Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:36

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia Z3 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Beladon


Beladon
aktív tag

Üdv a tagoknak. Pár napja tettem szert egy ilyen készülékre a V-t váltotta. Számomra megbízható "sarki" gsm boltban lett vásárolva. A készülék német vodától származik független. Semmi gondom nincs vele minden remekül megy rajta remélhetőleg így is marad. A jack dugós gond bízok benne nem típus hiba mert elég sokat használom és nincs kedvem menni vele. Remélem minél hamarabb lesz hozzá valami megbízható és gyors root mód a reklámokat én sem kedvelem. Illetve szeretem az xposed Installert. :B

(#8002) HarleyCustom válasza Beladon (#8001) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv.a klubban.
:)
Én is mázlista vagyok,minden tökéletesen működik.Remélhetőleg nálad is rendben lesz minden.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#8003) -Valinas- válasza exelsior1 (#8000) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nekem ilyenem volt és sajnos pár hónap használat után feladta benne a harcot a kábel, folyamatosan dobálta a töltést. Valami tipp, hogy milyet rendeljek? ez jó a mi telefonunkhoz? Ennek legalább nem törne meg a kábele. :S

(#8004) -Valinas- válasza Beladon (#8001) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Kb egyklikkes root van rá... Girefroot, cmd-ben végezhető.

(#8005) Beladon válasza HarleyCustom (#8002) üzenetére


Beladon
aktív tag

Köszi!

-Valinas-: Utánna fogok nézni ennek Giefroot dolognak köszi. Amit linkeltél cserélhető kábeles mágnesfejes töltő engem is érdekelne. Vagy valami biztos és jó megoldás erre a célra. Az ebay linked alapján működnie kellene a mi készülékünkkel mivel a normál Z3 ugyan ez a méret (ami a mágneses töltő részt illeti). Rákérdezhetsz az eladónál. Ami inkább érdekes az szerintem az élettartam / minőség.

[ Szerkesztve ]

(#8006) Beladon válasza Beladon (#8005) üzenetére


Beladon
aktív tag

Azt hiszem leszek én a kísérleti nyúl. Be is rendeltem 3db-ot a feketéből. Igaz nem ebay-ről hanem Aliexpress lett a nyertes. Majd írok róla ha megjön.

(#8007) taki01


taki01
őstag

Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne hogy valakinek volt már olyan hogy a kijelző olyan lenne mint ha kb 10-15 fps-el menne?
Hiába nyomtam hard resetet utána is fenn áll a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#8008) taki01 válasza taki01 (#8007) üzenetére


taki01
őstag

Ja még annyi hogy 3 nappal ez előtt hoztam ki a szervízből mert már megint jack aljzatot kellett cseréltesek.

(#8009) levente222


levente222
tag

Sziasztok!
Azok közül akik mágneses töltőt használnak, senki nem tapasztalt kopást a mágnesen a két pöcök között?

Samsung Galaxy S8+

(#8010) taki01 válasza levente222 (#8009) üzenetére


taki01
őstag

Nem vettem észre hogy kopott volna.

(#8011) levente222 válasza taki01 (#8010) üzenetére


levente222
tag

Nekem viszont ha a képernyő felől nézem akkor az ezüst rész oldalán kis bevágások vannak.

Samsung Galaxy S8+

(#8012) pászka válasza darvinya (#7993) üzenetére


pászka
aktív tag

Lementettem a fontos dolgokat és pcc-vel frissítettem újra, az indításnál mident újból be kellett állítani még a nyelvet is, és minden eltünt, tehát gondolom lesatírozott mindent és újra húzta a rendszert. Egyébként kérte is a megerősítést hogy biztos vagyok-e benne hogy mindent töröl a rendszer. Ezért gondolom teljesen új rendszer van fent. Szóval marad az alapkérdés, mivel tudom visszarakni a kk-t? PCC-vel?

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#8013) bzs73 válasza pászka (#8012) üzenetére


bzs73
őstag

Flashtool.
[link]

If a second or you are the first to lose.

(#8014) Tel Chi


Tel Chi
tag

Sziasztok!!

Lett egy kis problémám!!
A Go Launcer alkalmazást telepítettem a telómra és úgy néz ki, hogy nem kompatibilis a telómmal!!
Lefagyott tőle és újra indítottam.
Elindult a rendszer és amikor a alap képernyőt adná be kiírja, hogy
"Andoid frissítése folyamatban...
alkalmazások indítása" és csak homokozik kb 10 perce!!!!

Mi a túró ez? Mit lehet vele kezdeni??

Hangerő fel gomb és kikapcsoló gombal újraindúlt és mostmár a T mobile logonál lefagy!!!!! :W :W

Tönkre tettem??

