Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23501) Lotusomega válasza [KOCKA] (#23460) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nokai 5800 is kiírta!!! Miért zavar ez téged?

(#23502) Fogash válasza Fogash (#23443) üzenetére


Fogash
tag

megoldottam a tabata timert! appstore-ból levettem egy youtube videolementőt, azzal meg a youtube-ről a tabata timert magát. Ami ugye csak egy időzített video, de lényeg, hogy megvan. :)

(#23503) leslieke válasza bokrosolajos (#23500) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most szedtem le 6-7 appot egymás után. Szerintem csak összefosta magát a Kies nálad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23504) DonMedve válasza leslieke (#23498) üzenetére


DonMedve
addikt

De neked nem kell registryhack nem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23505) bokrosolajos válasza leslieke (#23503) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Várj csak: otthon van egy KIES, ami csak 1-1 appot enged telepíteni. Otthon megy az app elérés, wifin, telóról, de nem megy az SPB TV
Itt nem megy egyáltalán a KIES, és 0xFF02 hibával ledob a teló a wifis apps elérésből. Bónusz, hogy az SPB itt sem megy ... Négy lehetséges variációból csak egy hajlandó működni. De lehet mire hazaérek, már az sem :O

(#23506) leslieke válasza DonMedve (#23504) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell hack, gyári független telefon.

(#23505) bokrosolajos Kiest csak melóhelyen használom, itt működik rendesen. Otthon nincs Kiesem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23507) sittes79 válasza bokrosolajos (#23505) üzenetére


sittes79
addikt

mondok egy tuti tippet indítsd újra a telót és voálá, nekem megoldotta a telepítési problémát...

(#23508) ferke170 válasza bokrosolajos (#23505) üzenetére


ferke170
tag

Nekem megy a letöltés, és a SPB TV is.

(#23509) DonMedve válasza leslieke (#23506) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is gyári független,csak nem ide szánták! :) A reghack továbbra sem megy az újabb KIES-el!Ezt azoknak mondom akiket érint.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23510) jozf válasza bokrosolajos (#23505) üzenetére


jozf
tag

Az SPB Tv nekem csak 3G-röl megy wifi-röl nem... valószinü a routheren kellen engedélyezni neki valamilyen potot vagy port forwaldolni, csak nincs leiársban hogy melyiket.

(#23511) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Köszi mindenkinek

sittes79 : Telefon újraindítás, KIES driver újratelepítés már megvolt, sajnos eredménytelen

jozf: Köszi, de azt hiszem írtam, hogy először, mikor feltelepítettem, még OK volt, igaz kockásan. Amikor állítani akartam a minőségen, többet nem hozott be semmi streamet.. Na még megpróbálok egy cache ürítést, habár nálam alapból nincs is használva, úgy emlkszem

ferke170: Jó neked! :DD

SPB TV-t újra telepíteném, de mivel sem KIES sem mobil appsból nem megy ma, így ott állok a part szélén, már csak egy nagy levegőt kéne venni, és ugrani

Most jut eszembe: WAMO camera csak memóriába tud dolgozni? Felbontást, minőséget hol lehet állítani?

(#23512) leslieke válasza jozf (#23510) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most tesztelem, nálam 3G-ről és Wifi-ről megy az SPB Tv, de Hír Tv-nél csak hang jön, kép nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23513) victorio79 válasza jozf (#23510) üzenetére


victorio79
tag

jozf: Nekem is megy, egyedül a HírTV-nél nincsen kép egyik minőségben sem.

bokrosolajos: Sajnálom, hogy nem megy neked. Először én is szenvedtem, mondjuk én PC-n kiessel próbáltam lehúzni az újakat. Már nem tudom mi volt a hibakód, csak okéztam mint a veszett bika, és aztán csak lejött mindegyik amit akartam.
A WAMO HDR-je nekem is tetszene ha nem 800x480-ban fotózna.

rObika8802: Az E visszatérő probléma. Szerintem maszkolni kéne a kijelzőt azon a részen, mondjuk egy pici darab szigetelő szalaggal. :D

Csabi42: Kösz az tippet, remélem bejön. Ezer hála.

Egyébként tényleg jók az app-ok, de nem váltják meg a világot. Azért még van jópár hiányosság amit az alkalmazásokkal be lehetne foltozni (navi, voip, normális naptár-task), de a legtöbb dolog ami negatív a telefonban az szerintem az oprendszer hibája.

master12: Kétállású.

