Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) RCTiv válasza Astery (#799) üzenetére


RCTiv
tag

na baxakodtam vele egy darabig, de még nem tuti, mert ha mondjuk halk/néma profilban meg akarom adni, hogy az értesítés néma legyen a bejövő hívás meg rezgő akkor az nem engedi a google-re hivatkozva. "az értesítés és a csengés hangereje nem térhet el egymástól" a "nyavajogjunk a google-nek" opció mondjuk üt :D

(#802) Astery válasza RCTiv (#801) üzenetére


Astery
senior tag

Speciel ilyen beállítást én nem használok - illetve nem is ezt a progit nyüstölöm, hanem a fizetős Tasker-t, de valószínűleg vmi androidos összeférhetetlenség miatt nem engedi.

(#803) ggyula válasza Babi3 (#795) üzenetére


ggyula
tag

"yes" babrálhatod később :D

(#804) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Mivelhogy még mindig nemkapható nálunk Airday-ben ez a Z3c zöldben, megcsináltam magamnak a valós méretek szerint (sarkak lekerekitve) műanyag lemezből, azon célból hogy barátkozzak a méretével, hát meg kell mondjam hogy kib@szottul nagy-batár-tepsi készülék, igazán gigantikus, viszont nem zavar a zsebemben hordozás közben, kézben tartva kényelmetlenűl-értelmetlenűl nagy, biztos meg lehet szokni de akkor jól el kell dugjam az Xray-omot.. tisztán csak a víz alatti fotózás miatt fogom megvenni

Cseberből vederbe

(#805) Quasi_modo válasza LEFTHORSE1 (#804) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem te se vegyél ilyet...

valami

(#806) boogie84 válasza LEFTHORSE1 (#804) üzenetére


boogie84
veterán

Sztem kobol faragd ki! Akkor azt is erezheted h milyen nehez. Szokhatod.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#807) kuk@c válasza LEFTHORSE1 (#804) üzenetére


kuk@c
tag

Csinálj egy Samu Note 4-et is... Na az a nagy-batár-tepsi... :D

Tényleg ne vegyél ilyet ha csak viz alatt akarsz fotózni...

Inkább [Ezt vedd meg...]

Jobban jársz... :C

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#808) Astery válasza kuk@c (#807) üzenetére


Astery
senior tag

De lehet, hogy telefonálni is akar víz alatt.

(#809) Isual válasza boogie84 (#806) üzenetére


Isual
veterán

:D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#810) vicces válasza LEFTHORSE1 (#804) üzenetére


vicces
addikt

jaja, engem meg elkapott a hányinger amikor előző héten megnéztem a mediamarktban. ember, ilyen lepra készüléket piacra dobni, csak azért fogom megvenni, mert várok egy ügyes kis sony készülékre. és ha itt van akkor ezt a szar vágom is ki egyből. lehet odaadom az első csövesnek ajándékba, szívjon ő vele ne én :C

...ennyi idiótát.. :O

:)

(#811) micafighter válasza LEFTHORSE1 (#804) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egy kézzel teljesen kényelmes a használata. Ennél kisebb/kompaktabb telefont pedig nem nagyon fogsz találni hasonló tudással. Egyébként akkora a Z3C mint a Samsung Galaxy S2. Csak a Z3Cnek 0,3"al nagyobb a kijelzője, nagyobb felbontásu is, vízálló és az akksi egy laza 1000mAh-val több.

(#812) kuk@c válasza Astery (#808) üzenetére


kuk@c
tag

[link] :C :DD

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#813) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Egy kis segitségre lenne szükségem!
ezmiez???

[ Szerkesztve ]

(#814) kuk@c válasza ggyula (#813) üzenetére


kuk@c
tag

Hát... Sztem vírus... Elég érdekes a szöveg... :D

"Ha nem frissiti a legújabb verzióra, az akkumulátor élettartama hamarosan kimerülnek, ami befolyásolja a normál használat mobiltelefon esetleg okozhatja a rendszer összeomlását!"

