Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Deck válasza Crafter32 (#96) üzenetére


Deck
titán

Mert, mi jobb? A hulladék wp amire 0 a szoftverkínálat? Van a családban és jókat nem tudnék mesélni róla.. Vagy az ios? Persze akinek sok a felesleges pénze :D

PS5

(#102) migabi24 válasza heidrich (#100) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én kicseréltetném, mert ez gyári hibás

(#103) ollie válasza Deck (#99) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értékeljük ezt a fajta lenéző stílust a fórumon!

***

(#104) LouiS22 válasza kameraman77 (#11) üzenetére


LouiS22
veterán

Csak az baromira nem felső kategóriás telefonméret. 2010-ben még az volt, ma már nem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#105) kovadika válasza Deck (#99) üzenetére


kovadika
őstag

Irtam, hogy ertek hozza? Nem erdekel semmilyen formaban a rootolas. Azert, mert nincs igenyem ra. Felfogtad? Remelem el tudtad olvasni ekezetek nelkul is.

(#106) kovadika válasza heidrich (#100) üzenetére


kovadika
őstag

Nalam egyik problema sem jelentkezik, azok kozul, amiket leirtal.

107

Fekete.

[ Szerkesztve ]

(#107) heidrich válasza kovadika (#106) üzenetére


heidrich
senior tag

tied is fehér?

szerintem cseréltetni fogom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#108) GSPLR válasza Deck (#99) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ki*aszott ügyes vagy! Nesze egy kockacukor... A Sony-hoz jár nagy arc is?

Egész jó telefon lett, simán megállja a helyét.

Huawei

(#109) Deck válasza kovadika (#105) üzenetére


Deck
titán

Igényed lenne rá mivel írtad, hogy zavarnak az alap appok csak neked jó a tudatlanság. Számítógéped is alap programokkal használod? Bonyolult az .exe-s programokat felrakni mi? :D

Jöhet a warn ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#110) LouiS22 válasza Deck (#99) üzenetére


LouiS22
veterán

Osztod az észt, de közben te is hülyeségeket írsz. Mert ha olvasnál, akkor:

1. tudnád, hogy a Z3C-n a towelroot nem segít
2. így jelenleg csak a bootloader unlockolását követő recoverys módszerrel tudsz root jogot szerezni
2. a bootloader unlockolásával búcsút modasz a DRM-key-eknek, ami például a kamera szoftverében található képfeldolgozást is szabályozza (magyarra fordítva:sötétben készült képek ultrafos minőségűek lesznek, a képfeldolgozó algoritmust ugyanis DRM védi ebben az esetben).

+1: a towelroot fejlesztője kb. nyár óta a Google munkatársa, a többit (és a program jövőbeni frissítésének lehetőségét) a fantáziádra bízom.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#111) istibond válasza heidrich (#107) üzenetére


istibond
tag

Nem lehet hogy feketenel nem latszik? (Mikozben ott van)
Nekem is volt z1 compactom sargaba az is ilyen volt oldalt egy ket helyen.

[ Szerkesztve ]

(#112) Deck válasza LouiS22 (#110) üzenetére


Deck
titán

Mindig van zártra root. Csak napok kérdése..

PS5

(#113) kovadika válasza Deck (#109) üzenetére


kovadika
őstag

Meg mindig nem irtam, hogy zavar, csak azt, hogy meg lennek nelkuluk de latom a szovegertelmezes nem az erosseged. Amugy nincs szamitogepem. Gondolom egy ilyen eletet elkepzelni sem tudsz?

[ Szerkesztve ]

(#114) LouiS22 válasza Deck (#112) üzenetére


LouiS22
veterán

Magabiztos kijelentés, de legyen így.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#115) Frank97


Frank97
csendes tag

Hát én ezzel a plecsnivel nem vagyok kibékülve.
Ennél többet érdemelt volna szerintem.
A telefon nagyon jó. :C :R
Számomra,Különösen ajánlott. :K

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#116) Imi1981 válasza Deck (#94) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem nem panaszkodott csak megemlítette! Inkább te fújod fel a dolgot!És nem írta miért nem rootolja nem értem miért írtad ezt,lehet nics szüksége rá,granancia miatt stb..A hozzászólásodból kb az jön le aki nem rootolja hülye.Ilyen drága telónál én is meggondolnám ,hogy rootoljam e.

