Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) szabacsik


szabacsik
őstag

Sikerült ma olyan 60-80 centiről kipottyannia a zsebemből. A jack dugós oldalán a jobb sarkán latszódik is az esés "sebe" , de kár szerencsére nem történt kissebb karcot leszámítva az érintett részen.

/\____/\

(#4002) Tomtotom válasza tott (#3998) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Próbáljátok ki a Krusell tokot. Tokshop-tól rendeltem, érdesített és nem csúszik.

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#4003) icecave válasza Tomtotom (#4002) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudnál pár képet csinálni róla, hogy benne a telefon? :R

(#4004) kazanka válasza szabacsik (#4001) üzenetére


kazanka
őstag

Van egy aluboomperem,még mielőtt nagyobb baj lenne! :K

(#4005) Tomtotom válasza icecave (#4003) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Négy sarkát fogja, mindenhol nyitott, hátlapon a Sony feliratnál ki van vágva. Nekem Z2 van, de gondolom van z3c-re is. Tökéletes :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#4006) tott válasza icecave (#3999) üzenetére


tott
tag

Viszont a Casemate Tough Case az érdesített, azt is megrendeltem, az biztos nem fog csúszni.

Tomtotom: a Krussel-nek ilyen erezett háta van? (texture cover). Ez tényleg elég nyitott, mindkét oldalon.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#4007) Tomtotom válasza icecave (#4003) üzenetére


Tomtotom
senior tag

http://www.krusell.se/en/products/details/5574/Malm-TextureCover-MfX-Black-for-Sony-Xperia-Z3-Compact][link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#4008) icecave válasza Tomtotom (#4007) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, ezeket én is végignéztem, csak sokkal jobb dönteni "user által készített képekből", mint a gyártók promo-iból. Ezért szoktam kérni,hogy aki teheti, fényképezze le.

Egyébként van egy ilyenem, persze, a külső csíptetős burok nélkül használom. Ilyen csíkos a felületet ennek így egész jól a fogása: [link] PErsze, egy kép sincs úgy itt,hogy csak a telefon tok látszik, a külső keret meg nem, de akit érdekel, majd lefényképezem, sajnos, még mindig csak iPad 2-vel tudok úgy csinálni,hogy a telefon a tokban van.

[ Szerkesztve ]

(#4009) Tomtotom válasza icecave (#4008) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Nekem nagyon bejött, ezért is írtam, dettó olyan, mint a képeken, és nem csúszik :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#4010) |AP| válasza icecave (#4008) üzenetére


|AP|
veterán

én megnézném hogy néz ki, ha csak a tok van rajta :K

(#4011) icecave válasza |AP| (#4010) üzenetére


icecave
nagyúr

Holnap tudok képeket csinálni, felteszem majd dropboxomba és belinkelem. A külső keretet nem használom, nagyon nem bírom az övre csíptethető-s dolgokat.

(#4012) szabacsik válasza kazanka (#4004) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszi, de van rajta egy ilyen (bár felül / alul szabad) és vigyáztam rá eddig most is csak figyelmetlen voltam lépcsőn lefelé kettessével vettem a fokokat örömömben, hogy vége a melónak a hétre mikor is lekonyult egy pillanatra a szám amikor megállt a zene és megláttam a kövön.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#4013) kazanka válasza szabacsik (#4012) üzenetére


kazanka
őstag

semmi baj nem azért írtam,csak most jött meg a Nillkin fóliával együtt és a telefon már nincs meg

(#4014) -Valinas- válasza icecave (#3996) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Bocsi, kimaradt:
Vasárnap rendeltem, így 5 munkanap alatt érkezett meg Szegedre.

(#4015) Armahun


Armahun
addikt

Mágneses kábel: [link]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4016) VMatteo válasza Armahun (#4015) üzenetére


VMatteo
őstag

ez eredeti oldal? a Sony üzemelteti? mert nem úgy tűnik nekem :U

Tisztelet a Gépésznek!

(#4017) Armahun válasza VMatteo (#4016) üzenetére


Armahun
addikt

Rajtad kívül senki nem állított ilyesmit.
A linkelt oldal alján is oda van írva sorba betűvel, hogy ki az üzemeltető.

Ez egy magyarországi webshop ami Sony mobiltelefonokhoz forgalmaz kiegészítőket...

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4018) VMatteo válasza Armahun (#4017) üzenetére


VMatteo
őstag

én is kérdeztem. Csak mert az ebay termékeket látom itt is. És kicsit félrevezető

Tisztelet a Gépésznek!