Nem beszélni magyar, de megpróbál forditani google... :D

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#815) vicces válasza ggyula (#813) üzenetére


vicces
addikt

valami spamféleség?
kattints csak oda és megtudod :C de inkább ne!

:)

(#816) boogie84 válasza ggyula (#813) üzenetére


boogie84
veterán

Csak a play!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#817) ggyula


ggyula
tag

:DD eszemben sem volt rábökni... Csak fura hogy pár napos a teló, program szinte semmi rajta (a páromé) és máris ilyesmi fordul elő....

(#818) darvinya válasza ggyula (#813) üzenetére


darvinya
titán

Hát ez nem gyári app, lett rá telepítve az biztos.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#819) ggyula


ggyula
tag

shazam, facebook, messenger, viber, e-robot, időkép, bp menetrend, menetrendek.hu és digitális óra Xperia
Ennyi van rajta....

(#820) darvinya válasza ggyula (#819) üzenetére


darvinya
titán

Xperia digi óra külön app?
E-robot minek, és több mint valószínű, hogy ő írta ki, bár nem tudom milyen app van a háttérben.
Mert nem Screenshot lett készítve, hanem külön fénykép, pedig alapból tud Screenshot-ot készíteni.(power gomb+hangerő le egyszerre nyomva min. 3mp-ig)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#821) ggyula válasza darvinya (#820) üzenetére


ggyula
tag

Óra külön app, a gyári órát cseréltem le zárolt képernyőn!
Az e-robot csak telepitettem, szeretnék vele megismerkedni...
Sajnos kezdő androidos vagyok, azt sem tudom hogyan kell screenshootot készíteni! Ezt csak gyorsan lefényképeztem az enyémmel (i5s), mert hozta párom csodálkozva h mi ez?!...

(#822) darvinya válasza ggyula (#821) üzenetére


darvinya
titán

E kettő közül volt a ludas ami okozta ezt kedves üzenetet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#823) Bozek válasza darvinya (#822) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az E-Robot biztos nem. Akkor magyarul lenne a szöveg, hiszen annak a fejlesztője magyar. :)

(#824) darvinya válasza Bozek (#823) üzenetére


darvinya
titán

Nem ismerem azt az app-ot.
Ezért írtam, hogy kettő közül lesz a ludas.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#825) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Köszönöm az előző hozzászólásokat! Letörlöm ezt az óra appot, remélem megoldódik...
Lenne még (buta) kérdésem!
Lefrisített a telo pár alkalmazást, többek között a fényképezőgépet, majd utána kitett 3 ikont a képernyőre (elmosódott háttér, live on youtube, kiterjesztett valóság)... Ezek a kamera alkalmazások közül való.... Miért tette ezt ki nekem és hogyan tüntethetem el onnan? (Simán nem lehet...)
Elnézést ha alapvető dolgokat kérdezek, de új a rendszer... szeretnék teljesen megismerkedni vele

(#826) darvinya válasza ggyula (#825) üzenetére


darvinya
titán

Mielőtt törlöd az app-ot, töröld az app adatait(ugyanott található ahol a app törlés is)

Hagyd rajta azokat, mert néha jók azok az effektek.
Rakd egy mappába(húzd egymásra két ikont, ikont elmozdítani hossza érintve az app ikont)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#827) ggyula válasza darvinya (#826) üzenetére


ggyula
tag

Köszi! Néha jók... igen... De! Ezek alapból benne voltak a fényképezőgép lehetőségei között mikor megnyitottam a kamerát... Ezért nem értem most miért tette ki :F
Ha rányomok az eltávolításra az app-ot kitörli... De hol törlöm ki az adatait???
Más: csengőhang.... átküldtem bluetooth-n zenét... általános csengőhangként nem tudom beállitani, viszont ha egy hívófélhez rendelem, akkor sikerül :F általánosnál azt irja ki, h ismeretlen csengőhang... ill. a mappában ahol található egy kérdőjeles ikon van előtte

[ Szerkesztve ]

(#828) darvinya válasza ggyula (#827) üzenetére


darvinya
titán

Külön vették, hogy gyorsabban lehessen indítani, és letölthető mint külön app.

