Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Omli85 válasza mente.porral (#699) üzenetére


Omli85
őstag

Gyorsbeállítások képernyőn alapból nincs minden "ki/be" kapcsoló funkció hozzá adva ahogy a gps-se kézzel hozzá lehet adni és akkor ott tudod ki be kapcsolgatni egyszerűen.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#702) lcee79 válasza BaLee (#698) üzenetére


lcee79
őstag

És ez a fajta jobb lehet, nem?

Aluminum Metal Magnetic Charger Cable For Sony Xperia Z1 Z2 Z3 / Z1 Z3 Compact

Tokból meg annyi van mint a szemét, ki tudja melyik a legjobb...
A 100-adik után (a 8000ből :) )már azt sem tudtam eldönteni melyik tetszik v nem tetszik :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#703) heidrich válasza User13 (#691) üzenetére


heidrich
senior tag

iPhone 5S-emnél azért gyengébb pl. a Z3C, itthon a földszinten nálunk gyengébb az LTE, míg az iPhone stabilan tartotta a jelet, a Sony viszont ugrál állandóan 3G/LTE között. Itthon kénytelen vagyok kikapcsolni azt LTE-t, hogy ne váltson állandóan mert az merít azért. Emeleten viszont azt mutatja, hogy gyenge de tartja stabilan, iPhoneom közepes szintet mutatott.
Belvárosban (Szeged) már nincs nagy különbség mert ott mindig jó a lefedettség, de hol gyenge ott lehetnek esetleg problémák ezzel. Engem egyelőre azért nem érdekel mert itthon mindegy, hogy 3G-n vagy LTE-n van mert úgy is WiFi-zek, a hivások úgy is 3G-n mennek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#704) VMatteo válasza mente.porral (#699) üzenetére


VMatteo
őstag

Téged most jól megfognak 8-1ezni a moderátorok ;)

Tisztelet a Gépésznek!

(#705) Benji21th


Benji21th
tag

Üdv!

A timeshiftes videós problémámra továbbra se találtam gyógyírt, viszont most van újabb gondom. Szerkesztettem egy képet snapspeedben, elmentettem, el szerettem volna küldeni, de egyik program se találta...fájl managerrel megtaláltam, átmásoltam abba a mappába ahol a többi program is lát fájlokat, de még ígyse találtam, de még az albumban se. Arra gondoltam újraindítom...így is történt, majd visszakapcsoláskor sem oldódott meg a dolog, viszont erre nem látja a zenéket, videókat. Megnéztem, minden ugyanúgy rajta van és ezen kívül semmihez se nyúltam, de se zene, se csengőhang (a gyáriak természetesen ott vannak), se videók.Próbáltam újból egy restartot, de semmi...
Ötlet?

Előre is köszi

(#706) boogie84 válasza lcee79 (#702) üzenetére


boogie84
veterán

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#707) lcee79 válasza boogie84 (#706) üzenetére


lcee79
őstag

Ez jobb mint az a fém?

mondjuk az noname, de fém meg led-es

Ez meg sony, biztos nem gagyi...

Nem tudom melyik lenne jobb...

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#708) VMatteo válasza lcee79 (#707) üzenetére


VMatteo
őstag

legjobb tudásom szerint a Sony csak dokkolót gyárt (dokkolás) mágneses töltőkábelt nem

Tisztelet a Gépésznek!

(#709) Tomtotom válasza lcee79 (#707) üzenetére


Tomtotom
senior tag

A Sony, ezt a ledes fémet felejtsd el, nekem csak a sony-s vált be, a többi nem tölt rendesen, ezt tapasztalatból írom. BaaLe fórumtárs árul jó fajtát itthon a Z1c fórumról. A sony-s sem eredeti, legalábbis úgy tudom, mégis az tölt rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#710) mente.porral válasza VMatteo (#704) üzenetére


mente.porral
csendes tag

Jajj, rosszul írtam-eltévesztettem-satöbbi. Természetesen Garmin-ról beszélünk...

mp (Sony Xperia Z3 C, Android 4.4.4, Samsung GT-P6810 Android 4.0.4)

(#711) Sly Bp. válasza lcee79 (#696) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mindenből csak gyári Sony-t érdemes venni! Semmi más kínai szart! 150 ezres telefonnál nem éri meg szarakodni és kockáztatni!

(#712) VMatteo válasza mente.porral (#710) üzenetére


VMatteo
őstag

hát az úgy akkor teljesen máás :B :C

Tisztelet a Gépésznek!

(#713) lcee79 válasza boogie84 (#706) üzenetére


lcee79
őstag

Háát akkor valószínű ez lesz..

Már csak egy tok kellene még választanom...

