413) üzenetére


TapayBalint
csendes tag

Még régebben megkérdeztem a Sony Mobile Hu facebookos helpdeskjén hogy náluk ez miért nem kapható, azt mondták, hogy majd megkérdezik az illetékeseket. :U

Egy trafi igazán lekaphatná már azt a bömcit... ;]

[ Szerkesztve ]

SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

(#417) Isual válasza heidrich (#413) üzenetére


Isual
veterán

Viszont szvsz fontos, hogy ne kelljen nap, mint nap a vízálló műanyag lapokkal operálni. Hogy aztán végül valami baleset folytán sérüljön, vagy kilazuljon a sok használattól. Én spec alapból ilyen töltőkábellel forgalmaznám. A másik meg azért legyen, ha gépre akarja dugni az ember.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#418) TapayBalint


TapayBalint
csendes tag

Hopp-hopp, megnéztem így utólag és kaptam választ, miszerint NEM kerül forgalomba MO.-n :DDD

SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

(#419) heidrich válasza Márko88 (#414) üzenetére


heidrich
senior tag

még nincsen mert szombaton adtam le és kb szerda-csütörtök mire visszaállítják a rendszerben (de akár 1 hét is lehet), hogy újra vehessek 2 év hűségre készüléket + készlet sincs egyenlőre, ma volt kb. a webshopban 1 órán keresztül mindkét színben de gyorsan el is fogyott, de ugye rendelni még tudtam. :(

kábelt meg minél előbb be akarok szerezni, hogy ha bejön ne keljen nyitogatni. :)

Isual: ezért mondom én is, hogy alapvető lenne egy ilyen tartozék hozzá, hogy ne keljen nyitni-csukni az ajtót töltéskor, de hát sajnos nem kapható ez van... :/

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#420) skylike válasza Sn00k (#377) üzenetére


skylike
csendes tag

nem volt hátsó zsebben, külön rakattam rá védőfóliát és szilikonos tokban volt. Nem vagyok Samsung Fun, akkor inkább HTC de pont a HTC BlinkFeed miatt hanyagoltam a HTC-t. Nem vagyok elfogult sem egyik márka iránt sem. Azonban az, hogy 2 hónapos készülék kijelzője bereped mindenféle ejtés vagy erőszakos behatolás nélkül az erősen gáz. Ráadásul míg a Samsungnál működőképes marad a telefon addig a Sony Z1 érintőpanelja is meghalt.
Én is a vonzó paraméterei szép külseje miatt vettem. No meg azt gondoltam ha vízálló, meg fém perem meg gyárilag fóliázott biztosan tartós is lesz. De nem az. Lehet sok jót írni a telóról mert amúgy szerettem... De sajnos messze nem minőségi a termék és ugyanez lesz a hibája a Z3-nak is.
Mivel linkeltem a cikket nem egyedi az eset...

(#421) skylike válasza heidrich (#411) üzenetére


skylike
csendes tag

nem 24 éves vagyok hanem 37 ;) Erre a telefonra vigyáztam mint a szemem fényére, írtam:
- gyári fólián kívül, plusz fólia volt rajta, plusz szilikon tokban hordtam zsebben
- nem kapott ütést, nem esett le, simán zsebben megrepedt...

(#422) Gempas 70 válasza skylike (#420) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

"ugyanez lesz a hibája a Z3-nak is"
Most vagyok telefon vásárlásba.... leírnád melyik márkánál mire figyeljek és mi lesz a bajuk a jövőben? Mert az előző generációból biztos átöröklik ugyanazokat a problémákat. Tudod nem szeretnék mellé nyúlni .. Thx

(#423) taxy88 válasza TapayBalint (#412) üzenetére


taxy88
aktív tag

Ez a kábel nem eredeti, és egyik sem az ami az ebay-n vagy akárhol kapható. A Sony nem gyárt/gyártat ilyen kábelt. Kartonlapra pedig azt nyomtatnak,amit akarnak. Mutassatok egy linket( bármely ország hivatalos Sony honlapja), ahol szerepel a kábel.