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#23514) master12


master12
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy aki djuice-nál vette a telefonját az függetlent kapott vagy függőt? A másik, hogy a kamera exponáló gombja egy- vagy kétállású?
Előre is köszi a válaszokat! :)

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#23515) MerLinh válasza master12 (#23514) üzenetére


MerLinh
senior tag

miért a vodafonál független?
a kamera gombja 2 állású, mint minden normál autofokuszos és dedikált gombos telefonnál

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23516) Lotusomega válasza MerLinh (#23515) üzenetére


Lotusomega
senior tag

nyílván arra gondolt hogy a menürendszerben szabtak e át valamit a szolgáltatóra, de ez meg benne van az első hozzászólásban, miért nem lehet csak egy kicsit olvasni? :W

(#23517) leslieke válasza Lotusomega (#23516) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert kérdezni könnyebb, ráadásul aki idetéved, nem biztos, hogy az első hozzászólással kezdi az olvasást, pedig ezt kellene tennie, mielőtt kérdezne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23518) Dani87


Dani87
csendes tag

Sziasztok.Sztereo hangszóró van benne,mert sehol nem találtam rá választ.Szépen hangosan szól a zene?Videó felvétel közben lehet fotófényt használni?Este jó kép/videó készíthető vele?Ez és a Htc Desire között gondolkozok.Várom a válaszotokat.Köszönöm

Üdv.:Dani

(#23519) MerLinh válasza Lotusomega (#23516) üzenetére


MerLinh
senior tag

én meg arra hogy a telefon független-e...régebben voltak telefonok a szolgáltatoknál is de nem voltak lezárva....de no comment, leordítani másokat is könnyebb de nem érdekes

Dany87: Hát ha úgy nézzük akkor sztereó hangszoró van benne =) bár az egyik csak hivás közben megy, de másik bármikor, mondhatnám hangosnak is, nem olyan rossz telefonhoz képest, led megy videozás közben is azt hiszem, hát este nem is tudom elmegy, normálisan úgyis csak xenonnal lehet este fotozni

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23520) Lotusomega válasza MerLinh (#23519) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem ordított le senki, szerinted függetlent árulnak a szolgáltatók, ártámogatással, ne legyünk már ennyire naiívak. Nem, nem tudok róla hogy függetlent lehetne kapni egyik szolgáltatónál sem. És ez nem csak neked szólt, hogy aki idejön olvassa el az első hozzászólást, és akkor egy csomó felesleges kérdés nem merül fel, azért lett csinálva az első info post.

(#23521) Lotusomega válasza Dani87 (#23518) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem, nincs benne sztereo hangszoró, egy darab mono van, minősége közepes, de vállalható, hangosan szól.
Videó közben lehet a ledet használni, baromi erős, jól bevilágítja a helyszínt. Este jó videót csinál, kép pedig beállítás kérdése, de átlagban jó képeket csinál(jobbat mint a HTC-k)
Szerintem ha ez a kettő között vacilálsz akkor inkább a wave, ha szóba jöhet a desire hd akkor inkább az, nekem az nagyon bejött.
De első sorban az alapján válassz telefont hogy mire fogod használni, és milyen funkciók kellenek neked bele.

(#23522) Dani87 válasza Lotusomega (#23521) üzenetére


Dani87
csendes tag

Köszönöm a választ.A Desire HD elég drága.Ezen a az áron eléggé megéri a Wave.Mennyire sérülékeny amúgy?

Üdv.:Dani

(#23523) master12


master12
csendes tag

Az első hozzászólást elolvastam már, csak kicsit régebben :)) (bocsi a bakiért)
De ha benne van, hogy a djuice-os verzió is független avagy nem, akkor nem szóltam. :B
Szerk.: nincs benne.... :( Szóval volt értelme annak, hogy feltettem a kérdést (keresőt már használtam a probléma orvoslására, de azzal se jutottam semmire

[ Szerkesztve ]

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#23524) leslieke válasza Dani87 (#23522) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell dobálni, akkor nem sérül meg. :DD De komolyan: elég strapabíró, betonra ejtettem és nem látszik meg. Kijelző se karcolódik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23525) Lotusomega válasza Dani87 (#23522) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Szerintem jól bírja a gyűrődést, fémből van, tehát az apróbb karcok nem látszanak meg rajta, a kijelző pedig akármit csinálsz vele, mindig új állapotba hozható vissza, mivel valami különleges üveg bevonata van, az tényleg tuti. :K

(#23526) Lotusomega válasza master12 (#23523) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Ott van hogy telenor, és mivel távoli rokonság még van köztük, ezért lehet feltételzni hogy nem fognak függetlent árulni ők sem. De egyébként még mindig nem értem ezt a baromságot hogy szolgáltatók független telefont árulnak, főleg iylen árkategória esetén, ezt felejtsük már el :U

(#23527) Dani87


Dani87
csendes tag

Nagyon köszönöm a válaszokat.Remélem jobban bővíthető lesz a Bada,mert ez a telefon nagyon jónak tűnik.Nem nagyon hallani rosszat róla.