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#714) boogie84 válasza lcee79 (#713) üzenetére


boogie84
veterán

Ha a mágneses külső töltőt akarod használni, hogy óvd az ajtócskát, akkor ezt javaslom:
[link]

A case mate minőségi tokot készít! Ami ennél még profibb az ez: [link]

Csak ehhez mindig nyitogatni kell az ajtót töltéshez. Ugyanis a töltő pad-ek fedettek.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#715) nagykriszti


nagykriszti
csendes tag

Sziasztok !
Nem tudjátok mi annak a számnak a címe ,amelyik reklámba a Z3at reklámozzák?
Bocsi ,h ide!

(#716) Quasi_modo válasza boogie84 (#689) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

QuickClick programmal. Vagy letöltesz egy zseblámpa widgetet.

valami

(#717) boogie84 válasza Quasi_modo (#716) üzenetére


boogie84
veterán

Zseblámpa vidget van, de nem engedi kitenni. Még az órát sem tudom arrébb húzni, hogy a következő lapon lámpa legyen.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#718) Quasi_modo válasza boogie84 (#717) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mi az, hogy nem engedi kitenni?

valami

(#719) boogie84 válasza Quasi_modo (#718) üzenetére


boogie84
veterán

[link]

Ezt az alsó ikont tudod cserélni a Quickclick-el?
Am az órát sem tudom egyik irányba sem elhúzni, hogy oda tegyek más alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#720) lcee79 válasza boogie84 (#719) üzenetére


lcee79
őstag

ITT valahogy előhozzák a zárképernyő menüt amit én nem tudok... :( És megjönnek a kirakható widgetek is

És közben rámentem a frissítésre és frissült a walkman az update centerben

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#721) Quasi_modo válasza boogie84 (#719) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A Quickclick arra való, hogy a fizikai billentyűket más funkciókra programozd mint az eredeti.

valami

(#722) lcee79 válasza boogie84 (#719) üzenetére


lcee79
őstag

beállítások->biztonság->modulok enged. zár. képernyőn-be pipa
Akkor engedi kitenni oda is a widgeteket

Azt még nem tudom hogy lehet lecserélni a kamerát, de arra is kell lenni valaminek

OMNI ROM-ba ASUS tablet-nél van külön menüpont a beállításokban (gyáriban persze nem volt... :) )

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#723) boogie84 válasza lcee79 (#722) üzenetére


boogie84
veterán

De jó! Újat mutattál. Végre le lehet cserélni a fehér órát zárt képernyőnél. :DDD :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#724) RCTiv


RCTiv
tag

srácok segítsetek, hol tudok venni ténylegesen pesten vagy környékén hátlap fóliát? voltam vagy száz helyen de sehol. két helyen meg volt előlapi azt most rárakattam, de tok nélkül akarom hordani és kellene hátulra is.

(#725) TapayBalint válasza RCTiv (#724) üzenetére


TapayBalint
csendes tag

Én itt rendeltem de nincs most készleten szóval majd jön... itt elvileg van és kiküldik pick pack pontra.

[ Szerkesztve ]

SE W200i - Xperia Neo - Z3 Compact - XZ1 Compact

(#726) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

4K videót készít a készülék de 4K-t le is játszik? Mert nem UHD a kijelző!

(#727) Isual válasza Sly Bp. (#726) üzenetére


Isual
veterán

jajh.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#728) garaboncias2 válasza lcee79 (#713) üzenetére


garaboncias2
csendes tag

Szerintem egy kicsit tulmisztifikaljak ezt a toltokabel dolgot. Az adapter a lenyeg, nagyon kis resz mulik a kabelen, ha csatlakozik, es a kabelben is van egy kis fem akkor ugyanugy tolt, a bolcso is csak egy csatlakozo 0 elektronikaval. En a legegyszerubb toltokabelt es adaptert es bolcsot vettem es mindegyik ua. jo.
Bar a toltokabel ui. ledes azt megbantam mert egyfolytaban vilagit, semmi ertelme a lednek.

[ Szerkesztve ]

(#729) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Páromnak vásároltunk meg ma a telefont :)
Az volna a kérdésem, mint tudatlan kezdő android felhasználónak, hogy a lezárt képernyőn az órát hogyan tudnám megváltoztatni? Borzasztó csúnya mindkettőnk szerint ez a gyári "vastag" óra és "vékony" perc...