(#424) Tidzsimon válasza taxy88 (#423) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Akkor elég nagy barmok, ha a lehetőséget megteremtik, de nem gyártanak hozzá töltőt, vagy csak dokkolót árulnak?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#425) caverinha


caverinha
aktív tag

Majd Z5 compact-ra leváltom a Z1 compactomat, addigra remélem visszatérnek a fémkerethez, amúgy tetszik,ha most váltanék telefont, tuti bérautó lenne. :-)

(#426) zerdelyi


zerdelyi
tag

HAHÓ Z3C TULAJOK!

Nektek a koppintós felébresztés bekapcsolva módban nem csinál vicces dolgokat a készülék a zsebetekben?... :)

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#427) heidrich válasza zerdelyi (#426) üzenetére


heidrich
senior tag

de észrevettem mar en is, hogy felébredt, elindult a kamera stb. :DD

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#428) LouiS22 válasza zerdelyi (#426) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem, mert 100k+ telefont nem hordunk zsebben. Minimum tok. Különben jön majd a sírás, hogy megrepedt a kijelző, stb.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#429) |AP| válasza zerdelyi (#426) üzenetére


|AP|
veterán

az nem megoldás, ha a koppintás utánra beállít az ember egy mintával való feloldást? Akkor még ha fel is oldana a képernyő, a minta miatt nem fog telefonálgatni es fényképezgetni a zsebben :)

(#430) lyzzard válasza LouiS22 (#428) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Ott van Skylike példája, hogy tokban megrepedt. Különben meg a T/1 az téged és még kiket jelöl? :)

(#431) darkpower válasza taxy88 (#423) üzenetére


darkpower
aktív tag

És számít bármit is, hogy eredeti-e? a Sony nem véletlen csinálja a mágneses töltőcsatlakozót. Szerintem mindössze azért nem forgalmaz sajátot, mert 1k-ért már szállítással is megkapod, így túl nagy haszonnal nem kecsegtet a dokkolóval ellentétben :P

(#432) zerdelyi válasza |AP| (#429) üzenetére


zerdelyi
tag

Jó ötlet, kipróbálom!
Köszi!

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#433) zerdelyi válasza LouiS22 (#428) üzenetére


zerdelyi
tag

Mi hordunk. Nem gond, ugye? :)

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#434) taxy88 válasza darkpower (#431) üzenetére


taxy88
aktív tag

Igen számít. Lehet, hogy csak én fogtam ki hitványakat, de 5 hónap 3 db tönkrement. Hiába csak 1k, ha úgy kell rá vigyázni mint egy optikai kábelre. A aztán vettem júniusban egy dokkolót a Sony centerben( még a z1c-hez) és azóta az tökéletes(ehhez is)

#Tidzsimon: mert a Sony nem az a gyártó aki meglépheti azt,hogy egy méterke kábelért 10k-t elkérjen. Még akkor is ha gyakorlatilag a gyári dokkoló valóban "csak" egy kábel.

[ Szerkesztve ]

(#435) Ricardo válasza |AP| (#429) üzenetére


Ricardo
félisten

"az nem megoldás, ha a koppintás utánra beállít az ember egy mintával való feloldást?"

Akkor szerintem kb értelmét veszti az egész :U

(#436) darkpower válasza taxy88 (#434) üzenetére


darkpower
aktív tag

Meglátjuk pár hónap múlva, nekem még egy kábel se ment tönkre. Na jó egy mégis, de az gyári htc kábel volt, szóval nem számít... :D

(#437) LouiS22 válasza zerdelyi (#433) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem egy övön lévő bőrtokban van. Soha semmi vicceset nem csinált.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#438) taxy88 válasza darkpower (#436) üzenetére


taxy88
aktív tag

Persze, a gyáriak között is van hibás darab. De azért így jobb a tudat, hogy ha bármi baja van, akkor csak visszaviszem és cserélik. :)
Egy biztos, én elvesztettem a bizalmat a kínai mágneses kábelekkel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#439) kuk@c válasza skylike (#421) üzenetére


kuk@c
tag

:C

1. rossz embernek válaszolsz, Én írtam Neked...
2. legalább nézd meg a linket amit leírtál és értelmezd is... :D /2013.11.11 a dátum, akkor még Z1C nem volt piacon :D /

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#440) |AP| válasza Ricardo (#435) üzenetére


|AP|
veterán

egy mozdulattal több az egész.
A koppintásos feloldás nekem azért szimpatikus, mert kíméli a gombot (ami a P6-omon már kezdi is megadni magát). A mintát viszont szeretem, mert így nem buzergálhatja bárki a telefonom. Ha esetleg ottfelejtem, elhagyom valahol akkor sem olyan könnyű azonnal hozzáférni mindenhez.

