Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23797) Kobe válasza KillArmy (#23773) üzenetére


Kobe
veterán

vagy választhatod a bűvös harmadik utas megoldást, ami félmilliószor le lett itt írva, ha a garancia szóra rákeresel vagy Westend re, tuti kidobja.....fogod a telót, beviszed a tmobileos garanciapapiroddal egy samsung mobile shopba (kivéve westend mert ott feketéznek vele) és ingyér felfrissitik neked gyári függetlenre a szoftot, és bele is pecsételnek a garanciapapírba....
de ha nagyon égetően fontos hogy ugrojon a gari, akkor ess neki multiloaderrel

és egy technikai kérdés, újra GPS: én még ilyet halál komolyan nem baxtam. Épp filózok rajta hogy újra beadom a GPS miatt szervízbe, tesztelgetem is a város minden pontján a működését, de én rendszert nem találtam benne mi alapján megy ez a szar.

2 dolgot csinál:

1, vagy talál jelet 1 percen belül csak a natív gps vevővel - ez a ritkábbik, a 100ból 1 kategória
2, vagy úgy sem talál jelet 20 perc alatt sem, hogy minden - adatkapcsolat, hálózati helymeghatározás - be van kapcsolva. Eddig működött úgy h a natív vevő nem talált semmit, de hálózatival 5 mpercen belül pozícionálta, most már úgy tűnik, ez sem. Mi a bánat ez már megint ? Szal kb ott tartok, hogy most már minden szinten megtagadja a helymeghatározást

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.