(#730) heidrich válasza ggyula (#729) üzenetére


heidrich
senior tag

Hát igazából lockscreen widget modult lehet a helyére kitenni: Beállítások - Biztonság - Modulok enged. zár. képernyőn és ezt ha bepipálod akkor enged kirakni widgeteket a záróképernyőre, de ahhoz, hogy ki tudj rakni kell lennie olyan alkalmazásnak aminek van óra widgetje. Ilyen pl. a DashClock (Play Store-ban keress rá) ami azon felül, hogy mutatja az időt és eléggé testre is szabható mindenféle plugin értesítésekkel. Ezt úgy tudod kirakni a záróképernyőre, hogy a jelenlegi órán ellapozod jobbra, majd ott meg fog jelenni egy "+" jel. Erra ha rákattintasz akkor felhozza azokat a widgeteket amiket ki tudsz rakni. Ezek között ott lesz a Dashclock, majd ha kiválasztod akkor feljön a DashClock testreszabási része ahol kit tudod választani a kinézet alatt, hogy hogyis nézzen ki (alapból ott is vastag-vékonyak a számok de van másik típus is ami nem az)

De ha ez nem tetszik nektek akkor Play Storeban millió féle óra widget létezik.

Remélem érthető voltam. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#731) ggyula válasza heidrich (#730) üzenetére


ggyula
tag

Köszönöm szépen a gyors és "szájbarágós" választ, sikerült! :R
Biztos lesz még rengeteg kérdésem! :)
Ha meggyőz a telefon, lehet lecserélem én is az i5S-t...

(#732) heidrich válasza ggyula (#731) üzenetére


heidrich
senior tag

Én nem bántam meg pedig nagy iPhoneos voltam. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#733) edemke007 válasza Ferko75HUN (#625) üzenetére


edemke007
tag

Mindenképp fog kezedbe az S5-öt! Még egy ekkora caslódást, mint annak az anyag (NEM) használata... Undorító... Egy utolsó utáni kínai telefonba különb műanyagot raknak, mint annak a kerete...

(#734) Quasi_modo válasza lcee79 (#722) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Viszont ott csak egy widgetet enged. Kár.
Szerk.: Helyesbítek: enged, csak nem látszanak egyszerre. jobbra-balra húzogatással enged váltani köztük.

[ Szerkesztve ]

valami

(#735) hanati64


hanati64
tag

Sziasztok!
Milyen lehetőség van arra, hogyha töltöm, akkor semmilyen értesítési ledfény ne legyen.

(#736) palipi


palipi
csendes tag

sziasztok!Végre a kezem fogtam a kisokost. Egymás mellet láttam s fogtam feketében a Z2-őt, Z3-at, és a Z3 compactot. Szerintem a legkarakteresebb és férfiasabb a Z2. A másik kettő már nőiesebb.

Nekem xperia S-em van ezt szeretném leváltani Z3 compactra. Nem adta azt a tetszést így elsőre a mint annak idején az S-em. De mivel nincs más választás csak ez lesz. Fehérben sokkal szebbnek tűnik ( csak képekben láttam), de az még nőiesebb.
A Z2 meg Z3 -al az a bajom, hogy túl nagy nekem, nagy a zsebben, s nem fér az autóm teló tartójába sem:( pedig mindkettő szebb mint a compact. :(( Nekem pl. teszik a oldalsó műanyag megoldás, ezt találom különlegesnek benne. Persze fémből is jó volna. ez szubjektív. Még olvasgatok a fórumba+ véleményeket s ha nincs túl sok negatívum akkor lassan megrendelem.

(#737) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali,

T 1 v 2 év garit ad a készülékhez? Webshopban nincs feltiüntetve & már nem csak iphone-nál látok 1 év garit.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#738) Sly Bp. válasza Polllen (#737) üzenetére


Sly Bp.
addikt

1+1 Év a hivatalos megnevezése! 1 év a tartozékokra és 2 a telefonra!

(#739) Quasi_modo válasza palipi (#736) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

De mivel nincs más választás csak ez lesz
Így nem vennék mobilt...

valami

(#740) palipi válasza Quasi_modo (#739) üzenetére


palipi
csendes tag

Mivel egész életemben Sony-m vagy sony ericcsonom volt, így most is azt szeretnék. Oka, mert meg voltam elégedve velük. És NEM csak semmi alapján választok, mindent tesztet (más oldalét is) elolvasom+ youtube+fórumok a telókról, vagyis nem csak a sony-ikról hanem minden más telókról is ami érdekesnek tűnik nekem tájékozódom. Tehát elég alaposan átvizsgálom mielőtt vásárolnék, csak nem kezdek itt okoskodni azok alapján amiket eddig olvastam, hallotam stb, Csak azt írtam le amit már fizikálisan, konkrétan tapasztaltam.

(#741) Polllen válasza Sly Bp. (#738) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#742) micafighter válasza palipi (#740) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem inkább arra gondolt a forumtárs, hogy úgy tűnt a hozzászólásodbol nem vagy oda a teloért, úgy meg nem érdemes venni.

