Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11851) opi064 válasza mesa23 (#11846) üzenetére


opi064
tag

Hát, nem biztos, hogy jó a teória, mert nekem volt már rajta JF1, erről lett kiessel JF4, és most van szervíz által rátett JH3. A pukkanás mindvégig volt.

(#11852) matthews


matthews
aktív tag

De jó nektek, hogy tudtok frissíteni. Nekem még mindig azt írja hogy a készüléken lévő verzió nem frissíthető.

"No brain, no problem"

(#11853) Kapanyél válasza matthews (#11852) üzenetére


Kapanyél
őstag

Registry hack sem segített? :Y

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#11854) gazfickó válasza gazfickó (#11850) üzenetére


gazfickó
tag

Na, most akadtam rá véletlenül itt mobilarénán, hogy nálunk majd novemberben jön csak a fizetős store. :) Kíváncsi vagyok mi lesz ebböl a "novemberből" :DD

(#11855) matthews válasza Kapanyél (#11853) üzenetére


matthews
aktív tag

??? crtl+alt+u+p?

Nem. Ha erre a bill kombinációra gondolsz nem. Vagy nem erre?

"No brain, no problem"

(#11856) cryingdr4g0n válasza nyesix (#11849) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Köszi mindenkinek még 1x.
"- fel lehet venni mást is a naptárban az évfordulón és a találkozón kívül?
nem
- lehet külön csengőhangot belőni az sms hez és az e mailhez?
igen
- és rendesen szinkronizál az xch -el? (jelez a találkozók előtt?)"
nemtudom. :)

"van valahol valami spec ahol az egyes firmek változásai le vannak írva?"

nem néztem még, de gugliban esetleg samsung wave firmware changelog, vagy ilyesmire rá lehet keresni.

• Flies around shit - bees around honey •

(#11857) nyesix


nyesix
senior tag

na megpróbálom én is... :Y

[ Szerkesztve ]

(#11858) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#11786) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Anybody? Tehát azt kéne, hogy ha mittomén elindítom a böngészőt akkor azt kérdezze meg, hogy a wifit akarom-e bekapcsolna és nem a csomagkapcsolatot. Értitek? Van vagy 5 embernek is itt JH3.. csak valaki megtudja mondani. :(

(#11859) DonMedve válasza gazfickó (#11854) üzenetére


DonMedve
addikt

Valszeg csak jövőre lesz már.Sajnos.
A mysamsungwave.hu-ról idézek.Facebookon megkérdezték,hogy mikor lesz elérhető.A válasz a következő:
"Samsung Magyarország Szia! Az idén sajnos nem várhatók a fizetős alkalmazások, 2011-ben azonban biztos, hogy számos minőségi letölthető alkalmazás közül választhatsz majd."

Atomgeszi:kikapcsoltam mind a kettőt,elindítottam a böngészőt,és sajnos a csomagkapcsolt cuccot akarja kapcsoltatni,nem a wifit.! :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11860) opi064 válasza Atomgeszi (#11858) üzenetére


opi064
tag

Nekem a csomagkapcsolt ki van kattintva, ahol vagyok, ott van wifi, amit csak bekapcsolok, aztán indítom a netet....és nem kérdez semmit, wifin kapcsolódik.

(#11861) mesa23 válasza opi064 (#11851) üzenetére


mesa23
aktív tag

Mondjuk én még nem olvastam, hogy bárki panaszkodott volna ilyen problémára, én is csak véletlenül lettem rá figyelmes! Kiváncsi vagyok, hogy másoknak is van-e ilyen gondjuk, vagy csak mi vagyunk "sorstársak" :) Ha esetleg meglátogatod a szervízt, írd már le, hogy mit mondtak!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#11862) Atomgeszi válasza opi064 (#11860) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem úgy értem. Alapesetben vegyük úgy, hogy kivan kapcsolva minden. Elindítod akkor JF4nél azt kérdezi, hogy Wifizni akarok-e? JH3nál viszont azt kérdezi, hogy Csomagkapcsolatot elindítom-e? Tehát itt akkor nekem rá kell menni Nem-re és felül kézileg bekapcsolni a wifit. Ami kicsit bosszantó szerintem. Ki a franc akarna fizetni, ha otthon netez és ott a wifi? Samsung samsung hová mész... :(
Így szerintem nekem most marad a JF4... várok JH4/5-re hátha lehet ezt is állítani, hogy ne a fizetőset akarja nekem ajánlgatni. Olyan mintha lenne egy benzines autóm. Elmegyek a kútra és alapesetbe a dízelt ajánlaná föl de nekem meg a benzinből kell tankolni. Jó kicsit furcsa példa, de biztos értitek. :U

DonMedve: Köszi! :( Beállításokban sincs lehetőség módosítani?