(#117) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Pofátlanul drága, pedig úgy vártam mint a messiást, röhej hogy műanyag fosból készült :W A Sony elmehet a suny(i)ba ezekkel a Non-removable akkisjkaikkal.
Az év csalódása ez a telefon :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#118) Flind


Flind
senior tag

Nagyon szimpatikus telefon. Örülök hogy sikerült ugyanakkora házba 4.6"-es kijelzőt pakolni, így tökéletes a méret (Sonynál ez ritka). Plusz dícséretes hogy maradtak HD-nál. Ha lenne belőle GPE, az lenne szerintem a legjobb droidos telefon, de így sem rossz.

(#119) kovadika válasza GeryFlash (#117) üzenetére


kovadika
őstag

Milyen arat vartal egy csucskategorias keszulekhez? UK-ban meg igy is szinte feleannyi, mint az uj iphone es 165£-al olcsobb mint az alpha (ugye ezekkel jatszik egy ligaban). Cserelheto akksi ara pedig valoszinuleg muanyag hatlap lenne egy ev garanciaval. Fem keret szep lett volna, de meg lehet lenni nelkule is.

[ Szerkesztve ]

(#120) SkyS1gn válasza GeryFlash (#117) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Neked mi bajod?

Legjobb akksiidő...sose értettem minek a kiszedhető akksi dolog?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#121) papi77 válasza GeryFlash (#117) üzenetére


papi77
addikt

Köszönjük,hogy megosztottad ezt velünk. :(
Egyébként írtuk,hogy a partnerónál 128- ért megveheted!

Az első: NOKIA 1611

(#122) lyzzard válasza GeryFlash (#117) üzenetére


lyzzard
aktív tag

szerinted mennyiért kellene árulniuk ezt a hardvert? Mert egy felsőkategóriás laptopot is 100 alatt veszel, ugye? 150-ért így se rossz ár érte újonnan...

(#123) GeryFlash válasza SkyS1gn (#120) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem tudom, talán ha nem csak két évre ruháznak be egy telefonra? Miért jó az üveghátlap?
papi77: Ok, ezt nem láttam, annyiért rendben van, de az mennyire sufni GSM?

A felső kategória meg nekem 2014 végén s805+3GB RAM és full hd kijelző jelenti. Ha valóban lehet kapni 120-130ért normális garival akkor ez el van nézve neki.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#124) Frank97 válasza GeryFlash (#117) üzenetére


Frank97
csendes tag

Te milyent gyártanál? :F
El olvastad egyáltalán a tesztet?
Menj vissza a barlangodba. :K
Nekemneválaszojmertúgysemolvasomel. :K

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#125) kali válasza papi77 (#121) üzenetére


kali
legenda

a sufni gsm boltos árat nem illik alapul venni, bolti garancia, kintről - jellemzően szürkén/feketén - behozott - sokszor szolgáltatós - készülék, és abban sem vagyok biztos, hogy amúgy minden kötelező jogdíj...stb kifizetve rá, sőt!

[ Szerkesztve ]

(#126) papi77 válasza GeryFlash (#123) üzenetére


papi77
addikt

Nekem még nem volt problémám velük,pedig már néhányszor kellett gariztatnom náluk.
Ha veszel,akkor mondd nekik,hogy csak bontatlan,gyári független érdekel!

Az első: NOKIA 1611

(#127) SkyS1gn válasza GeryFlash (#123) üzenetére


SkyS1gn
félisten

fHD tényleg rohadt fontos ennél a kijelzőnél :S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#128) kovadika válasza GeryFlash (#123) üzenetére


kovadika
őstag

805 + Full HD-val kb ugyanott vagy, mint a 801 + HD-val. 4.6 colra pedig felesleges a FHD. A ram igy sem telik meg. Szereted, ha minel tobb van feleslegesen?

(#129) GeryFlash válasza kovadika (#128) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem, csak leírtam mi a felső kategória mert ugye azzal volt indokolva az árazás. Nekem egy Z1C is megfelel (valószínűleg az is lesz, csak ott is a cserélhetetlen akksi), csak a Z1C-re meg a valószínűleg nem lesz Android L. Erre meg lenne, de drága és alig jobb, a 4,6 meg nehezen már neccesen nevezhető compactnak, nem értem miért kellett változtatni a bevált recepten, ez így nem éri meg a felárat a z1c-vel.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#130) kovadika válasza GeryFlash (#129) üzenetére


kovadika
őstag

Miért ne lenne kompakt? A keszulekhaz nem nott, sot vekonyodott, ugy, hogy combosabb akksit is kapott.