(#4019) kazanka válasza Armahun (#4017) üzenetére


kazanka
őstag

Nekem is ilyen volt tökéletes,akárki csinálta.A mágnes pontosan olyan erős amilyennek lenni kell,a töltés is kifogástalan

(#4020) fPApi válasza VMatteo (#4018) üzenetére


fPApi
őstag

Csak ahogy kérdezted, de mindegy ...! Egyébként szerintem egyáltalán nem félrevezető, csak ha direkt úgy állsz hozzá.

(#4021) Expendable


Expendable
aktív tag

Mondjuk azért ahhoz arc kell, hogy valaki egy ilyen ebayről max 800Ft-ért megvehető kábelért 2500Ft-ot kérjen. Plusz postaköltség természetesen.

(#4022) icecave válasza Expendable (#4021) üzenetére


icecave
nagyúr

Gondolom, ha hivatalosan árulja, adózni, meg minden sz*rt kell utána, így messze nem marad annyi, mint amennyiért adja.

(#4023) muchacoado válasza Expendable (#4021) üzenetére


muchacoado
aktív tag

És aki 3500-ért adja itt az aprón :DDD Ráadásul bőszen ajánlgatják itt a fórumban... De nincs ezzel semmi baj, aki nem tud/akar rendelni külföldről az megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#4024) HardRic


HardRic
addikt

Húh, most a csuklópánt megmentette a telefont egy ripityára töréstől. Továbbra is ezt ajánlom tok helyett. (y)

(#4025) icecave válasza HardRic (#4024) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor akárhányszor kiveszed a zsebből, mert hívnak/hívni akarsz (vagy bármi más miatt nyomkodni), előbb a pántot ráhúzod a csuklódra, majd jöhet a többi művelet, aztán ha végeztél, kibújtatod a kezed belőle? Ez egy fényképezőnél még okés, de a mobil sokkal többet van nálam, viszont ha nem kell zsebre rakom, nem a kezemen lóbálom. Nem bántásból, csak érdekelne maga a használati művelet.

(#4026) Expendable válasza icecave (#4022) üzenetére


Expendable
aktív tag

Az lehet. A lényeg, hogy van alternatíva, érdemes körbenézni. Igaz, hogy többet kell rá várni, de még a postaköltség is ingyenes.

(#4027) Expendable válasza muchacoado (#4023) üzenetére


Expendable
aktív tag

Na igen, bár amit én ennyiért láttam, az eredeti Sony volt.

(#4028) icecave válasza Expendable (#4027) üzenetére


icecave
nagyúr

Olyan nincs is... a Sony nem gyárt mágneses töltőkábelt a telefonjaihoz hivatalosan. Dokk van, de külön kábel nincs.

[ Szerkesztve ]

(#4029) Expendable válasza icecave (#4028) üzenetére


Expendable
aktív tag

Na ezt jó tudni...köszi.

(#4030) kazanka válasza Expendable (#4026) üzenetére


kazanka
őstag

Csak a kiskínai küldi esetleg ingyen,ott meg a minőség és az eredet kérdéses,én általában az angoloktól szoktam rendeltetni,talán az eredeti, de ott 1000ft körül van a posta.

(#4031) kazanka válasza Expendable (#4029) üzenetére


kazanka
őstag

Ja és hogy a kínaiak ráírják hogy Sony az azért nem biztos.

(#4032) icecave válasza kazanka (#4030) üzenetére


icecave
nagyúr

Mármint az angol e-bay-ről? Az angolok is ugyanazt a kínai kábelt veszik (megrendelik nagy tételben akár ugyanúgy ebay-en keresztül), aztán "továbbárulják". Nem gyártja nekik másvalaki.

Eredeti pedig nem létezik. Minőségbeli különbségek vannak, de ez elég lutri.

(#4033) LouiS22 válasza muchacoado (#4023) üzenetére


LouiS22
veterán

Hát kérem, ezt hívják piacgazdaságnak :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4034) kazanka válasza icecave (#4032) üzenetére


kazanka
őstag

Bocs rosszul fogalmaztam,nem a mágneses töltőről beszéltem hanem általánosságban.

(#4035) LouiS22 válasza kazanka (#4030) üzenetére


LouiS22
veterán

Cuki, ahogy itt mágneseztek, meg eredeti és utángyártott, miközben a Z3C-hez nincs is "gyári" mágneses töltőfej...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#4036) muchacoado válasza LouiS22 (#4035) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Ezt bele lehetne tenni az összefoglalóba?

