Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11501) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#11498) üzenetére


Varszegig
veterán

pl. a t-s szoftver eddig nem kapott frissítést. Bár ez valószínűleg idő kérdése. De én nem vennék függőt.

(#11502) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#11501) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én se, de az a 10-15 vagy több ezer pénz azért nem mindegy... :((( :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11503) Tomajdon válasza s4hu|SyD^ (#11498) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

nekem T-s, van igazából csak az internet ikonja lesz w'n'w, szóval ennyi. Nagyom mást nem vettem észre. Szerencsére nincsen rajta logó.
Egy kis véleménynyilvánítás: én a minőségben csalódtam a telóval kapcsolatban, ugye írtam hogy nagyon apró helyen kopik a festék, meg most is csak kézben volt, emlékeim szerint nem raktam le kemény felületre, és alul a műanyag megkopott. Ezt is hiába törlöm, nem jön le. Azért ennyi pénzért kicsit jobb tartósságot vártam volna. De attól függetlenül imádom, tényleg jó telefon, csak nálam legalábbis kicsi minőségbeli hibák vannak. Nagyon remélem "kiélte" magát a teló, többet már nem fog ilyeneket csinálni, mert szeretném sokáig megtartani.

[ Szerkesztve ]

(#11504) Varszegig válasza Tomajdon (#11503) üzenetére


Varszegig
veterán

vissza kellett volna vinni. ilyet egyikőnk sem tapasztalt, no kopás, no karc.

(#11505) Killerlaca válasza s4hu|SyD^ (#11484) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Szia!

Vaterán is szoktak boltok hirdetni nem nézted?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#11506) Tomajdon válasza Varszegig (#11504) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

akkor én vagyok ilyen szerencsétlen. Hiába viszem vissza, nem hiszem hogy kicserélik, mert tényleg olyan apró, hogy alig lehet észrevenni. De én meg mindenféle kis apró hibát észreveszek, másoknak megmutattam, ők is észrevették, de csak akkor ha mutattam nekik. Szóval egy mm-nyi kb. De együtt tudok vele élni. Ja meg a kameránál ha fényképezek néha, akkor kiírja hogy fényképező hiba, aztán kilép, meg meg akarom nézni a képet amit sináltam, és próbálja újra késöbb. Az nem zavar mert utána már jó. Csak éppen cisnálnék 5 képet, errek iírja hogy fényképező hiba, és kilép. Eddig 3x tapasztaltam.

(#11507) Varszegig válasza Tomajdon (#11506) üzenetére


Varszegig
veterán

én mindenképp megpróbáltam volna, ha nem viszed vissza biztosan nem cserélik ki.
a fényképezőhiba: a kérem várjon hiba a JH3-ban megjavult, a mésikkal én nem találkoztam, de hátha valaki... (by the way, a kamerafirm is upgradelődött, szóval lehet az sem a legfrissebb nálad)

(#11508) Tomajdon válasza Varszegig (#11507) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

nekem JH1 van, de nem merek hozzáfogni a frissítéshez, mert ahogy olvastam sok embernek megfagyott meg ilyenek. Megpróbálhatnám még, de már túlléptem a 3 napot, és úgy emlékszem csak addig van a cseregarancia. De ha a t-mobilenál máshogy van, akkor szóljatok, mert megpróbálom, a festékkopást bárhogy próbálnám, nem tudnám azon a helyen lekoptatni, olyan hülye helyen vannak.

(#11509) rp1983 válasza Tomajdon (#11503) üzenetére


rp1983
csendes tag

A minőség szerintem nem mindegyik telónál egyforma. Az enyém már kétszer landolt betonon kb fél méter magasról de még egy karcolás sem lett rajta. Csodálkoztam is mert azt hittem majd pereg a festék, de nem. Persze azóta jobban vigyázok rá.

