Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) LouiS22 válasza arti1121 (#2000) üzenetére


LouiS22
veterán

Miért nem nézed meg magad?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2002) Eszkimo


Eszkimo
csendes tag

Szaisztok,
Egy kérdés: be lehet azt valahogy állítani, hogy az értesítéseknél az SMS és az E-mail különböző képpen csipogjon? Én nem találtam sehol...Köszi!

(#2003) boogie84 válasza Eszkimo (#2002) üzenetére


boogie84
veterán

Üdv,
tudomásom szerint nem lehet. Egy értesítés hang van.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2004) Bozek válasza Eszkimo (#2002) üzenetére


Bozek
nagyúr

LightFlow segítségével igen.

(#2005) Tamarel válasza Eszkimo (#2002) üzenetére


Tamarel
senior tag

Az általános mellett mindegyik külön is beállítható:
- Üzenetek / Beállítások / Értesítés hangjelzése
- Gmail / Beállítások / <emailcím> / Hang és rezgés beérkező üzenetekhez / Hang

[ Szerkesztve ]

(#2006) szabacsik


szabacsik
őstag

Lehet használni hozzá a Samsungom régi töltőjét? Mit kell nézni vagy mire kell odafigyelni ilyenkor?

/\____/\

(#2007) hito


hito
nagyúr

Sziasztok!

Telekom lockolt Z3C-ket árul, vagy van köztük gyári független is kis szerencsével? Z1C-nél annak idején nagyon sok volt a független a T-nél.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2008) LouiS22 válasza hito (#2007) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha visszaolvastál volna (mint ahogy a jelek szerint nem tetted), megtaláltad volna kérdésedre a választ. Mindjárt a topic legelején. Az első darabok egészen biztosan azok voltak, hogy ez azóta változott-e, az kérdés.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2009) LouiS22 válasza szabacsik (#2006) üzenetére


LouiS22
veterán

Persze, simán. Én is azt használom.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2010) szabacsik válasza LouiS22 (#2009) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszönöm. Csak annyira kínai nekem az elektromosság és jobb félni mint pánikba esni :)

/\____/\

(#2011) hito válasza LouiS22 (#2008) üzenetére


hito
nagyúr

Az első két mondtat nélkül ez a válasz biztos nem ment volna, vagy csak intenzív fizikai fájdalmak árán. És képzeld visszaolvastam a postom után. De akkor már nem tudtam szerkeszteni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2012) LouiS22 válasza hito (#2011) üzenetére


LouiS22
veterán

Fordítva kell és akkor nincs fizikai fájdalom nálam sem :D Tipp: bemész, vásárlás előtt kibontatod, beütöd a megfelelő kódot és látni fogod.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2013) hito válasza LouiS22 (#2012) üzenetére


hito
nagyúr

Hát leginkább kéz alatt venném. A jó árban lévők majdnem mind T-sek és általában nem tudják tesztelni őket (vagy nem akarják), mert nincs idegen kártyájuk. Én meg nem szívesen rángatok senkit azért, hogy helyszínen kiderüljön, hogy lockolt. Illetve én se szívesen megyek fölöslegesen.

De a kód jó tipp, köszi. Gondolom a *#7378423#*#* lesz az.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2014) LouiS22 válasza hito (#2013) üzenetére


LouiS22
veterán

Milyen garanciát vállal az eladó, hogy a készülék egyszer csak nem lesz letiltva, mondjuk nemfizetés miatt? Csak óvatosan, tényleg...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2015) rgeorge válasza hito (#2013) üzenetére


rgeorge
addikt

Csatlakozom az előttem szólóhoz: attól még, hogy a Telekom-os független lesz (azaz más szolgáltató SIM-jét is elfogadja), még nem lesz független. Jogilag csak a Telekom hálózatán használható, így, ha az eladó vitába kerül a Telekom-mal (pl. nem fizet), simán letilthatják a telefont IMEI alapján akár minden szolgáltatónál.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#2016) HardRic


HardRic
addikt

Ha minden jól megy, holnap lesz meg nekem a készülék a T-től. Ha megmondjátok hogyan, leellenőrzöm, hogy független-e.

(#2017) hito


hito
nagyúr

Koszi mindenkinek!