Most úgy oldom fel a telefonom, hogy bekapcsológomb megnyom, majd minta. Ha berögzül ez sem túl hosszú idő, az pedig még gyorsabb lenne, hogy duplakopp-minta.

(sőt, ha például csak az időt, vagy az eseményeket akarom megnézni a zárképernyőn, akkor fel sem kell oldani, csak egy duplakopp és kész - ez is kíméli a bekapcsoló gombot)

[ Szerkesztve ]

(#441) darkpower válasza taxy88 (#438) üzenetére


darkpower
aktív tag

Nekem egyelőre nagyon tetszik, hogy ilyen könnyen lehet tölteni vele. A dokkoló feleslegesen sok helyet foglalna nálam. Persze nem olyan stabil a cucc, mint az usb, könnyen elmozdul, de töltés közben úgysem rohangálok vele :)
Mindenesetre a Sony részéről egy jó megoldás, ami passzol a vizálló ház használatához is :)

(#442) Ricardo válasza |AP| (#440) üzenetére


Ricardo
félisten

"A koppintásos feloldás nekem azért szimpatikus, mert kíméli a gombot (ami a P6-omon már kezdi is megadni magát). "

Erre nem gondolkodtam.

Nekem pont azért tetszik (bár az én telefonomra nincs) mert leegyszerűsíti a feloldást. Mintával kombinálva már semmivel nem egyszerűbb mint a "hagyományos megoldás.

Mindenesetre Jobb lenne ha normálisan működne és nem oldana fel zsebben. Nem kellene plusz megoldásokat eszközölni.

(#443) Tidzsimon válasza Ricardo (#442) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ahogy hallottam, ez a problem ott van az LG telóknál is. Fél megoldás a kopogtató minta beállítás. Mármint Lgnél, itt tán root után egy xposed modullal megoldható.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#444) pokember3


pokember3
csendes tag

Harmadik töltés,11óra üzem (ebből 7ó éjszaka repülő mód) 2ó 40p képernyő használat, 72% akku ez jónak számít? Merthogy eközben bizony melegedett a Z3c és csak wifi mellett átlagos "nyomkodás" volt. Nem kamera, nem játék.

(#445) |AP| válasza Tidzsimon (#443) üzenetére


|AP|
veterán

a knock-code az egyik leghasznosabb dolog, amit mostanában kitaláltak. Egyesíti a koppintásos feloldás és a minta előnyeit. Kötelezővé tenném :)

(#446) boogie84 válasza zerdelyi (#426) üzenetére


boogie84
veterán

Be van kapcsolva, hogy kesztyűs kézzel is tudd nyomogatni a kijelzőt? Azt kapcsold ki esetleg. Nekem nem csinál marhaságot.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#447) zerdelyi válasza boogie84 (#446) üzenetére


zerdelyi
tag

Sajnos nincs. :)
De a feloldó/pin kódos megoldás jó lesz.

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#448) boogie84


boogie84
veterán

NAKED TOUGH CASE for Sony Xperia Z3 Compact ilyet kellene vadászni, esetleg fehérben ha egyáltalán lesz...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#449) mrlujoak válasza |AP| (#445) üzenetére


mrlujoak
veterán

...szerintem is. A 2012-ben megjelent Sony SmartWatchomban is használom :) - mert már ott is két kopp (vagy két csettintés) az óra felébresztése. :DDD

-igen, tudom, az LG továbbvitte, hogy az ébresztés egyben indítás is legyen...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#450) |AP| válasza mrlujoak (#449) üzenetére


|AP|
veterán

de azt ugye tudod, hogy a knock code nem csak a koppintásról szól?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.