Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) llll válasza GeryFlash (#145) üzenetére


llll
senior tag

ezexereint nálad kihúzza 2 évig 1 telefon?
mert nem tartom magamat ilyen kütyübuzinak, de nálam biza még így sem (1 évig se nagyon)
mármint úgy értem veszek másikat, nem elromlanak

egyébként meg így hirtelen rákeresve máris vannak a youtubon z3 compact szétszedős-akksicserélős videók
egy 2 éves telefonnál már simán belevágnék házilag is

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#152) Gempas 70 válasza ctvagyok (#147) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Ja ja.. Mini Pro itt van az asztalomon.. szeretem.. :)

(#153) arminlok válasza embe (#149) üzenetére


arminlok
senior tag

Mi volt az amiért csalodtál benne?

(#154) papi77 válasza Márko88 (#144) üzenetére


papi77
addikt

Mert akiknek nincs problémájuk,azok nem írnak oda! ;)

Az első: NOKIA 1611

(#155) Depression


Depression
veterán

170k az 170k. Nincs semmi, ami miatt ennyit adnék egy telefonért. Vagy véletlenül átdolgoztam a második válságot, és valójában egy kenyér áráért gürizek naponta? :F

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#156) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó telefon. Komolyan gondolkozóba estem a vételével kapcsolatban. Azt hiszem a Z1 után ez a második telefon, aminek a kistestvére szinte csak a méretben különbözik a nagyobbtól.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#157) Quasi_modo válasza GeryFlash (#117) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Semmiképpen ne vegyél ilyet.

valami

(#158) m1lan


m1lan
őstag

Hát ez az új Sony UI valami rettenet. Pedig milyen stílusos volt... :(

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#159) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

"kell nekem" kategória!
ha bele akarnék kötni, akkor az a 8.6mm vastagság, de ez is csak a megszokás miatt.

#?*@&!

(#160) heidrich válasza Márko88 (#144) üzenetére


heidrich
senior tag

Ne sajnálj, holnap megyek leadni a fehéret a T-Pontba és rendelek egy feketét ha lesz készleten. Aztán ha azzal is.valami nagyobb gond lesz azt is visszaviszem és veszek másikat.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#161) embe válasza arminlok (#153) üzenetére


embe
nagyúr

Vacak rom. A legutolsó rommal mindkét SP a családban le-le fagyott, közben besárgult a kijelző. nem bírtak egy normálisan működő romot összehozni rá.
1 év elteltével bejelentették, nincs tovább támogatás. Bár a feleségemnek még megvan.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#162) Quasi_modo válasza embe (#161) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A tulajoktól kérdezem, hogy a fényképeken volt-e mosás a széleken (a tesztben pl jobb felső sarok), vagy ez csak a tesztelt készülék hibája?

valami

(#163) Márko88 válasza heidrich (#160) üzenetére


Márko88
aktív tag

És utána is Sony-t vennél ?

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#164) arminlok válasza embe (#161) üzenetére


arminlok
senior tag

Én ott azt hallottam h a 4.3 a legjobb rá és aki P6ról tért át forumtárs Sp-re nem bánta meg. Hozzáteszem a p6 soha nem fagy soha nem sárgul és nem csinál ilyeneket, nagyon stabil a 4.2.2vel. Viszont kiadták rá a a kitkat-et és az viszont kegyetlenül ergya lett az én véleményem szerint. ( persze ez is valakinél bejött ).

Viszont szeirntem általánosságban elmondhato hogy amivel kiadják a telefont rom az lesz a legjobb a többit már nem optimalizálják fö rendszer frissitéskor. Sajnos tulságosan felgyorsult az ipar és nincs idö ilyenekre. És néha már arra sem hogy az éppen aktuálisan kiadottat optimalizálják. Ugyhogy összességében csak azt akartam ezzel hogy nem csak a sonynál vannak ilyen hibák minden telefonnál föleg ha android fö verziot frissitünk, ezért szeirntem nem éri meg kiábrándulni egy gyártobol föleg ha ilyen jonak igérkezö telefont ad ki, mint a Z3C.. Talán az egyetlen gyárto amelyik nagyon figyel a szoftverére az a Xiaomi.

