Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23401) peter_k válasza Varszegig (#23388) üzenetére


peter_k
tag

ok.
Én maradok a vesszőparipámnál..Egy jó geocaching progi kéne, ami beolvassa a turistatérképeket, a ládahelyekkel..Winmobilen ilyen volt a gisrussa és a navitel.
Másodiknak meg skype. Harmadiknak pedig egy jobb böngésző. Többre nem vágyom. :)

(#23402) Polllen


Polllen
nagyúr

Nekem ami hiányzik:

Yahoo exchange-t támogató levelező kliens (bár azt hiszem ezt inkább az OS-től kéne elvárnom)
Jelszó manager progi... (nevesebb cégtől... :))
TeamViewer
Navi, ami nem R66
Bankomat kereső

És kb itt ki is fújt... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23403) Karma válasza Lotusomega (#23398) üzenetére


Karma
félisten

A másik nagy kérdés az lesz, hogy mi lesz ha lejárt az egy éve :P

“All nothings are not equal.”

(#23404) leslieke válasza peter_k (#23401) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

geocaching lite

(#23402) Polllen Teamviewert támogatom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23405) peter_k válasza leslieke (#23404) üzenetére


peter_k
tag

Ezt ugye nem mondod komolyan?? :)

(#23406) DonMedve válasza Varszegig (#23388) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is meg tudnám számolni egy kezemen,ami kellene.Dehát pár alkalmazásról van szó,de ha nincs, hiába van 2000,vagy akár 10000,ha pont azok nincsenek.A chat progik nem nagyon érdekelnek,még aktív gamer időszakomban is csak a xfire-t használtam.Még egy tetves böngészővel is beérném már! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23407) Varszegig válasza DonMedve (#23406) üzenetére


Varszegig
veterán

na de akkor mi az amit Te vársz?

(#23408) MerLinh válasza DonMedve (#23406) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát jah, de az asszonnyal egyszerübb imen megbeszélni a dolgokati amig nem tud beszélni, vagy te nem tudsz beszélni munka közben, mint ezer smst írogatni sok pénzért =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23409) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

Megőrjít ez a gagyi sz*r KIES. Felajánlotta, hogy frissítsem telefont, el is kezdtem természetesen nem sikerült (miért is sikerülne ez az 5 kattintásból álló rendkívül bonyolult folyamat???). Helyreállítás szükséges, állítsam visszaállítás módba, de úgy meg nem ismeri fel a telefont. Most mit csináljak?

Egyébként köszi a Route66os válaszokat, csak nem akarom teleszemetelni fórumot hálálkodással. :)

[ Szerkesztve ]

(#23410) leslieke válasza peter_k (#23405) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennél jobb nincs. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23411) DonMedve válasza Varszegig (#23407) üzenetére


DonMedve
addikt

Így hirtelen csak kettőt mondok aminek örülnék.Egyikről Karma kolléga felvilágosított,hogy valszeg nem is lesz soha,ez pedig egy valamire való fájlkezelő,a másik egy olyan böngésző ami legalább a kurva jelszavamat megjegyezi.A többit már nem is mondom.

Merlinh:Jó lehet igazad van,ebbe nem gondoltam bele,nekem céges tarifám van,meg a nejemnek is tehát a beszéd,és az sms is ingyen van.Bár mondjuk amikor nem így volt akkor sem nagyon vittük túlzásba,megbeszéltük meló előtt,meg után.Ha valami nagyon fontos volt azt 2percbe le lehetett tárgyalni.Így is többet beszélek vele a kelleténél! ;]

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23412) Varszegig válasza Lopottmotor (#23409) üzenetére


Varszegig
veterán

Multiloader.

DonMedve: akkor neked sem kelll sok alk. Amit vársz, azok jogos elvárások, csak épp nem a dev.chall. fogja megoldani:)

(#23413) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Holland a keszulek, az elofizetes is.
Amugy valoban kivancsi vagyok mi lesz 1 ev mulva...bar nekem nem letszukseglet az IM a telefonon, de majd megirom.
Magyar bada 1.2 meg mindig nincs? :)

OK

(#23414) leslieke válasza Z_A_P (#23413) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs infó róla, hogy lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23415) s4tch válasza Lopottmotor (#23409) üzenetére


s4tch
veterán

Varszegig kollégát kiegészítve: multiloaderrel próbáld meg feltenni azt a firmware-t, ami eredetileg is a telefonon volt, úgy még az is előfordulhat, hogy nem vesznek el az adataid. (Ha teljes verziójú FW volt rajta, akkor majd a többiek megmondják, mit kell belőle kihagyni; az FFS-re tippelnék.)

[ Szerkesztve ]

(#23416) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Lehet, hogy nekem kicsik az elvárásaim, de én elégedett vagyok ezzel a challengel. Már van 5 progi, amit kapásból letöltök, + van a wavesp**fer, szóval én az alkalmazásokkal teljesen elégedett vagyok. Sőt, még a telefonnal is.

