Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11551) anrab válasza Paca2 (#11544) üzenetére


anrab
addikt

én a beépített napi tájékoztatót használom. van alul a négy pötty. ott ha a negyedikre kattintasz megjelenik a feladatok gyönyörűen. a mai és tudsz benne előre hátra keresni. ennél egyértelműbbet nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#11552) anrab válasza Varszegig (#11549) üzenetére


anrab
addikt

Varszegig. ebbe a beépített napi tájékoztatóban nem lehet megváltoztatni a Finance és az AP Mobile alkalmazást? monjuk az AP helyett prohardver vagy valami más hírek. az AP helyett meg mondjuk a valuta árfolyamok? :)

jaj de pöcs vagyok, hát most beírtam a Forint-ot és gyönyörűen működik!!! akkor ez tuti :C
akkor már csak az AP mobilt kellene kicserélni! ott nincs semmi állítási lehetőség hogy mit szeretnénk olvasni. az fix.

[ Szerkesztve ]

(#11553) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Sziasztok!

Wave tulaj szeretnék lenni, egy i8910HD-t szeretnék cserélni egy wave-re!

Telefon boltokban a független Samu garanciás 96, de a Vodánál 90 kártyásan (vodás vagyok)
Előrébb olvastam hogy nem érdemes föggű telefont venni.

Vannak hibái a telefonnak? hogy áll szoftver frissítés terén?

Előre is köszönöm :R

(#11554) s4tch válasza Kis@ (#11547) üzenetére


s4tch
veterán

Úgyis arra járok, potyára legfeljebb 5 métert megyek. Neked mennyi idő alatt csinálták meg a frissítést? Adatok megmaradtak?

(#11555) Paca2 válasza Varszegig (#11545) üzenetére


Paca2
senior tag

ezzel nincs gond

ha MA beírok egy feladatot MÁRA akkor megjeleníti nekem is
de ha TEGNAP beírtam MÁRA egy feladatot, akkor azt nem írja ki ma, csak tegnap írta ki h holnap, ma már - mikor aktuális - nem írja ki

és meg tudom nézni sok helyen a feladatokat, csak nekem tetszik h widgetként is látható (lenne)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#11556) Kis@ válasza s4tch (#11554) üzenetére


Kis@
tag

1 óra alatt megcsinálják (ha nincs egyéb dolga a srácnak szerintem hamarabb is). Az adatok elvesznek, szóval előtte ments le mindent, amit lehet.

Mindenképpen mondd neki, hogy a lehető legújabb firmware-t szeretnéd feltetetni! Én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az!

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#11557) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello.
már írtam a t-mobile topicban is, de nem nagy sikerrel.
szóval: megpróbáltam ezt az ingyé fészbukot, de nem nagoyn akar működni.. a WAP van beállítva internetprofilnak, adatcsomag használata nélkül "belső szerverhiba" a 0.facebook.com oldalon, használattal pedig "szolgáltatás nem elérhető".. független vagyok. ha kell még infó akkor kérdezzetek, hirtelen ennyi, várom a megoldásokat ha van :R

(#11558) bexinho23 válasza satomee (#11548) üzenetére


bexinho23
őstag

Ha ilyeneket is próbáltál, akkor gondolom a más USB portba dugást is végrehajtottad. Ha megnyugtat, én például a Kiest semmire se használom. Az legfeljebb frissítésre lesz jó, de valószínűleg lesz arra alternatíva is (samsung szerviz).

(#11559) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Végre megjött a telefonom, így elsőre nagyon szuperül néz ki! :C
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a nokia n73-amról, hogyan lehetne a névjegyzéket, és az adatokat átpakolni erre a telefonra. Előre is köszi! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#11560) anrab válasza krysztyan (#11559) üzenetére


anrab
addikt

gondolom bluetooth-al.

(#11561) csabám válasza krysztyan (#11559) üzenetére


csabám
addikt

btn keresztül

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11562) taschner


taschner
aktív tag

A Kies-be a registri-re van már megoldás?

A motorozás egy élmény!!!

(#11563) anrab válasza bajusz15 (#11557) üzenetére


anrab
addikt

ha jól emlékszem elő kell fizetni az internetre csak akkor működik ez az ingyenes hozzáférés. és az nem wap hanem valami csomagkapcsolt adatokat kell engedélyezni.
wifin próbáld.

(#11564) bajusz15 válasza anrab (#11563) üzenetére


bajusz15
senior tag

igen a csomagkapcsolatot engedélyeztem, de úgy "a szerver nem elérhető" üzenetet kapom.. órán fészelnék ( ;] ) szal itthon jó a wifis fész, de suliba kéne ez az ingyenes bigyó..

