Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Omli85 válasza LouiS22 (#950) üzenetére


Omli85
őstag

Én amúgy ezt a DRM védelem hisztit sem értem nem tudom min van ezen akárki is kiakadva. Sony így védte le amit fejlesztett miért is gond ez ? már ha a kamerás DRM-es témára gondoltál :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#952) Janaboy válasza zerdelyi (#939) üzenetére


Janaboy
veterán

Itt van még több infó:
[link]

Janaboy

(#953) LouiS22 válasza Omli85 (#951) üzenetére


LouiS22
veterán

Arra. De a jelek szerint mást is érint. Pl. a PS4 vezérlést.

A hiszti meg azért van, mert a Sony sunnyogott, és csak azután frissítette az unlock leírást, miután borult a bili. Nem tudom, hogy valaki perre ment-e, de ha igen, akkor jó eséllyel nyerni fogja.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#954) lcee79


lcee79
őstag

Lekapcsoltam a my xperia-t, a program maga úgy van megcsinálva, hogy nem lehet törölni semmit belőle... (ideiglenes fájlok, adatok, stb, nincs letiltás és leállítás sem..) újraindítottam a telefont, és újra fut... és a biztonság menüben ki van kapcsolva, és a baidu könyvtár megint létrejött

Gyanus ez a program mégiscsak :)

Ja és lenne egy kérdésem
Vasárnap videóztam, fényképeztem, hétfőn reggel ott várt egy üzenet, hogy elkészítette az összefoglalót
ami hasonlít a HTC Zoe videokészítőjéhez, csinált egy kb fél perces videót arról amit vasárnap videóztam, fényképeztem...
Na ezután bezártam az ablakot, aztán már többet nem tudom előhozni...
Ezt most nem is mentette el? És ha akarnék ilyet magamtól előállítani akkor lehet?
És amúgy miért csinál ilyet kérés nélkül? És ha már csinál miért nem tudom előhívni?

Köszi!

ui. Letöltöttem a kamerához az FX GURU: Movie Fx director... kiegészítőt, szerintem ez a legnagyobb ami van hozzá, és még az összes ingyenes effectet, meg még 1-2 fizetőst is :)
Elég jó kis videókat lehet vele csinálni :)
Kicsit hasonlít a kiterjesztett valósághoz csak attól sokkal ütősebb :)
Ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#955) zerdelyi válasza lcee79 (#954) üzenetére


zerdelyi
tag

Amúgy én sem aggódom. Szerény kis életemet aztán monitorozhatják. :)

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#956) vazzz


vazzz
őstag

Meg is hozta a futár a telót. Tetszik, független, bootloader nyitható. :)
Ja, és kaptam nanosimet:)

[ Szerkesztve ]

(#957) tal-garius válasza vazzz (#956) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Gratu, jó kis teló ez, jó döntés volt. :)

(#958) Quasi_modo válasza lcee79 (#954) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lekapcsoltam a my xperia-t, a program maga úgy van megcsinálva, hogy nem lehet törölni semmit belőle... (ideiglenes fájlok, adatok, stb, nincs letiltás és leállítás sem.
Le lehet állítani. (alkalmazások/mind) Csak persze restart után ismét él a Baidu mappával együtt.

valami

(#959) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ma megvettem feketében. Annyi lenne a kérdésem ami nem tiszta, hogy ha vki küld egy fotót teljes méretben, akkor mms-ben miért csak 120x240 jön még. Nexus 5 nem volt ilyen hibám soha.

(#960) darvinya válasza HUNgabus (#959) üzenetére


darvinya
titán

Mert MMS-en 200kB a maximum adatméret amit elküldhető.
Egy elavult technológia már.
Inkább email-en, vagy felhős megosztás alkalmaznak.

Más mindenkinek

Valaki megosztaná a Home.apk-ját system könytárból és csinálna egy Screenshot a Beállítások menüről?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#961) HUNgabus válasza darvinya (#960) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Akkor eddig miért, hogyan működött? Nexus 5, hangouts, jön az mms benne a csatolmány ragyogó a letöltés gombra és ott meg is jött full méretben.