(#165) embe válasza arminlok (#164) üzenetére


embe
nagyúr

Most pont emiatt szemezgetek a Motorola G2 2014-es verzióval.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#166) darvinya


darvinya
titán

Kiad nekem ilyen szép telot. :C

Gyönyörű, gyors is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#167) Márko88 válasza papi77 (#154) üzenetére


Márko88
aktív tag

:)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#168) kuk@c válasza Quasi_modo (#162) üzenetére


kuk@c
tag

Nem vettem észre ilyesmit a képeken...

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#169) troland26


troland26
őstag

Aki esetleg vásárolt ilyen készüléket a T-nél az felvilágosítana , hogy mennyi garancia is van a telefonra . Mert valami olyasmi rémlik , hogy az volt leírva a jellemzőknél ( most nem lehet megnézni , mert jelenleg készlethiány van ) , hogy 1 év garancia a készülékcsomagra . nekem pl fontos szempont a 2 év garancia ..Amúgy a telefon szuper , decemberben tuti megveszem ... :K

(#170) randras


randras
veterán

Különösen sok ajánlott fogy itt mostanában, én indokolatlannak tartom, paraméterek alapján nagyon jó, de semmi extra. Élőben pedig egyáltalán nem tetszik, mondjuk nekem a Sony-k úgy általában nem.

[ Szerkesztve ]

(#171) kali válasza troland26 (#169) üzenetére


kali
legenda

valóban 1 év olvasható a készülékcsomagra, de ha a gyártó 2 évet ad a készülékre, akkor az a szolgáltatósra is igaz, ahogy például a z1c esetén is olvasható; 1 év a készülékcsomagra + 1 év a készülékre.
sok az elírás egy ideje a szolgáltató honlapján...

(#172) sicli válasza wortz (#50) üzenetére


sicli
tag

Ez nem kompakt méret.:( Majdnem S3 méret.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#173) p2pp


p2pp
őstag

Jó meg szép, de annyira nem nagy ugrás a Z1C-hez képest, hogy azonnal rohanjak lecserélni a Z1C-t.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#174) Isual válasza sicli (#172) üzenetére


Isual
veterán

S3: 136,6 x 70,6 x 8,6 milliméter
S5 "mini": 131,1 x 64,8 x 9,1 milliméter
Z3 Compact: 127.3 x 64.9 x 8.6 miliméter

Ez kompaktabb a kompaktnál, annyira, hogy az S II-vel (!) megegyező méretű:
125,3 x 66,1 x 8,49 milliméter vs 127.3 x 64.9 x 8.6 miliméter.

Ez 2014-ben kompakt. 2012-ben meg "nagy telefon" lenne. 2010-ben meg nem is tudom mi, amikor a HTC Desire volt 3.7" és "nagy".

(#175) Quasi_modo: A vicc az, hogy a "mini"-k ma ennél nagyobbak. De talán a tavalyiak is.

A teló egyébként nagyon jól sikerült, hibátlanul pozícionálta a Sony, de 120k-nál többet nem ér. Ha lejön az ára annyira, mint amennyiért ma a Z1C-ért kérnek, akkor szvsz bestbuy lesz a kategóriájában (Alpha és iPhone 6 hármasból).

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#175) Quasi_modo válasza sicli (#172) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ma ez a kompakt méret.
Ami ennél kisebb, az meg legyen mondjuk mini.

valami

(#176) RaMa96


RaMa96
csendes tag

Kicsit többet vártam volna ettől a telefontól.
Amikor láttam, hogy a telefon méretének növelése nélkül rektak bele 4,6-ok kijelzőt, azt hittem megvan a Z1C-m utódja. De most úgy tűnik, kijelző visszalépés a Z1C-hez képest (fekete fényerő, kontraszt, színhőmérséklet).
A hardver fejlődése ellenére a szintetikus tesztekben semmivel sem jobb a Z1C-nél A pár hónapos, teleszemetelt telefonom ugyanilyen AnTuTu eredményt ért el, de más tesztekben sincs/alig van fejlődés. [link]
A képek alapján a design is visszalépés, bár még nem láttam élőben.

