Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) wortz


wortz
tag

Best Phone Ever! - Csak túl drága, nekem fölöslegesen erős is. A Sony kiadhatna egy ekkora (vagy még kisebb) telód, de középketagórás felszereltséggel, 60-80K közötti áron (M2 Aqua Compact :) ??). De amúgy le a kalappal a cucc előtt.
Sony, csak egy dolgot tudnék hozzátenni: :R

[ Szerkesztve ]

(#2) tom956ster


tom956ster
aktív tag

A méret nagyon el van számomra találva. A hw bivaly, a HD kijelző pont elég. Kicsit nekem csalódás a képernyős üzemidő, bár semmiképp nem rossz...
Majdnem kaphatott volna egy egy KA plecsnit, amit már oly régen láttam, főeg Sony cuccon...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#3) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Rendben van a telefon, de ez a keret kép alapján rettenetesen ocsmány.

(#4) eventus


eventus
veterán

Pontosan milyen is a hangszórók minősége? Z2 botrányosan halk és dinamikátlan volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez igy nagyon rendben van, nekem az atlatszo oldalkeret is tetszik. A 10000 feletti kelvines kijelzokalibracio viszont azert durva egy kicsit. Az ar meg bar magasnak hangzik elsore, jol illeszkedik az i6 es a Galaxy Alpha soraba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) papi77


papi77
addikt

Ezt vártam már.
Ha kicsit lejebb megy az ára,akkor lehet,hogy lecserélem rá a G2-őt.
Hiába, ennél ideálisabb méret nincs mobilban. :)

Az első: NOKIA 1611

(#7) Márko88


Márko88
aktív tag

Ha nem lesz buggos és lefagyós a rendszere talán megéri.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Márko88 válasza wortz (#1) üzenetére


Márko88
aktív tag

Hát a Sony telefonokat nehezen tudnám "A legjobbal" jellemezni.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#9) Legendd válasza tom956ster (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Talán a Z2 volt KA, ami azért nem volt olyan régen :)

A képernyőidő pedig elég jó, mivel kábé széthasználtam akkor a telefont :)

(#4) eventus: a hangszóróról írtam, nagyon szuper és erőteljes.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#10) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Na végre kint a teszt, már nagyon vártam. :R

(#11) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Egész jó masina lenne ez 3,7-es képátlóval. Kár a 4,6-ért. Jó fotókat lő és a videók is egészen használhatóak + ugye vízállóság... túrázni második telefonnak ideális lenne kisebb kijelzővel.

(#12) papi77


papi77
addikt

Annyit még,hogy 128 ezer a partneronál.

Az első: NOKIA 1611

(#13) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

A rezgéserőssége milyen?
Akinek már megvan a teló, meg tudná nézni, hogy más példányon is előjön a fotóknál a baloldali elmosás?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#14) wortz válasza Márko88 (#8) üzenetére


wortz
tag

Jó, akkor mutass még egy olyan androidos telefont, ami ekkora, és ilyen hardver van benne. Ha csak egyet mondasz, akkor átgondolom a kijelentésemet, addig viszont fenntartom.
Hardveresen ez a csúcs, más kérdés, hogy a Sony mindig elcseszi az Androidot a saját gányolt felületével. De ha még egy GPE is kijönne ebből, akkor már tényleg minden fronton ez lenne a Number 1.

(#15) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

pont a minap nézegettem a MM-ban.
Iszonyat meggyőző, az egész kínálatból ez tetszett a legjobban.
nekem a kijelzője is nagyon tetszett ott, persze más az ha az ember más környezetben is megnézheti.
És a legjobb, hogy tényleg eklég kompakt.

Wortz: attól hogy erős a harvder, nem feltétlenül jó egy telefon :D
bár ez első benyomásként mély nyomot hagyott bennem az biztos.
Ettől még botorságot írtál.

[ Szerkesztve ]

(#16) sid87


sid87
senior tag

Nagyon klasz ez a teló, viszont Nekem se külsőre, sem pedig UI szinten nem tetszik.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#17) kovadika


kovadika
őstag

Egy hete nyuzom. Imadom. Egyetlen gond vele, hogy csúszós, amugy nagyon rendben van osszeszerelesre. A rendszer semmilyen anomaliat nem produkált es veszett gyors. Ezt azok utan mondom, hogy Oneplus One-rol, N5-rol valtottam. Uzemido pedig brutalisan jo.

(#18) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Na végre! Méghogy a péntek uborkaszezon! Dehogy!

Tényleg lehetett volna a keret kicsit minőségibb, de a telefon szuper! Ráadásul ha ilyen kicsi (compact) a méret, nem is hajlik a nadrágzsebben!! :P

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#19) eventus válasza Legendd (#9) üzenetére


eventus
veterán

Köszönöm :) Majd összevetem a Q10-el.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#20) Márko88 válasza wortz (#14) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ok, rendben tényleg erős, de legjobbnak nem lehet nevezni ha valami optimalizálatlan és lassú. Meg ha a kamerát melegedés miatt nem lehet bekapcsolni. Régi Sonyk meg külsőre valahogy szebbek voltak, ezek a vágások az oldalán szerintem csúnyák.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) viewdetails


viewdetails
addikt

"A fotók egész jók lettek"

És azokat nem mutatjátok meg...? :N

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#22) s4tch


s4tch
veterán

Ez is karcolódik, mint a Z1c?

