Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23101) anrab válasza wwolf68 (#23100) üzenetére


anrab
addikt

ha van usb a tv-n, akkor azon is simán megy!

(#23102) Varszegig


Varszegig
veterán

na felraktam a JI5-öt. Persze volt váratlan hiba, de aztán a helyreállítás sikerült. Lehet én voltam a hülye, a kis netbook nem volt töltőn. A helyreállítás már hálózatról ment.

(#23103) duplaa válasza Dapro (#23094) üzenetére


duplaa
tag

tudsz dobni egy linket, mert nekem nem jelenik meg. :(

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#23104) Csabi42 válasza Varszegig (#23102) üzenetére


Csabi42
tag

S mik az első benyomásaid a JI5-ről? Érdemes feltenni?

[ Szerkesztve ]

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23105) fkrinya


fkrinya
tag

Valószínűleg jövőhéten összejön a teló. Mit kell megnéznem rajta, amikor megtapizom?
verziószámok, szoftverszámok, videórögzítés, ilyesmikre gondolok...

memóriakártyából van valakinek ilyen:[link]

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#23106) Dapro válasza duplaa (#23103) üzenetére


Dapro
senior tag

[link]

egész bejövős amúgy a shift. de a driftelést nem értem :D

[ Szerkesztve ]

(#23107) Varszegig válasza Csabi42 (#23104) üzenetére


Varszegig
veterán

mivel neked JI3 van fent, abszolút, ugyanis a billbug elmúlik. Ha varezolsz (konténer) az is elmúlik:)

(#23108) the radish válasza the radish (#23089) üzenetére


the radish
senior tag

Tényleg le kell arról mondani, hogy a Wave-be felvett kapcsolat megjelenjen a Goggle contact-ban, azaz ne csak egyirányú (Google=>Wave) legyen?
W.A.Lacky, please

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#23109) gazfickó


gazfickó
tag

wave spoofer már 15 perce tölti az Avatart. ez normális?

nekem a samsungos memkari van benne, az nem tudom hanyas class, de szerintem gyors. Na mindegy még várok, csak már kezdek ideges lenni. Már 20 perce szarakodik :(

[ Szerkesztve ]

(#23110) Torry válasza gazfickó (#23109) üzenetére


Torry
addikt

Ha szar a memóriakártyád akkor sajnos igen (nálam is ez volt).
Hogy sokáig csinálja még kisebb gond lenne, de valószínű, hogy maga a játék is akadni fog és sokáig töltöget.

(#23111) the radish


the radish
senior tag

Másik probléma (-ám):

Bluetooth kapcsolat létrehozását követően semmi más lehetőségem nincs, csak Internet. Se file transfer, se kies sync...
Pedig a bluetooth kapcsolat beállításánál engedélyeztem a hozzáférést, és a file átvitelt.
Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

A NFS-t sokan szedhetjük, mert baromi lassan jön. :)

[ Szerkesztve ]

(#23112) Rotor82 válasza gazfickó (#23109) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Az biztos hogy sok. Nekem cl2-es karesz van, 2-300megás game 3-4perc alatt fenn van usb-n keresztül.

(#23113) gazfickó válasza Rotor82 (#23112) üzenetére


gazfickó
tag

Már 3/4 órája semmi :O most mi legyen? zárjam be a wavespoofert? attól nem lesz baja a telónak ? :W
egyébként minden lezajlott rendben, de azóta csak azt látom hogy " spoofing original resources" :O Mit tegyek? Hilfe!

(#23114) Torry válasza gazfickó (#23113) üzenetére


Torry
addikt

Semmi baja nem lesz ha bezárod, vagy lehúzod a telót.
Esetleg majd a win rinyál, hogy hibát talált a memkártyán, lefuttatod amit felajánl és kész.
Többször lehúztam már én is, szóval csináld nyugodtan.

(#23115) gazfickó válasza Torry (#23114) üzenetére


gazfickó
tag

Kösz. leszedtem, semmi baja. Most majd megpróbálom újra. De a fene egye meg rám hozta a szívbajt ez a szar :N

(#23116) Rotor82 válasza gazfickó (#23113) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Esetleg próbáld meg azt, hogy egy másik apps-ot írsz felül spooferrel...

(#23117) Varszegig válasza Rotor82 (#23116) üzenetére


Varszegig
veterán

sőt azt is megpróbálhatod, hogy megveszed a programot :DDD

(warezoljatok má' privátban légyszi)

(#23118) Rotor82 válasza Varszegig (#23117) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Befejeztem! :B

(Igazából jó lenne egy MAGYAR oldal, ami ezzel foglalkozik, de nem tudok róla...)

