Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) Keller16 válasza bakospe (#23748) üzenetére


Keller16
aktív tag

Köszi!
Olvastam,de ezek szerint átsiklottam fölötte :)

(#23752) 641147 válasza the radish (#23738) üzenetére


641147
csendes tag

"Van olyan megoldás, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon, azaz az MMS, de csak az tudja használni a csomagkapcsolatot, de más nem?"

hálózati módot át kell állítani GSM 900/1800-ra

ám MMS küldésekor megjelenik az a sokszor emlegetett "E" bötű, csak szólok

[ Szerkesztve ]

(#23753) cryingdr4g0n válasza Tomajdon (#23729) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Úgy fest, hogy N900 lesz helyette. Egyelőre egy x10 mini Pro-val gyűröm az ipart. Ha a kijelzőjére nézek, möbius-szalag van a gyomrom helyén. :D
I4-et is nézegettem, de azzal úgy vagyok, mint állatbarát a zsiráffal: szép, szép, de otthonra nem kéne.

"miért adtad el, ha sajnáltad?:)"

Egyrészt menet közben rájöttem, hogy jobban hiányzik a fizikai qwerty, mint gondoltam. De ezt még valahogy kibírtam volna. Viszont egy normális IM megoldás, skype és még pár dolog nem helyettesíthető a nagy érzelmekkel, amik a wavehez fűztek.
Ja, és némi hirtelen felindulás is nyomott a latban: mérges lettem. 1998 óta volt össze se tudom számolni hány telefonom. Új, használt, gyári garis, sufnigaris, okos, nem okos, mindenféle. És ez volt az első, amelyiket szervizbe kellett vinnem (mikor elnémult a hangszórója), és kicsit pipa lettem emiatt, őszintén szólva. Egy hétre nélkülöznöm kellett, hamar beszereztem egy mini pro-t, amit persze orrba-szájba testre lehet szabni, beletúrni, rootolni, amit akarsz, meg hát minden van rá. És horribile dictu: harmadnap már nem hiányzott... csak a kijelző meg a HD videó miatt. Ez elgondolkoztatott és inkább ebből szálltam ki addig, amíg viszonylag jól ki lehetett. Ennyi. Mondjuk most, mikor nemrég meghallottam, hogy van a spoofer, egyből jelentőségteljesen kezdtem emelgetni a szemöldököm, mint a rózsaszín párduc. Ha még az IM helyzet javul kissé, már jövök is vissza. :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#23754) Varszegig válasza 641147 (#23752) üzenetére


Varszegig
veterán

és akkor edge-n fog netezni. mit segít rajta?
Én azt tippelném de nem tudom, ki kell próbálni, hogy minden alk. pprofilt MMS-re kell csapni, és azon csak az mms él meg. de lehet nem, nem tudom:) Ha jobb nincs, akkor az MMS profil kivételével mindet el kell rontani, és az elrontottat beállítani mindennek csak az mms-nek az mms profilt. de ennél egyszerűbb egy mobilnetes előfizu :DDD

cryingdr4g0n: N900?? hát azt nem fogod szerintem szeretni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23755) 641147 válasza Varszegig (#23754) üzenetére


641147
csendes tag

asszem azt írta, hogy nem netezik rajta, mert nincs előfizetése

(#23756) matthews válasza leslieke (#23674) üzenetére


matthews
aktív tag

Bocs leslieke, hogy csak most írok, nem voltam gép közelben. Én Kertész Imre Sorstalanság c. kötetét és Grecsó Krisztián két könyvét próbáltam, de mind a hármat megtalálta. Igaz borítókép csak a Kertész műhöz volt. PC-re nem próbáltam kitenni. A lényeg, hogy vonalkód legyen a könyvön. Nekem vannak olyan régiek amiken nincs, így azokat nem tudom berakni.

Ennyit tudtam segíteni. Bocs.

