Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) geccoblaze válasza cstom (#2999) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Nálam az 1000 Ft lélektani határ ebben a témában. Afölött már inkább biztosra szeretnék menni. Lasy fórumtárs linkelt egy 700 Ft-os darabot, de aztán arról kiderült, hogy az neki sem jött be. Egy 1500 Ft-os viszont elvileg igen. De pont ez az 1500-as sáv, ahol rengeteg noname darabot találsz, aminek egy része valószínűleg ugyanannyit tud, mint a 700 Ft-os. Szóval lutri. Akkor már inkább kiadok 3-5000 Ftot, de legyen jó hírnevű márkás darab. A MAgnector X2 ilyennek tűnik. Még azt is megoldották, hogy tokozott készüléket is tudj vele tölteni. Több pozitív visszajelzés van xda fórumon és amazonon is róla.

...

...és mindeközben szabacsik megírta a posztját, és most itt egy új alternatíva, amiről van pozitív visszajelzés. :)

Mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3002) szabacsik válasza geccoblaze (#3001) üzenetére


szabacsik
őstag

2hét volt kb.

/\____/\

(#3003) szabacsik válasza szabacsik (#3002) üzenetére


szabacsik
őstag

Ezzel a 800ft-os mágneses adapterrel másfél óra alatt 60%ot töltött a gyári töltőjével.

/\____/\

(#3004) geccoblaze válasza szabacsik (#3003) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Tökéletes! Veszem. Igen, általában a kábelek vastagsága rossz az ilyen utángyártott mágneses töltőkábelekben, mert kispórolják az anyagot. Itt kapásból nem lehet ilyen probléma. A másik, hogy a mágnes gyenge, de erre még azt mondtad, hogy oké.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3005) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=221642836635&alt=web

En ezt a masnesest vettem. Eros es nem tolt lassan. Ajanlom.

(#3006) geccoblaze válasza sisqoboy2 (#3005) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Igen, erről beszéltem. erről jókat írnak, de most kipróbálom először azt, amit szabacsik ajánlott, mert az ötöd ennyibe kerül. Egyébként te innen rendeltél? Mennyi volt a posta?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3007) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Leadtam a Sonynak egy feature requestet az elemlámpa erősítésére. Kérlek, lájkoljátok ezt a posztot. Hátha....

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3008) Lasy válasza geccoblaze (#3001) üzenetére


Lasy
veterán

A dokkoló viszont nagyon jó.
Az is 1500 volt

+36702778032

(#3009) misi111


misi111
tag

Sziasztok. Ti tapasztaltatok már olyat hogy elküldtem egy sms-t havernak 00.19-kor. Reggel 9 orakor kapta meg,holott a telefon kézbesitettnek jelezte abban az idöpontban. Kollégámnak tegnap este küldtem,elvileg azt is kézbesitette,ö meg nézett rám mikor ma megkérdeztem hogy mi a helyzet. Kiderült meg sem kapta? Ilyenkor? :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3010) Quasi_modo válasza misi111 (#3009) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ilyenkor probléma van a szolgáltató hálózatával.

valami

(#3011) Jimmy66 válasza misi111 (#3009) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Persze! A délután 3-kor elküldött sms-ek másnap hajnali 4-kor érkeztek meg.

Túlterhelt a szolgáltató...

(#3012) misi111


misi111
tag

thx.. :R

Privátra illik válaszolni!!!!

(#3013) zbecks


zbecks
tag

Nekem még mindig nem jött frissítés a PC Companion meg sehogy se akar működni.Telenorra jött már valakinek?

(#3014) Quasi_modo válasza zbecks (#3013) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem.

valami

(#3015) sisqoboy2 válasza geccoblaze (#3006) üzenetére


sisqoboy2
tag

En angliaban elek igyen volt a szallitas es 11 font a termek…

(#3016) sisqoboy2 válasza geccoblaze (#3007) üzenetére


sisqoboy2
tag

Nekem jo a flash erossege… sotet szobat frankon bevilagitja…

(#3017) cstom


cstom
aktív tag

Ma voltam bent több debreceni Telekomos boltban és Dominó kártyásan nem lehetett megvenni? WTF???

(#3018) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

I have just uploaded these images:
[URL=http://www.directupload.net/file/d/3849/wqtf4vz9_jpg.htm][IMG]http://fs1.directupload.net/images/141227/temp/wqtf4vz9.jpg[/URL]

Ezzel gyorsabban tolt mint a gyari tolto vajon?

