Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23651) dundidandi válasza Karma (#23608) üzenetére


dundidandi
csendes tag

Megvan az stune.. De opciot nem latok semmit sem :(! Hol lehet bekapcsolni?

(#23652) SlyChocolate válasza Varszegig (#23645) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

:D :DD

(#23653) AlesszaMusic válasza DonMedve (#23639) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Én is azt hittem elnyomtam valamit, mert nem ment a mobilnet! :S A hívást nem is néztem. Majd kapunk megint ajándék 10 percet! :D

(#23654) duplaa


duplaa
tag

A firmware frissítés vége az lett, hogy a szerviz frissítette, így ilyen lett:

Igaz, hogy mivel lett jobb, azt még nem tudom. :))

Amikor a telefonon akarom használni az apps-t ezt írja ki:

Ezt engedjem frissíteni? Ugye ez nem a firmware-t akarja frissíteni? Nem akarom megint elrontani. :DDD

update:
Még egy kérdés eszembe jutott. A kapcsolatot beállítottam 900/1800-ra, így megjelent egy E betű felül (Edge). Ennek látszani kell? Vagy jár valami plusz költséggel ha E vagy 3G van beállítva a kapcsolatnál? (Röhögni nem ér a láma kérdés miatt... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#23655) gamek!ller válasza duplaa (#23654) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A második nem az sw-t frissíti, hanem csak a samsung apps-ot.

(#23656) lasarus1988 válasza duplaa (#23654) üzenetére


lasarus1988
tag

Ezen már csak sírunk. Mért fáj mindenkinek szegény E betű?

A frissítést pedig engedheted az egyik appodat fogja frissiteni nem a firmware-t.

(#23657) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Kedves fórumtársak! Tegnap kapott egy finom puszit tőlem a Wave-em. Fini ez a bada :)

Pubban beszéltük, hogy barátnak küldtem olasz szöveget FB-on. Mondtam, hogy mindjárt lefordítom magyarra. Mosolyogtak, hogy az bizony nem lesz egyszerű (androidos a társaság java). Doplhinnal bejelentkeztem, megkerestem, lenyomtam a szöveget, és már toltam volna a Másolás gombot, amikor megpillantottam a Fordítás feliratot!
Egy próbát megér alapon választottam, rögtön feldobta WiFi-n a Google transzlátort, benne a szöveg automatikus nyelvfelismeréssel, csak a kimeneti nyelvnek kellett a magyart megadnom és voilá, ott volt teljes egészében a blokk magyarra fordítva
Egy két percig maradt a csend és döbbenet :DD

Pszt! Eddig nem tudtam róla én sem, hogy ilyet is 'tud'

(#23658) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Letöltöttem a Space Hell c. játékot, de az intro után mindig kifagy :(
Másnál is jelentkezik ez a probléma?

(#23659) the radish válasza TomWexX (#23632) üzenetére


the radish
senior tag

A mini USB kábel kihúzható a töltőfejből, oda bármilyen USB kábel bedugható, hisz az a fele egyforma.

(#23660) TomWexX válasza the radish (#23659) üzenetére


TomWexX
addikt

Aham értem! Akkor már csak a számokat kell megnézned hogy passzol e!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23661) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Egy bagatel kérdés...........:D
1000% hogy volt már, de sehol nem találom, mi a neve annak a hogy a telószámokat a gmail-es fiókon tárolom? Vagy hol találok valami infót róla? 1. hsz-t néztem, sajna nem lettem okosabb, sajna fingom sincs hogy kell elkezdeni, az előző hsz-eket nézegettem, de hála Istennek annyi van hogy nem találtam ott se..............
Előre is köszi aki veszi a fáradtságot és segít................

Oneplus 8T 8/256

(#23662) Tucobe


Tucobe
tag

Faresz! Töröld le és szedd le újra, nekem így műxik!

(#23663) Varszegig válasza Tomics (#23649) üzenetére


Varszegig
veterán

attól még nem a bada a hibás. csinálj mást, egy másik telefonról küldj a wave-re. én már sokkal próbáltam soha nem volt gond, gondolom valami okos nokiás leprogramozta az általa ismert készülékeket 3 évvel ezelőtt, és mást nem fogad el :DDD :DDD

(#23664) Faresz29 válasza Tucobe (#23662) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi a tippet, kipróbálom!

(#23665) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Most már működik!
Köszönöm Szépen :)

(#23666) Tucobe


Tucobe
tag

Nagyon szívesen! :) :)

(#23667) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma kipróbáltam a zenefelismerést. Meglepődve tapasztaltam, hogy elég volt csak a kocsmai hangfal felé fordítani, hogy felvegye a hangot és fel is ismerte az amúgy nem túl ismert metál bandát. Még albumborítót is letöltött.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23668) ABal válasza leslieke (#23667) üzenetére


ABal
őstag

Igen, már írta valaki korábban, hogy jól működik, és a saját tapasztalatom is az, hogy megbízható. Még zajos környezetben is hibátlanul teljesített. Az első alkalommal leesett az állam.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23669) vendingo válasza ABal (#23668) üzenetére


vendingo
veterán

Mi ennek a proginak a neve?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23670) ABal válasza vendingo (#23669) üzenetére


ABal
őstag

Ez a telón alapból rajta van, és "zenefelismerés" a neve. zenelejátszó-->...

matthews:Igen, ez is nagyon jó! Már akinek ez hasznos lehet persze.

