Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12551) s4hu|SyD^ válasza SlyChocolate (#12548) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Majd kiderül, hogy ebből mi igaz...

Én is áttettem AP UART-ra.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12552) SlyChocolate válasza s4hu|SyD^ (#12551) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

ÁH!
Meg van csak a hsz-ben átsiklottam a lényegen !
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#12553) gazfickó


gazfickó
tag

Abba valaki nem tudna segíteni hogy a már DVD re kiírt filmet,- ami jelen esetben 4,5 gb- hogyan tudom lekonvertálni akkorára hogy a telefonra ráférjen? Valami programot tud erre esetleg vki?

(#12554) vad-asz válasza satomee (#12508) üzenetére


vad-asz
csendes tag

:R Miket tudtok......Köszi!

(#12555) s4hu|SyD^ válasza gazfickó (#12553) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Google DVD rip, kódolás, grab. Konkrétan még nem csináltam ilyet, biztos lesz aki programot is tud ajánlani. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12556) Jake88 válasza gazfickó (#12553) üzenetére


Jake88
tag

Format Factory. DVD-ből konvertálsz egy DIVX-et (.avi) és azt rakod rá a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#12557) vad-asz


vad-asz
csendes tag

Tegnap sikerült a fissítés, XXJF8/OXCJF3-ra , de semmi változás nyelv ügyben! :O Valami tipp?Másra kellett volna frissíteni?Ezt ajánlotta fel csak!

(#12558) Karma válasza vad-asz (#12557) üzenetére


Karma
félisten

Ja hogy egy OFF-nak jelölt hozzászólásodból kellett volna kitalálnunk, hogy most az fáj, hogy portugál, és csodával határos módon a Kies nem fogja magyarítani.

Egyszerű a képlet: MultiLoaderrel tegyél fel egy új szoftvert, és használj OXD CSC-ket az OXC helyett. Mondjuk így kezdheted. Elvileg a Kies ezután tudja frissíteni, de kézzel is végigcsinálhatod a frissítést JH3-ig.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12559) s4hu|SyD^ válasza vad-asz (#12557) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

KIES? Nekem XXJH3 (SW) - XDJH1 (CSC) Model: XEH
Független telóra KIES-el tettem fel, tudtommal ez a legfrissebb. És magyar minden szerencsére. Lehet csak nyelvet kéne váltanod. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12560) Varszegig válasza leslieke (#12538) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem ennek épp így kéne működnie. Az órámon is ottmarad a visszaszámláló, ahová utoljára állítom:)

(#12561) vad-asz válasza Karma (#12558) üzenetére


vad-asz
csendes tag

Sorry, de hülye vagyok, nem bunkó!Nem mintha ez mentség lenne....Azért köszi a türelmet, majd igyekszem kiérdemelni! :B Próbálom a leírásod!

(#12562) gazfickó válasza Jake88 (#12556) üzenetére


gazfickó
tag

köszi, ez király kis progi :DD hálám üldözzön :R :R :R :R

(#12563) Jake88 válasza gazfickó (#12562) üzenetére


Jake88
tag

Mondtam én,hogy jó :D

(#12564) user137 válasza s4hu|SyD^ (#12551) üzenetére


user137
őstag

It seems that "CP UART" is the right setting for hi-def and fast internet. Its the way the information is sent to the processor. AP UART is the low-def so the screen will be dull and internet slightly slower.

If you want hi def stuff like movies then you shouldn't change.
------------
ennyit találtam: tehát CP UART módban internetre, nagyobb igénybevételre van optimalizálva (gondolom 3G, etc), habár ebből nem tiszta, h miért lenne AP UART-ban tompább a kijelző... :U

fogyit a 3G mellőzésével egyébként elég hatásosan lehet csökkenteni, ha valaki nem akar mobilnetezni (hálózatoknál automatikusból GSM 900/1800-ra állítani), illetve ha nem jártok szabadban sokat, akkor 3-ason a kijelző fényereje elég sztm mindenre.

(#12565) pH érték


pH érték
aktív tag

Már valaki egy pár napja kérdezett hasonlót.
Szóval van ez a zenelejszó. Sehogy se sikerül úgy beállítanom, hogy konkrétan a fájl szerkezetet lássam. Össze-vissza pakolja a zenéket, pedig én csak simán a mappákat akarom látni.

