Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) darvinya


darvinya
titán

Valaki akinek van Z3c, kimentené Home.apk-t, azaz gyári Launcher-t?
És ezt megosztaná?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#202) Cultus


Cultus
tag

Azt hiszem ez lesz a következő telefonom! Hajrá SONY! :C

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#203) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Elcseszték az egy jó dolgot ami a SONYkon volt azzal a kis hangyapöcsnyi notifikációs LED-del... :W

(#204) sti


sti
tag

Nagyon szeretem a telot. Nekem ennél jobb nem kell de azért a Sanyit megkerdeznem hogy hogy volt pofajuk egy ilyen csucstelo mellé egy ilyen ordas szar fülest mellé baszarintani!!?

(#205) bigrock válasza |AP| (#190) üzenetére


bigrock
addikt

A video szerint ez is tudja a képernyő koppintásos ébresztést? :C

(#206) Cultus


Cultus
tag

Komolyan mondom, nem értem az itt fanyalgókat.... :F

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#207) Jimmy66 válasza darvinya (#201) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Má megint valami mókolás... ;]

(#208) boogie84 válasza Cultus (#206) üzenetére


boogie84
veterán

Egyetértek, nekem megfelel a készülék! Anyaghasználatban is jó. Ki nem kakálja le h nem fém? Mint az ájfon?

(#205) bigrock: Tudja bizony! Nálam ez nagyon nagy jó pont!

(#209) Steel Lord: Kb igen. Egy jó füleg 30eFt. Olyan egyik készülékhez sem adnak! :N

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#209) Steel Lord válasza Cultus (#206) üzenetére


Steel Lord
csendes tag

Nem is kell őket érteni.. a legtöbbje csak hozzá nem értő újgazdag kisgyerek, akiknek mindig a legújabb telefon kell, hogy az általános isiben tudjanak feszíteni, a másik fele meg szimpla troll..

Tehát ilyenek::
"
Elcseszték az egy jó dolgot ami a SONYkon volt azzal a kis hangyapöcsnyi notifikációs LED-del... :W"

Mert mekkora lednek kéne lennie benne ? Ami elfoglalja a telefon fél kijelzőjét ?? Idióta...

"
Nagyon szeretem a telot. Nekem ennél jobb nem kell de azért a Sanyit megkerdeznem hogy hogy volt pofajuk egy ilyen csucstelo mellé egy ilyen ordas szar fülest mellé baszarin
tani!!?"

Mondj már egy olyan telefont amihez adtak olyan jó minőségű fülest, hogy nem kellett venni másikat ??? Ez évekkel ezelőtt is kritika volt a legtöbb új telónál, amikor még normál telók voltak. Ha nem tetszik, vedd meg a T mobilnál, ott lehet hogy még egy fejhallgatót is mellé baszarintanak.

[ Szerkesztve ]

(#210) Sebhelyes válasza Jimmy66 (#207) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az Android nem az igazi óránként újrafleselt odakozmált ROMok nélkül :DDD

(#211) Sebhelyes válasza Steel Lord (#209) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Elég a kijelző alatti sáv is, full retard.

(#212) gyerecske


gyerecske
senior tag

Egyébként az a műanyag keret még lehet h strapabíróbb is , mintha fémből lenne.Legalább nem hajlik, horpad, ha leesik. :-)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#213) Steel Lord válasza Sebhelyes (#211) üzenetére


Steel Lord
csendes tag

Magadra ismertél cimbi ? ;] Semmi baj, majd elmúlik. ;)

(#214) Jimmy66 válasza Sebhelyes (#210) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Ha Te mondod... én hiszek neked! Köszönöm, hogy szóltál, hogy felnyitottad a szemem.

[ Nincs Szerkesztve ]

(#215) Sebhelyes válasza Steel Lord (#213) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Neked viszont már csak romlani fog, "cimbi", de hát kell ilyen is :D

[ Szerkesztve ]

(#216) darvinya válasza Jimmy66 (#207) üzenetére


darvinya
titán

Az…:D

Sebhelyes

Te minden topik elmész trollkodni. ;]

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#217) Márko88 válasza Steel Lord (#209) üzenetére


Márko88
aktív tag

HTC One jò(bb) minőségű fülest b'szarintottak

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#218) darvinya válasza Márko88 (#217) üzenetére


darvinya
titán

Aha…és most nem ua. adták Z3c-hez.
Ami jónak mondható füles teljesen egyénileg kell kiválasztani.
A másik, hogy szar hanganyagon semmi sem segít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#219) Lacy6 válasza Márko88 (#217) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1
Az M8 fülese egyenértékű ezzel a fülessel.
Amúgy nagyon meglepődtem azon ,hogy tényleg ennyire jó fülest adtak hozzá, mert nem volt elvárásom és One X-nél nagyon gyenge fülest adtak. De jó irányba fejlődnek :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#220) darvinya válasza Lacy6 (#219) üzenetére


darvinya
titán

Na pont erről írtam, kinek mi.
Számomra egy rakás…, olyan ocsmányul adta vissza a minőségi hanganyagot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#221) Lacy6 válasza darvinya (#220) üzenetére


