Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24768) zack válasza ProdyG (#24759) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor telibe is vágtam volna a Wave-et ha 4 kártya után oldódik meg. :( Ő van értem, nem pedig én vagyok érte. Vegyek 4 fajta MicroSD-t és az egyikkel jó lesz? Ezt te se gondoltad komolyan ugye? :W Volt egy 8Gb Class4 Kingston, ezt lecseréltem egy 16Gb Class4 kártyára, mert mindenki azt mondta biztos ez a gond. Végül ezzel se lett jó. Holott többen is közölték előtte hogy nekik Kingston Class2 kártyával is tökéletes. Persze az enyém is gyári garis volt, nem piaci gagyi, mielőtt jönnének a hasonló kérdések. :U
De tudod mit? Én beszélek baromságot. De ezek után telibe fogom fosni ki mit ajánl a probléma megoldására, és milyen beruházásokat ajánl az új tulajnak, hogy ez a probléma megoldódjon. De én biztos számonkérném rajtad, ha buknék ezért 8-10k-t mert nem oldódott meg az általad mély meggyőződésből vakerolt kártyacsere. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.