[ Szerkesztve ]

(#23417) Karma válasza s4tch (#23415) üzenetére


Karma
félisten

Pontosan. Az FFS maradjon ki (így nem formázódik le a belső tárhely), illetve én a Bootot is kihagynám, nehogy véletlen betéglázzon, ha nem a Kies volt a fos (0,05% esélyt adok neki), hanem a kábel vagy valami más gebasz a telefon és a gép között.

“All nothings are not equal.”

(#23418) Fogash


Fogash
tag

ha már karácsony előtt mindenki kívángat, akkor én is ideírm:
skype kellene, gyorshívások kellenének, meg egy tördelős webböngésző kellene.

más: a felülről lehúzható tálcán wifi-bluetooth-némítás szentháromság lakik. lehet ezeket cserélni/bővíteni? a rep. üzemmódot kitenném ide...

(#23419) DonMedve válasza Fogash (#23418) üzenetére


DonMedve
addikt

A szentháromságot nem lehet piszkálni sajnos. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23420) Torry


Torry
addikt

Multival lehet downgrade-elni a firmwaret?Csak mert a Jk1 böngészöje kikeszit, hogy nincs full-screen. Ha ezt bennehagyják a véglegesben az katasztrofa lenne.

(#23421) consono


consono
nagyúr

Csúnya rossz gyerek voltam, és az sTune-nal kimásoltam a SevenIM-et a Wave-röl és megpróbáltam spoofolni, el is indul, de rögtön kilép... Lehet, hogy ha megfelelö containert találnánk menne simán a normális IM progi?

"In God we trust. All others must bring data"

(#23422) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Csütörtökön meg is jön a teló, kár, hogy csak karácsonyra megyek haza.. azt esetleg tudja valaki, hogy az új szoftok amik vannak/lesznek tartalmaznak-e már sortörést a böngészőben? Remélem dolgoznak vlmi ilyesmin.. nem nagyon szeretek buherálni telefonon, így nekem a gyári frissítés lenne a legjobb ha tartalmazná. Persze lehet h megjön a kedvem a kézi alakításokhoz, elég jó leírások vannak a fórumban.

(#23423) Varszegig válasza Torry (#23420) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet

GeoJoe:Azt hogy érted, hogy neked a gyári frissítés lenne a legjobb? Csak az van. :Y
Tördelés: 1.2-ig biztosan nincs. De szerintem ez a böngésző legkisebb baja :W

[ Szerkesztve ]

(#23424) Karma válasza GeoJoe (#23422) üzenetére


Karma
félisten

Eddig nincs, se gyárilag se házilag.

“All nothings are not equal.”

(#23425) consono válasza GeoJoe (#23422) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs sortörés, ha mindenképpen erre van szükséged az Opera Mini 5.1 a barátod.

"In God we trust. All others must bring data"

(#23426) s4tch válasza Torry (#23420) üzenetére


s4tch
veterán

Lehet, de az adatvesztés nyilvánvaló következmény.

A gyári böngésző helyett jobb az opera mini; használt azt.

Karma: kösz a kiegészítést.

(#23427) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Köszi az infokat. Karácsonyig van még bőven időm átolvasni az elejétől a fórumot :)

(#23428) Torry válasza s4tch (#23426) üzenetére


Torry
addikt

Opera minivel az a gondom, hogy ott maradnak alul az iranygombok es sehogy sem tudom azokat kivenni.

(#23429) leslieke válasza Torry (#23428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A virtuális billentyűzetre gondolsz? Mert azt ki lehet ám kapcsolni!

Játékok , egyéb -> ... (lent és középen) -> Virtuális billentyűzet -> Pipa ki -> Ment

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23430) Karma válasza Torry (#23428) üzenetére


Karma
félisten

Kapcsold ki. [...] gomb a Játék, egyébben, és ott lesz az opció.

“All nothings are not equal.”

(#23431) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Nah 720P-s BRRipeknél megszűnik a frame dobálás, sima BRRipeknél és Aviknál viszont ugyanúgy dobálja, szóval a megoldás hogy 720P-ben nézzem a filmeket! :D

(#23432) Jadro válasza consono (#23425) üzenetére


Jadro
veterán

Sokmindenre jó az Opera mini, én szeretem minden oprendszeren, de azért hogy a barátom lenne... :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23433) Torry válasza Karma (#23430) üzenetére


Torry
addikt

Koszi, igy mar mas, habar szerintem rettenetesen gagyi. Inkabb maradok a gyarinal szerintem.
Felmerult, hogy mit hianyulunk. Elso helyen azthiszem a bongeszo all.

(#23434) s4tch válasza Torry (#23433) üzenetére


s4tch
veterán

Kapcsold ki a "kijelzőhöz igazít" opciót is, úgy az igazi.