"No brain, no problem"

(#23757) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Azon gondolkozom, hogy frissítek 1-et 1.2-re.. :)

(#23758) cryingdr4g0n válasza Varszegig (#23754) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Varszegig: jó, hát azért arra ne vegyünk mérget egyelőre, hogy az lesz. Se arra, hogy ha igen, akkor nem fogom szeretni. :) Vagyok én ahhoz eléggé perverz (hiszen wave-em is volt, ahhoz is kell némi mazochizmus, csak éppen másféle. :D )

• Flies around shit - bees around honey •

(#23759) Varszegig válasza 641147 (#23755) üzenetére


Varszegig
veterán

de épp azért akarja kikapcsolni, hogy még véletlenül se netezzen

(#23760) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Szép estét!
Szerintetek az normális, hogy a telefon 100%-os töltöttséget mutat de ha rádugom a gépre akkor ott annyit ír, hogy 85%maradt?

(#23761) Tomajdon válasza [KOCKA] (#23760) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Szeritnem igen, nekem is 90%-on volt párszor, és 85%-ot írt ki...

(#23762) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Srácok.. JH3-ról megéri rátolni a JK1-et? Mi változik?

(#23763) AlesszaMusic válasza leslieke (#23701) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Akkor lehet! :) Majd legközelebb jobban figyelek! :D

Amúgy a videófelvétel hangtorzítását nem lehet valami beállítással csökkenteni? Mert elég zavaró hogy lassan a szoba másik felében van a telefon de éneklés közben az erősebb részeknél a felvételen torzít.. :S

(#23764) 641147 válasza Varszegig (#23759) üzenetére


641147
csendes tag

no, nem tudom

jelenleg így használom, MMS megy, "véletlen" net meg nem (pl.: a böngésző azt írja, hogy "a szolgáltatás nem elérhető"), a netet meg csak wifi-n nyomom

(#23765) ABal


ABal
őstag

Darth Vader után közvetlenül a leghatalmasabb Nagyúr segítségével (ez annyit tesz: ő csinált mindent, én meg néztem :)) ) új helyre költöztem. Jelenlegi címem: JI2.

Örök hála!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23766) the radish válasza 641147 (#23752) üzenetére


the radish
senior tag

Ha jól tudom az MMS fogadása a T-nél (belföld) 0, küldés 160. Eddig is volt adatforgalmam 1-1 mms fogadásánál, de az 1 Ft/kbyte adatforgalmi díj az túl magas lenne. :(

Felveszem a kapcsolatot a szolgáltatóval, az lesz a legbiztosabb.

[ Szerkesztve ]

(#23767) leslieke válasza matthews (#23756) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én sci-fi és fantasy könyvekkel próbáltam, mivel ezekből van a legtöbb a gyűjteményemben. Egyiket se ismerte, így nekem nem jó ez a program.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23768) ABal


ABal
őstag

A névjegyeimet hogyan tudom visszarakni? Állandóan azt írja ki, hogy ezt a fájlformátumot nem lehet továbbítani

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23769) Karma válasza ABal (#23768) üzenetére


Karma
félisten

Milyen formátumban vannak most?

“All nothings are not equal.”

(#23770) Atomgeszi válasza ruszi_tomi (#23706) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hátra vagy előre dugod? Az is sokat nyom a sebességen, hogy ha a lassabb usb portról át teszed a gyorsabba!

(#23771) ABal válasza Karma (#23769) üzenetére


ABal
őstag

A KIESben .spb formátumban. Ahogy elmentette, de most nem hajlandó visszarakni

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23772) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

A zenelejátszóban a "CD korongos" nézet csak fekvő módban van? Teljesen úgy rémlik hogy álló képnél is van, de lehet csak rosszul emlékszem mert nekem csak fekvőben jelenik meg.

(#23773) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok!
T-s telóm van, az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e multiloaderrel ügyeskedni, vagy jön majd külön T-s frissítés rá?
Mert ha nem, akkor mindenképp megcsinálom egyszer, csak kérdés hogy most, vagy ráérek-e még.. :)

(#23774) gamek!ller válasza KillArmy (#23773) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha sokat netezel a telón, szerintem ne frissíts.. Én is ezt mondtam mint te, hajtott a kíváncsiság, frissítettem, de azóta nem szeretek rajta netezni..