(#3019) lumesz


lumesz
tag

Sziasztok! Segítsetek s.o.s! Valami történt a telefonommal. Ha lezár a billentyűzet, utána nem lehet feloldani és a csúsztatós képernyő is eltűnt. Nem tudom használni a telefont! Újra lett indítva, resetelve is, de úgy sem működik!

(#3020) umfrider válasza sisqoboy2 (#3018) üzenetére


umfrider
senior tag

Elvileg igen, viszont nem ajánlott nagyobbal tölteni, mert tönkre teheti az akkut.

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

(#3021) Quasi_modo válasza lumesz (#3019) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Próbáld PC-n keresztül újrahúzni a rendszert.

valami

(#3022) sisqoboy2 válasza umfrider (#3020) üzenetére


sisqoboy2
tag

Koszi. Ez egy power bank. Akkor nem is szabadna hasznalni? Az nem jo hir.. :/

(#3023) €uro


€uro
őstag

A telefonomon van mobil internet. Telenor a szolgáltató, havi 1 GB adatforgalmam van. Utána korlátozott sebességgel játszadozhatok. Otthon router osztja wifin keresztül a netet.

Segítsetek nekem légy szíves tisztán látni azzal kapcsolatban, hogy hogyan érdemes használni a mobilt. Arra gondolok, hogy eddig ha elmentem itthonról, akkor kikapcsoltam a wifit és bekapcsoltam a mobilos adatforgalmat. Majd amikor hazajöttem: adatforgalom ki, wifi be. Most az jutott eszembe, hogy ha az adatforgalmat bekapcsolva hagyom, akkor a telefon az internetet honnan fogja venni, wifi-ről vagy a mobil netről? Illetve ha a wifiről veszi, akkor az adatforgalmat azért még érdemes kikapcsolnom azért, hogy például csökkentsem a telefon fogyasztását? És ha nem itthon vagyok és bekapcsolom az adatforgalmat, akkor az az akkumulátor fogyasztásra milyen hatással van? Nyilván több energiát fogyaszt a telefon, ha közben még a neten is tud lógni egyik-másik programmal. De maga a mobilnet kapcsolat fenntartása többletfogyasztást jelent a telefonnak, mint például a wifi?

(#3024) Lacopapi válasza sisqoboy2 (#3022) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nyugodtan használhatod,még csak gyorsabb sem lesz a töltés...a Te töltőfejed 1,5A ,ez meg csak 1...semmi gond. A lényeg,hogy 5 V-nál ne legyen magasabb érték,az ampert leszabályozza az automatika,ha több lenne,nyugi.

(#3025) vicces válasza €uro (#3023) üzenetére


vicces
addikt

használd a helyaalapú wifi funkciót és nem kell semmit csinálnod. a telo felismeri a helyzeted és automatikusan kapcsolgatja majd ki-be otthon a wifit. ha a wifi be van kapcsolva akkor azt használja, a mobilnetet nem kell kikapcsolgatni. ez sony ;]
az akksit szard le. nem fog számottevően jobban merülni, mintha mindent kézzel kapcsolgatnál ;]
én az xperia p-met is így használtam. meg is őrülnék, ha nekem kéne mindig minden adatforgalmat-wifit kapcsolgatni. 2 gigas csomagom van, ha nem figyelek kb havi 300 megát el is használok. ha képben vagyok akkor meló közben youtubozok, de még soha nem közelitettem meg a 2 gigát. pedig mindig online vagyok. megy a facebook, böngészés, whatsup stb..

[ Szerkesztve ]

:)

(#3026) €uro válasza vicces (#3025) üzenetére


€uro
őstag

Helyalapú wifi funkció? Utánanézek...

Rendben, köszi. A mobil adatforgalmam amúgy egyáltalán nem érdekel. Gyakorlatilag semmilyen letöltés-éhes alkalmazást nem használok. Csak mindig online kell maradjak a különböző chat-es és közösségi rendszerekben. De mióta még a pár hete eladott Xpeira S mobilommal gond nélkül videó-beszélgettem Skype-on a már csökkentett adatsebességen, azóta nincs miért aggódnom. Jah, meg a csökkentett netet osztottam le laptopra és böngésztem közel úgy, mint az otthoni VDSL netemen...

