Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Kíváncsi leszek hogyan fog fogyni a Z3 Compact mert az Apple iPhone 5S ára ugyan ennyi lett a T-nél! Nagy ellenfél mert azonos a méretük és egyik sem egy buta telefon!

(#752) heidrich válasza Sly Bp. (#751) üzenetére


heidrich
senior tag

hát ezért nem azonos 4" és 4,6", nekem előtte 5S volt és ég és föld a kettő. Fizikailag az igaz, hogy ugyanakkorák majdnem hosszanti irányban. :)

Áruk sem azonos mert pl. Move S díjcsomaggal amivel vettem a Z3C-t azzal 138e Ft, iPhone 5S viszont 159990 Ft.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#753) Ferko75HUN válasza heidrich (#752) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Tényleg és volt előtte androidos telefonod, könnyű volt az átállás ios-ról?

(#752) heidrich: Next S-nél csak 2000 ft a különbség a Z3 javára, ha meg vki kp-ban fizet akkor olcsóbb az i5S pár ezerrel.

(#754) heidrich: akkor te profi vagy már, de azért gondolom nekem is menni fog pár nap után az átállás, mert azért errefelé kacsingatok. :)

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#754) heidrich válasza Ferko75HUN (#753) üzenetére


heidrich
senior tag

volt több is előtte (galaxy nexus, s3, s4, lg g, g2 ,sony Z, SP stb.), szóval semmi szokatlanság nem volt :)

igen közben rájöttem hogy nagyobb díjcsomaggal nem nagyon van különbség az árakban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#755) Sly Bp. válasza heidrich (#752) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekünk van a családba 5S :) nekem fizikai méret számított telefonvásárlásnál! De iPhone-os nem akartam lenni! Előfizetéssel amivel én vettem havi 100 Ft különbség van a két telefon között!

iPhone Next M Aranytárskártya 2 Év Z3C

Amúgy újra BB Z10 kellett volna de a 4G-s de sajnos nem kapható már a T-nél!

Ez a méret ami nekem szóba jöhet más meg nem volt :D így maradt a Z3 meg meggyőzött a papírformával meg most a tapasztalatokkal is :)

[ Szerkesztve ]

(#756) Sly Bp. válasza Sly Bp. (#755) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De Next M nél fele annyi az iPhone 5S most nézem!

(#757) bandras54


bandras54
aktív tag

Sziasztok!

Láttam többen írták, h a T-nél független telefont adnak. A Telenorosról van vmi infó?

(#758) lacka_GTI válasza boogie84 (#723) üzenetére


lacka_GTI
csendes tag

Probald ki a Cover nevu appot, szerintem tetszeni fog

(#759) lacka_GTI válasza heidrich (#754) üzenetére


lacka_GTI
csendes tag

Szerintem nem olyan nagy a kulonbseg mint az elsore latszik. Ha kinyitsz egy internetes oldalt akkor a megjelenitett tartalom magassaga majdnem ugyanaz. Persze a Z3C kicsit szelesebb. A vezerlogombok sajnos sokat elvesznek a kepernyobol :W - engem ez idegesit a legjobban

(#760) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Megèri a z3c ezt a 40 ezres felárat a z1cvel szemben?

(#761) Quasi_modo válasza bandras54 (#757) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Függő.

valami

(#762) bigrock válasza lacka_GTI (#759) üzenetére


bigrock
addikt

Ha lehetne rootolni, ez egy jó megoldás lenne a soft gombok eltüntetésére. Ennek talán van non-root változata is.

[ Szerkesztve ]

(#763) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na hy

Biztos volt de egyszerűbb megkérdezni, kijelző és a hátlap milyen anyagú? Nem is ez a kérdés, hanem hogy bírja már fólia nélküli használatot úgy hogy ne karcolódjon?

Xbox One: bandymnc

(#764) Tidzsimon válasza bigrock (#762) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Van root nélküli, de az nem tud annyit mint az autó hidd softkeys, vagy az Ultimate dynamic navbar. Viszont gondolom hamar lesz root is, akkor meg szabad a pálya.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#765) lacka_GTI válasza Tidzsimon (#764) üzenetére


lacka_GTI
csendes tag

es az mikor lesz?

(#766) Quasi_modo válasza bandi0000 (#763) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Üveg. De nincs még senkinek meg olyan régen hogy nyilatkozni lehessen. Én csak egy felvőtokot vettem hozzá, de fólia nincs és nem is lesz.

valami

(#767) bandi0000 válasza Quasi_modo (#766) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor majd meglátjuk remélem nem lesz vele gond, amúgy van valami különösebb gond a telóval?