Lacy6
senior tag

Melyik fülesre mondod?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#222) darvinya válasza Lacy6 (#221) üzenetére


darvinya
titán

Amit linkeltél.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#223) ZolkoW


ZolkoW
őstag

riszpekt a 720p-ért, agyatlanságnak tartanám ekkora méretben a nagyobb felbontást. a kisebbet meg elhibázottnak:-D

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#224) Márko88 válasza Lacy6 (#219) üzenetére


Márko88
aktív tag

;) HTC az HTC.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#225) kovadika válasza Márko88 (#224) üzenetére


kovadika
őstag

Az M8-ert azert rendes felarat kell fizetni, meg most is, nemhogy ha a megjelenesi arat vesszuk. Annyibol barki vehet maganak jo fulest.

(#226) LouiS22


LouiS22
veterán

Elsőre csalódás a kamera éjszakai viszonyok közt (vaku nélkül), automata módban. Persze nekem is szoknom kell, de valójában többet vártam, ha már pont ezeket az algoritmusokat védi a DRM.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#227) Örni válasza LouiS22 (#226) üzenetére


Örni
senior tag

A Sony helyében én nem bohóckodnék a 20 megapixellel, egy 8 mpx-es 1/2.3"-as érzékelőt kéne belerakniuk, az szebb képeket készítene.
Szörynűek ezek a 20 mpx-es képet, a falevelek pl. négyzet alakúak...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#228) darvinya válasza LouiS22 (#226) üzenetére


darvinya
titán

Aha…és beállítás gondolom automatikus, és persze ez nem DSLR gép.
Igaz azzal is lehet nagyon sz…r képet lőni.

(#227) Örni

Ha kokcát fényképezel. ;)
Ráadásul mi lesz a Sony fényképezőgépeikkel.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#229) oliwire


oliwire
őstag

Ha megadná magát az SP-m, akkor ez a telefon lenne a befutó. Ez egy igazi iPhone 6 vetélytárs.

(#230) DraXoN válasza Örni (#227) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Akkor "csak" 8Mp módban kell használni, úgy is az az "alapértelmezett".
Egyébként nekem "csak" z1c-m van, de ott is azt tapasztaltam, hogy nem érdemes a 20Mp-t használni.
Nem egyszerűen azért mert nagyobb, vagy mert "több a képhiba" mert a kép ugyan részletesebb, de jelentősen rosszabb lesz a dinamikatartomány. Engem részemről nem is zavar, hogy "csak" 8Mp a korábbi telefonom is annyi volt (4:3 képarányban), de mivel azt is 16:9 képaránnyal használtam akkor már visszaesett 6Mp-re.. végső soron a felbontás így nagyobb lett. Az enyémben és ebben is mind a 4:3, mind a 16:9 képarány 8Mp.

A sokak által etalon Nokia Lumia 1020 azért csinál jobb képet mert jelentősen nagyobb benne a szenzor 1/1,5" (de a telefon is nagyobb emiatt is a kamerarészen.. plusz optikai képstabilizátor is helyigényesebb, de kisebb a bemozdulás esélye mint a digitálisnál, az is jobb minőséget eredményez).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#231) Örni válasza DraXoN (#230) üzenetére


Örni
senior tag

Ha 8mpx-es lenne a szenzor, akkor jobban kihasználná az 1/2,3"-as méretet. Kisebb zaj, szebb kép stb.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#232) Quasi_modo válasza Örni (#231) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Így is kihasználja, csak máshogy.

valami

(#233) sti válasza Steel Lord (#209) üzenetére


sti
tag

34 éves vagyok te gyökér és keményen dolgoztám minden eddigi telomert. És ahogy írtam ez a legjobb ami eddig volt de jobb füles volt eddig mindenhez. a galaxykhoz, iphoneokhoz mindenhez! Ez 1 gombos, rideg anyagú, törékeny szar. Te meg először nézd meg eloben utána okoskodj!