(#11565) anrab válasza bajusz15 (#11564) üzenetére


anrab
addikt

értelek, de ahoz net előfizu kell és 3G-n tudsz akkor ingyé fészkelődni :D
na meg persze az internet beállítások kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#11566) DonMedve válasza anrab (#11563) üzenetére


DonMedve
addikt

Van!Ha feloldják a tiltást!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11567) zazumisi


zazumisi
tag

Új vagyok a fórumon, kb. 1 hete boldog Wave tulaj.
Amit vártam a telefontól, azt eddig hozza rendesen. :)
Egy dologra nem sikerült még rájönnöm szinkronizálás-ügyben, ez pedig a feladatok szinkronizálása. Úgy csinál, mintha minden rendben menne, de sem a telefonban létrehozott feladatok nem kerülnek bele a google "teendők"-be, sem fordítva...
Valaki próbálkozott már sikerrel ezügyben?
(Ha esetleg már felmerült volna a dolog bocs, de nem találtam rá a keresővel.)

(#11568) bajusz15 válasza anrab (#11565) üzenetére


bajusz15
senior tag

10.000 hsz körül írta vki h 3G-n pont h nem ingyenes csak ha E-n vagy.. WAP-on vagyok, próbáltam már NET starttal is, de úgy sem volt jó.. de az "ingyen" az nem úgy van h net nem kell hozzá? mert ha kell akk ennyi erővel nincs is szükség ingyen fészre, ott a mobilnet havidíja, azaz fizetsz érte.. lehet hülyeségeket írtam most szal vki mondja már meg h hogy is van ez :F

(#11569) mixi10 válasza zazumisi (#11567) üzenetére


mixi10
tag

Olvasd el a (#2820) hsz-t. itt lehet hogy találsz segítséget.

(#11570) s4tch válasza krysztyan (#11559) üzenetére


s4tch
veterán

Legegyszerűbb: üres névjegyzékes outlookkal szinkronizálod a Nokiát, majd a Wave-et.

(#11571) bajusz15 válasza bajusz15 (#11568) üzenetére


bajusz15
senior tag

aha.. akkor ugrott a fészmobilról.. ha lenne net csomagom, akk úgyis onnan mennékfel azért meg havidíjat fizetnék.. ugyanott lennék :C :(((

(#11572) jozf válasza bajusz15 (#11557) üzenetére


jozf
tag

A T-nek van havidij mentes netje is Net start néven, azt aktivátasd s menni fog wifi-nélkül is. De másra ne használd mert 13ft/10Kb-al :Y számláznak ebben a csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#11573) bexinho23 válasza anrab (#11565) üzenetére


bexinho23
őstag

Domino kártyás vagyok, nincs mobil előfizetésem, még is megy a FB és a wiw.

(#11574) anrab válasza DonMedve (#11566) üzenetére


anrab
addikt

mármint arra gondolsz hogy nem csak a T-nél?

(#11575) szupitijs


szupitijs
csendes tag

sziasztok,lenne egy kérdésem : tegnap óta a 3g,wifi...kis ikonok melett megjelent egy szerintem update kis ikon.ezzel mit lehetne csinálni h eltűnjön ? kézikönyvbe nem találtam semmit.ha megmondanátok hogy hogy lehetne képet készíteni róla felraknám.előre is kössz :)

Üdv, Robi.

(#11576) krisi047 válasza Varszegig (#11546) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ez a Photo Editor tényleg nagyon jó. A kép titkosító trial titkosítani nem enged, szóval sok értelme nincs. :)

(#11577) anrab válasza bajusz15 (#11568) üzenetére


anrab
addikt

nem írsz hülyeséget. úgy van hogy van mobil net előfizud és mikor a facebook-ra lépsz nem számolja az adatforgalmad.
de ha net start-tal se ment akkor nem lehet jó az internet beállításod szerintem.
az hogy most 3G-n vagy wap-on megy nem tudom. én vodás vagyok csak olvastam, és ennyire emlékeztem.

(#11578) leslieke válasza szupitijs (#11575) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Le kell nyomni egyszerre a MENÜ és a BILLENTYŰZÁR gombokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11579) anrab válasza bajusz15 (#11571) üzenetére


anrab
addikt

na hát... no comment!

[ Szerkesztve ]

(#11580) bajusz15 válasza bajusz15 (#11571) üzenetére


bajusz15
senior tag

na.. megérte itt beszenvedni :DDD Hogyan működik résznél lévőket megcsináltam, működik, ingyen. Legalábbis pár percig kipróbáltam és nem vont le pénzt.

(#11581) szupitijs


szupitijs
csendes tag

KÉP felraktam a képet

Üdv, Robi.

(#11582) mixi10 válasza szupitijs (#11581) üzenetére


mixi10
tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#11583) anrab válasza bajusz15 (#11580) üzenetére


anrab
addikt

gratula, csak vigyázz mire böksz :)
de mint írja szól ha fizetni kell.
és akkor 3G-megy a net starton?