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8015) No.01


No.01
őstag

Talalkozott mar v.ki azzal a problemaval. h a folia es a Cruzerlite tok nem viseltek jol egymast?
Par nap alatt a sarkoknalfeljott a folia mert nyomta a tok es leveve sem lett jobb a helyzet mert a kis porszemcsek meg a szoszok bementek a folia ala.

A folia Maxxgear markaju volt... nemtudom, h esetleg ennek van e barmi koze hozza... vagy probaljam meg uveglappal...

Mit tanacsolnatok?

(#8016) Tel Chi


Tel Chi
tag

Help plz!!!!

Vigyem szervízbe???

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8017) Armahun válasza Tel Chi (#8014) üzenetére


Armahun
addikt

Miért nem vártad meg míg végez a frissítéssel?

Ha nem indul el egy flastool-os újrahúzást még megpróbálnék a szerviz előtt.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8018) Tel Chi válasza Armahun (#8017) üzenetére


Tel Chi
tag

Mert azt hittem, hogy lefagyott!

Lehet még kezdeni vele valamit, vagy service?
Gondolom itt a t.mobile logónál már teljesen fölösleges várnom!!?

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8019) Tel Chi válasza Armahun (#8017) üzenetére


Tel Chi
tag

Sajna az nekem nem egyértelmű!!!!
Csacsi vagyok hozzá, de már írtam!!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8020) darvinya válasza Tel Chi (#8014) üzenetére


darvinya
titán

Pirosgomb SIM tálcánál 3 rezgésig.
Utána bekapcsolás és bekapcsológombot addig nyomni míg ki nem.írja csökkentet mód, ezután töröld Launcher-t.
Restart telo.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8021) Tel Chi válasza darvinya (#8020) üzenetére


Tel Chi
tag

Szia!
Biztos piros? Mert olyat én nem látok.
Ha van is gomb azt tűvel vagy valami picikével kell megnyomni?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8022) darvinya válasza Tel Chi (#8021) üzenetére


darvinya
titán

Bocs.
Sárga.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8023) Tel Chi válasza darvinya (#8022) üzenetére


Tel Chi
tag

De a telefon bekapcsolt állapotában kell megnyomni a kis sárgát ugye?

Ez a gomb ugyanazt csinálja, mint ha a fel hangerő és kikapcs gombot nyomom egyszerre.
De bekapcsolásnál nem jön fel a csökkentett mód opció, hanem újra akar indúlni simán!!

Ha nem mondtam volna ez gyári Tcomos telefon, nincs hekkelve!!!

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8024) lcee79 válasza -Valinas- (#8004) üzenetére


lcee79
őstag

A giefroot-os rootolásnál is a régi romnak kell fent lennie, ha jól látom, akkor viszont nem csak 1 kattintás
Kicsit azért több
Vagy rosszul gondolom/értem?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8025) Tel Chi válasza Armahun (#8017) üzenetére


Tel Chi
tag

Szervusz!!

Tudnál nekem privátban segíteni?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8026) Armahun válasza Tel Chi (#8025) üzenetére


Armahun
addikt

Ha tudok segítek szívesen, de szerintem a főrumon hatékonyabb.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8027) -Valinas- válasza lcee79 (#8024) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nem gondolod rosszul, nem egy kattintás, de viszonylag egyszerű. Én ez alapján csináltam.

(#8028) Tel Chi


Tel Chi
tag

Telepítettem a Flashtoolt,
Leszedtem a Global Generic romot,
Leszedtem a Giefroot-ot,
Leszedtem a Lollipop-ot.

A flashtool telepítésénél szerintem nem jól írta azt hogy a telefon kiválasztásánál a Z3-at válasszam ki, mert nem a Z3Compactot kell?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8029) Tel Chi válasza -Valinas- (#8027) üzenetére


Tel Chi
tag

Én is ez alapján próbálom!!!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8030) Tel Chi válasza -Valinas- (#8027) üzenetére


Tel Chi
tag

Szervusz!

A Flashtool telepítésénél nem a Z3 compactot kell kiválasztani?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8031) Tel Chi


Tel Chi
tag

Megy a flashelés de a vége fele elakadt ez normális?
Mennyit kell várni?

Végig ment, de nem írja ki hogy vegyem le!!
Levehetem??

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8032) Armahun válasza Tel Chi (#8031) üzenetére


Armahun
addikt

Várd meg míg kiírja, hogy a telefon újraindítása, utána leveheted és kapcsold be.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#8033) lcee79 válasza -Valinas- (#8027) üzenetére


lcee79
őstag

én most ez ((#5471) Williamgrant) alapján mentem végig
De a giefroot_v3.1 volt jó a roothoz, vagy nekem csak azzal sikerült.
csináltam ta backup-ot meg dualrecoveryt
aztán prfcvel csináltam flashable zip-et

most állítom be a telefont :)
szóval sikerült :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8034) Tel Chi válasza Armahun (#8032) üzenetére


Tel Chi
tag

A dualrecoverit teszem fel és most lefutott és ezt írja ki:
Press any key to continue AFTER granting root access.