(#11510) Tomajdon válasza rp1983 (#11509) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

enyém meg asztalon sem volt, és kopott a festék :D

(#11511) leslieke válasza rp1983 (#11509) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy ilyen landolást én is összehoztam a telefonnal. Semmi karc nem lett rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11512) kakuk100 válasza Tomajdon (#11503) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem nem te csináltad a karcokat hanem így vetted. Biztosan nem nézted meg alaposan mikor vetted. Mindig jól meg kell nézni.Ha futárral küldik akkor is. Különben nem veszed át.

(#11513) Atomgeszi válasza kakuk100 (#11512) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Míg alá nem írtad és nem vetted át, addig nem bonthatod ki a csomagot. Utána lehet írni jegyzőkönyvet és lehet visszaküldeni.

Ha fényképeztek és bementek a Gyorsnézetbe jobb alul akkor a kamera képeket hozza be? :F

(#11514) cryingdr4g0n válasza Killerlaca (#11499) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Jaaja, nem rossz az, csak randa, és drága, mint a bűn.

• Flies around shit - bees around honey •

(#11515) bexinho23 válasza kakuk100 (#11512) üzenetére


bexinho23
őstag

Sajnos a futártól alapból nem tudod úgy átvenni, ha már felnyitottad, mert ahhoz alá kell írnod itt-ott-amott. Sokszor rendelek netről, ezt a telefont is T-nél rendeltem online.

(#11516) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.
Épp most állok készülék vásárlás elött, és mindenképpen Wave-et fogok venni. Olyan kérésem lenne, hogy valaki esetleg, kicsit össze tudná foglalni a készülékkel kapcsolatos fontosabb dolgokat?

Gondolok itt a firmwave-re, hogy melyiket érdemes rá felrakni, illetve ahogy beleolvasgattam a forumba, volt eszmefuttatás a basic/premium készülékröl is, amui ugye a social hub miatt fontos, de nemtudom, hogy annak a történetnek mi lett a vége, szóval hogy lehet kifogni premium készüléket, illetve az Win Live Messenger fut e a készüléken már.

Szóval naggyából ezekre a dolgokra lennék kíváncsi, ha valaki válaszolna és összefoglalná, megköszönném, de elég annyi is hogy merrefelé olvasgassak a forumba ezek felöl, mert nagyon sok a hozzászólás.

Szóval: Szoftverek, Firmware-ek, Premium/Basic, MSN, és hogy eddig mivel a legstabilabb, és leg bug mentesebb a készülék.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#11517) leslieke válasza B.Ricsike (#11516) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

elég annyi is hogy merrefelé olvasgassak a forumba ezek felöl

Az 1-11515 hsz-kben benne van minden kérdésedre a válasz. :Y

Amúgy jobbra fent a kereső is sok mindent tud.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11518) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem szóltam, google a barátom... :C

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11519) Kis@ válasza B.Ricsike (#11516) üzenetére


Kis@
tag

Firmware-t használd azt amelyik rajta lesz. Ha esetleg majd valamikor kijön a bada 1.1 arra érdemes lesz frissíteni, addig nem nagyon számít.

A prémium licences készülék nem hardveres különbség. Nem fogsz kifogni egyet sem. Az egyetlent, ami itt a fórumban előfordult, ha jól emlékszem hollandiában vásárolták szolgáltatónál. Ha majd elő lehet fizetni Magyarországon is a prémium Social Hub-ra akkor majd lesz itt is prémium.

A vásárlásig hátralévő időt meg töltsd olvasással.

Mi a búbánatos f... ért akar már mindenki fw-t frissíteni a vásárlás előtt??? Még a kezében sem volt, még azt sem tudja mi, de már fw-t frissítene. Megáll az eszem!

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#11520) user137 válasza B.Ricsike (#11516) üzenetére


user137
őstag

"leg bug mentesebb"

bocs, de a helyesírás az mi?!? :( ha már tudsz fórumozni, akkor tanultad iskolában, h az elől álló igekötőket egybeírjuk a szavakkal (hogy a többit már meg se említsem).