Kezdek elégedettebben nézni a Wave-re. Már csak egy szoftverfrissítés hiányzik

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23671) matthews


matthews
aktív tag

Hi. Nem tudom irta-e már valaki de van egy (lehet csak nekem) nagyon király progi az appson. A neve Badashelf. Beszkenneli a vonalkódját a könyvednek és a neten kikeresi ISBN szám alapján a könyv adatait. Így lehet az otthoni könyveket katalogizálni. Ahol én élek a könyvtáros ölni tudna egy ilyenért. :DD

"No brain, no problem"

(#23672) leslieke válasza matthews (#23671) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Magyar könyveket is megtalálja? PC-re ki lehet exportálni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23673) ABal válasza leslieke (#23672) üzenetére


ABal
őstag

A magyar könyvekkel sajna nem boldogul.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23674) leslieke válasza ABal (#23673) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, közben 5 könyvvel is kipróbáltam és PC-re se lehet kimenteni. Ez így nekem sajnos nem jó. Kár, mert kb. 1000 könyvem van, és segített volna a katalogizálásban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23675) Dapro


Dapro
senior tag

Aki végigvitte az Infernus Verse 1 játékot az jelentkezzen megoldással. :)

(#23676) zack válasza DonMedve (#23643) üzenetére


zack
nagyúr

Mi történt, hogy levetted a hirdetésed? Eladtad?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23677) DonMedve válasza zack (#23676) üzenetére


DonMedve
addikt

:N

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23678) zack válasza DonMedve (#23677) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor ezek szerint maradni fog még. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23679) s4tch válasza zack (#23678) üzenetére


s4tch
veterán

Én is hajlok rá, hogy megtartsam, pedig az e-mail kliensét tiszta szívből gyűlölöm. De beleolvasgattam más, látatlanban szóba jövő (androidos, korrektül összerakott, nem méregdrága) telefonok topikjaiba, és ott sem jobb a helyzet. Pl. a Moto XT720 az egyik favoritom volt, de katasztrófa a szoftveres háttér, és gyakorlatilag magára hagyta a tulajokat a Motorola. A Blade-nek elnézném a gyengébb anyagminőséget azért az árért, de azt nehezebben, hogy mázli kell, hogy pixelhiba nélküli kijelzőt fogjon ki az ember. Az X10 is le van maradva, bár ott legalább haladnak a szoftverfejlesztéssel, előbb-utóbb lesz rá froyo. Még mindig a Legend tűnne a legjobb megoldásnak, viszont a kijelző felbontása a Wave után, hááát...

(#23680) Akee


Akee
tag

Sziasztok!

Az normális, hogy 6-7-es hangerőn a beszélgetés úgy eltorzul ( kihangosítva is) hogy nem lehet normálisan hallani a másik felet? Tegnap vettem a telefont..

(#23681) leslieke válasza Akee (#23680) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz az kicsit hangos? Már 3-4-es hangerő is bőven elég.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23682) Akee válasza leslieke (#23681) üzenetére


Akee
tag

Attól függ milyen szituációban. Pl. az utcán autók mellett kevés a 3-4, de szerintem nem ez a lényeg, hanem az hogy miért torzít be ennyire. Ha ez normális és mindenkinél így van akkor az elég szomorú. A régi Nokia 6233-as telefonommal ilyen gond nincs 10-es hangerőn is torzítás nélkül hallható. Ez azért érdekes mert pont az egyik benefit a Samu részéről ha jól emlékszem a "kiváló beszélgetési minőség". Hát most kapásból jobb a régi Nokiámé:( bár ha ez nem "feature" hanem egyedi hiba, akkor viszem is vissza 72 órás cserébe...

(#23683) mesa23 válasza Akee (#23682) üzenetére


mesa23
aktív tag

Üdv!
Én kihangosítva a maximumon szoktam használni, de nincs torzulás! Most kipróbáltam nem kihangosítva is 7-es hangerőn, és itt sincs torzulás!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#23684) victorio79 válasza Akee (#23680) üzenetére


victorio79
tag

Szintén próbáltam, 7-esen sem torzít. Szerintem szerviz lesz belőle.

"Si vis pacem, para bellum."

(#23685) Varszegig válasza Akee (#23680) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem nem normális, mivel most vetted vidd vissza gyorsan.

(#23686) leslieke válasza Akee (#23682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is kipróbáltam. Nálam se torzít 7-esen. Nekem viszont utcán is elég a 3-4, max 5.
Viheted cserélni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23687) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Sziasztok! Többször is olvastam itt régen, hogy csipog a telefon ha feltöltődött, nekem első töltésnél se csipogott, most is töltöm, ha belépek a rendszerinfóba és az akkumlátort megnézem azt írja hogy feltöltve, viszont megint nem csipogott! :) Be kell állítani valahol vagy nem vagyok elég türelmes és még várni kell hogy töltse egy kicsit? :D

(#23688) Karma válasza AlesszaMusic (#23687) üzenetére


Karma
félisten

Nem némítottad le véletlen a telefont? :P

“All nothings are not equal.”