[ Szerkesztve ]

(#23775) Karma válasza gamek!ller (#23774) üzenetére


Karma
félisten

Én meg sose szerettem netezni vele, bumm.
Ha nem tetszik, egyébként simán lehet downgrade-elni 1.0-ára.

ABal: Ez most elég nagy para. Próbálj meg Kiest frissíteni.

“All nothings are not equal.”

(#23776) Hubzsi válasza gamek!ller (#23774) üzenetére


Hubzsi
tag

Szia,

Én lefrissítettem JI5 - re és teljesen megérte.

Böngészéssel mi a problémád?

(#23777) gamek!ller válasza Hubzsi (#23776) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azok a kis kockák amik akkor jönnek be, ha gyorsan húzom valamerre az oldalt és még nem töltötte be.. Marhára belassítja a telefont és idegesítő..

Karma: Amíg T-s sw volt rajta, addig szerettem vele netezni.. Bumm2.

Ha ez nem zavar, frissíts nyugodtan, rosszabb nem lesz. Talán jobb egy kicsivel ezen kívül. Amióta fent van nem indult újra, viszont az ébresztő nem 100%-os..

[ Szerkesztve ]

(#23778) Karma válasza gamek!ller (#23777) üzenetére


Karma
félisten

Nem a T-s volta miatt szerettél rajta netezni.
Tedd vissza a JF1-et és kész. Bumm^3.

(Szerintem nem éri meg az 1.0-át tartogatni.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#23779) gamek!ller válasza Karma (#23778) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azért szerettem rajta netezni mert gördülékeny volt és nem lassult be. Akár lehetne kutymuruty-os sw, akkor is jobb volt a böngésző. Nem teszem, mert annyival nem rosszabb ez sem, hogy nekiálljak.. De ez csak a böngészőre igaz. Ezen kívül talán gyorsabb minden.

[ Szerkesztve ]

(#23780) ruszi_tomi válasza Atomgeszi (#23770) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Hát laptop-ról csinálom, szóval USB sebességgel nincs gond, de most újra formáztam, vissza akartam másolni az alkalmazások könyvtárat, és meglepődve tapasztaltam hogy 100 ill. 200 KByte között mozgott a sebessége a másolásnak, és 5 napot írt ki..............
Nah szóval 7főn viszem vissza a boltba, 60 hónap garancia van rá, bevizsgálják, aztán cserélik, reményeim szerint...........
Annyi hogy nincs meg a csomagolása, de az csak nem lesz akkora nagy baj, most nehogy már 60 hónapig őrizgessem a csomagolást..........

Oneplus 8T 8/256

(#23781) SlyChocolate válasza Karma (#22693) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Most már wave-el is lehet teszt videót csinálni.
Touch Tester

(#23782) spawn21 válasza SlyChocolate (#23781) üzenetére


spawn21
veterán

Üdv srácok! Egy kérdésem volna csak. Mennyire fejlett màr a bada boltja?

Köszönöm.

iPhone 13p

(#23783) SlyChocolate válasza spawn21 (#23782) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Egyre több az okosság de messze még a cél.
Ez persze attól is függ mire van szüksége az embernek.?

(#23784) zazumisi


zazumisi
tag

Kérdéssel fordulok hozzátok:
Sikeresen frissítettem 1.2-re, de a T-s internet-beállítások elvesztek. Sikerült beállítanom, de nem tudom mit válasszak? T-Mobile NET vagy w'n'w???
Valaki, akinek T-s a masinája, megnézné?
Ja, a díjcsomagom Médiamánia S.