(#962) darvinya válasza HUNgabus (#961) üzenetére


darvinya
titán

Hangouts nem MMS-t küld, hanem net üzenetet.
Jogosultsága csak SMS-re vonatkozik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#963) misi111


misi111
tag

Sziasztok. Csak azt szeretném kérdzni ha valakinek esetleg volt iphone 5s-e? Érdemes e lecserélni a z3 compactra, Mert már kicsit unalmas az ios,de félek hoy megbánnám,mert volt régebben htc one.-m galaxy s4-em is,de mindig visszatértem az ihonehoz. Ez a telo van olyan gyors olyan jó? Köszi a választ .Sziasztok :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#964) ggyula válasza misi111 (#963) üzenetére


ggyula
tag

Szia!
Nálam épp ma történt a csere, hasonló okokból.... (pár napja asszonynak is vettünk, azon ismerkedtem a teloval)
Nem hiszem hogy megbánnám, meg kell szokni ezt a rendszert minden előnyével és hátrányával... nekem, ami most megy az iOS 8 körül volt az utolsó löket, hogy váltsak

[ Szerkesztve ]

(#965) misi111 válasza ggyula (#964) üzenetére


misi111
tag

Hátránny,elöny? Mondj valamit.? :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#966) ggyula válasza misi111 (#965) üzenetére


ggyula
tag

Nem szeretnék "hitvallási" vitákba keveredni itt... írtad h volt más telefonod is, szerintem nagyjából tudod akkor hogy mi az előny-hátrány... maradjunk annyiban hogy más :)

(#967) HUNgabus válasza darvinya (#962) üzenetére


HUNgabus
senior tag

akkor passz, nem tudom mi hogy működik, de mint írtam feljebb a régi telefonomon működött a dolog, sms megjött és benne csatolmányként a fotó, mobilnet bekapcsolva rányomok és már le is töltötte...

ha viszont a hangouts emiles cucc akkor most miért nem működik? már minden állítgattam, de semmi...

(#968) misi111 válasza ggyula (#966) üzenetére


misi111
tag

thx.

Privátra illik válaszolni!!!!

(#969) Janaboy válasza misi111 (#963) üzenetére


Janaboy
veterán

Jo lenne tudni, h a Htc One es a Galaxy S4 miert nem tetszett? Ez az Xperia sem sokkal masabb mint ok..

Janaboy

(#970) misi111 válasza Janaboy (#969) üzenetére


misi111
tag

Túl nagyok voltak,nem volt elég gyors,hamar lemerült,ilyesmi.Napfénynél nem lehetett látni a kijelzöt... :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#971) darvinya válasza HUNgabus (#967) üzenetére


darvinya
titán

SMS-en biztosan nem fog jönni kép.
Hangouts -ban csak előnézeti kép van, ahhoz hogy tényleg a képet letöltsed az email/-be kell lépni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#972) micafighter válasza darvinya (#960) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csináltam neked képeket a beállitásokról: [link] A home.apk-t sajnos nem tudom megosztani mert nem rootoltam még a telót.

(#973) darvinya válasza micafighter (#972) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm.

EsFileExplorer enged root nélkül a system mappába másolni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#974) ggyula válasza misi111 (#970) üzenetére


ggyula
tag

Na ilyen gondjaid ezzel a készülékkel nem lesznek!
Nem nagy! Teljesen jól használható egykézzel! (még nekem is,pedig nem nagy kezem van)
Gyors és az akkuja sztem a legjobb most a kínálatból ebben a szegmensben!
A kijelzője is tökéletes!
Ha ezek tartottak vissza, akkor egy percig se gondolkodj! :D

(#975) micafighter válasza darvinya (#973) üzenetére


micafighter
nagyúr

Valóban :) Feltettem ugyanoda a home.apk-t és az odex-et is. ;)

(#976) misi111 válasza ggyula (#974) üzenetére


misi111
tag

Köszi. Meg még olyan gondjaim voltak hogy az internet vagy safari nem müködöt olyan jol,meg nem tudom,más a rendszer teljesen. Tudom ,nem valami értelmeseket irok,de már unom magát a rendszert,meg valami ujabbra vágyok,de idáig is mindig kiprobáltam a legujabb készülékeket,de sajnos vagy nem sajnos hiányzott az iphone ,és visszatértem hozzá. :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#977) Vasy09 válasza misi111 (#968) üzenetére


Vasy09
őstag

Ha számít, én is most fogom elhagyni az IOS-t 6 év után! :) Mondjuk nekem már volt androidos telóm, igaz nem sokáig, de sonym most lesz először! ÉS ahogy eddig olvastam és hallottam, nem hiszem, hogy csalódni fogok/fogunk a készülékben! :)