En is jobban hajlok a fuggetlenre. De az legalabb 30-cal tobbe fajna, mert Sony Z szeriabol nem merek bolti garisat venni, csak gyari garisat. Es a legnagyobb kulonbseg arban a fuggo es a gyari fuggetlen gyari garis kozott van.

Mind1, egyelore nagyon jol elvagyok a K Zoom-ommal, csak szemezek a Z3C-tal (is).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2018) VMatteo válasza LouiS22 (#2012) üzenetére


VMatteo
őstag

mert szerinted ki is bontják nem? álomvilágban élsz

Tisztelet a Gépésznek!

(#2019) boogie84 válasza HardRic (#2016) üzenetére


boogie84
veterán

sim lock

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2020) LouiS22 válasza VMatteo (#2018) üzenetére


LouiS22
veterán

Hozzáállás és megfelelő erélyesség kérdése.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2021) icecave válasza VMatteo (#2018) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze,hogy kibontják, én T-ben direkt kértem, hogy előbb szeretném átnézni az illesztéseket, kipróbálni a hangszórót, mikrofont, stb. Simán engedték, nem is csodálkoztak, hogy ilyeneket kérek (Mammut I, emeleti T).

(#2022) szabacsik


szabacsik
őstag

Használ valaki ilyen dokkolót? Arra lennék kíváncsi, hogy látom két foglalat van hozzá vajon a nagyobbikba egy vékony szilikon tokkal együtt is csatlakoztatható-e.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#2023) LouiS22 válasza icecave (#2021) üzenetére


LouiS22
veterán

Ennyi :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2024) Bozek válasza rgeorge (#2015) üzenetére


Bozek
nagyúr

De független lesz, nem csak másik kártyát enged használni. Általában a T-s telefonoknál még a bootloader is nyitható, ez pedig csak gyári függetleneknél van így.

(#2025) papi77 válasza szabacsik (#2022) üzenetére


papi77
addikt

Nálam sajna szilikon tokkal nem megy a töltés.
Az egyik a z3- hoz a másik a compacthoz van.

Az első: NOKIA 1611

(#2026) szabacsik válasza papi77 (#2025) üzenetére


szabacsik
őstag

Ez nagy kár. Találtál megoldást rá, hogy tokkal együtt tölthető legyen dokkolóval vagy maradt a normál töltő/ tokból kivétel?

/\____/\

(#2027) lumesz


lumesz
tag

Sziasztok! Most szeretnék z3 compact telefont venni, de vacillálok, mert a leírásokból az jön le nekem, hogy nagyon érzékeny a telefon külsőleg, karcolódik, törékeny. Valóban így van?

(#2028) Lasy


Lasy
veterán

szabacsik
Szerintem a mágneses fej elég hozzá.
Alu tok belefér a dokkoloba, de sajnos nem tölt közben. :(

lumesz
Az iphone törékenyebb sokkal.

+36702778032

(#2029) Armahun válasza Lasy (#2028) üzenetére


Armahun
addikt

Milyen alu tok?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2030) szabacsik válasza Lasy (#2028) üzenetére


szabacsik
őstag

Huhh nekem ez a fajta töltés új és így kapcsoltam, hogy valamiért leragadtam ennél a dokkolónál azt hittem, csak így tölthető ezen az úton, de így máris közelebb kerültem hozzá, hogy nekem nem a dokkoló kell hanem valóban csak a fej ami van ilyen formában is, mármint kábelesen. Már csak annyit kérdeznék, hogy ez ugyan úgy bedugható abba az adapterbe amit adtak hozzá?

/\____/\

(#2031) Vasy09 válasza szabacsik (#2030) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, én is így használom! :)

Gamertag: Vasy09

(#2032) szabacsik válasza Vasy09 (#2031) üzenetére


szabacsik
őstag

Hát ez nagyon jó. Végül rátaláltam erre is így ezt rendeltem tekintve, hogy csak a fejet kell vinnem ha másnál kéne töltenem, de köszönöm a segítséget mindenkinek :) :R

/\____/\

(#2033) kazanka


kazanka
őstag

Most vettem egy ilyet, Nillkin tokom van ha kinyitom tökéletes,nem kell se a tokból kivenni se az ajtót nyitogatni.(IMG:/dl/upc/2014-12/03/398580_tzczuydir3gfkjys_magneses_tolto.jpg)(/IMG)

(#2034) nokiae51 válasza hito (#2013) üzenetére


nokiae51
tag

Szia!