Írtam, hogy ott ahol törlöd.
Csak lejjebb van ez.

Lehet általános csengőhang, ha Bluetooth mappából átrakod Ringtones mappába, és a Hangválasztót használod.
Ekkor alapból bent lesz a listában.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#829) ggyula válasza darvinya (#828) üzenetére


ggyula
tag

:R
igen olvastam, amit írtál, de nem látom ezt az adatok törlése lehetőséget....

(#830) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

#813) ggyula Ez egy baromság. Tesztvérkéje annak amelyik scannelmi akarja a mobilodat nehogy baja legyen.

(#825) ggyula A Sony ajándéka. Feature-k a kamera alkalmazáshoz. Letörölni nem kell, a főképernyőről viszont simán lehúzhatod alulra a kukába, attól még nem törlődik csak felszabadul a hely a főképernyőn.

#829) ggyula középen.

[ Szerkesztve ]

valami

(#831) darvinya válasza ggyula (#829) üzenetére


darvinya
titán

pl: itt van

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#832) ggyula válasza Quasi_modo (#830) üzenetére


ggyula
tag

Kövezzetek meg... lehet én vagyok ennyire f.sz! Nekem nincs alul kuka :F ha rányomok hosszan egy ikonra, akkor csak a képernyő tetején jelenik meg egy olyan lehetőség, hogy: felvétel kezdőképernyőre...
Értem h a sony ajándéka, csak azt nem, ha ez eddig benne volt a fényképező alkalmazásban, akkor ezt most miért kellett így külön? Jah!? hiába megyek rá, nem tudom kitörölni....

darvinya :a program adatainak törlését így megtaláltam, köszönöm! Én csak simán a képernyő jobbra húzásával előjövő menüből akartam törölni, azért nem láttam ezt a lehetőséget...
hangválasztó...? merre? :W (tényleg elnézést a sok "alap"kérdésért

[ Szerkesztve ]

(#833) Quasi_modo válasza ggyula (#832) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát lehet, hogy rosszul értelmeztem. Ha a főképernyőn van a felesleges ikon, akkor ott csinálj úgy mintha két ujjal képet kicsinyítenél, alul középen megjelenik egy x (az a kuka), és oda húzd bele a felesleges ikont. Én erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

valami

(#834) vicces válasza ggyula (#832) üzenetére


vicces
addikt

a kezdőképernyőn lévő ikonokhoz irták a fog és húzd a kukába instrukciót, nem a menüben! :K
nyomd meg a home gombot, akkor visszalép a kezdőképernyőre és innen tudod kikukázni azokat az ikonokat amik zavarnak. a program ettől még fent marad a telódon, de nem lesz feleslegesen még egy extra inditó ikonja az alapképernyőn.

[ Szerkesztve ]

:)

(#835) Quasi_modo válasza vicces (#834) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nyert. Ezt akartam kihozni a dologból...

valami

(#836) darvinya válasza ggyula (#832) üzenetére


darvinya
titán

Hang menüben, mikor az általános össz csengőhangot kiválasztod, elsőre bead több lehetőséget.
Akkor azt kell kiválasztani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#837) ggyula válasza vicces (#834) üzenetére


ggyula
tag

Nem a kezdőképernyőn van, hanem a programok között... Innen szerettem volna kitörölni, mert szerintem felesleges, ha amugy is benne van a kamera app-ban...