[ Szerkesztve ]

(#23119) MerLinh


MerLinh
senior tag

jaja=) még belefértem az 500kba így megvan az új nfs, gyorsan le is töröltem a spoofert verziót, amugy meg van egy-két másik oldal amin le van írva rendesen ott mengedett a warez itt nem...a szabály az szabály

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23120) SlyChocolate válasza wwolf68 (#23100) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Először én is tv kábelt akartam. Sőt a Samsung videokamerám kábelét is kipróbáltam de ott a 3.5 jack érintkező kiosztása más mint ami a telóhoz kell.
Azt kiderült a nokia tvkábel jó lenne hozzá 2000Huf-ért.
De ugye az a fránya HD!
Igaz így csak háttértárolóként működik és gondolom pl egy játék videojelét nem tudja tvre küldeni de sebaj.
Viszont kitud váltani a teló egy dvd/blueray lejátszót ezzel a kütyüvel szükség esetén.

[ Szerkesztve ]

(#23121) Torry válasza SlyChocolate (#23120) üzenetére


Torry
addikt

A játékot is kiküldi!

(#23122) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Sziasztok! Nem tudom milyen az USB olvasóm?! Elől van két rész ahová betudom dugni meg szerintem hátul is van, én az elülsőt használom mert kényelmesebb. Tesztelgessem melyikkel milyen? :D Amúgy egy 4 év körüli gép 512 mb ram. Intel Celeron VPU 2.93 GHz.

Amúgy nálam is akadoznak a filmek, nem feltűnő de én látom! :) Szóval jövőhéten go szerviz és egy frissítés rendel! :D

Jah és igen megvolt a 25-30 perc mire felmásolta a filmet.. :S

Szerk: ki is ír valami olyat hogy nagy sebességű USB eszköz és válasszak másik portot. Akkor valahova máshova kell dugnom? :D És még szőke sem vagyok, csúcs xD

[ Szerkesztve ]

(#23123) AlesszaMusic válasza AlesszaMusic (#23122) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Ezt írja ki: [link]

Hátha így tud valaki segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#23124) Polllen válasza AlesszaMusic (#23122) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valószínűleg az előlapi USB csak 1.0... Uh próbáld ki a hátsó portokat is!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23125) SlyChocolate válasza AlesszaMusic (#23122) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Milyen memókarid van?
Mivel régi a géped így lehet USB driver kellene hozzá amennyiben tudja az USB 2.0 szabványt.
Mert a 20-25 perc egy átlagos 700MB-1GB-os film felmásolásához ez nagyon sok idő.
Esetleg egy alaplap típusa segítene mit is tud az alaplapod.?

(#23126) Zumave


Zumave
csendes tag

Sziasztok! :)
Egy kicsit tanácstalan vagyok és kérnék egy kis segítséget. Még nem volt okostelefonom, elég régi samsungom van. Nagyon megtetszett a Wave, de sokan leakarnak beszélni róla, mert hogy ezen ugye egy eddig ismeretlen, vadiúj bada rendszer van. Megéri a Bada? És könnyen kezelhető a Wave?

(#23127) AlesszaMusic válasza SlyChocolate (#23125) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Silicon Power 16 GB-os CL6-os-t vettem, most megpróbálom azt amit Polllen javasolt, bedugom hátra aztán meglátom mit motyog.. USB driver alatt mit értesz? :B Átalakítót? Sajnos ilyen szinten már nem értek a géphez, az alaplapom sem tudom hogy milyen :B Viszont szerintem ez csak 1.0 mert most látok elől egy képet rá van ragasztva van rajta 3 memóriakártyaféle rajz és az egyikre az van írva hogy 1.0 és mellé az üres részre pedig az hogy 8/1 :S

(#23128) SlyChocolate válasza AlesszaMusic (#23127) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az alaplapokhoz szoktak cd-t mellékelni amin Win/linux illesztő/driver progik vannak.
Ha tudjuk a típust akkor a gyártó honlapjáról is le lehet tölteni amennyiben szükséges lenne.?
Amúgy mikor bootol a géped és feljön az alaplap logója nyomsz neki egy "Pause Break"-t (a Scroll Lock melett találod) így megtudod állítani a bootolást és megtudod nézni mit ír ki.
Ki is a gyártója és a tipusa?

(#23129) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Nah jólvan, dbedugtam hátra és így már 3 perc alatt felmásolt egy 1,2 gigás filmet és azt a szöveget sem dobta ki amit linkeltem! :) Megkönnyebbülés! :)

Azt hol tudom megnézni hogy hova telepítette a játékokat például? Mert Kies-el feltelepítettem az NFS-t és az Ashplat-ot, de a memóriában nem találom csak a menüben látom, onnan lehet indítani.