(#23435) TomWexX válasza AlesszaMusic (#23391) üzenetére


TomWexX
addikt

Azt honnan veszed hogy csak a hívás meg az sms van benne? Amit a my t-mobile-n látsz az a nyers hóközi forgalmad. Minden benne van: sms, hívás, adatforgalom, sőt ha van egy bizonyos számmal családbarát kedvezményed, ami ugye azt jelenti hogy ingyen beszélsz vele, még az is benne van. Számlazáráskor (hó utolsó napja 23:59:59:99) meg ráküldik az összes kedvezményt, net csomagot stb. és létre jön a valós összeg. Ez szerintem teljesen logikus...Úgyhogy ne parázz, nekem már volt olyan is hogy megnéztem hó végén hogy állok, akkor kb. 20000ft-nál jártam, majd a csekken 5600 ft lett szerepelt. Ezért felesleges bemenned a T-be, mert ugyanezt fogják elmagyarázni.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23436) rObika8802 válasza Varszegig (#23316) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nem nem csináltam ilyet csak egyből raktam rá a másikat...kétségbe vtam esve eléggéé...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#23437) the radish


the radish
senior tag

Bekapcsoltam a Wave-et, és bootolásnál csak olvassa a simet az elején de nem lép tovább már vagy 5 perce. Kivettem, visszatettem, de semmi.
Mi a franc lehet vele?

Megint kivettem, beindítottam, leállítottam, betettem és most jó? :( Mi lehetett ez?

[ Szerkesztve ]

(#23438) Varszegig válasza rObika8802 (#23436) üzenetére


Varszegig
veterán

na ez egy nagy hiba:) ilyenkor a legfontosabb a nyugalom, és lépésről lépésre követni amit ír. leválaszt, kikapcs, loadmode, visszadug, és akkor nyomni a helyreállítást. Én így tettem, és ok volt.

the radish: nincs kéznél próbára egy másik sim?

[ Szerkesztve ]

(#23439) csabám


csabám
addikt

Egy kis kijelző mustra: [link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23440) victorio79 válasza the radish (#23437) üzenetére


victorio79
tag

the radish: Nekem volt ilyen a múlt hónapban valamikor, kb. fél óra múlva indult el. Azelőtt és azóta sem sikerült találkozni vele. Először még kivettem az akkut, de utána sem volt jobb, így hát hagytam és láss csodát elindult. Fogalmam sincs miért lehet.

AlesszaMusic: Nem kell aggódni, tényleg ilyen hülyén számolnak és a hó végén vonják le a csomagban foglalt kedvezményt. Nekem 28e-ből lett 3,5e-s számlám a hó végére. De ha nagyon izgat akkor a My T-mobile felületen tényleg le tudod kérdezni, talán 56Ft-ot kér érte.

Hát ez a WAMOCamera nekem nem jött be, ettől még az gyári is jobb. a felbontást át lehet állítani valahol, mert nekem csak 800x600-ban hajlandó képet készíteni.

"Si vis pacem, para bellum."

(#23441) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Köszi srácok akkor megnyugodtam. Csak ez az előfizus dolog elég új még nekem ezért parázok kicsit. Am most örülök mint majom a farkának mert kipróbáltam a gps-t és lent a paneldzsungel közepén 3 perc alatt talált 7 műholdat és pontosan mutatta is h hol vagyok. :)

(#23442) DonMedve válasza csabám (#23439) üzenetére


DonMedve
addikt

A SAMOLED viszi a prímet! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23443) Fogash


Fogash
tag

tabata timerrel már találkozott valaki? Esetleg írni nem tudna valaki egyet?

erről van szó: [link]

(#23444) leslieke válasza Fogash (#23443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez mire jó?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23445) Polllen válasza leslieke (#23444) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valami edzés "metódusnak" tűnik... 8x20 sec aktív erős mozgás/gyakorlat/akármi, 10 sec-s pihenőkkel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23446) leslieke válasza Polllen (#23445) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, mikor már elindítottam, magam is rájöttem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23447) richies


richies
senior tag

van mar vmi hir az official bada 1.2-rol?

Rozsomak of Power

(#23448) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Sziasztok!
2. napja vagyok tulaja egy T-s Samsung Wave-nek. Remekül működik minden egyvalamit leszámítva ami számomra rettentő idegesítő. Mindig ha hívást kezdeményezek akkor kiírja, hogy átirányítás aktív. Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#23449) Vovi1 válasza Varszegig (#23423) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Tördelés 1.2-ben sincs

(#23450) Karma válasza [KOCKA] (#23448) üzenetére


Karma
félisten

Kapcsold ki a foglaltság esetén átirányítást hangpostára.
Valahol a telefonbeállítások között van.

Ahogy TomWexX is írja, erre a legtöbb telefon figyelmeztet egyébként is.

Tévedsz egyébként. Nem az állításodban, mert tényleg így van, a hívásfogadással kapcsolatod, DE a telefonok ebben az esetben figyelmeztetnek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.