(#838) vicces válasza ggyula (#837) üzenetére


vicces
addikt

szerintem forditsuk meg a megállapitást: a kamera appon belül is elérhető. ha a sony adta az áldását rá akkor root nélkül az bizony ott marad ;]

...

jaj, már alig birom kivárni, de asszony még nem engedi. csak valamikor karácsony környékén megvenni :O

[ Szerkesztve ]

:)

(#839) ggyula válasza vicces (#838) üzenetére


ggyula
tag

Igen, valószinűleg ez lesz a "megoldás"... Nálunk is egyelőre páromnak van csak, de én is rajta vagyok az ügyön :DDD
darvinya nem találom amit irsz :W beállitások-hang- itt ha a hangbeállításokra megyek akkor a következők vannak: clear audio+, dinamikus norm., fejhallgató stb. gondolom nem itt kell keresni...
Ha a csengőhangra megyek, akkor pedig bejön a file commander.... :F

(#840) darvinya válasza ggyula (#839) üzenetére


darvinya
titán

Beállítások-Hang almenü-Csengőhang és itt mikor akarsz kiválasztani először, akkor kinálja fel mely eszközzel akarod ezt végrehajtatni.
Itt a Hangválasztót kell választani, és beállítani Mindigre.

Ezeket a kamera app-okat az Beállítások-Alkalmazások almenüben lehet törölni, ha engedi.
De írtam egyszerűen rakd egy mappába app listában.

Ha a csengőhangra megyek, akkor pedig bejön a file commander....

Beállítások-Alkalmazások almenüben-File Commander-ben addig görgesd lefelé míg nem lesz egy Indítás Alapértelmés Szerinti almenü.
Ezt a Értelmezések törlésével újra tudsz csengőhangnál kezelőt választani.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#841) ggyula válasza darvinya (#840) üzenetére


ggyula
tag

:R A végére biggyesztettem .mp3 és igy tökéletes! (Igy már jelzi a csengőhangok között) Nem tudom miért nem igy másolta át a bt-n kerrsztül... A másik készülékről mp3 file-t másoltam....

(#842) darvinya válasza ggyula (#841) üzenetére


darvinya
titán

Mert BT-n egy ennek a célnak létrehoz 1 mappát, ha WiFi-n EsFileExplorer-rel másoltad volna, akkor oda rakod ahova akarod.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#843) ggyula válasza darvinya (#842) üzenetére


ggyula
tag

Ezzel semmi baj, megtaláltam a zenét, csak azt nem értem hogy miért nem mp3 formátumban jött át... Most küldtem át megint, ez megérkezett rendesen, mp3-ban...

(#844) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Ki lehet venni azt ha e-mail-em hogy ne világítson a LED? De lássam hogy jött az állapotsávon!

(#845) boogie84 válasza Sly Bp. (#844) üzenetére


boogie84
veterán

Csak emailnel nem hiszem.
Am beallitasok-megjelenites-jelzofeny.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#846) Bozek válasza Sly Bp. (#844) üzenetére


Bozek
nagyúr

LightFlow-val tudod kezelni, akkor ha kikapcsolod a LED-et e-mailnél, nem fog jelezni. Tudom, mert a gyári e-mailre nem állítottam be semmit és nem is jelzett. :)

(#847) darvinya válasza ggyula (#843) üzenetére


darvinya
titán

Hát az attól függ, hogy miként küldted.
1. Média tartalom megosztás
2. File megosztás

A kettő nem ugyanaz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#848) Sly Bp. válasza Bozek (#846) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kikapcsolom a jelzést és sehogy nem jelez nekem! Este meg jönnek a bónus brigád meg az ilyen hulladék üzik és villog a teló! Baromira zavar!

(#849) Bozek válasza Sly Bp. (#848) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt nem értem. Ha kikapcsolod és nem jelez, akkor este se kellene. Ott valami más probléma van.

(#850) Sly Bp. válasza Bozek (#849) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kikapcsolom akkor nem jelez esete se de akkor nem is rezeg és meg se jelenik hogy jött mail! Vagy minden vagy semmi e-mailnél a helyzet! BBM-et is tudom állítani de a Gmail-t nem! Ott vagy van vagy nincs jelzés!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.