[ Szerkesztve ]

(#11521) Kis@ válasza user137 (#11520) üzenetére


Kis@
tag

a legbugmentesebb (sic!) szóban konkrétan hol van az ige, és melyik lenne az igekötő? Ha már a nyelvtannál tartunk? :)) Bocsi user137 nem tudtam kihagyni ;)

Kis@

(#11522) user137 válasza Kis@ (#11521) üzenetére


user137
őstag

bocsánat igazad van :Y fokozó képző vagy mi a szösz a neve. tessék én se tudom már. de legalább nem írom külön őket...

(#11523) JMC válasza Kis@ (#11521) üzenetére


JMC
tag

LEgbugMENTesebb :))

[ Szerkesztve ]

(#11524) krisi047


krisi047
aktív tag

Valaki volt már olyan elvetemült, hogy pontosan lemérje hány mp szünetet kellene hagyni egy MP3 elején, hogy egyből hangosan csengjen? :)

(#11525) újhullám válasza Kis@ (#11519) üzenetére


újhullám
csendes tag

Nem tudom mit jelent a prémium S.H., de mekem most is szinkronizálja a (facebook, tweeter) naptárat, adatlapokat, fényképeket. Mivel tud többet a prémium?

U.i.: ne ejtsétek le, az alsó fényes műanyg része nekem megrepedt. :F

Réteskék

(#11526) peterk válasza bexinho23 (#11515) üzenetére


peterk
senior tag

Ez határozottság kérdése is, én vidéki lévén szinte mindent futárral veszek a vállalkozásomba és otthonra is, és mindig kinyittatom a csomagot mielőtt átvenném. Döntően nem szokott belőle semmi probléma lenni, egy alkalomra emlékszem amikor a futár akadékoskodott, de ott is elég volt annyit mondanom, hogy akkor vigye vissza.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#11527) peterk válasza újhullám (#11525) üzenetére


peterk
senior tag

A prémium ha jól tudom tud push módot, és megy a google chat.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#11528) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kis@, igazad van egyébként, én sem rögtön ezzel akartam kezdeni, mármint a firmware frissítéssel, csak gondoltam megkérdezem, hogy ha esetleg régebbit kapnék, vagy esetleg van egy új, ami valamivel jobb, akkor érdemes-e azért frissíteni. De gondolom erre igen a válasz.

A Premuim/ basic az tudom, hogy szolgáltatás, már utána is olvastam, hogy mi hogy van ezekkel kapcsolatban.

Viszont, annyit még, hogy akkor a Basic-kel is lehet már MSN-t használni normálisan? Vagy ehhez mindenképpen a Premium fog kelleni majd? Illetve az összes Social Hub szolgáltatáshoz, hogy normálisan tudd használni, kelleni fog majd a Premuim szolgáltatás?

User137: Bocsánat, ha bántja a szemed az, hogy néha nyelvtanilag nem helyesen írok, de ezt most is csupán az érthetőség miatt írtam külön, de látom itt tanult emberek vannak, szóval nem kell szájbarágósnak lennem. De hidd el, le tudom írni helyesen! Amugy sem a nyelvhelyességről szól a topik, hanem hogy próbálunk segíteni egymásnak a témával kapcsolatban. Én csak ennyit próbáltam kérni tőled is, de akkor még egyszer elnézést kérek.

Köszönöm az eddigi segítségeket!

(#11529) Karma válasza B.Ricsike (#11528) üzenetére


Karma
félisten

Érdemes szerintem frissíteni, a billentyűzet miatt főleg. Tisztára az az érzés, mintha egy modern okostelefont használnál. Korábban volt egy videóm, hogy hogy is néz ki a gyakorlatban a multitouch billentyűzet.