(#131) rizso


rizso
addikt

Méretre egész jó, hardver szintén elég mindenre. Kamerával továbbra is úgy vagyok, hogy a Sony valamit nem jól csinál. Az oldalkeretért szintén kár (ahogy a csúszós, ujjlenyomatmágnes hátlapért is), Z1c mégiscsak minőségibb. Ja meg hát az ára...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#132) RedSix válasza arminlok (#93) üzenetére


RedSix
tag

Kispórolták -> kivették a számomra egyik leghasznosabb funkciót. Nem nyomkodom annyit a telefont, főleg ha otthon vagyok, hogy egyből észrevegyem, ha elmulasztottam valamit. Éjszaka adatforgalom kikapcs (meg amúgy se keres senki), így nem zavar a szoba bevilágítása. De ha van benne pici LED, az is megfelel ennek a célnak.

Ja és egyáltalán nem nőies sztem :)

***Live online, love online***

(#133) lyzzard válasza GeryFlash (#129) üzenetére


lyzzard
aktív tag

miért ne lenne a Z1C-re L? A Sony ha nyögi is, de vállalni szokta a másfél-két éves frissítést.

Mondjuk a Z3C-hez is ajánlott beszerezni microUSB-mágneses töltő átalakítót, ebayről párszáz forint.

[ Szerkesztve ]

(#134) GeryFlash válasza kovadika (#130) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem csak a készülékház a fontos, ha a képernyő átló 4,6" és valami a felső sarokban van, akkor nehéz átnyúlni oda egy kézzel, már pedig az lenne a lényeg, hogy egy kézzel is magabiztosan lehessen használni, ha mondjuk egyik kézzel kapaszkodik az ember a buszon és fékez egyet akkor hiába ugyankkorra a készülékház, az átnyúlásnál instabilabban fogod a készüléket.

Az akksi teljesítmény nagyon impozáns, azzal nem is volt a bajom, csak reméltem hogy ennél már cserélhető lesz az akksi, és nem nem az üveglap miatt nem lesz az, az E3 full műanyag lesz valószínűleg és ott sem cserélhető, ez egyfajta gusztustalan üzletpolitika, hogy két év után mindenképp vegyél újat, még ha a rendszer már nem is fejlődik olyan gyorsan.

Nem azt mondom, hogy teljesen rossz ez a telefon, azt írtam hogy számomra csalódás, mert sokkal többet vártam tőle, nálam ez egy tetszik plecsnit érne, de nem erre volt hivatott.

lyzzard: Legyen igazad, mert szerintem azt fogom választani, pedig ez lett volna kiszemelt. Hiába a combosabb akksi itt, a hátlap és az ára miatt inkább a Z1C

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#135) kovadika válasza rizso (#131) üzenetére


kovadika
őstag

A karcoldo muanyag hatlapjaval nem neveznem minosegibbnek. A kerete sem fem, csak van egy fem betetje.

(#134) GeryFlash

Miert kene ujat venni ket ev utan? :Y Ha annyira elhasznalnad az akksit akor szervizben kicsereltethetned par ezer ft-ert.

[ Szerkesztve ]

(#136) lyzzard válasza GeryFlash (#134) üzenetére


lyzzard
aktív tag

miért kellene újat venned? elviszed valami mobiloshoz, hogy cseréljen benne akkut. Nem sokkal drágább, mint ha a teljes akkut vennéd meg. Az egybeépítettség meg fontos a vízállóság és vékonyság miatt. meg lehet oldani leszedhető hátlappal, mint a ZR, de az nem mindig szerencsés.