Igazából inkább csak a mobil fogyasztása miatt érdekelt a kérdés. Bár e tekintetben (is) nagyon meg vagyok elégedve ezzel a telefonnal. Gyakorlatilag háromnaponta kell töltenem. Pedig végig megy a wifi, és fotózok (most karácsony miatt is) meg sokat telefonálok.

(#3027) vicces válasza €uro (#3026) üzenetére


vicces
addikt

nagyon nem kell utánanézned. beállitások és az energiaopcióknál /nekem német, nem tudom, hogy van ez a menü magyarul/ a negyedik funkció. azt kapcsold be. meg kapcsold be a wifit is hagyományosan. hagyd úgy és pár óra alatt betalulja a cellainfok alapján a helyzetet és kapcsolgatja a wifit a későbbiek folyamán ;)

:)

(#3028) €uro válasza vicces (#3027) üzenetére


€uro
őstag

Ez úgy fog működni, hogy a wifi-t ki-be kapcsolgatja majd, hogy nézze rendszeresen, hogy mikor vagyunk itthon? Vagy hogyan működik ez gyakorlatilag, mi az értelme?

Szerk:
Igen, közben a beállításoknál már írja, hogy ez a funkció akkor kapcsolja be a wifi-t, amikor mentett hálózatot talál. Bár ehhez akkor ki-be kell neki kapcsolgatnia, hogy néha tájékozódjon, ha jól gondolom.

Bocs az OFF-ért vagy a hülye kérdésért. Ha kell, utánanézek magam is.

[ Szerkesztve ]

(#3029) HardRic válasza €uro (#3028) üzenetére


HardRic
addikt

vicces írja, cellainfók, tehát mobiladótornyok alapján mondja meg mikor vagy "otthon".

(#3030) vicces válasza €uro (#3028) üzenetére


vicces
addikt

nyet!!

csak kapcsold be és dőlj hátra és élvezd! ;]

ha elhagyod a wifid környezetét akkor automatikus észreveszi a teló, hogy nincs már wifi szignál és kikapcsolja a wifit. ennyi. semmit ne csinálj. kapcsolódj a wifidre és hagya a francba a beállitásokat később. minden automatikus.
ha közben pl barátnőnél is csatlakozol a wifire akkor rá kell keresned a signálra, majd beirni a wifi jelszót és ezután a barátnőnél sem kell kikapcsolni a wifit. azt majd a teló csinálja. annyira egyszerű ez, hogy el sem hiszed :C

anno volt erre külön progra, de hála az drága jó jézus krisztusnak a sony belerakta a gyári firmwarebe ezt a modot, vagy lemásolta. én a másik telómnál kb 2 éve használom. nagyon sok akkuidőt és kényelmetlenséget megspórolt már nekem.

[ Szerkesztve ]

:)

(#3031) sisqoboy2 válasza Lacopapi (#3024) üzenetére


sisqoboy2
tag

Rendben. Koszonom. Nem. Ertek en ezekhez a szamokhoz...

(#3032) €uro válasza vicces (#3030) üzenetére


€uro
őstag

(#3030) vicces:
Ez tök szuper! :)

(#3029) HardRic:
Nagyon komoly! Bár ha belegondolok, annyira logikus, hogy a cellainformációkat ilyen formán okosan ki lehet használni.

Azt látom, hogy ma már a különböző technikai eszközök nagyon nagy mozgásteret adnak, nyitottak a lehetőségek. Gondoljunk csak bele, hogy csak a mobil telefonokban, mennyi minden van: GPS, mozgásérzékelő szenzorok, kamerák, számos vezeték nélküli adatkommunikáció stb. Viszont mintha szoftveres szinten le lennénk maradva. Vagy nekem legalábbis úgy tűnik, mintha a lehetőségeket nem aknáznánk ki eléggé. Bár erre példa az esetem is, hogy picit gondolkodásban is le vagyok maradva, mert még nem tudom elengedni eléggé a fantáziámat, hogy mire lehetnek képesek az egyes eszközök.

(#3033) Armahun válasza €uro (#3032) üzenetére


Armahun
addikt

E-robottal szinte a végsőkig ki lehet használni a mobil képességeit.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3034) €uro válasza Armahun (#3033) üzenetére


€uro
őstag

Köszi a tippet. Meg fogom nézni...