A Basickel elérhető MSN (Palringo legújabb béta telepítése után) egy rakás szar kitartóan. Sokaknak elég, de szerintem megbízhatatlan ha a hálózat ingadozik (pl. metró), és egyébként is ronda és kényelmetlen. Persze a semminél jobb, bár én inkább egy E75-öt választottam, mostanában meg a semmit helyette. A Premium SH akkor kell, ha a Samsung megoldását akarod majd használni (konkrétabban a SevenIM-et), elvileg elképzelhető, hogy lesz normális MSN kliens natívan is.

“All nothings are not equal.”

(#11530) krisi047 válasza peterk (#11527) üzenetére


krisi047
aktív tag

Push megy Basic-kel is.

(#11531) Karma válasza krisi047 (#11530) üzenetére


Karma
félisten

Legalábbis az Exchange ActiveSync kapcsán.
A többi fióktípusnál már nem.

“All nothings are not equal.”

(#11532) B.Ricsike válasza Karma (#11529) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nagyon szépen köszönöm! Így néz ki egy normális, segítőkész hozzászólás.

Remélem a Samsung, ha pénzhez köti majd a Premium szolgáltatást, akkor a minőségére is adni fog. És, hogy nem lesznek megfizethetetlen árak.

Köszönöm még egyszer! Sokat segítettél!

(#11533) krisi047 válasza Karma (#11531) üzenetére


krisi047
aktív tag

Így már értem, köszi. Bár még ígyis néha az ember agyára megy. :)
Egyébként valaki emlegette a MM-ben a tokokat, 3 ezerért tényleg jó Pierre Cardin és Bugatti tokokat kapni.

[ Szerkesztve ]

(#11534) leslieke válasza krisi047 (#11533) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Holnap benézek MM-be.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11535) újhullám


újhullám
csendes tag

Az írás szerint szeptemberben várható az 1.1?
http://www.4zb.net/samsung-wave-723-packs-bada-built-in-leather-flip-cover.html

Réteskék

(#11536) leslieke válasza újhullám (#11535) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már szeptember van. A bada 1.1 először a 723-on lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11537) satomee


satomee
senior tag

Erre még mindig nem találtam semmilyen megoldást. Már szétgugliztam az agyam,próbáltam USB drivert ujratelepíteni,ahpgy a Kiest is,próbáltam más módban csatlakoztatni a telót (ienkor kiírja a Kies hogy nem támogatott módban csatlakozik uhhogy állítsam Kies módra),és már kezd az őrületbe kergetni ez a FOS. Van valakinek valami használható ötlete emi lehet erre a megoldás? :F

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11538) peterk válasza satomee (#11537) üzenetére


peterk
senior tag

A drivert hogy telepítetted újra? A Kies-ből? (Bal felső sarok, kies szövegre kattintva előjövő menü.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#11539) satomee válasza peterk (#11538) üzenetére


satomee
senior tag

Úgy is meg eszközkezelöböl is,de sehogy nem oldotta meg a problémám. :(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11540) bexinho23 válasza peterk (#11526) üzenetére


bexinho23
őstag

Vidéki vagyok én is, mindent neten rendelek. A 200ezres laptopomat is erről rendeltem pár éve, a mobilt is, 5.1-em-et is, rengeteg xbox360 játékot is (20+), pc-be 10e fölötti alkatrészeket, drága fényképezőgépet, ipod shuffle -t is.
Szóval elmondhatom, hogy ahány terméket, annyi helyről rendeltem, és eddig semmi gond nem volt velük (lekopogom). Véleményem szerint, (10x)jobban megbecsülik az online rendelőket, mint a "személyes vásárlókat". Ezzel nem azt mondom, hogy különbséget tesznek, de én bízok benne, hogy az online rendelés idehaza a nyugatias stílust veszi át.

más: ha lesz bada 1.1, akkor az fizetős lesz-e, illetve milyen módon lesz elérhető (szerviz vagy mobilos letölthetős változat)? (csak tippre vagyok kíváncsi)

-Én nagyon remélem hogy ingyenes lesz és mobilon keresztüli frissíthetőség (vagy Kies).