(#743) Quasi_modo válasza micafighter (#742) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pontosan.

valami

(#744) Tidzsimon válasza palipi (#736) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ez egy rossz berögződés hazánkban, hogy a fehér, vagy bármely feketétől életéről telefon nőies. Ha tetszik azt vedd. Ha a nőknek is tetszik, az plusz. ;-)

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#745) palipi válasza micafighter (#742) üzenetére


palipi
csendes tag

reméltem is ;) ! De le kell már cseréljem az S-emet mert kezd akadozni néha plussz elégé megviselt az állapota, hiszen védő tokok nélkül használom már 2 és fél éve. S jelenleg csak a Z3C felel meg a legjobban az elképzeléseimnek, ha nem is tetszik annyira(nem annyira karakteres) mint az S vagy Z2.
Jó s passzoló is lehet fehér színben egyes férfiaknak, de én nem érzem hozzám illőnek :)

(#746) lcee79 válasza palipi (#745) üzenetére


lcee79
őstag

Hát én nem tudom...
Z2 vs Z3 Compact nem látom mi a különleges ("karakteres") a z2-ben...
Z3 compact élőben teljesen jól néz ki (nekem az első sony ami kinézetre, tudásra és méretre is bejött), mióta megvan egyre jobban tetszik.

Mérete tökéletes, nem úgy a nagyok, amik nemcsak a kézben de nadrágzsebben sem férnek el...

Tegnap volt nálam egy Galaxy Note 2, beletettem a zsebembe, ahol a one x és a z3c is tökéletesen befér sőt nem is látszik, a galaxy note 2-vel majdnem lépni sem tudtam :)
(azért is érdekelt, mert pár napig még gondolkodtam a note 4 vásárlásán, snapdragon 805 meg minden... de hatalmas)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#747) palipi válasza lcee79 (#746) üzenetére


palipi
csendes tag

Nekem a Z2 a legkarakteresebbnek tűnik az egész Z széria közül s legszebbnek is. Ez személyes is de akárhány ismerőst kérdeztem egyezett a véleményünk. Talán mert a Z2 nek nincs annyira lekerekírte a sarka, mert talán nagyobb, mert az oldalvonala még érdekesebb mint a Z3C nak, mert fémből van, stb. Ennyi.

(#748) lcee79 válasza palipi (#747) üzenetére


lcee79
őstag

Z3C fogásában a biztos pont az oldala, ha fém lenne az sem lenne az :)
Nem tudom amúgy hogy miért lett olyan fontos mostanság ez a fém dolog
régen csak a htc csinálta attól még nem vette meg senki mert fém...
Fém szerintem sérülékeny, az üveg is sérülékeny a polikarbonát műanyag a legkevésbé szerintem.
A csúszósság tekintetében is szerintem az üveg meg a fém elöljáró :)
Legkevésbé a műanyagok csúsznak ki az ember kezéből, és azt nem is fél az ember megfogni... Az praktikus, de nem olyan szép....
Kinek mi a fontos, de az mindenkinek fontos hogy ne essen ki a kezéből...

És akkor ott van a tok kérdése, ha az emberek nagy része úgyis tokot vesz a féltett telefonjára, akkor nem mindegy hogy miből van? A tokok nagy része kemény, műanyag vagy bőr, stb... nem is látszik hogy miből van a telefon...
Ugyanez a gorilla glass hiper-szuper törhetetlen kijelző, amire mindenki rárakja a fóliát és azt nézegeti...

Én csúcshardvert akartam normális méretben... kb galaxy alphán kívül semmi más nem is jött volna számításba ezen kitételekkel, de annak több baja is van, de hogy a legnagyobbat említsem az hogy samsung :D
Többi hogy pentile matrix, meg 1800mah akksi az már mellékes volt ahhoz képest :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#749) Quasi_modo válasza palipi (#747) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Csak megkérdezem még egyszer: miért nem Z2-t veszel, ha egyszer az tetszik ? Annyiszor leírtad már mindenhol hogy nem a Z3 C teszik, hogy lassan unalmas.

valami

(#750) Ferko75HUN válasza edemke007 (#733) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Köszi egyelőre koppantam, mert a T-nél szerettem volna megvenni, de csúszik az ügy, mivel nem járt le a hűségem teljesen, az csak januárban fog bekövetkezni.
Így a 3 hónappal hamarabb igénybe vehető hűség megújítást tudnám elindítani, de ebben az esetben nem léphetek olcsóbb csomagba, ez nagy bukta mert a mostani next korlátlan csomag kevesebbe kerül+ a telefon ára is 20-30 ezerrel kedvezőbb fajtától függően.
Tehát vagy várok januárig, vagy kifizetem a kötbért a maradék időre, amit talán holnap megtudnak mondani végre, hogy mennyi.
Sanszos, hogy várok januárig, legalább agyalhatok, hogy mi legyen.
Next S csomagnál szinte detto ugyanaz az ára most az Z3-S5-i5 triónak: kb. 110.000,-
Bocs mindenkitől az off-ért, de hátha más is kerül hasonló cipőbe.

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.