[ Szerkesztve ]

(#11863) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hogy van az, hogy KIES-t feltettem, csatlakoztatom telót, háttérben nem fut semmi a mobilon. Mobil írja, hogy Csatlakoztatva, KIES meg még mindig azt írja, hogy Az eszköz csatlakoztatása folyamatban... Kis türelmet... De ez kb. 5 perce megy. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11864) nyesix válasza nyesix (#11857) üzenetére


nyesix
senior tag

hát nekem nem megy, elindul a letöltés, letölti, kicsomagolja, aztán megáll MCS. THunder.Update.exe hibát észlelt szöveggel... :(

(#11865) satomee válasza matthews (#11852) üzenetére


satomee
senior tag

De jó neked hogy ezt kiírja, nekem fel sem ismeri a telót... :U

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11866) Atomgeszi válasza s4hu|SyD^ (#11863) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Zárd be és fuss neki mégegyszer! :D

(#11867) opi064 válasza Atomgeszi (#11862) üzenetére


opi064
tag

Értelek, hát nem tudom, nekem JH3 van, nem kérdez semmit, de mint mondtam, a csomagkapcsolt cucc ki van menüből kapcsolva, sőt, a 3G sem megy.

(#11868) cryingdr4g0n válasza DonMedve (#11859) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Tojjatok rá, vegyetek amit akartok az angol store-ból wirecarddal. Mondjuk a magyar store jó lenne pl. a magyar Ndrive miatt, HA lenne. De hát még úgysincs... Ha meg ingyenes lesz, mint a portugáloknál, akkor meg mindegy hogy van-e fizetős magyar app :D Meg még akkor lenne érdekes, ha magyarítva lennének a szoftok, de az amúgy se jellemző, amint látom.

2011... jó, hogy nem 2021...

Atomgeszi: én már az XJF4-nél megszoktam, hogy ha azt akarom, hogy wifin böngésszen, akkor bekapcsolom a wifit (a felső "rolóval" hamar megy, tiszta felüdülés az N97 minihez képest :D), és utána elindítom a böngészőt: akkor onnantól automatikusan a wifit használja. Ha nem teszek semmit, akkor meg tudom, hogy a mobilnetet fogja használni.

• Flies around shit - bees around honey •

(#11869) opi064 válasza mesa23 (#11861) üzenetére


opi064
tag

OK, majd megírom, de ez max a jövő héten lesz.

(#11870) mixi10 válasza s4hu|SyD^ (#11863) üzenetére


mixi10
tag

A menü gomb hosszú megnyomásával ellenőrizd, hogy nincs-e futó alkalmazás

(#11871) s4hu|SyD^ válasza mixi10 (#11870) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tudok róla, Kezdőképernyő, Widgetek ennyi van ami fut.

Egyébként sikerült, nem tudom, hogy hogy mert mindent ugyanúgy csináltam, de megy. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11872) 641147


641147
csendes tag

T-s Wave-t frissített-e valaki Kies+regedit móddal?

Ha igen, eredmény?

(#11873) Kis@ válasza Atomgeszi (#11862) üzenetére


Kis@
tag

Szerintem ez meg szintiszta bénaság.

1. Alapvetés az, hogy akinek ilyen telefonja van, annak van mobilnetje.
2. Bénaság az, ha wifizni akarsz és nem kapcsolod be a wifit. Ennél egyszerübben nem lehet wifit bekapcsolni, mint ennél a telefonnál.
3. Bénaság, hogy ha megkérdezi, hogy akarsz-e használni csomagkapcsolt kapcsolatot, akkor nem tudsz rábökni a NEM-re és bekapcsolni wifit.

Én ha hazaérkezem este a melóból az az elsö, hogy bekapcsolom a wifit és reggelig így is marad, amikor meg kikapcsolom.

Kis@

(#11874) Kis@ válasza Atomgeszi (#11862) üzenetére


Kis@
tag

Na meg az is bénaság, hogy dupla lett. bocs mindenkitöl...
:)

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#11875) DonMedve válasza s4hu|SyD^ (#11871) üzenetére


DonMedve
addikt

A Kiesünk már csak ilyen.A lényeg,hogy ment!