Gamertag: Vasy09

(#978) _Csaba_ válasza Vasy09 (#977) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Én is elhagytam az iOS-t 6év után, igaz most egy Ascend P6-om van, de méretét és akksiját kameráját tekintve ez a Sony jobban tetszik első ránézésre.. Ja és még vízálló is :D

(#979) misi111 válasza Vasy09 (#977) üzenetére


misi111
tag

Úgy legyen. Kinek milyen szinü,melyiket ajánljátok, ? Meg láttam kétféle modellt az egyik 5803, a másik 5833?ez mit takar?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#980) darvinya válasza micafighter (#975) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm

(#981) fPApi

Inkább arról van szó, hogy android-ot tudni kell használni.
Míg a iPhone-t csak használni kell, mert mást úgysem lehet alapból.
Ha MiUI lett volna rajta könnyebben boldogult volna, mivel az kinézetre hasonló, vagy Huawe P6/7 próbált volna.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#981) fPApi válasza misi111 (#970) üzenetére


fPApi
őstag

A lányomnak egy több, mint két éves Iphone 4S-e van, időnként felmerült, hogy váltson androidra, de próbák után maradt. Utoljára az én xperia z1c-met nézte meg és azt mondta, hogy lassú és akad, nem kell neki ilyen, miközben én semmi hasonlót nem éreztem. Szóval arra készülj fel, hogy lehet jót-rosszat mondani az Iphone-ról, de egy androidos telefon nem fogja megadni azt a felhasználói élményt, amihez szokva vagy. Szerintem ezért is maradtál eddig is.

(#982) -Valinas- válasza fPApi (#981) üzenetére


-Valinas-
senior tag

A 4S után a Z1C akadósnak érződik? Az szép lesz, most tervezem a váltást, lassan 3 éve 4S-t használok. Szerintem elképesztően lassú, és akad. :D Milyen lesz ehhez képest az android az én szememben... mondjuk a Nexus 7-es táblagéppel nem volt bajom, az kifejezetten jobban bejött, mint az iOS. Androidból meg a stock után a Sony tűnik legelviselhetőbbnek.

(#983) Vasy09 válasza _Csaba_ (#978) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, nekem is bejön a vízállósága (is)! Nem szídni akarom az Iphone-t, mert távol áll tőlem, de ahogy előttem is szóltak, számomra valahogy már elvesztette a varázsát így 6 év után. :( Szépek, jók az Iphone-ok, de szerintem az a különbség, ami miatt annó érdemes volt annyival többért megvenni, mára már nincs meg! A Sony telókat meg már régebb óta nézegetem, csak eddig sajnos mindig elcsábultam, de most nem így lesz, mert 110%, hogy z3 compact az ami nekem kell! :)

Gamertag: Vasy09

(#984) -Valinas- válasza Vasy09 (#983) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hasonlóan vagyok én is. Amikor 3 éve megvettem a 4S-t, még úgy éreztem, hogy többet ad, mint az Android. Szerintem ez egy ideje már megfordult, és ráadásul egy Z3C olcsóbb is, mint a nagy alma...

(#985) Vasy09 válasza -Valinas- (#982) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem is 4S-em van most, de volt előtte 5 is meg sima 4 is. A páromnak Samu S4 minije van. Próbálgattam azt is, és semmivel nem rosszabb, sőt mint a mostani 4S-em. Mondjuk nekem az is tetszett, bár lehet tényleg csak az újdonság varázsa! :) És ez csak az én véleményem, de a 4S-hez képest a Z3C tuti biztos előrelépés! ;)

Gamertag: Vasy09

(#986) Vasy09 válasza -Valinas- (#984) üzenetére


Vasy09
őstag

Teljesen egyet kell értenem veled! Annó még az 5-ért meg voltam őrülve, ami 1 évig sem tartott ki, és el is adtam. Ahelyett vettem a 4S-t, de közben ahogy írtam is, rájöttem, hogy az android is van olyan jó! :R

Gamertag: Vasy09

(#987) Vasy09 válasza misi111 (#979) üzenetére


Vasy09
őstag

Színben én a narancssárgát szerettem volna, de az sajnos nem lesz a szolgáltatóknál, így szerintem nem fogok még várni, amíg a független ára is lemegy 100ezer alá, marad a fekete. :) Legfeljebb veszek majd rá egy narancssárga tokot! :) Ha kicsit visszaolvasol, akkor megtalálod a választ a típusszámokra is, de ha emlékezetem nem csal, akkor az 5803 az, amit nálunk is forgalmaznak hivatalosan.