(#234) mrlujoak válasza SkyS1gn (#198) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és az E3 is ebbe a brancsba készül...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#235) zeg


zeg
senior tag

Létezik a tesztelt készüléknek kétkártyás változata? (Így 1 kártyásan sajnos csak szenvedés lenne ez is:( )

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#236) mrlujoak válasza zeg (#235) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha jól tudom, "csak" a nagytesónak (Z3) van dual simes verziója.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#237) LouiS22 válasza zeg (#235) üzenetére


LouiS22
veterán

A héten olvastam valahol, hogy lesz. Vagy már debütált is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#238) heidrich


heidrich
senior tag

Mai nap vittem vissza a T-nek a fehér Z3C-met, jövő héten ha minden igaz rendelem a feketét, remélem azzal már nem lesznek ilyen apró problémák. :) Remélem még tartani fog a Sony BT hangszóró ajándék is mert az is oda kellett adnom pedig nagyon aranyos kis cucc és jól is szól :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#239) embe válasza heidrich (#238) üzenetére


embe
nagyúr

Ha gariztatás miatt vitted vissza, akkor szerintem oda kell adni a csere mellé is. Hisz Te amiatt is döntöttél emellett a teló mellett akkor. :DDD Ha nem adják akkor kvázi becsaptak, megkárosítottak. Akko GO fogyasztóvédelem!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#240) meditosz válasza papi77 (#154) üzenetére


meditosz
csendes tag

+1 :D

Lol eune: medi is here || ASUS P5QL Pro~core2duo e8500@3,5GHz~Galaxy GTX260 OC~2x2GB ddr2 800mhz dual chanel

(#241) Steel Lord válasza sti (#233) üzenetére


Steel Lord
csendes tag

:DDD

(#242) Sn00k


Sn00k
veterán

Valaki rendelt már innen (listaáron) ? Ez így ebbe a formában független és tudom használni a vodás kártyámmal ?

[link]

Egy bajom van ezzel a telefonnal, hogy alapból nem csináltak kék színű verziót belőle, az nekem nagyon bejönne. :(((

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#243) heidrich válasza embe (#239) üzenetére


heidrich
senior tag

elálltam a vásárlástól, nem szervíz. fehérem volt, feketét fogok újra rendelni. :)

más: baromi jó a készülék készenléti ideje is: 6-7 óra alatt 2% ment le és alig ébredt fel pedig nálam minden szinkron megy mindig, LTE/WiFi/GPS stb. mindig bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#244) gdevil


gdevil
aktív tag

Sziasztok!
Van még 1db. TELEKOM 10.000 ft-os kuponom ONLINE vásárláshoz , ha Z3 compactot akar valaki venni havidíjas előfizu mellé.
Elküldöm nagyon szivesen annak, aki biztosan beváltja, ne vesszen el. Persze ingyen.
Privi!

[ Szerkesztve ]

(#245) heidrich válasza gdevil (#244) üzenetére


heidrich
senior tag

köszönöm még egyszer :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#246) Mr.Silkó válasza wortz (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Samsung Galaxy Alpha. Az ugyanilyen erős (ha nem erősebb).

Én szeretem a Sony telefonokat, gondolkodtam is ezen, de nem győzött meg, inkább Alphát, G3-t vagy S5-t vennék az árából. (MAGÁNVÉLEMÉNY)

[ Szerkesztve ]

(#247) kuk@c válasza Mr.Silkó (#246) üzenetére


kuk@c
tag

Tegyünk próbát... :)

Azt mondod, hogy az Alpha van olyan jó mint a Z3C... Nem kell más hozzá, mint 2 nagy pohár víz... Bele tesszük őket és meglátjuk az eredményt... :D

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#248) mrlujoak válasza Mr.Silkó (#246) üzenetére


mrlujoak
veterán

...de nagyobb, nem vízálló, és pentile az a "HD" kijelző.
Sokak számára az is kizáró ok, hogy az Alpha nem bővíthető.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#249) Isual


Isual
veterán

Ma megtapiztam MM-ban. Igazából tartottam a műanyag kerettől, de egyáltalán nem vészes. Fekete volt kiállítva és van egy gyöngyház fénye, kagylóhéj szerű, szerintem nagyon dekoratív és bár nem egy fém, mint a Z1C-n (az valóban jobb minőség), de egyáltalán nem vészes, sőt. Egyebekben rendben, One X-em van, mellé rakva nagyon szimpatikus volt a méret, minőség. Sony UI-t azért majd szokni kell, ha erre váltok, de azok az appok, amiket használok, ezen is teljesen rendben lesznek.
Egyedül az ára csúnya még, 120k-nál többet nem adok érte, így várok, hogy essen az ára. Akkor valószínűleg jó esélyes lesz a One X-et leváltani.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#250) alex devil válasza Isual (#249) üzenetére


alex devil
senior tag

+1
...Én is megtapogattam már, ennyiért ez még nagyon drága szvsz...

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.