(#177) SkyS1gn válasza m1lan (#158) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mikor változott meg? Vagy csak jó rég óta nem láttad...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#178) sicli válasza Quasi_modo (#175) üzenetére


sicli
tag

Elhiszem, hogy ma ez kompakt méret, de nem tetszik. i5s helyett keresgéleg valami normálisabban, méretben alig nagyobbat, de ez nem az. Lehet meg kell tartanom, talán már nem is lesz ilyen használható méretű.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#179) tha_answer válasza Cannabis7 (#69) üzenetére


tha_answer
őstag

fel ev alatt igazit innovalni nem lehet
csupan arra vilagitottam ra hogy egy fel ev mulva sokkal nagyobbat fognak ugrani mint az elmult 1 ev folyaman.
ertsd tavaly ilyenkor megerte megvenni a z1et, mert nagysagrendi ugras nem volt a lathataron

(#180) kovadika válasza sicli (#178) üzenetére


kovadika
őstag

Miert cserelned le az i5S-t? Jelenleg is az egyik legjobb telefon a piacon (ha szereted az ios-t). Amúgy mit tartanal "alig nagyobbnak", mert azert ez nem tul nagy kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#181) Joe.36


Joe.36
addikt

Jó telefon :C :R de ár/érték arányban a Z1C a nyerő... Nekem az van és az is nagyon jó :)

Lesz feketében is ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#182) troland26 válasza Joe.36 (#181) üzenetére


troland26
őstag

Egyébként Z1C-ről én sem váltanék , de az Xperia Go-m megérett a cserére .

Kali Ok ezek szerint 2 év a gar a telefonra . :)

(#183) kali válasza sicli (#178) üzenetére


kali
legenda

5s után, pedig ez mondható közel jó alternatívának, én is erre a telefonra tenném a voksomat, ha android irányban akarnám nem tepsire, de elég ütős hardverűre és jó akkumulátoros üzemidejűre cserélni.
a z1c akkumulátora, illetve az akkumulátoros üzemideje gyengébb, a hardvere régebbi és kicsivel gyengébb, meg van még néhány apróság, ami miatt inkább drágábban a z3c.

[ Szerkesztve ]

(#184) Joe.36 válasza kali (#183) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam a Z1C is kibír 2-3 napot, és az ereje is bőven elég :) De persze ha van pénz rá ez a jobb választás, én 60000.- vettem a T-nél... De biztos karácsonyra ez is jó árban lesz :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#185) sicli válasza kovadika (#180) üzenetére


sicli
tag

Igazából csak unom egy picit az 5s-t, de bajom nincsen vele. Lehet jobb lenne megtartani!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#186) kali válasza Joe.36 (#184) üzenetére


kali
legenda

nem azt mondtam, hogy nem elég, de én hajlandó lennék nagyobb összeget kifizetni adott többletekért.
151 e ft domino csomagban/listaáron a z3c + sony bluetooth hangszóró - ráadásul független a készülék -, számomra már ez az ár is elfogadható.

(#187) Joe.36 válasza kali (#186) üzenetére


Joe.36
addikt

Z3C is független mint a Z1C ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#188) kali válasza Joe.36 (#187) üzenetére


kali
legenda

amely ismerőseim z3 és z3c telefont vettek a telekom kínálatából, mind függetlent kaptak.
akiknek sikerült a telekom olcsósított z3 csomagot rendelni - egy elírás miatt 130 e ft volt rövid ideig domino csomagban a z3 + sony bluetooth hangszóró -, ők is független telefont kaptak, írták is a témájában.