(#23689) Cymby


Cymby
tag

Felkerült a Donde geocaching program is az Apps-ra mint azt sejtettem fizetős lett. Csak a 9 Euro-s árától dobtam egy hátast. Bár azt mondtam megvenném, de ennyit nem ér meg.
Androidos telefonomon anno 4 ingyenes és profi Geocaching program volt.
A JI5-ös frissítés letiltotta a spoofer-el feltolt alkalmazásokat, így megint maradt pár kacat alkalmazás a telefonon, amit soha vagy csak ritkán fogok tudni használni.

Nagyon akartam szeretni ezt a telefont (még egy fórumot is csináltam hozzá), de mostanában egyre többet jár a fejemben a váltás gondolata. Türelmes voltam, de úgy vélem samuék kezdenek visszaélni a felhasználók türelmével.

Tudom a Bada-nak idő kell, de most amikor ilyen kiélezett verseny van a piacon egyelőre ha csak pár lépésnyire, de még mindig a nagyok mögött kullognak.

Mindenesetre újra elkezdtem olvasgatni az Androidos mobilok tesztjeit.... :(

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#23690) AlesszaMusic válasza Karma (#23688) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Nem, nincs lenémítva :P

(#23691) Akee


Akee
tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R Akkor egy csere befigyel. Üdv.

(#23692) gamek!ller válasza AlesszaMusic (#23687) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem csipog, de egyáltalán nem idegesít:P Fontos neked, hogy csipogjon?:P

(#23693) F-ECT$ válasza AlesszaMusic (#23687) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem csipog, pedig nem állítottam semmit. Persze nem folymatosan, hanem mikor eléri a 100%-ot, akkor csippan talán 2-t.

Dive ever, work never.

(#23694) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Nem az hogy fontos hogy csipogjon, hanem hogy nem tudom hogy akkor feltöltött e teljesen vagy nem, mert az aksi azt írja feltöltve, de nem csipog és ezért kérdeztem mert lehet hogy hiába írja de még nem teljes a töltés, de majd akkor ha lesz időm figyelgetni akkor rajtahagyom tovább hátha csipog! :D

(#23695) AS


AS
félisten

Samsung bejelentette hogy Bada készülékből 2010 ben 5 millió fogyott el.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23696) Varszegig válasza Cymby (#23689) üzenetére


Varszegig
veterán

na várjál. szerinted azzal él vissza a samu a felhasználók türelmével, hogy egy külső fejlesztő 9 eurot kér a programjáért, és mert letiltotta a warezolást? :Y :Y :Y

(#23697) fkrinya


fkrinya
tag

hali!

a zenefelismerő által leszedett borítók hova kerülnek? be lehet őket állítani a zenelejátszóban, hogy meg is jelenjenek az adott számnál?
számítógépen szerintetek melyik erre a legjobb módszer?

köszi :R

(#23698) sede7 válasza AlesszaMusic (#23694) üzenetére


sede7
tag

Ha jól tudom, egyszer csipog - amikor 99-ről 100-ra vált.
Viszont, ha arra vagy kíváncsi, hogy feltöltött-e, miért nem nézed meg a sarokban az ikont? Nekem úgy rémlik, hogy váltogat, amíg fel nem tölt. Vagy nem így van?

(#23699) Cymby válasza Varszegig (#23696) üzenetére


Cymby
tag

Neem, félreértesz én meg csapongok a gondolataimmal.

Igazából csak arra akartam kilyukadni, hogy kezd egy kicsit frusztrálni, hogy nagyon kevés a valóban hasznos program és amiért fizetni kell az meg olykor nagyon drága ráadásul csak kerülőúton érhető el (Wirecard). Ráadásul egyre többször látom azt, hogy valaki kifizet nem kevés pénzt egy alkalmazásért és valamilyen hiba miatt nem tudja használni ld. NOVA csak régebbi FW-en indul el. Ezért kétségeim vannak a vásárolt alkalmazások minőségi és működési garanciáját illetően is.

Ma újra törölnöm kellett a Gmail Exchange fiókomat a telefonról mert az email szinkron megint befagyott. Ezt hetente eljátszom egyszer ami kezd unalmassá válni. Android esetében ilyen gondom soha nem volt, ott csak a hardverrel voltak problémáim amit vettem :)

Itt meg pont fordítva van. Kiváló hardver, jó áron, bizonytalan szoftveres támogatás. Továbbra is türelmesen várok, hátha valami jó történik, mert a fejlesztői versenyre érkezett programok tekintetében némileg csalódott vagyok, mert olyan holmi nem érkezett amilyenre vártam, de talán még lesz valami változás e tekintetben is.

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#23700) AlesszaMusic válasza sede7 (#23698) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Ott már nem villog, sőt ha belépek a rendszerinfóba ott is kiírja hogy feltöltve, csak nem hallottam csipogni, ezért gondoltam hogy mégsem 100% a töltés. De majd akkor legközelebb jobban figyelek! :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.