De hát mindenbe bele lehet kötni, ha van kalap az a baj, ha nincs, az a baj :)

Az L-t meg nagyon ajánlom nekik, nem lenne szerencsés, ha a legsikeresebb modelljeiket hagynák ki, ennyire nem lehetnek vakok :)

Amúgy az oldalkeretet letojnám, várj két hónapot, vegyél Z3C-t. Inkább az oldalkeret és a hátlap, mint egy karcolódó kijelzőfólia, amit nem tudsz cserélni csak szervizben

[ Szerkesztve ]

(#137) rizso válasza kovadika (#135) üzenetére


rizso
addikt

Nem is a hátlapra értettem, az ezekenél a "prémium" Sonyknál kb. kivétel nélkül ilyen. Viszont az oldalkeret miatt (még ha nem is teljesen fém) teljesen más kézbe venni egy Z1c-t meg egy Z3c-t.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#138) debrecenikri válasza kovadika (#75) üzenetére


debrecenikri
tag

Bocsi el tudnád küldeni a teló system mappájá? :R

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#139) Sunyista


Sunyista
tag

Nagyon gáz grammarista leszek, de bánt: "Szép és jók a mai tepsitelefonok..." 1. mondat... Megígérem, nem szokom rá. :)

[ Szerkesztve ]

Néma gyereknek, anyja se látja az erdőt!

(#140) llll


llll
senior tag

manapság 4.6" számít kompaktnak?? :F
beszarok
amúgy szimpi

(igaz a honda cb500f-et meg filléres motornak titulálták a maga 1.6millás árával
az idei magyar dinnyét pedig kiemelkedően finomnak..soroljam?
de mindegy, biztos az én készülékemben van a hiba:) )

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#141) ctvagyok válasza llll (#140) üzenetére


ctvagyok
őstag

Naja, bizta tavaly ota téli álmot alszol ;]
Smúgy egyetértünk ebben.

(#142) Ricardo válasza GeryFlash (#134) üzenetére


Ricardo
félisten

A cserélhető akku szerintem nem lenne jó ötlet egy vízálló telefon esetén.

(#143) llll válasza ctvagyok (#141) üzenetére


llll
senior tag

nem alszok
épp a minap tettem szert az első 5 colos kínaimra...
de a kis xperia minim akkor is maradni fog!:)

csak a teszt elején hirtelen megörültem, hogy ez utóbbinak született meg végre - számomra - a folytatása
de már látom, hogy mégsem

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#144) Márko88 válasza heidrich (#100) üzenetére


Márko88
aktív tag

Na ez szép... :( Sajnállak ennyi pénzt kiadsz valamiért és egy szar. Az a gond, hogy a Sony mobiloknál a fórumban(fórumokban) több a negatív mint a pozitív hozzászólás.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#145) GeryFlash válasza lyzzard (#136) üzenetére


GeryFlash
veterán

Gondolkozom azon amit mondasz, az egybeépített akksi tehát nem jelenti azt, hogy cserélhetetlen, de még azt se hogy csak Sony szervízben javíthatják?
Htc onenál több videót is láttam erről, Allyexptessen sok akksi is van hozzá, de pl Sony telefonokhoz ahol nem removeables az akksi alig láttam hirdetést, azok is inkább kamuk tűntek.

A 4,6 collal előbb kibékülnêk, mint a tudattal hogy 2 év után javíthatatlan a telefon ( illetve hogy egy akksi csere is horrorpénz lenne)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#146) kali válasza llll (#140) üzenetére


kali
legenda

kifejezetten kompakt a 4.6", ha már a 4.5 - 4.7" lehet mini (s5 mini, g2 mini...stb).

(#147) ctvagyok válasza llll (#143) üzenetére


ctvagyok
őstag

Egyszer én is majdnem vettem egy xperia mini. Na az az igazi mini :) grat
Ha olcsón találnék egy jót használtan meg is venném tuti. Főleg ha pro.

(#148) Quasi_modo válasza gyerecske (#46) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

és melyik színben lehet a legszebb?
Fekete.

valami

(#149) embe


embe
nagyúr

Jó telefon szép telefon....de SONY. :( " hónapja adtam el az SP telómat, a feleségemnek még megvan. Ez a típus egy akkora csalódás volt, és ezen keresztül akkorát csalódtam magában a márkában. Az egész hozzáállásuk stb. Egyelőre nem tudnak meggyőzni.....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#150) Luck Dragon

Szép kialakítás,remek belső, de az oldalkerettel nem tudok megbarátkozni, De lehet élőben más lenne a helyzet. "köszi a tesztet" :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.