Xbox One: bandymnc

(#768) Polllen válasza 2thletme2day (#760) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezt csak te tudod eldönteni, hogy a z3c nyújtotta plusszok forintban neked mennyit ér meg.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#769) Isual válasza 2thletme2day (#760) üzenetére


Isual
veterán

Szerintem nincs annyi köztük, ami plusz 40k-t megérne. 10-20-at talán. Szerintem.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#770) Quasi_modo válasza bandi0000 (#767) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nincs.
És remélhetőleg nem is lesz.

valami

(#771) No.01


No.01
őstag

Errol a magneses toltorol mindenhol mast irnak... Van aki szerint mind1 melyiket veszed amig tolt, van aki szerint az egyik hamar elkopik (ez szamomra uj, h mikent is tud elkopni egy kabel) van ugye gyarinak titulalt ami allitolag ugyanugy gagyi, mint a tobbi.

Szoval akkor melyiket is lenne erdemes megrendelnem (Ebay elonyben)

Mellesleg jovoheten nalam lesz a telefon ha minden jol megy. Narancs szinu. Foliam mar van ra amivel maximalsian elegedett vagyok (Ebay --> Gearmaxx)

(#772) boogie84 válasza No.01 (#771) üzenetére


boogie84
veterán

Ez miért nem jó? Miért írja le naponta egy egy ember ezt a témát?
Vicc az ára, én kapásból 2-t vettem ha "gagyi szar" lenne! Ennyi, nem kell túl bonyolítani 2500Ft-os tételt...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#773) Janika-1982


Janika-1982
tag

Szép telefon,csak ha akksit kell cserélni,akkor szét kell szedni-és nem tudom hogy vissza lehet-e állítani a gyári állapotot.Mármint a vízállóságát,meg szerintem nem is lehet akárhányszor szétszedni sem. :(

(#774) Tidzsimon válasza Janika-1982 (#773) üzenetére


Tidzsimon
őstag

A megoldás, hogy nem kell aksit cserélni. :))

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#775) bandras54 válasza Quasi_modo (#761) üzenetére


bandras54
aktív tag

Köszi a választ

(#776) Omli85 válasza Janika-1982 (#773) üzenetére


Omli85
őstag

Mire cserés lesz az aku addigra valszin cseréled a telót is, ha meg gari időn belül hal meg az aku szervizben cserélik ergo a vízállóság megmarad.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#777) boogie84


boogie84
veterán

EZ EGY LINK!!!!!!!!!!!!!!

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#778) No.01 válasza boogie84 (#777) üzenetére


No.01
őstag

SZUPER, KOSZONOM!

(#779) palipi válasza lcee79 (#748) üzenetére


palipi
csendes tag

Igazad van miket írsz. sok dolog szubjektív de ezért vagyunk különbözőek ;) Én nem veszek tokot rá.

(#780) palipi válasza Quasi_modo (#749) üzenetére


palipi
csendes tag

Mert a Z2 túl nagy nekem. Már írtam amúgy. Egy kézzel szerem kezelni a telót, nagy a zsebben, s nem fér az autóm teló tartójába sem. Nem mondtam az,t hogy nem tetszik egyáltalán, csak nem annyira mint a Z2 vagy az S.

(#781) nozs23


nozs23
addikt

4-bol 4 pixelhibas volt. Le is tettem a keszulekrol.

(#782) ggyula


ggyula
tag

Sziasztok!
Egyre jobban hajlok a készülék felé, erre szeretném cserélni az i5s-t...
Elnézést a láma kérdésért, de droidban nem vagyok otthon (egyelőre):
van lehetőség itt megoldani a telefonszámok naponkénti (esetleg hetenkénti) mentését? mint pl. iphone-nál az icloud-ba...
Külön öröm hogy az alsó nav.gombok eltüntethetőek (lesznek), mert az nagyon nem tetszett hogy elvesz a kijelzőből egy darabot....

(#783) darvinya válasza ggyula (#782) üzenetére


darvinya
titán

Automatikusan szinkronizál(push) a Google/Exchange fiókkal, ha oda mented a kapcsolatokat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#784) lacka_GTI


lacka_GTI
csendes tag

sehogy sem tudom beallitani, hogy a naptar atvegye a Facebook-os szuletesnapokat. Vajon mit nem csinalok jol? Van meg valakinek ilyen problemaja?