Már nem emlékszem, de a JI2-es szoftban meglett oldva a felirat ékezet kezelés? Valamint ugye abban volt már az is hogy a filmek nem "akadoztak"?

SlyChocolate: Packard Bell a gép márkája, többet nem tudok, CD nem volt hozzá anno egy deka se! :D De megoldódott a probléma szerencsére! :)

[ Szerkesztve ]

(#23130) fkrinya


fkrinya
tag

#23105-re vki pls... :F

(#23131) SlyChocolate válasza AlesszaMusic (#23129) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Grat:
:D

(#23132) Rotor82 válasza fkrinya (#23105) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Azt kell megnézned rajta, hogy tetszik-e Neked! :DDD A szoftver verzió, stb semmit nem számít, jó lesz az úgy ahogy van, hidd el.
Videórögzítéssel kapcsolatban mit szeretnél tudni?
Ezzel a kingsonnal kapcsolatban nincs tapasztalatom, de cl4-es, úgyhogy biztos jó lesz, mivel nekem cl2-es van és semmi panasz a gyorsaságra. ;)

(#23133) bokrosolajos válasza Zumave (#23126) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nem éri meg! Az ismerőseidnek van igazuk, akik nem is ismerik a készüléket, legfeljebb csak hírből

Ha mindenki így állna hozzá, ma sem lenne elterjedt pl az Android, hisz az is új volt 2-3 éve...
Sőt, internet sem lenne a készülékeken és talán még mindig a WAP lenne a telefonbuziknak a Nirvana!

:O :D

(#23134) ABal válasza Zumave (#23126) üzenetére


ABal
őstag

Azok, akik le akarnak beszélni Wave tulajdonosok? Ha igen, hallgasd meg mit mondanak és gondolkodj el! Ha nem, ne foglalkozz velük!

A lényeg, hogy mire akarod használni. Az első hsz-t olvastad már? Másnak is azt javasoltam, aki ezzel a kérdéssel fordult hozzánk, hogy írja le konkrétan, mit vár el a telefontól, arra konkrét válaszokat lehet adni.

A fórum keresőjét érdemes használni konkrét kérdésekre való kereséshez, mert abból is sokat lehet okosodni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23135) duplaa válasza Dapro (#23106) üzenetére


duplaa
tag

Köszi szépen a segítséget. :R

Sajnos csináltam egy kis programot magamnak a Kiessel. Nem szerettem már nézni, hogy mindig kiírja, hogy van új firmware, ezért gondoltam hagyom, hogy a Kies frissítsen. Sajnos hiba volt. :(((
Először frissítettem a Kiest, hogy a legújabb legyen fent (1.5.3.10103_102). Ezzel nem is volt semmi gond.
Ezután rányomtam a telefon firmware frissítésére, el is kezdett tölteni. A bináris fájlokat elég lassan töltötte és elég sokáig, úgyhogy magára hagytam, hogy dolgozzon. Mire visszajöttem a géphez, azt írta ki, hogy váratlan hiba történt és hogy állítsam vissza a telefon firmware-jét. Nyomtam egy OK-ot, és ahogy mutatta, nyomtam a Fényképező gomb + power gomb + hangerőcsökkentő gomb kombót, és azóta download mode-ban van a telefon. :F A helyreállításnál nyomtam a megfelelő lépéseket, de ott is "váratlan hiba" történt, úgyhogy nem állította helyre a rendszert.
A Kies pedig nem találja, csak keresi folyamatosan a telót.

Mit tudok most csinálni, hogy működjön a telefon? :F

Az USB kábel tuti jó, mert érzékeli, ahogy csatlakoztatom, meg azt is amikor lehúzom. És a frissítés előtt még másolgattam a telefonról.

A telefon djuice-os. Nem volt még eddig frissítve. Sajnos nem tudom, hogy milyen verziószámú firmware volt rajta.

A segítséget előre is köszi. :R :R :R

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#23136) the radish


the radish
senior tag

az 1080-as videot nem tudom lejatszani. =(mkv) Van ra megoldas?
Koszi

(#23137) fkrinya válasza Rotor82 (#23132) üzenetére


fkrinya
tag

A videórögzítéses szaggatásos, akadozós hiba az nem teló függő volt?
HD minőségű rögzítésnél jelentkezett a probléma és nem rég volt róla szó

(#23138) Karma válasza the radish (#23136) üzenetére


Karma
félisten

Ja, és elég egyszerű: nem akarsz olyat lejátszani vele, mert nem bírja.
Mondjuk nekem már 720p-nél is voltak gondok.