(#11541) bexinho23 válasza satomee (#11537) üzenetére


bexinho23
őstag

Próbáld meg azt, hogy mielőtt csatlakoztatod a telefont a gépre kies-en keresztül, tartsd hosszan lenyomva a menü gombot, majd a futó alkalmazásokat zárd be! (kezdőlap, widgetek...). Ezután csatlakoztasd, várd meg míg feltelepíti az eszközdriver-eket a gép (ha még nem tette), és ezután elméletileg fel kell hogy ismerje.

(#11542) B.Ricsike válasza bexinho23 (#11540) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Szerintem ingyenesen letölthető lesz, amit Kies-en keresztül vagy szervízben is lehet frissíteni. A Samsung magával cseszne ki, ha fizetőssé tenné, ugyanis akkor nehezebben terjedne, kevesebb felhasználója lenne, és mit sem érnének az új fejlesztések. Úgy hogy mivel ők sem hülyék, szerintem biztosra veheted, hogy ingyenes lesz.

Ellenben majd pár "app" illetve szoftver, majd fizetös lesz. Elég lesz az a Samunak:).

[ Szerkesztve ]

(#11543) s4tch válasza theomo (#11386) üzenetére


s4tch
veterán

Kiváló ötlet, kár, hogy a Kies szeretkezik frissíteni a telefont.

Kezd tele lenni a hócipőm a géppel. A naptárbejegyzéseket Outlook szinkronizálás után egy órával előrébb tette be. Megnyitod a bejegyzést szerkesztésre, semmit nem módosítasz rajta, elmented, és helyre kerül. Eszem megáll... Naptár, e-mail kliens: egyes. Holnap megyek Pestre, beviszem a Westend Samsungba frissítésre, utolsó esélyként.

(#11544) Paca2


Paca2
senior tag

jó widget, de mint már jeleztem nem jeleníti meg a MA feladatait, csak a HOLNAp és a HAMAROSAN látható, ötlet???

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#11545) Varszegig válasza B.Ricsike (#11542) üzenetére


Varszegig
veterán

és a frissítésre egy másik lehetőség a JH3-ban publikált FOTA, bár ez csak tipp, működni még nem láttuk:)

Paca2: én most beírtam magamnak egy feladatot mára, és megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#11546) Varszegig


Varszegig
veterán

Egész értelmes alkalmazások kerültek fel a store-ba:
Google translator widget, Photo Editor, illetve van egy PhotoCrypto Trial, ami csak próbaverzió, de érdekes móka, képeket lehet vele titkosítani. (Egy ugyanilyet kérnénk szerintem többen egyéb file-okra.)

(#11547) Kis@ válasza s4tch (#11543) üzenetére


Kis@
tag

Én múlt héten voltam a Westendben és csak JF1 volt nekik letöltve, így az került a telefonomra. Azóta már van nekik JF4 is (mert mondtam, hogy nézze már meg, ennél biztosan van újabb). De mindenképpen hívd fel őket, hogy nézzék meg mi a legfrissebb amit fel tudnak tenni, mert különben potyára mész.

Kis@

(#11548) satomee válasza bexinho23 (#11541) üzenetére


satomee
senior tag

Kipróbáltam,bezártam mindent,csatlakoztattam,nem ismerte fel,töröltem Kiesből megint a drivereket,ujracsatlakoztattam,de semmi,ez sem segít sajna. :(

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11549) Varszegig válasza satomee (#11548) üzenetére


Varszegig
veterán

nincs egy másik gép valahol, amin kipróbálhatnád? valahogy ennek mennie kell:(

(#11550) satomee válasza Varszegig (#11549) üzenetére


satomee
senior tag

Hát max melóban tudom megpróbálni felrakni bár nem tom fog e menni mert nem vagyok rendszergazdi...Azért ez annyira elkeserítő hogy egy ilyen alap dologgak ennyit kelljen szívni

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.