Kis@:Így lehet hsz-t gyűjteni. :C Amúgy nekem mindíg megy a wifi,ki sem kapcsolom.Mondjuk az bánt,hogy nem jelez ha hálózatot talál. :O

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11876) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

sziaztok ismerősöm most vett magának egy ilyen telefont és kíváncsi lenne hogy honnan lehetne neki letölteni "ingyen" fizetős appokat a telóra. persze priviben várom a válaszokat:)

ha frissíti a kiessel akkor a gari megmarad? itt a bada rendszerben mennyi újat ad a frissítés?

jah és nem tom nálatok mennyire jár fejezés ha valaki nem olvas:) de a spicánál ott huh de hah van ezért leírom nektek, hogy olvastam kicsit a témában, kerestem a googléban is. sajnos hasznos információt nem találtam

(#11877) Atomgeszi válasza Kis@ (#11873) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem meg hülyeség így megcsinálnia a Samsungnak.

1. Hát nekem nincs. Általában olyan helyeken vagyok ahol van wifi akkor minek fizessek külön a mobilnetért??!! Annyi ,hogy nincs mindig bekapcsolva. Feleslegesen minek menjen?
2. Ok, és pld, ha olyan alkalmazás vagy olyat akarok megnézni telefonon amiről akkor még nem tudom, hogy wifit fog kérni akkor minek bökögessek feleslegesen egy nem gombot?
3. Szerintem egyéni szoc dolog, hogy ki mit akar használni. Ha eddig a wifit kérdezte meg, akkor ezután minek szokjak át csomagkapcsolatra? Logikátlan az egész, hogy ezt ajánlja fel mert alapból ugye a wifi gyorsabb(lehet) mint a csomagkapcsolat. Meg különben is megszoktam, hogy csak addigra kapcsoltatom be a wifit amig kell. Feleslegesen ne menjen. És kész.
A samsung is megcsinálhatta volna értelmesre, ha tesz a beállításoknál egy olyan funkciót pld." Ha csomagkapcsol kivan kapcsolva, automatikusan kérdezzen -e rá a Wifi bekapcsolására?" vagy: " Ha sem csomagkapcsolat és se wifi nincs beállítva/bekapcsolva automatikusan kérdezzen-e rá a wifi bekapcsolására?" és a mobilneteseknek meg ugyanez, csak fordítva.
Huha.. nagy tudomány lenne kedves Samsung. :R

ps: legrövidebb: "Internetre való csatlakozáskor csomagkapcsolat vagy wifi bekapcsolását kérdezze?" válaszok: 1. Wifi 2. csomagkapcsolat 3. kézileg választom ki minden csatlakozásnál 4. nem dohányzom.
Vagy esetleg olyat is lehetne, hogy lenne 2 választási lehetőség,hogy wifi vagy csomagkapcsolat.
Nem logikusabb? De biztos én vagyok a hülye, ha minden felhasználó igényeit nézem és nem csak azokét akiknek telik havi 3 gigás mobilnetre(oké tudom van 100mb de azzal mire megyek). :U

[ Szerkesztve ]

(#11878) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

A google képek/picasa albumokba, hogy tudnék új fotókat feltölteni a wave-l?

(#11879) Karma válasza r.zozoka (#11876) üzenetére


Karma
félisten

Jár a fejezés. Sakkozd össze a válaszokat, elég sűrűn van róla szó.

Mondjuk általában szoktunk válaszolni újra meg újra, ezt most kihagynám, mert az alapelveket se sikerült elolvasnod - warezolásban segítséget kérni se szabad.

SlyChocolate: Lemásolod a gépedre, majd feltöltöd onnan. Mondjuk azt nézem, hogy az iOS-sel és az Androiddal ellentétben, itt lehet fájlokat kiválasztani a böngészőben :Y

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11880) user137 válasza nyesix (#11849) üzenetére


user137
őstag

- fel lehet venni mást is a naptárban az évfordulón és a találkozón kívül?
NEM, ez a kettő van csak

- lehet külön csengőhangot belőni az sms hez és az e mailhez?
IGEN.