Egyébként mocsok drága, és a kamera sem meggyőző, de pont ez a két dolog, ami kevésbé érdekel a tartósságnál.

(#23) ollie válasza Márko88 (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elolvastad a tesztet vagy csak úgy vaktában lövöldözöl? Egyértelműen le van írva, hogy a készülék nagyon gyors, nem akad a GUI, és egyáltalán nem is melegszik a készülék, még igénybevételkor sem.

***

(#24) tha_answer válasza papi77 (#12) üzenetére


tha_answer
őstag

h hol?

felesleges megvenni fel ev mulva sokkal jobb lesz a z4, uj kamera, snapi810, ez a telefon igazabol 1 eves , mar ami benne van

(#25) Teo.


Teo.
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ebben a topikban olyanokat fogok olvasni, hogy : Túl erős a hardwer, túl nagy a kijelző. Nemhiába, nincs tökéletes telefon.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#26) Ricardo válasza Csapoati (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Remélhetőleg jön rá frissítés ami javítja a kijelző színhőmérsékletét. Ezt leszámítva teljesen rendben van.

Az ára viszont elég magas.

[ Szerkesztve ]

(#27) ollie válasza tha_answer (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, 2 év múlva a z5 még jobb lesz, éppen ezért nem is érdemes z4-et sem venni!

***

(#28) Márko88 válasza ollie (#23) üzenetére


Márko88
aktív tag

Elolvastam. Később szoktak kijönni, de ne legyen úgy ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#29) babkukta válasza tom956ster (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

Akkor nem voltál elég figyelmes. A Z2 "különösen ajánlott" plecsnit kapott.

(#7) Márko88: figyelj már pajti, te be vagy ragadva a fagyos meg bugos rendszernél?? Elhiszem, h az M8 nagyon jól optimalizált, de miből gondolod, h az az egyetlen, ami nem laggol? Ez kb az, amikor az Apple fanok leállnak hepciáskodni, közben meg ugyanúgy akad néha az is. Hidd el, ez se akad. Mint le lett írva, csak a netről frissülő widgeteknél képes megakadni egy picit, ami szvsz teljesen normális. Akármelyik telefon megakad, ha éppen akkor frissít, amikor arra a lapra ugorsz. Szállj már le a földre, és ne csak a HTC-n éld az életed. Jó telefon, aláírom! De nem ő az egyetlen normális gyártó.

Egyébként nagyon korrekt készülék. Kb minden megvan benne, ami manapság kellhet. Oké, hiányzik a fém keret, na bumm. A Samsung évekig ennél gagyibbat használt, mégis jó volt a legtöbb embernek (tudjuk, több millió ember nem téved ;] ). Nekem jelenleg ez a legcsábítóbb telefon a piacon. Kompakt méret, nagy tudás, jó üzemidő.

Üdvözlettel, Tibi

(#30) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Kár a keretért..

(#31) nightshadow


nightshadow
veterán

"Nem szabad viszont megfeledkezni arról a piaci szegmensről, amibe olyan júzerek tartoznak, akik inkább valami kisebb kütyüre vágynának."

Hát sajnos a Sony megfeledkezett róluk. Ha ugyanis a kifutó E1, M telefonokat nem számítjuk, akkor a belépőkategóriában nincsen 4"-4,3"-as telójuk. Az E3 meg hiába "csak" 4,5"-es, olyan vastag a telefon kerete, hogy a fizikai mérete nagyobb, mint egy 4,7" telefonnak. Pedig nagyon sokan vannak, akik zsebbarát telefont keresnek.

(#32) Márko88 válasza babkukta (#29) üzenetére


Márko88
aktív tag

Csak mert szoktam találkozni Sony készülékekkel ismerősök akik nagyon kivannak..azért vagyok kicsit negatívabb de sorry. Régen szerettem a Sony-t nekem is volt, de amióta ilyenek már nem vennék. Z3 Compact legyen más. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#33) kovadika válasza s4tch (#22) üzenetére


kovadika
őstag

Nem karcolodik. Uveg a hatlap, z1c-n muanyag.

(#34) Steel Lord válasza wortz (#1) üzenetére


Steel Lord
csendes tag

Ember... akkor ott a Z1 compact... 99k lesz október 24-25-26-án a Sony centerben ?

Vagy a 99 is sok ?

Mivel most kijött a Z3 család, ezért Sonyból csak a Z1-et érdemes venni, mert az is aláz minden ilyen méretű telefont és most ráadásul olcsó is lesz.