Az SRT-t szereti, bár a magyar ékezetek csak JF4-től kezdve jók.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23139) the radish válasza Karma (#23138) üzenetére


the radish
senior tag

Valahol olvastam, hogy feliratokat kezel. (srt, sub) Ez így van, vagy sem?

(#23140) Rotor82 válasza fkrinya (#23137) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Volt régebben nekem, hogy full felbontásban felvétel közben akadozott, de a karesz is tele volt, meg mittudomén! :DDD A lényeg, hogy formázás segített! :K

Film lejtátszáskor volt hogy nem volt teljesen folyamatos a kép, de csak 1-2nél. Asszem valami bdrip volt. De érdekes módon meg egy 3-4x akkora mkv-vel 720p-ben meg semmi baja nem volt és röccenésmentesen vitte... :Y Lehet bitrátfüggő, meg kodekfüggő ez az egész.

(#23141) Zumave válasza ABal (#23134) üzenetére


Zumave
csendes tag

Nem Wave tulajdonosok az ismerőseim, nekik vagy androidos készülékük, vagy nokiájuk van. Aztmondták, h kevés alkalmazás van erre a telóra. De ez mennyire fontos?
Én csak egy olyan telefont szeretnék, ami évekig jól működik, mert nem vagyok az-az évente telefont cserélő típus. Szeretnék filmeket nézni rajta, persze jó minőségben és emiatt ez a Super Amoled kijelző nagyon tetszik.

(#23142) fkrinya válasza Rotor82 (#23140) üzenetére


fkrinya
tag

Értem.

Volt valami olyasmi is, hogy koreai meg kínai gyártmány és a kínai az silányabb minőségű...
Ezt valami kód vagy szám alapján tudom csekkolni?

(#23143) Rotor82 válasza fkrinya (#23142) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Az aksi alatt lehet megnézni, de ezek tévhitek. Ha valóban gond lett volna valamelyikkel, annak már nagy visszhangja lett volna...

Zumave Ne sz@rjál be tőle, nem fogsz benne csalódni hidd el! Jó kis teló ez! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23144) ABal válasza Zumave (#23141) üzenetére


ABal
őstag

Gondoltam...

Az Androidhoz és a Nokiához képest valóban kevés alkalmazás van, de hogy neked ez mennyire fontos, azt én nem tudhatom. A kis számú alkalmazás egy része az oprendszer fiatalságával magyarázható, de sajnos a Samsung se nagyon töri össze magát ha a támogatásról van szó. Ha igazi okostelefont akarsz, jobb, ha visszaolvasol a fórumban, mert jónéhány panasz felmerült bizonyos funkciókkal kapcsolatban. De kinek mi az igénye, leginkább ez dönt szerintem.

Nekem két hónapja van meg, és most sincs vele különösebb gondom. A fórumban előjött problémák egy része nem érint, más részével szerencsére nem is találkoztam, úgyhogy elmondhatom, hogy szeretem a Wave-et. A hardver most is az élmezőnybe sorolja, szoftveresen meg talán fejlődik még. Én sem szándékozom lecserélni a közeljövőben.

A kijelző nagyon szép, a filmek jól mutatnak rajta. Voltak itt gondok bizonyos formátumok és méretek lejátszásával, de olvass vissza ez ügyben. Én mp4-be szoktam tenni a filmeket, azzal semmi gondom nem volt. Az mkv-t is gond nélkül viszi.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23145) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Sziasztok! Nah ez az első hszm a telóról :D Mennyire normális az ha néha melegnek érzem a képernyőt? Vagy lehet csak képzelődöm? :D

(#23146) ABal válasza AlesszaMusic (#23145) üzenetére


ABal
őstag

A hátlap az aksi miatt néha lehet melegebb, de a képernyő...?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23147) Rotor82 válasza AlesszaMusic (#23145) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Szerintem csak flesselsz! :DDD Viccet félre téve, nem melegszik az, esetleg a kezedtől melegedik át, meg a fém amúgy is jó hővezető.

(#23148) Tomajdon válasza AlesszaMusic (#23145) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Szerintem csak a sok ujjlenyomat miatt érezheted melegebbnek... Vagy sokáig világított... passz nem tom :D

(#23149) Zumave


Zumave
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Azthiszem mivel nekem nagyon tetszik, megveszem. :)
Aztán majd folyamatosan olvasom a korábbi hsz-okat, ha valami gondom van. :)

(#23150) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

nah jólvan akkor skacok de tényleg melegnek/langyosnak érzem de akkor lehet az aksiból sugárzik át vagy csak túlparázom :P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.