- és rendesen szinkronizál az xch -el? (jelez a találkozók előtt?)
IGEN jelez, nekem minden xch bejegyzésem heti ismétlődő lett (Exch2003), én szóltam! :) de megcsinálhatnád saját szakállra, oszt meglássuk mi lesz belőle :P

[ Szerkesztve ]

(#11881) realmadrid92


realmadrid92
tag

sziasztok, én ezt a telefont szeretném venni, de annyi hozzászólás van, nem bírom olvasni :)
A tesztben gyakorlatilag azt írták hogy minden jó benne.
Valaki pls leírná hogy mik az előnyei illl. hátrányai?
A marketből ingyenesen lehet letölteni vagy fizetni kell érte?
Programokat lehet rá tenni? pl: igo?
köszi

(#11882) gazfickó válasza DonMedve (#11859) üzenetére


gazfickó
tag

Ezt szomorúan hallom de hát mind1 ez van :( Sejtettem, hogy ebből a novemberből semmi nem lesz. :(( Aztán meg 2011-ben jön de hogy azon belül mikor , azt szerintem még Samsungéknál sem tudják pontosan :)

realmadrid92: magyar samsung appsban jelenleg csak ingyenes progik vannak fenn. Épp most tárgyaljuk a kollégákkal hogy mikorra jön vajon a fizetős rész :D

igo nincs rá de viszont van route 66 ;)

[ Szerkesztve ]

(#11883) nyesix válasza nyesix (#11864) üzenetére


nyesix
senior tag

na megoldódott nekem is a frissítés,
csak a gépen a valami cseh oldalon lévő kies volt telepítve... :N egyzser valaki belinkelte ide, én meg feltettem. ne tegyétek fel, csak azt a mi a samu hivatalaos oldalán van, azzal ment frissítés rendben

(#11884) SlyChocolate válasza Karma (#11879) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Akkor pc-nélkül nem megoldható a képfeltöltés?
Mert nekem fontos lenne telóról is feltölteni képeket a picasa-ra!
"
iOS-sel és az Androiddal ellentétben, itt lehet fájlokat kiválasztani a böngészőben :Y"
Ez mit is jelentene?
Tudok fájlokat tallózni pl e-mail csatolmányhoz a böngészőben!?

[ Szerkesztve ]

(#11885) user137 válasza Atomgeszi (#11877) üzenetére


user137
őstag

vihar a biliben :)

egy 100MB-os nettel végig lehet tolni egy hónapot push maillel, widgetekkel és FB napi frissítéssel, ha ésszel használod. ennyit igazán megér. és azért akar 3G-zni, mert ez egy mobiltelefon (=mobilhálózatokat preferálja), és nem netbook!

ha wifizni akarsz, be kő kapcsolni, oszt csókolom.

(#11886) Atomgeszi válasza SlyChocolate (#11884) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én pld PH!-ra is tudtam képet feltölteni. Gondolom megy emailhez is. :)

Hát.. nemtudom. De mind1. Elmondtam a véleményem, hogy mennyiből telne megoldani, hogy mindenki boldog legyen.

[ Szerkesztve ]

(#11887) r.zozoka válasza Karma (#11879) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

bocsika, egyébként teljessen igazad van. nem szabadna,de azért kérem privátban mert úgy lehet:) ez olyan kiskapu féle. nálunk így szoktuk megoldani.

sakkozni sajnos nincs sok kedvem+ időm mert hát nem nekem kell, én csak egy eszköz vagyok . nekem az is elég ha adtok egy linket amit érdemes elolvasni a frissítésről, és annak menetéről, hasznáról, negatívumáról.
privátot azért jó lenne ha valaki küldene olyan virágnyelves cuccokkal:)

[ Szerkesztve ]

(#11888) krisi047


krisi047
aktív tag

Használ valaki ilyen terméket megelégedéssel? Gondolok itt például arra, hogy ha kicsit szorosabban fogja a Wave-et, akkor mennyire árthat a kijelzőnek a ki-be húzigálás? Nem tudom milyen anyagból lehet a belső felülete.

[ Szerkesztve ]

(#11889) leslieke válasza realmadrid92 (#11881) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valaki pls leírná hogy mik az előnyei illl. hátrányai?
Ahány ember, annyi választ kapnál. Valakinek szaggatnak egyes filmek, van akinél nem megy a exchange és naptár szink.... Nekem meg a hajam égnek áll, hogy lusták vagytok olvasni, de még keresni is!

A marketből ingyenesen lehet letölteni vagy fizetni kell érte?
Itthon, hivatalosan csak az ingyenes jön le, amúgy meg elérhetőek a fizetősek is, trükközve.