[ Szerkesztve ]

(#189) Joe.36 válasza kali (#188) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem is a Z1C független. Ez jó hír :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#190) |AP|


|AP|
veterán

aki elégedetlen a színhőmérséklettel az ITT sasoljon, 3:00-tól

(#191) Prérikakukk


Prérikakukk
újonc

Sziasztok! Mi a különbség a D5803 ill a D5833 között, nálunk melyik működik?

(#192) kali válasza Prérikakukk (#191) üzenetére


kali
legenda

szia,

a mi régiókban a d5803 kell/jobb;

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - D5803
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - D5833
LTE 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 - D5803
LTE 700 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 - D5833
LTE 2300 TD-LTE - D5833

(#193) Quasi_modo válasza Prérikakukk (#191) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nálunk az 5803 van tudtommal.

szer.: mint felettem...

[ Szerkesztve ]

valami

(#194) heidrich válasza sicli (#185) üzenetére


heidrich
senior tag

én most váltottam 5s-ről (még megvan szóval egymás mellett hasonlítom a két készüléket) de nagyon megszerettem a z3c-t az apró hibák ellenére. Mint korábban írtam, nagyon zavar, hogy az előlapi üveg és a műanyag keret között nagyon átszűrődik a háttérvilágítás fénye ami nem valami minőségi eszköz benyomását kelti, de mások írták náluk nincs ilyen gond, szóval holnap vissza fogom vinni és ha megint elérhető lesz a T Webshopban venni fogok egy másikat, most feketét, remélem ott nem lesz ilyen gondom.

Első benyomások 5s után:

akksi idő nagyon jó, kijelző ugye 4" helyett 4,6" ami nekem már nagyon kellett, nagyon kicsi volt már az 5s, igazából kicsit mindig is aránytalannak tartottam az 5/5s-t hogy baromi keskeny a képernyő, persze érthető mert 4"-on így jött a 16:9 képarány. Szóval nagyon kényelmes használni ezt a méretet, ugye fizikálisan alig nagyobb mint az 5s, csak szélesebb valamennyivel de nagyon könnyen árérem a 1 kézzel. A fehér szín sokkal hidegebb a Sony-n, ez preferencia kérdése ki mit szeret jobban, nekem egyikkel sincs bajom, de Sony-n ez kalibrálható. A Sony kijelzője egyébként sokkal szaturáltabb mint az 5S, mikor sokat van a kezemben a Compact utána mindig fakónak tűnik kicsit az iPhone. Betekintési szög viszont jobb az iPhonenál, alulról és felülről nézve kicsit világosodik a képernyő sötét alapon, oldalról pedig kicsit veszít a fényerőből, de nem vészes egyáltalán.
Sebesség veszett gyors, kamerát még annyira nem elemeztem ki de egész jó fotókat lehet vele lőni, plusz pont a hardveres shutter gombnak (vagy mi a neve annak :DDD ) Sztereo hangszóró is nagyon fain.
Androidra könnyen átszoktam mivel már több Droidos készülékem is volt, szóval nekem nem új ez a világ, szerintem nagyon letisztult a Sony UI-a, nincs tele mindenféle csicsa fícsörökkel stb., a kevesebb sokszor több. :)

Röviden ennyi. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#195) desanctis válasza helixP (#57) üzenetére


desanctis
csendes tag

ugyanazt

(#196) CChryss


CChryss
csendes tag

Egy kis akku stat, ha vkit érdekel. Úgymond mindennapos használattal:

[ Szerkesztve ]

(#197) Zsolto válasza embe (#165) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem olyanom van egy hete, ha érdekel, keress meg privátban.
És itt írtam is róla egy előzetes beszámolót, a részletes kb. egy hét múlva lesz meg:
Motorola Moto G 2nd Gen

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#198) SkyS1gn válasza CChryss (#196) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Z2, Z3, Z3C mind akksibajnokok. :K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#199) sicli válasza Quasi_modo (#193) üzenetére


sicli
tag

Hűűű köszi, ez sokat segített!:)

Én mindenképpen fekete színben gondolkozom.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#200) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Milyen jó, hogy az üveg előlapon van egy húsz megapixeles kamera ledes villanóval!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.