(#12566) Jake88 válasza pH érték (#12565) üzenetére


Jake88
tag

Erre én is pipa vagyok. Sajnos még nem jöttem rá. Pedig már rajta vagyok témán. Hiába van meg lejátszási lista a mappákról (.m3u,.pls-be is) 1xűen nem kezeli lejátszó. Csak azt amit lejátszon belül kreálok, nem vágom az milyen formátumú és hova menti,ezt kellene kitalálni. Majd csak ír valaki egy playlist maker progit Bada-ra.

Ha esetleg találkozol ilyen alkalmazással az megköszönném ha elküldöd pü-be.

[ Szerkesztve ]

(#12567) s4hu|SyD^ válasza user137 (#12564) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én nem igazán netezek a telón és jelenleg a CP és AP között nem látok semmi különbséget, kijelzőn legalábbis semmit.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12568) DonMedve válasza s4hu|SyD^ (#12567) üzenetére


DonMedve
addikt

A neten sem vettem észre különbséget.Szerintem nem lassabb.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12569) Karma válasza user137 (#12564) üzenetére


Karma
félisten

Ez viszont 100% bullshit. A szervizmódos szövegnek nagyobb a valószínűsége.

vad-asz: Ne érts félre, no para. Praktikussági okokból viszont mondd meg pontosan, hogy mi a baj, akkor tudunk segíteni, a gondolatolvasás neten keresztül nem túl hatékony ;)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12570) leslieke válasza Varszegig (#12560) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem vagyunk egyformák, szóval ezen nem fogunk összeveszni, de szerintem nem így kéne működnie.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12571) Varszegig válasza leslieke (#12570) üzenetére


Varszegig
veterán

tényleg nem vagyunk egyformák:)
most képzeld el, ha háziasszony lennék, és minden nap tojást kéne főznöm 7 percig, és erre használnám a wave-t. 1x beállítom, és minden reggel használnám. De nem, mert mindig visszaáll 0-ra, és be kell újra állítanom. Bosszantana. :DD

(#12572) leslieke válasza Varszegig (#12571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért se hagyom magam! :DD

Nem azt írtam, hogy visszaállna 0-ra, hanem, hogy nem lehet visszaállítani! Nagy különbség!

Van ugye egy Indít gomb, ha elindítod a visszaszámlálást lesz egymás mellett egy Leállít és Visszaállít gomb. Miből tartott volna egy Reset vagy Nullázás gombot valahová betenni?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12573) Varszegig válasza leslieke (#12572) üzenetére


Varszegig
veterán

ok ez jogos, de szerintem a több mint 1M wave tulaj közül csak neked hiányzik:)

(#12574) leslieke válasza Varszegig (#12573) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez könnyen meglehet! :DDD

Közben meg is csináltam, hogy is nézhetne ki:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12575) creed2 válasza csabám (#12522) üzenetére


creed2
csendes tag

Nem az, hanem oda költözött be a Samsung is...

Gyula

(#12576) vad-asz válasza Karma (#12569) üzenetére


vad-asz
csendes tag

Minden ok!Amúgy nemsokára végez a multiloader, izzadó tenyérrel várom az eredményt!

(#12577) SlyChocolate válasza Varszegig (#12560) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez szerintem azért van így direkt mert ha valaki sokat használja ne kelljen az értéket újra meg újra belőni!?
Ha meg más érték kell azt úgy is be kell állítani!
Nekem is így tetszik jobban!
;)

[ Szerkesztve ]

(#12578) vad-asz


vad-asz
csendes tag

És lőn MAGYARSÁGOSSÁG!!!Köszönöm szépen!!!!Frissítést nem dob ki rá, de ez is sikerélmény a javából!

(#12579) SlyChocolate válasza leslieke (#12574) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Hogy írtad át a karakterkészletet?
Lécci....

[ Szerkesztve ]

(#12580) leslieke válasza SlyChocolate (#12579) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gimp!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12581) vad-asz


vad-asz
csendes tag

És lőn MAGYARSÁGOSSÁG!!!Köszönöm szépen!!!!Frissítést nem dob ki rá, de ez is sikerélmény a javából!

(#12582) SlyChocolate válasza leslieke (#12572) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Visszaszámlálót nullázni?
Annak meg mi értelme lenne?
Nullára vissza számolni!???
Hmmm....
Vagy mit értesz pontosan a "reset" alatt?
Álljon vissza az előző beállított értékre?

[ Szerkesztve ]

(#12583) Varszegig válasza vad-asz (#12581) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem a kiesedet meg kell műteni a registryben, mert amikor feltelepült, akkor a teló még nem magyar firmes volt.