Egy hónapja vettem én is a T-Mobilenál egy független Sony Xperia Z3 Compact telefont.
Kód így helyes:

#*#7378423#*#*

A Szervice Info-SIM lock menüben mutatja, hogy függő vagy nem.
Azaz nincs sehol ilyen [x] 5, mert ha van akkor függő.
A Service Info-Configuration menüben van, hogy nyitható a bootloader.
Remélem tudtam segíteni.

Üdv: The Flash

(#2035) Lasy


Lasy
veterán

Ez lenne a tok.
Nagyon jó.

#*#*Service*#*#
#*#*7378423*#*#

+36702778032

(#2036) HardRic válasza Lasy (#2035) üzenetére


HardRic
addikt

Nem árnyékol?

(#2037) troland26 válasza Lasy (#2035) üzenetére


troland26
őstag

Ezt néztem én is 2-3k csak szerintem most legalább 1-2 hónap lenne mire ideérne... feketében/ezüstben szerintem ütősebb lenne :K

(#2038) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

A feleségemnek vettem egy ilyen telefont. Nagyon szép, és nagyon szereti, csupán egy gondja van vele. A rádió rendszeresen kifagy. Van, hogy hallgatja és egyszer csak megáll nem reagál semmire, és olyan is van, hogy nem vált csatornát.
Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi lehet a megoldás?

(#2039) Lasy


Lasy
veterán

Nem árnyékol miért árnyékolna?

16euro volt, és csak december végére vártam, de korábban jött sokkal.

+36702778032

(#2040) HardRic válasza Lasy (#2039) üzenetére


HardRic
addikt

Nem véletlen van az LTE-s iPadeken egy műanyag sáv fölül az antennáknak, az alu túlságosan leárnyékolná. De ezek szerint ebben a telefonban nem a szélénél vannak az antennák.

(#2041) lumesz válasza Lasy (#2035) üzenetére


lumesz
tag

Nagyon jól néz ki a tok. A telefon neked mennyire vált be? Nem szeretnék mellényúlni, nekem egy megbízható, gyors telefon kell.

(#2042) Lasy válasza HardRic (#2040) üzenetére


Lasy
veterán

Iphone-ra is láttam ilyet, és nem volt rossz vélemény róla, de ez SONY, és nagyon jó ez a tok. főleg, hogy a 1,5 éves kislányomnak is jobban oda merem adni, mint ha nem lenne rajta. :)

Én nagyon jól meg vagyok elégedve vele, persze számomra elengedhetetlen a ROOT jog, de ha nem jön semmi akkor nyitom a BOOTLOADERt, és dobom a garanciát. annyira nem érdekel, mert Szoftveresen mindent megcsinálok, és nagyobb gondom nem volt a SONY-val eddig soha sem.

+36702778032

(#2043) Lasy


Lasy
veterán

most nézem, hogy még én is rosszúl írtam a service menüt. :)

*#*#7378423#*#*

+36702778032

(#2044) cintula187


cintula187
addikt

Nagyon tetszik a teló lehet evvel fogom leváltani az L xperiámat. Gyakorlati kérdésem van.
Nem cserélhető aksis telónál, mint amilyen ez. Mi van ha annyira lefagy hogy a power gombbal se tudom kikapcsolni? Akksi kivétel ebben szokott segíteni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2045) Armahun válasza cintula187 (#2044) üzenetére


Armahun
addikt

Van rajta reset gomb.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2046) Bozek válasza cintula187 (#2044) üzenetére


Bozek
nagyúr

Reset gomb, vagy a power és a hangerő fel együttes nyomva tartása 3 másodpercig.

(#2047) Sly Bp. válasza Lasy (#2043) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Xperia Service Menu így nem kell kódokkal bíbelődni!

(#2048) generic


generic
senior tag

Mivel tud ez a telefon többet, mint a z1 compact? :) Most akarok venni telefont, de nem tudok dönteni a kettő közül . :)

(#2049) -Valinas- válasza generic (#2048) üzenetére


-Valinas-
senior tag

#1974...

(#2050) fPApi válasza generic (#2048) üzenetére


fPApi
őstag

Az azért gáz, ha valaki két telefon (vagy bármilyen eszköz) adatait nem tudja összevetni ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.