(#785) kuk@c válasza nozs23 (#781) üzenetére


kuk@c
tag

Aztaaa... Hogy lehet ilyet egyáltalán gyártani... ;]

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#786) papi77 válasza nozs23 (#781) üzenetére


papi77
addikt

Bírom az ilyen h.sz.-eket :O :U

Az első: NOKIA 1611

(#787) VMatteo válasza papi77 (#786) üzenetére


VMatteo
őstag

miért? az én első Z1C-m is pixelhibás volt, cserélték is. Vagy Te használnád pixelhibásan az erősen 100e Ft feletti telefonod? Beszélni kell erről is, mert ilyen is van. Ha valaki rákeres, találkozzon vele :U

Tisztelet a Gépésznek!

(#788) troland26 válasza VMatteo (#787) üzenetére


troland26
őstag

Hogy megy ez , ha felfedezel akár 1pixel hibát is akkor szó nélkül cserélik ? Vagy itt is van valami határ mint a monitoroknál ?

(#789) VMatteo válasza troland26 (#788) üzenetére


VMatteo
őstag

Ez egy igen jó kérdés, nekem a 3napba beleesett amikor vettem, szóval vagy elállok a vásárlástól vagy adnak egy másikat, és adtak, utána tuti garanciáztatták volna

Tisztelet a Gépésznek!

(#790) lanagii


lanagii
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Z3C-t, az első készülék hibás volt,mert a képernyőn csíkok voltak, rögtön vissza is vittem és adtak egy másikat. Ezzel teljesen elégedett vagyok, illetve annyi a kérdésem, hogy az akksinak kell valamennyi idő hogy beálljon rendesen? Első feltöltés után 100%-ról elég gyorsan merült (wifivel, játékokkal), most megy 10 órája, ebből 4óra 10 perc képernyőidő és 26%-on van. Ez azért elég messze a van a 2 naposnak mondott üzemidőtől, szerintetek ez rendben van?

(#791) Jimmy66 válasza lanagii (#790) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nem az akksi fog beállni, hanem Te! majd nem nyomogatod annyit... :DDD ;]

(#792) papi77 válasza VMatteo (#787) üzenetére


papi77
addikt

Nem az a probléma,hogy megírta.
Csak számomra kicsit furcsa volt a stílus.
Mindenesetre,amikor ez váltani fogja a g2- őm,nem fog érdekelni meddig kell keresnem egy hibátlan darabot,akkor is megveszem :)

Az első: NOKIA 1611

(#793) Frank97 válasza lanagii (#790) üzenetére


Frank97
csendes tag

Szia!
Nekem 2 hete van meg a telefon és el ment már négy napig is.
Volt benne wifi mobil net meg minden más. :R

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#794) boogie84 válasza lanagii (#790) üzenetére


boogie84
veterán

Használta függő, hogy meddig bírja. Eleve abból indul ki az ember, hogy tartós az akku, így többet használja. Legalábbis magamból kiindulva.
Nálam teljesen jól működik, volt h csak a 3. napon töltöttem, hozzáteszem akk azért nem sok időm volt nyomkodni...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#795) Babi3


Babi3
újonc

Sziasztok!
Telefonvásárlás előtt állok és szeretném megkérdezni a friss t-mobilos tulajokat hogy a bootloader unlock allowed: no vagy yes?
Nekem a későbbiekben fontos lenne a babrálhatóság.

(#796) RCTiv


RCTiv
tag

ismerkedek a telefonnal (ha esetleg valakit érdekel, a gyári mágneses dokkoló a tokos betéttel sem jó (szorul benne a teló) a noname szilikon tokkal, majd ha meglesz a casemate tokom akkor arról is beszámolok)

és kérdeznék, a sonynál nincs blokkolás funkció (mint a samsungoknál) vagy csak én vagyok láma? ha le kell tölteni valamit ti mit használtok? eddig egy s4mini-m volt és nagyon megszoktam már. segítsetek :)

(#797) RCTiv válasza RCTiv (#796) üzenetére


RCTiv
tag

igazából arra kellene, hogy este mittudomén tíz után már ne szinkronizáljon, és az sms-eket némítsa le magától. lehet ezt sokkal egyszerűbben is meg lehet oldani, de eddig blokkoltam este 10 és reggel hét között az értesítéseket és kész.

(#798) Quasi_modo válasza lanagii (#790) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Te most 2 napos kijelző időt vársz ?

valami

(#799) Astery válasza RCTiv (#797) üzenetére


Astery
senior tag

Pl. ez a program tökélestes ilyen célra. Beállított időpontban lehet vele mindenfélét be/ki kapcsolgatni. Vagy akár cellainformáció alapján is meg lehet vele taníttatni ezeket a dolgokat.

(#800) RCTiv válasza Astery (#799) üzenetére


RCTiv
tag

köszönöm!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.