(#3035) Bozek válasza geccoblaze (#3007) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akinek root-olva van a telefonja, az megpróbálhatja ezt: [link]. Z1 Compact-on működik, nem hinném, hogy a CFG fájl nagyon más lenne Z3C-n. Azért előtte nem árt egy mentés az eredetiről és esetleg össze is lehetne hasonlítani.

(#3036) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

Check out this item I found on eBay: http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=221642836635&alt=web

En ezt a masnesest vettem. Eros es nem tolt lassan. Ajanlom.

Na pont ma szart be egy het utan. Ha odanyomom az oldalhoz akkor tolt. Egyebkent nem…
:(

(#3037) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

na mint kiderult nem a magtron 2-es tolto a hibasvagy lehet h az magnese tul erős?!?!
mindenesetre hivatalos leggyorsabb szervizelesre mit tudnatok tanacsolni budapesten?

[link]

igen konkretan kiszedte a telefonból a magneses toltot... :/

[ Szerkesztve ]

(#3038) geccoblaze válasza sisqoboy2 (#3037) üzenetére


geccoblaze
aktív tag

Én a helyedben írnék a magtron gyártónak és követelném, hogy állják a javíttatás költségét. Ez egy amerikai cég, ott komolyan veszik az ilyet.

Már ha a Sony nem vállalja be garanciálisan

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3039) sisqoboy2 válasza geccoblaze (#3038) üzenetére


sisqoboy2
tag

gyari garancias a keszulek. nem hiszem h sok bajt kavar egy ragasztas illetve gyorsabb is lenne.
csak hihetetlen h elenged egy ragasztas a sony telonal... jah és ez egy vizálló telo... na jah...
de mindenkepp irok az eladonak ebayen h mit reagal rá...

(#3040) sisqoboy2 válasza geccoblaze (#3038) üzenetére


sisqoboy2
tag

http://magnector.com/?page_id=161

koreai ceg egyebkent...az ebay eladónak már irtam. most irok a gyartonak. de a sony teloszerviz budapesti elérhetőseget meg mindig nem találom...

(#3041) sisqoboy2


sisqoboy2
tag

na xda-n olvasom h nem én vagyok az első... :/

http://forum.xda-developers.com/z3-compact/help/handtec-returns-t2919883

szoval mindenki gondolja át milyen magneses toltot vesz vagy milyen mobilt ugye...

én inkább azt mondom h egy sony-nak nem szabadna elengednie a ragasztasat...

ésha fürötem volna vele, beázik és engem hibaztatnanak mi?
szoval furi, furi, furi....

[ Szerkesztve ]

(#3042) vicces válasza sisqoboy2 (#3037) üzenetére


vicces
addikt

Hát ez faja.. Én az x202-t rendeltem. Remélem nem lesz ilyen durva :( jövőheten kiderul. Elvileg van biztosításom a telora :K

:)

(#3043) vik0717


vik0717
tag

Erre van valakinek valami tippje, hogy mi tartja ébren egyfolytában a telefont? Majdnem végig az android rendszer tűnik a ludasnak, csak nem tudok rájönni miért :S

(#3044) Flind válasza vik0717 (#3043) üzenetére


Flind
senior tag

Rakd fel a Wakelock Detectort! Abból megtudod.
Addig meg egy reboot általában megoldja.

(#3045) trickymoon


trickymoon
aktív tag

Ha rootolt a telód akkor wakelock detector megmondja nagy eséllyel., ha nem akkor is van a leírásában non rootos megoldás.

(#3046) vik0717 válasza trickymoon (#3045) üzenetére


vik0717
tag

Köszi, újraindítottam, egyenlőre nem nagyon változott a helyzet, nem rootolt a telefonom, de a leírásban lévő utmutató alapján este megcsinálom, és holnap letesztelem, hogy mi tartja ébren egyfolytában...

(#3047) Lasy válasza umfrider (#3020) üzenetére


Lasy
veterán

Ez nem volt ez amper.
Az emberek nem tanultak fizikát?
Vagy lehet csak nem érdekelte őket.

+36702778032

(#3048) ggyula válasza vik0717 (#3043) üzenetére


ggyula
tag

Üdv!
Ezt az "előzmények részletei" oldalt hol találom?

(#3049) Quasi_modo válasza ggyula (#3048) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Bökj oda. Onnan jöttél ide.

valami

(#3050) Lacopapi válasza Lasy (#3047) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az még nem lenne baj,de téves infot is adnak olykor emiatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.