Programokat lehet rá tenni? pl: igo?
Javásakat igen, mást ne, csak a marketből. Igot sem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11890) Karma válasza SlyChocolate (#11884) üzenetére


Karma
félisten

Azt nem tudom, mert herótom van a beépített emailklienstől. De gondolom ja, lehet. Én most arra gondolok, hogy ha van egy oldal, ahova lehet fájlokat feltölteni - pl. itt a hozzászólásablak, vagy a 4chan, akkor ezt meg lehet tenni.

Ha a Google nem a kőhülye mobilPicasát jelenítené meg, szerintem oda is fel lehetne tölteni. Csakhogy nem ez a helyzet, használj PC-t.

r.zozoka: Ne ideologizáld túl, a kérésedet a fórumban tetted fel, ergo szabálytalan. Mielőtt bárkit is privátban zaklatnál válaszolok itt: nincs egyáltalán lehetőség a warezolásra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11891) cryingdr4g0n válasza nyesix (#11883) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nekem azzal ment, bevallom töredelmesen :B
(Amúgy ott lengyelül beszéltek azon a fórumon.)

Na jó, mondjuk azóta azt mondja a telefonom, hogy prwzlsczwinyieskywesc, de amúgy tiszta jó :DD

(csak vicceltem, magyar maradt :) )

• Flies around shit - bees around honey •

(#11892) leslieke válasza r.zozoka (#11887) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs kiskapu!
Menjen privátba is virágnyelven, vagy elég lesz itt is??

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11893) SlyChocolate válasza Karma (#11890) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Most megyünk egy kis külföldi kiruccanásra!
Ahol lesz free wi-fi is és nem akartam vinni a lapit!
De akkor ezek szerint vinnem kell!
:(
Köszi!

(#11894) Karma válasza SlyChocolate (#11893) üzenetére


Karma
félisten

Azért nem adtam fel ilyen hamar, nézd meg ezt.

“All nothings are not equal.”

(#11895) DonMedve válasza r.zozoka (#11887) üzenetére


DonMedve
addikt

Tulipán,Rózsa,Liliom nincs!!De kákics,meg csallán az van,de az dögivel! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11896) cryingdr4g0n válasza krisi047 (#11888) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"Használ valaki ilyen terméket megelégedéssel?"

Én nem pont ilyet vettem, hanem ennek agy tesóját, aminek a tetején van egy kis lezáró rész, ami nem engedi kicsúszni a tokból, viszont felnyitva segít kihúzni belőle.
De ami a lényeg, hogy nézegettem előtte ezt is, amit Te linkeltél, és puha a belseje, az összes bugatti toknak, ami a kezemben volt. Ilyen bársonyszerű.

• Flies around shit - bees around honey •

(#11897) zone válasza realmadrid92 (#11881) üzenetére


zone
őstag

Én is pont így vagyok vele, az utolsó 5 oldalt végigolvastam, de már jojózik a szemem :) Amennyire kivettem, a legtöbben firmware frissítéssel tesztelik az idegeiket és egy-két embernek furcsa hangot ad ki a telefon zenelejátszás közben, ha megnyomnak egy gombot.

Valami iGo-szerű használható GPS navigáció engem is érdekelne.
+1 kérdés: ennyi pénzért ez a legjobb telefon, vagy van más, ami ilyen felszereltséggel rendelkezik?

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#11898) satomee válasza s4hu|SyD^ (#11863) üzenetére


satomee
senior tag

Nekem ugyanez volt a problémám és most úgy néz ki sikerült rájönnöm mi volt a gebasz!
Írd be tárcsázóba ezt: *#197328640#
Kapsz egy menüt,itt lépj be a 871-es menüpontba,és állítsd be az USB ACM/AP opciót (1-es).Nekem azonnal felismerte Kies pedig nem keveset sírtam itt eddig miatta,reméleme neked is segít :DD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11899) leslieke válasza zone (#11897) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha Samsungot akarsz akkor vagy Wave vagy Galaxy S. Ez a kettő most a legjobb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11900) Bögre válasza SlyChocolate (#11893) üzenetére


Bögre
aktív tag

Menü->Beállítások->Alkalmazások->Fényképfeltöltési beállítások->Bloglisták
Itt lehet, hogy nyomni kell egy frissít gombot először, aztán bepöttyözni a Picasa -t. Ezután választható lesz feltöltési célként.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.