(#4037) aaa112


aaa112
csendes tag

Érdekelne, hogy ti milyen energiagazdálkodási lehetőségeket állítotok be, hogy a telefon minél tovább brja egy töltéssel. Úgy értem, ameddig nem használjátok kikapcsoljátok a mobilnetet, wifit, helymeghatározást + stamina be, stb stb...? (gondolok itt pl az éjszakára)

(#4038) muchacoado válasza aaa112 (#4037) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Éjszakára egyértelműen a repülő mód a legpraktukusabb.

(#4039) Expendable válasza kazanka (#4030) üzenetére


Expendable
aktív tag

Tök ugyanazt árulják ők is. Max mivel közelebb vannak, ezért általában előbb ideér tőlük a cucc. Mondjuk ez sem mindig igaz.

(#4040) kazanka válasza Expendable (#4039) üzenetére


kazanka
őstag

Nekem más a véleményem mert nekem van összehasonlítási alapom,de azért nem veszünk össze

(#4041) Expendable válasza kazanka (#4031) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ejjj, ma is tanultam valami örökérvényűt...
Az zavarhatott meg, hogy ez azért lényegesen minőségibb darabnak tűnik, mint a 800-1000Ft-os ebayes.
[Sony mágneses töltőkábel Z1/Z1 Compact/Z2/Z Ultra/Z3/Z3 Compact]

(#4042) Expendable válasza kazanka (#4040) üzenetére


Expendable
aktív tag

Itt most a mágneses töltőkábelről beszéltem, nem általánosságban.
(elhiheted, hogy közel 50 angol ebay vásárlással már én is rendelkezem némi tapasztalattal, hogy mit érdemes és mit nem.)

(#4043) kornelgmk


kornelgmk
csendes tag

Ugyan csak eredeti csak doboz nélkül
Original Magnetic Charging Cable for Sony Xperia Z2 Z1 Ultra Z3 BLACK[link]

(#4044) HardRic válasza icecave (#4025) üzenetére


HardRic
addikt

Elég folyékonyan megy már. Zsebből kilóg a pánt, annál fogva veszem ki, de csak akkor veszem fel, ha nem csak 2 másodpercig használom hanem nehezek, telefonálok vagy ilyesmi. Első napon még nyűg volt, de már reflex, észre se veszem hogy a kezemre húzom.

(#4045) kazanka válasza Expendable (#4042) üzenetére


kazanka
őstag

Én is általánosságban,mert van itt egy srác aki kínai meg honkongi cuccokat rendel,láttam már a cuccait nekem nem kellene,inkább a haverommal rendeltetek Szoboszlón, pedig itt nem is kellene rá várni.

(#4046) icecave válasza HardRic (#4044) üzenetére


icecave
nagyúr

Értem. Én azt sem néztem, adtak-e egyáltalán hozzá pántot. Inkább csak azt,hogy fenébe, minek töri meg a dizájnt alul a pántnak kialakított hely. Persze, az én emlékeimben még a "nyakbaakasztós rettenet" él. :D

kornelgmk: Mint azt beszéltük is, a Sony NEM gyárt mágneses töltőkábelt, így nincs olyan, hogy eredeti...

Vagyis az értelmezésen múlik. Eredeti utángyártott? (Dehát utángyártott is csak abból lehet, aminek van eredeti megfelelője nem? :D)

[ Szerkesztve ]

(#4047) coolrob


coolrob
aktív tag

Helló%
Gondolkozom egy ilyen telefon beszerzésén, és árulnak egyet most ami árba is jó lenne.
Meg tudná valaki mondani hogy hol tudná a gazdija megnézni hogy független e a készülék? (szervíz menübe, vagy hol írja ki?)

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#4048) Jimmy66 válasza coolrob (#4047) üzenetére


Jimmy66
senior tag

*#*#7378423#*#* - Service info - Simlock

Ha bármelyik sor úgy kezdődik, hogy [x] vagy [o] ,akkor hálozatfüggő, ha simán csak [ ] van mindegyik előtt, akkor kártyafüggetlen. Csak simkártyával együtt mutat valós értéket.

(#4049) Expendable válasza Jimmy66 (#4048) üzenetére


Expendable
aktív tag

Na akkor ezek szerint a T-nél hálózatfüggetlent kaptam.

(#4050) coolrob válasza Jimmy66 (#4048) üzenetére


coolrob
aktív tag

Köszi!

Sim nélkül nincs lehetőség megtudni? Csak mert sajnos a tulajnak nincs nanosimje :(

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.