(#23785) Wheeler87


Wheeler87
csendes tag

Szia
remélem tudok segíteni
nálam a hálozati beállításoknál t mobile Net van kipipálva

(#23786) rObika8802 válasza zazumisi (#23784) üzenetére


rObika8802
aktív tag

egy cipőben evezünk :) én a NET-et választottam majd kiderül de sztem az a jó egyedül az MMS-t nemtom beállítani úgy ahogy előtte volt mer vmi nem stimt pedig átnéztem mindent....

más dolog:

szerintem nagyon megéri 1.2re frissíteni a böngésző milliószor jobb legalábbis meglátásom szerint mint JI2-nél...ott sokszor kellett ujranyomkodni h töltse be ez jobban pörög :)

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#23787) zazumisi válasza Wheeler87 (#23785) üzenetére


zazumisi
tag

Köszönöm!
Akkor erősen remélem ez lesz a nyerő, mert számolni azt nagyon tudnak. :DDD
Azért holnap felhívom a 1430-at is.

(#23788) MerLinh válasza zazumisi (#23787) üzenetére


MerLinh
senior tag

elméletileg ha van net előfizetésed akkor minden adatcsomagot úgy kéne számolnia, ahogy kell mert azt hiszem az apn cím ugyanaz mindenhova kivéve az mmsre,
bár én azon sem lepödöm meg ha nem, aki 2010ben még mindig 2 féle sms díjat számol egyes csomagjaiban arra nem tudok komoly szemmel nézni =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23789) ratam23


ratam23
aktív tag

Valaki nem jött még rá esetleg hogy lehetne több google naptárat beállítani a telefonra?

(#23790) Garsza


Garsza
veterán

heló van van nekem egy Samsung Wave telóm. És olvastam neten hogy létezik már Bada 1.2 oprendszer Aszt szeretném tudni hogy hogy már hivatalosan is ki e jött vagy még csak illegálisan lehet felrakni? Ha már hivatalos akkor hogy lehet feltenni a telóra?

(#23791) ratam23


ratam23
aktív tag

nem hivatalos! az utolsó hivatalos az a JI5/JI2. Ha ha majd megjelenik új akkor a kies felfogja ajánlani. úgy tudod hivatalosan frissíteni a telefonodat.

(#23792) Polllen válasza ratam23 (#23789) üzenetére


Polllen
nagyúr

Külön acc-kal... Egyelőre úgy tudom, hogy exchange-nél csak egy naptárat lehet egyszerre szinkronizálni, uh vagy összevonod őket, vagy külön acc-ra pakolod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23793) Aryes válasza the radish (#23766) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mms fogadás közben lehet bármennyi adatforgalmad, mivel mms apn-en keresztül zajlik, nem számláz adatforgalmat, mint ahogy a videotelefonálás is adatforgalommal jár, mégis percdíjat számol utána a szolgáltató. Ha nem ez volt a kérdés, akkor bocs, hogy belevau. :)
Amúgy emléxik még valaki, hogy a westelnél mms apn-t beállítva lehetett ingyen wapozni, és milyen sokáig hagyták mielőtt letiltották? ;)

(#23794) Aryes válasza lasarus1988 (#23656) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tudod nekem miért fáj az az E betű?
1. nincs információértéke. Ha már itt tartunk, az az ikon is idegesít, amelyik az jelzi, hogy benne van a memóriakártya a telefonban. Minek?
2. feleslegesen égeti ki az amoledet egy E alakú részen. Ezen nem segít, ha leszigszalagozom. :)

(#23795) zazumisi válasza ABal (#23765) üzenetére


zazumisi
tag

És szabad kérdezni, hogy JI2-es firmware-t honnan szereztetek? JI3-ra való frissítés után és vissza akartam váltani, de sehol nem leltem... mondjuk nem szaggattam magam agyon, inkább 1.2 lett belőle. :DD

Lenne activesync kérdésem ismét:
Kinél hogy megy az a része a dolognak, hogy a telón letörölt levelek a gmail fiókban is törlődjenek? Nálam az van, hogy törlök a telón, de nem történik egyből frissítés a gmail fiókban csak akkor, ha rányomok a telefonon a letöltésre. Egyébként még a J5-nél találtam vhol egy beállítást, hogy csak a telefonról törölje-e a levelet, vagy mindenhonnan, de ezt most a JK1-nél nem találom...
A sync-nél úgy általában is nekem kicsit úgy tűnik, hogy a tlefon irányába kapásból történik minden, de visszafelé mintha "nem lenne online" a kapcsolat. Teccikérteni? :DDD
Megint csak almát tudok hozni példának, mivel ilyen okostelefon van még a közelemben, ott minden változás egyből szinkronizálódik.