(#11584) DonMedve válasza anrab (#11574) üzenetére


DonMedve
addikt

Bocs,félreklikkeltem! taschner kollégának akartam írni a kies reg trükkre! :B :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11585) anrab válasza szupitijs (#11581) üzenetére


anrab
addikt

push szinkron jele. csak nem megy. nem tudom miért szürke. nálam vagy kék, ha be van kapcs. vagy piros ha megy a szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#11586) krisi047 válasza szupitijs (#11581) üzenetére


krisi047
aktív tag

Be van kapcsolva a push szinkronizálás.

(#11587) szupitijs válasza mixi10 (#11582) üzenetére


szupitijs
csendes tag

hm...amikor megkaptam akkor nemvolt ott az a kis jel pedig akkor is bent volt a memókártya

Üdv, Robi.

(#11588) Atomgeszi válasza krisi047 (#11576) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ugyan nem töltöttem le a photo editort de a beépített szerkesztő is ugyanezt tudja szvsz(csak a képeket néztem). Azt használtam már többször is és tényleg nagyon jó.

(#11589) anrab válasza DonMedve (#11584) üzenetére


anrab
addikt

nem számít. :N attól függetlenül a többi szolg.-ó is engedhetné mert nem egy nagy durranás . azt hiszi a T hogy ez most egy marha nagy kedvezmény. hát ezért nem hiszem hogy sokan mennek hozzájuk.

(#11590) s4tch válasza szupitijs (#11587) üzenetére


s4tch
veterán

...viszont azóta hozzáadtál egy exchange fiókot.

(#11591) szupitijs válasza krisi047 (#11586) üzenetére


szupitijs
csendes tag

Köszi,eltűnt a jel :D

Üdv, Robi.

(#11592) krisi047 válasza Atomgeszi (#11588) üzenetére


krisi047
aktív tag

Igazad van, tényleg teljsen ugyanaz. :B eddig még nem néztem a beépítettet.

(#11593) taschner válasza DonMedve (#11584) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszi gondoltam úgy is.És szerinted mire várható?

A motorozás egy élmény!!!

(#11594) szabob1996


szabob1996
csendes tag

látta már valaki hogy a samsung apps más helyre költözött?mondjuk még át sem költözött csak ennyit ír: CELL PHONE APPS COMING SOON :((

szabob1996

(#11595) soma165


soma165
tag

hello
az s 8500 ason lévö GPS ben van e magyar térkép ?
aki használta probálta milyen tapasztalata van rola?felveszi a versenyt a gyári navigációkkal?
vagy kell e hozzá vásárolni frissitést magyar térképet
létezik e már rá navigációs szoftvert amit utolag fel lehet telepiteni?Igo.Garmin,stb....
mert ez a bada op. rendszer eléggé uj dolog ahogy olvasom.

[ Szerkesztve ]

(#11596) leslieke válasza soma165 (#11595) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A GPS-ben nincs térkép, az csak helyzetmeghatározásra jó.
Magyar térképet le kell töltened.

Lesznek szoftverek, egyszer valamikor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11597) soma165 válasza leslieke (#11596) üzenetére


soma165
tag

elnezest kicsit lassan irok,
a letöltés pénzbe kerül ugye? $?

[ Szerkesztve ]

(#11598) bajusz15 válasza anrab (#11583) üzenetére


bajusz15
senior tag

nem 3G-n. ebből az esetből tanulva átállítottam GSM 900/1800-ra + Netstart + T-mobile WAPhelyett ( ez volt a default ) T-mobile NET.
most látom h magyarattila azt írta h a WAP-on ingyenes, nekem NET-tel is az :))

[ Szerkesztve ]

(#11599) anrab


anrab
addikt

megmondanátok hogy a rádiónál mi az az alternatív frekvencia?
másoknál is kiszokott kapcsolni? ezt meglehet szüntetni valahogy? és a szakadozások az ujabb fw-el megmaradtak?
köszi!

(#11600) leslieke válasza soma165 (#11597) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem!

A navi 30 napig ingyenes, utána dec 31-ig tudsz örök élet navit venni 30-50 euró között.
A 30 nap után a térképen az aktuális helyzetedet továbbra is meg tudod nézni.

Térkép leszedése:

Töltsd le innen a Route 66-ot: [link]

Ha fent van a program, akkor a programon keresztül csináld meg a regisztrációt. Csatlakoztasd a telefont háttértár módban. Elindul az R66, bejelentkezel, majd a Üzlet\Route66 Store alatt a Térképek menüből szépen sorban leszeded ami kell. Hangoknál van 2 magyar navigációs hang.

Magyar térkép leszedése: Autóstérképek\Európa\Magyarország -> jobb lent -> ingyen beszerez- > bal lent - Véglegesít -> Következő -> és már tölti és másolja is

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.