Üdv.:Dani

(#23528) MerLinh válasza Dani87 (#23527) üzenetére


MerLinh
senior tag

akkor még nem olvastad se az első hozzászolást se ezt a forumot =)))

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23529) Dani87 válasza MerLinh (#23528) üzenetére


Dani87
csendes tag

Pontosítom akkor a hozzászólásomat.Minden telefonnak van gyengéje és hibája,de erről kevesebbet hallani mint a többiről.

Üdv.:Dani

(#23530) Z_A_P válasza Dani87 (#23522) üzenetére


Z_A_P
addikt

Kemeny gyerek, de en erosebb voltam, kb a 20-ik betonre eses utan pont fejjel egy kore esett, es berepedt - meg nyaron. De azota is ugy hasznalom, funkciojat tekintve hibatlan :D

A "slice it" meg a "cut em all" cuccok (tegnapi uj appok) nagyon bejovosek, ajanlom! A tobbivel ismerkedek (alt elalvas elott van ra idom az agyban meg kb fel ora, amig ki nem dolok vegleg)

OK

(#23531) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Ne vezessük Danit félre: két hangszóró van benne! Az egyik az előlapon, a másik a tetején
Tudtommal tudja használni mind a kettőt, ha olyan játékprogramot futtatsz
Fülessel térhatást is tud emulálni (ennek mi az értelme, azt nem tudom)

A Wave a Best buy, legjobb hw legjobb áron. Csak a Samsung hülye a telefongyártáshoz :O

Ha videózni, fényképezni, multimédiázni akarod, akkor nem is lehet kérdés, hogy HTC vagy ez
(Minden HTC-nek iszonyat gyenge a kamerája, a HD-s videójukon meg túl erős a ráta)

Itt vannak az Év telefonja díjasok összegyűjtve. Samu Wave-vel. HTC nincs köztük

Még valami: gsmarena kezdő oldalán megnézed, jobbra van egy rangsor. torony magasan vezet a Wave a felhasználók szavazata alapján

[ Szerkesztve ]

(#23532) DonMedve válasza bokrosolajos (#23531) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem a telefongyártáshoz hülye,mert akkor nem lenne a kezedbe a Wave,hanem az OS gyártáshoz.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23533) the radish


the radish
senior tag

1-2 játéknál nem megfelelő a készülék "dőlés érzékenysége", azaz vízszintesen tartva is "balra húz". Lehet valahogy orvosolni?
Köszi előre is.

(#23534) MerLinh válasza the radish (#23533) üzenetére


MerLinh
senior tag

steve jobs azt mondaná rosszul fogod?=)
nah de nem lehet játékon belül kalibrálni? tegnap az új helikopteres csodát néztem meg és ott be kellett kalibrálni játék előtt, mézd meg a játék beállításainál hátha lehet

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23535) sittes79 válasza Z_A_P (#23530) üzenetére


sittes79
addikt

ez a cut am all valami haláli, nagyon bejön na ilyesmi kéne nem resident evil 10 :DD

(#23536) leslieke válasza Z_A_P (#23530) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz a tippet, este kipróbálom ezeket is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23537) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Jók ezek az új progik, már csak valami navigációs rendszer kellene a 66-es út mellé....:D

Oneplus 8T 8/256

(#23538) Cymby


Cymby
tag

Valakinek nagyon hiányzott egy használható Geocaching alkalmazás Wave-re. Többek közt nekem is.

Javaslom ezt a videót megtekintésre:

Donde for Wave [link]

Donde Lite ládakeresés közben [link]

Nagyon ígéretes programnak tűnik és ahogy nézem már szinte teljesen készen van. Ha megjelenik és esetleg fizetős lesz még az sem fog érdekelni mert a videó alapján jól össze van rakva.

[ Szerkesztve ]

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#23539) peter_k válasza Cymby (#23538) üzenetére


peter_k
tag

Szia!
Én keresek ilyen programot. Az igazság az, hogy csak részben ládázáshoz használnám. A másik fontos tulajdonsága ezeknek a programoknak, hogy feltölthetőek rá a túristatérképek is és segítségükkel túrákat tervezhetsz vagy ha elkavarsz az erdőben, ezekkel a szoftverekkel látod, hogy merre vagy. Jelölve vannak a túraútvonalak és a jelzéseik is. Nekem régebben winmobos gépem volt és arra van ilyen progi. Aztán vettem egy wayteqn800 gps-t és arra is fel lehetett barkácsolni a navitelt, azonban ezek a kütyük folyamatos világítással 1-2 órát bírnak és elég nagyok, nem kényelmes zsebben hordani őket. A wave szerintem 1-2-es fényerővel bírná 8-10 órán keresztül, ráadásul zsebben is könnyen hordható. Sajnos a programot nézve, nem úgy tűnik, hogy offline használhatóak rajta ilyen térképek. Uhogy én várok még a navitelre. Remélem lesz badára is. Ha fizetősen, az sem baj. Térkép nélkül nem hiszem, hogy sokat kérnének érte..