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8035) Tel Chi válasza lcee79 (#8033) üzenetére


Tel Chi
tag

Szia!
Hogyan kell recovery módban indítani a telót?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8036) lcee79 válasza Tel Chi (#8035) üzenetére


lcee79
őstag

Ezt írta Williamgrant
"Megnyitod az NDR Utils programot (csavarkulcsos ördögfióka :) ) a telefonon és a Reboot to Recovery menüt választod."

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8037) Tel Chi válasza lcee79 (#8036) üzenetére


Tel Chi
tag

Sorry de nem értem

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8038) -Valinas- válasza lcee79 (#8033) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Örülök! :) Nem olyan nehéz.

Tel Chi: A telefonodon van egy olyan alkalmazás, hogy NDR units, Azt megnyitod. Miután megnyitottad, kiválasztod azt az opciót a felsoroltak közül, hogy Reboot to Primary Recovery. Ez megvan? Ha igen, akkor most az előzetesen kiválasztott custom recovery-be fog bootolni (indulni) a telefon.

(#8039) darvinya válasza Tel Chi (#8023) üzenetére


darvinya
titán

Kikapcsolt telonál nem tudod másodszorra kikapcsolni.
Csökkentett mód olyan mintha rendesen betöltödne a rendszer, csak a gyári lesz rajta semmilyen telepítet.

Sony-n nincs bootloader recovery.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8040) Tel Chi válasza -Valinas- (#8038) üzenetére


Tel Chi
tag

Bakker nekem olyanom nincs megnéztem!!!:(

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8041) Tel Chi válasza -Valinas- (#8038) üzenetére


Tel Chi
tag

Valamit elrontottam??
Ettől féltem és még nincs vége, mert a lollipop-ot fel kell tennem!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8042) lcee79 válasza -Valinas- (#8038) üzenetére


lcee79
őstag

nem mintha annyira használnám, de azt írja az xperia lounge-ra, hogy a frissítés sikertelen...
Az mitől lehet?

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8043) lcee79 válasza Tel Chi (#8041) üzenetére


lcee79
őstag

nézd (#5471) Williamgrant leírását
megtalálod a hibát és remélhetőleg ki is tudod javítani
a lényeg hogy én is most csináltam és jó lett :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8044) Tel Chi válasza lcee79 (#8043) üzenetére


Tel Chi
tag

Az van, hogy elméletileg a vége fele járok a dolognak és nem is aszerint csináltam!!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8045) Tel Chi válasza -Valinas- (#8038) üzenetére


Tel Chi
tag

Nem tudsz nekem segíteni?
Ha az sd kártyáról elindítom a lollipop zippet akkor az települ? Járható ez az út?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8046) Tel Chi


Tel Chi
tag

Most az Android 4.4.4 verzió van fent. Lehet frissíteni, vagy akkor újra kell rootolni?

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8047) No.01 válasza No.01 (#8015) üzenetére


No.01
őstag

Szoval senkinek nincs/nem volt hasonlo gondja a tok + folia combboval? :F

A masik kerdesem, h most, h jelenleg nincs font a tok ugytunik , h a SIM takaro oldalso muanyag nemmarad mindig a helyen hanem hajlamoskicsit kijonni a helyebol hiaba nyomom bele rendesen. Ezzel lehet v.mit kezdeni?

(#8048) Viktor0610 válasza No.01 (#8047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem más készüléknél volt ilyen gondom.
A megoldás az lett, hogy olyan fóliát tettem fel (szerencsére volt itthon másik), ami kicsit keskenyebb, így az előlapra rálógó tok nem gyűrte fel a fóliát. :)

Samsung Galaxy A54

(#8049) Tel Chi


Tel Chi
tag

Találtam a gogleplay-en egy ilyen alkalmazást:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camber.ndrutils

Ezzel is fel lehet tenni romot??

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#8050) -Valinas- válasza Tel Chi (#8049) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nem az a cél, hogy ezzel az alkalmazással romot tudj felrakni. Ez az alkalmazás direkt recovery-be tudja bootolni a telefonod, ha máshogy nem megy. Végeztél az előző lépésekkel? Mert ha nincs fent a telefonodon ez, akkor nem vagy rootolva, és nem tudod majd recovery-ből feltelepíteni a ZIP-et (amit igen, csak onnan lehet).
Szerintem inkább add oda a telefonodat olyannak, aki ért hozzá. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.