Gamertag: Vasy09

(#988) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok! tudtok esetleg segíteni ebben a problémában?
(hátha itt gyorsabban kapok választ...)
face

(#989) kuk@c válasza fPApi (#981) üzenetére


kuk@c
tag

Kérdezd meg tőle hogy új szifont kér-e?
Azért gyerekeknél számít hogy mennyire "menő" vele... Android az van mindenkinek, szifon nincs... És náluk ez a lényeg...
Persze hogy nem tetszik neki, inkább rámondják hogy akad, mintsem megváljon szifonjától... :D

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#990) darvinya válasza ggyula (#988) üzenetére


darvinya
titán

Úgy szar ahogy van, ez inkább app hibája.
Párod valamilyen külön bejelölt amit nem tud lekezelni az app, emitt FC-zik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#991) TapayBalint


TapayBalint
csendes tag

Hohó! Ma tök véletlen találtam az allee legfelső emeletén a kis gsm standnál hátlapi fóliát, ha kéred fel is rakják neked :D :))

SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

(#992) fPApi válasza kuk@c (#989) üzenetére


fPApi
őstag

Egyrészt csak nekem gyerek, hiszen elmúlt 21 éves, másrészt továbbra is iphone-t venne, csak most nem fér a keretbe, ezért van a gondolkodás.

Más: van a menüben olyan lehetőség, hogy a navigációs sáv ne látszódjon állandóan, csak amikor kell? Vagy meg lehet oldani app-al, root nélkül?

(#993) LouiS22 válasza fPApi (#992) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem lehet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#994) darvinya válasza fPApi (#992) üzenetére


darvinya
titán

Megkérdezném pontosítsa mi volt ami akadt, mert mondjuk a csodás FB család mindenhol egy rakás sz…r.
És ez legjobban androidon mutatkozik meg.

4.4.x-en alapból tudja, de ha nem akkor a megjelenítés menüben, vagy fejlesztői lehetőség menüben van.
Vagy az app-ba beírták ezt a sort, hogy ezek eltünjenek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#995) Bozek válasza Vasy09 (#985) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha az S4 mini se rosszabb, mint a 4S, akkor a Z3C-vel nagyon meg leszel elégedve. A Samsung abba butított hardvert rakott, tehát messze nem a legjobb.

(#996) ggyula válasza darvinya (#990) üzenetére


ggyula
tag

Nem hiszem hogy app hiba lenne, hiszen az én fiókommal semmi gondja a készüléknek...
szerintem is valamit elállított véletlenül, de halvány lila gőzünk sincs, hogy mit.... :(
Mondtam neki,hogy használja a webes felületet, de azt nem szeretné...

(#997) Vasy09 válasza Bozek (#995) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem az is bejött! A párom is szereti, főleg úgy, hogy neki az az első érintőképernyős telója! :) Már alig várom, hogy meglegyen, csak sajnos megy itt a kavarás, mert lehet, hogy nálunk nincs is fekete készleten a T-nél, feltéve, ha az online rendszer jól jelzi!

Gamertag: Vasy09

(#998) darvinya válasza ggyula (#996) üzenetére


darvinya
titán

Már miért nem.
Ha webes felületen bejelöl valamit, amit az app nem tud kezelni.
Akkor kinek hibája.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#999) fPApi


fPApi
őstag

Tegyünk igazságot a navigációs sáv eltüntetésével kapcsolatban:
(#993) LouiS22 azt mondja, hogy nem lehet, (#994) darvinya pedig azt, hogy alapból tudja.

Valaki megnézné, hogy mi e helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#1000) adabra


adabra
senior tag

Hol érdemes megvenni a telefont gyári garanciával?
Vodafone-os kartyával lenne használva, de ők nem nem forgalmazzák, és egyébként is nagyon elkefélt áraik vannak.
A másik két szolgáltatónál kapható kártyásan 150K körül. Ha hivatalosan velük függetlenítem, akkor is olcsóbbnak tűnik, mint az edigital, MM és tsai (vagyis nem "sufnis" garanciát adó boltok).
Vagy egyáltalán ez járható út?
Vagy rendeljek egyet a T-től, és ha véletlenül független, akkor örülök. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.