Amúgy elég érdekes, hogy 10-15, tényleg jó programnál nem is szeretnénk többet....
A többi csak hab lenne a tortán! :)

(#23540) Lotusomega válasza the radish (#23533) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Vedd a kezedbe a telót és írj a levegőben le nyolcasokat egy párszor, attól visszaáll a szenzor.

(#23541) Paca2


Paca2
senior tag

sziasztok

vki használta már a bControl nevű alkalmazást?

hogyan kell használni?

kösz

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#23542) Paca2 válasza Paca2 (#23541) üzenetére


Paca2
senior tag

rájöttem: [link]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#23543) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Hát szerintem ez a HDR mód a kamerában nem az igazi csak ront a képen.
Persze ez az én véleményem.
Meg sajna nekem valamiért mindig egy kicsit homályos képeket csinál alapból a kamerája a telónak és nem tudom miért.

Paca2: Én igen marha jó simán irányítottam a gépem sőt a NFS HP al is kipróbáltam a kormányát működött bár marha nehéz volt vele rendesen kanyarodni lehet csak be kellene állítani.

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#23544) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Ha kiakarom menteni a Kies -t mármint a programokat amiket letöltöttem akkor elég ,ha mentem a download mappát és win újrarakás után bemásolom? Így működni fog?

(#23545) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Sziasztok!

Jövőhéten megyek végre megvenni az új telót. Kérdésem annyi lenne, hogy van valami újság a készülőkről? Értem ezt arra, hogy javult az ellátottsága? Kiderült e valami nagy hibája?
Androidos telefont szerettem volna venni de ebbe azonnal beleszerettem és félek megbánom. Nézegettem a kínálatot és ilyen áron egyszerűen nem találok jobb telefont nála.

Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat.

(#23546) cezar94 válasza Paca2 (#23542) üzenetére


cezar94
csendes tag

Ez nagyon állat progi....mindenkinek ajánlom én is.

(#23547) vendingo


vendingo
veterán

Rászántam magam a bcontrol kipróbálására, és dobtam egy hátast :)
CM rally Dirt-el játszottam, és nagyon frankó vele.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23548) the radish


the radish
senior tag

Három widgetet szeretnék, hátha tud valaki segíteni:
1. Repülőgépes üzemmód aktiválása
2. Hangprofilok
3. A készülék naptárával szinkronizált task, vagy naptár

Léteznek ilyenek?

Köszi előre is.

Más:
Gmail activesync megy oda vissza, azonban a csak active sync névjegyeket nem tudom pl. csoportba rendezni, ezért szinkronizáltam az outlook-al is, majd amit nem kapcsolt össze automatikusan (pár db) azt kézzel megtettem. A probléma az, hogy amikor sms-t, vagy mailt kezdeményezek, felugró ablakban megjeleníti mindkét számot, vagy címet, mondván, hogy válasszak. :(
Van valakinek javaslata, hogy tudnám ezt valahogy kikerülni? A megoldás az lenne, hogy pl. az outlokban csak a nevet hagyjam meg, a számot, címet töröljem, de akkor azt nem tudom használni, ha meg a sync-ből, akkor ott hiányozna. :(

Köszi előre is.
(Mobical nem jött össze, csak bekavart.)

(#23549) peterk válasza the radish (#23548) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem az a probléma, hogy a telefonon levő és a sync-elt számok típusa eltér. (Mondjuk mobil és otthoni, stb.).

Én azt csináltam, hogy Outlookban rendberaktam minden névjegyemet beleértve a telefonszám típust is, majd beimportáltam az egészet gmail-be vcf-ként, és utána így jó lett.

Az outlook nem tudja a kontaktokat vcf-be kiexportálni, de egy kis trükkel azért rávehető:
- Kijelölöd az összes névjegyet, jobbklikk és "küldés".
- Erre belepakolja az összes névjegyet vcf-ként egy levél mellékletébe.
- Ezt elmented piszkozatként, majd megnyitod, és akkor már lesz olyan opció, hogy "mellékletek mentése".
- Kimented az összeset egy mappába valahova, majd
- nyitsz egy parancssort, és kiadod ezt: "copy /b *.vcf googleimport.vcf".
- Ez a parancs egy fájlba összemásolja az összes névjegyet, amit aztán google már tökéletesen beimportál, telefonszámostól, email címestől, ső, képestől együtt.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#23550) leslieke válasza the radish (#23548) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1. Nincs,
2. Nincs,
3. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.