(#12584) SlyChocolate válasza leslieke (#12580) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

JAH!
Utólag szerkesztetted a képet PC-n?
Én meg már azt hittem tudsz valamit!
:D

(#12585) DonMedve válasza SlyChocolate (#12584) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem ő lenne a legboldogabb...! :C :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12586) leslieke válasza SlyChocolate (#12582) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem akarok nulláról nullára visszaszámolni.
Pl. egy Reset gomb megnyomása => 00:00:00 értékre állítja a visszaszámláló órát, akármi is volt előtte rajta. Aztán ha kell, akkor szépen beütöm megint az új értéket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12587) SlyChocolate válasza leslieke (#12586) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ezt értem én, hogy Te mit szeretnél de minek nyomnál eggyel többet ha azonnal már írhatod is az új értéket!???

(#12588) leslieke válasza SlyChocolate (#12584) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Naná, hogy utólag szerkesztettem, az odatákolt Nullázás gomb nem létezik, csak az én agyam szüleménye.

(#12587) SlyChocolate: mert csak. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12589) vad-asz válasza Varszegig (#12583) üzenetére


vad-asz
csendes tag

Sajnos ez sem megy segítség nélkül!Hol kell mitcsinálnom??? :F

(#12590) Varszegig válasza vad-asz (#12589) üzenetére


Varszegig
veterán

használd a keresőt, registryre szerintem

(#12591) csabám válasza creed2 (#12575) üzenetére


csabám
addikt

vágom. reggel jártam arra aztán bekukantottam. . . vmikor nyáron voltam egy gorenje porszívóval és elég lepukkant volt, viszont most, ég és föld:D:D hétfőn beadom nekik h akkor nézzék meg a kijelzőt. Azóta arra is gondoltam h nem is kivűl hanem belül van az a fél kör alakú baszás, sőt azóta újabb két taggal bővült a család, szóval most már 4 van belőle. Nah azon gondolkodtam h az belüről van megnyomva, mikor leülök, feszül a gatya és vmi belső alkatrész ott hagyja a lenyomatát. lehetséges? mellesleg nem volt cink h kiakarod cseréltetni a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12592) s4hu|SyD^ válasza csabám (#12591) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Megköszönnénk szerintem sokan ha képet is mellékelnél. :) Valami módon csak tudsz róla képet csinálni. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12593) user137 válasza csabám (#12591) üzenetére


user137
őstag

jól értem, h farzsebben hordva ráülsz egy érintőképernyős telefonra?? :Y

(#12594) csabám válasza s4hu|SyD^ (#12592) üzenetére


csabám
addikt

pont ez a baj, h néha még én sem látom. csak szabad fénynél és akkor is ha mozgatom. de megpróbálom és ha sikerül akkor mindenképpen publikálom.
Próbáltam de nincs esély h lefotózzam . . . sorry. Pedig jó lenne ha más is látná!

@user137: előfordult már, viszont mikor elöl van ugyanez mert a második kettő fél köröcskét ott szereztem és ez elég bosszantó. volt előtte egy fröccsentett műanyag s5230asom és annak semmi baja nem lett ha farzsebben volt. ez kicsit bosszantó szerintem mert nem igazán vagyok az övre akasztható tok párti. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12595) leslieke válasza csabám (#12594) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vegyél normális nadrágot. Én is első zsebben hordom, kijelzővel befelé a combhoz, de nincs rajta folt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12596) csabám válasza leslieke (#12595) üzenetére


csabám
addikt

kösz a jó tanácsot:) én is befelé hordva használtam aztán itt tartok h fél gabona körök vannak a kijelzőn. majd kicserélik aztán vmit variálok rajta. nyakba akasztom vagy tököm se tudja.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12597) opi064 válasza csabám (#12591) üzenetére


opi064
tag

Két számmal nagyobb gatya: ez a megoldás :-)

(#12598) s4hu|SyD^ válasza opi064 (#12597) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Vagy a tok. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12599) creed2 válasza csabám (#12596) üzenetére


creed2
csendes tag

Mit paráztok ezen a kijelzőn... világosan elmondtam, kicseréli szó nélkül! :)

Nekem is kicserélték, ezt is elmondtam...

Nem ti okoztátok a foltokat, hanem gyártástechnológiai probléma, ami a kijelző sajtolásnál maradt vissza, és utólag jelentkezik. De ha gondoljátok, egy-két hétig még elkattoghattok rajta... hehe... :)

Gyula

(#12600) csabám válasza creed2 (#12599) üzenetére


csabám
addikt

Megértettük:D ne aggódj én most már megnyugodtam csak nem akarok megválni tőle egy teljes hétre (persze ha minden jól megy):)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.