Egyébként erősen gondolkozok egy 3GS beszerzésén, aztán majd eladom vmelyiket. Max. lesz egy frankó díjcsomagom a T-nél.

[ Szerkesztve ]

(#23796) Varszegig


Varszegig
veterán

CarCon
Ajánlom mindenkinek, aki vezetni akarja a kocsira költött pénzeket. Nagyon jó program, és szuperül meg van csinálva. Ország alapján beállítja a ft-ot valutanemnek, grafikonokat csinál, egyszerű, jó :C :C :C

zazumisi: samfirmaware-n minden firm ott van. JI3 helyett JI2 annak nincs sok értelme, ott a JI5.
exchange: igen ez szerintem egy bug. Ha törölsz, az nem aktiválja a pusht. De a következő levél érkezésekor leszinkronizál mindent. Vagy az is elég, ha odaélsz a géphez, megnyitsz egy olvasatlant, azzal elindul a push folyamat, és azonnal törli a már törölteket. Valóban van olyan beállítás a JI2-ben amit írtál, de nem oszt, nem szoroz:) Szerintem ez egy hiba, amit ezek szerint az 1.2-ben sem műtöttek ki?

[ Szerkesztve ]

(#23797) Kobe válasza KillArmy (#23773) üzenetére


Kobe
veterán

vagy választhatod a bűvös harmadik utas megoldást, ami félmilliószor le lett itt írva, ha a garancia szóra rákeresel vagy Westend re, tuti kidobja.....fogod a telót, beviszed a tmobileos garanciapapiroddal egy samsung mobile shopba (kivéve westend mert ott feketéznek vele) és ingyér felfrissitik neked gyári függetlenre a szoftot, és bele is pecsételnek a garanciapapírba....
de ha nagyon égetően fontos hogy ugrojon a gari, akkor ess neki multiloaderrel

és egy technikai kérdés, újra GPS: én még ilyet halál komolyan nem baxtam. Épp filózok rajta hogy újra beadom a GPS miatt szervízbe, tesztelgetem is a város minden pontján a működését, de én rendszert nem találtam benne mi alapján megy ez a szar.

2 dolgot csinál:

1, vagy talál jelet 1 percen belül csak a natív gps vevővel - ez a ritkábbik, a 100ból 1 kategória
2, vagy úgy sem talál jelet 20 perc alatt sem, hogy minden - adatkapcsolat, hálózati helymeghatározás - be van kapcsolva. Eddig működött úgy h a natív vevő nem talált semmit, de hálózatival 5 mpercen belül pozícionálta, most már úgy tűnik, ez sem. Mi a bánat ez már megint ? Szal kb ott tartok, hogy most már minden szinten megtagadja a helymeghatározást

[ Szerkesztve ]

(#23798) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Érdeklődnék, hogy nálatok ha játékot indítotok mennyire hangos a telefon.
Nekem az intró üvölt mint az állat, és nem lehet közben levenni a hangot.
A játék alatt pedig lehet a hangot szabályozni, de valahogy kellemes halkat nem lehet belőni, mert a a leghalkabb is hangos.
Valami ötlet? ;)

(#23799) ratam23


ratam23
aktív tag

és van arra valami modszer h ne egyenkent vonjam ossze a bejegyzeseim a 2 naptarbol? megtudom oldani szamitogepen? nem talalok ilyet sehol.. :(

(#23800) spawn21


spawn21
veterán

Erre cserélném le az xt720-am. De nagyon vacilàlok. A csere tàrgya független de t-s volt. Azt vissza lehet csinàlni? Cinkes dolog volna bevinni a t-hez és ràkèrdezni,hogy nincs e vele gebasz? Tényleg nem jàr a t-s csomagba usb?

iPhone 13p

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.