Sony M2 80k újonnan... nem éri meg... :N Így, hogy a Z1 compact 100-ért elhozható. :)

(#35) spawn21 válasza Márko88 (#32) üzenetére


spawn21
veterán

A Z2 sem akad, csak úgy mondom :)

iPhone 13p

(#36) desanctis


desanctis
csendes tag

túl nagy. az ideális méretű Sony a Ray volt

(#37) Napfénysüti

Jó készüléket tett le az asztalra a Sony nálam Android fronton tuti ez lenne a befutó (persze miután lement az ára mert most még húzós).

Més que un club!

(#38) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Grat Sony, ez is szép, és jó lett!

Akkuért külön pacsi.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#39) kovadika válasza desanctis (#36) üzenetére


kovadika
őstag

Akkor ajanlom, hogy ragaszkodj ahhoz, mert senki nem fog tobbe akkora telefonokat gyartani.

(#40) ctvagyok válasza Csapoati (#5) üzenetére


ctvagyok
őstag

Színhőmérséklet csak akkor gond, ha Samsung telfonról beszélünk ugyebár ;]
Tesztik, de azért itt is vannak hibák. Jó aksi, szép design, jó méret. Kamera szokásos Sony mondjuk. Remélhetőleg nem fog karcolódi mint a Z1C. A topikját biztos olvasgatni fogom.

(#41) garaboncias2


garaboncias2
csendes tag

Masfel hete használom és abszolut meg vagyok vele elégedve, néhány negatívumot tudnék csak felhozni:
- Defyrol váltottam és azt kell mondjam a led gyengécske a defyhez képest.
- A hangerő szabályzó helye kicsit szerencsétlen, tehették volna a bekapcsoló gomb fele, mert így mindig a telefon alját kell megfogni hívás közben hogy elérjem, ez kicsit kényelmetlenné teszi.
- a hívás hangminősége tényleg kiváló, de néha a kapcsolat félépítésénél van egy rövid zavaró sistergés, mint a rádió alkalmazás élindításánál.

amit viszont kiemelnék mint jóság:
- az az eszméletlen jó az a videó képstabilizáció, leesett az állam.
- az akkumulátor idő és az ultra stamina mód
- szerintem jó tervezés hogy mindkét hangszóró előrefelé néz így nem kell figyelni rá hogy kihangosítast tompítja ha asztalra teszem, sőt szerintem hangosabb is mert kevésbé rezeg úgy be a telefon.

(#42) Smidti válasza babkukta (#29) üzenetére


Smidti
csendes tag

Szerintem nem kell le Htc fanozni valakit csak mert egy általad preferált márkáról nem tetsző véleményt mondott... Sony Z-ről váltottam One-ra... Ég és föld volt (oké, hogy jobb hw van a One-ba, de maga az UI sokkal jobban tetszik)
Jó telefon lett ez, de kár, hogy a kereten spóroltak...

(#43) BaLee válasza nightshadow (#31) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Zsebbarát ez a telefon. Az, hogy a Z1C-nél a 4.3-at most 4.6"-ra cserélték és a méret ugyanaz maradt, sőt vékonyabb lett a teló attól nem lett kevésbé "zsebbarátabb". :))

(#44) Peterson_ válasza wortz (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Na ez rendesen odaver.
Le a kalappal a Sony előtt.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) nightshadow válasza BaLee (#43) üzenetére


nightshadow
veterán

Én a belépőkategóriáról beszéltem, ott nincsen zsebbarát telefon a Sonytól, ha a kifutó E1, meg M-et nem nézem. Nincsen mindenkinek 100k+ egy telóra.

[ Szerkesztve ]

(#46) gyerecske


gyerecske
senior tag

Szuper telefon lett! :C
Na és melyik színben lehet a legszebb?Tudom ez szubjektív, de mégis. :)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#47) Sn00k válasza kovadika (#17) üzenetére


Sn00k
veterán

Minden elfogultság nélkül, te , mit tapasztaltál a fényképezőjét illetően ? Tényleg mosottak a képek a bal széleken ?

3njoy the Lif3

(#48) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Szép és jó telefon. :)
Jó cikk lett, de ha a Z2 KA lett ez miért csak Ajánlott? Jobb kamera, üzemidő, praktikusabb, olcsóbb...

(#49) kovadika


kovadika
őstag

Nem nagyon fényképeztem vele. Majd hetvegen rakok fel par fotót mutatóba.

(#50) wortz válasza Márko88 (#20) üzenetére


wortz
tag

Mit értesz régi dizájn alatt? Mert nekem az ívelt hátlapos, meg orrba-szájba világítós giccsparádék nem tetszettek. Az szerintem hányinger volt. Nekem pont hogy ez a Z1C-s dizájn jön be isssssssszonyatosan.

(#34) Steel Lord:
Igen, 100K már sok!! 80k a vége, de még az is nagyon az elméleti maximum. Annyit max akkor adnék érte, ha még kisebb lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.