Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11651) Don Vincenzo


Don Vincenzo
csendes tag

Sziasztok.
Programokat csak az apps-ról lehet rátölteni, vagy vannak más források is?
mint pl symbian-nokiaprogramok kombó?

jók a pogramok

(#11652) user137 válasza fatty (#11631) üzenetére


user137
őstag

ehhez kell külön CSC-t tölteni?

bocs, zöld kérdések, még sosem játszottam a multival, a MSW-en meg csak JF1-es módszer van...

(#11653) user137 válasza Don Vincenzo (#11651) üzenetére


user137
őstag

csak appsról

(#11654) user137 válasza Varszegig (#11650) üzenetére


user137
őstag

óh tényleg, szinte egyértelmű! :W :C

(#11655) Varszegig válasza user137 (#11654) üzenetére


Varszegig
veterán

nem azt mondtam, hogy így jó, csak azt hogy kezelhető. nem tudom a régebbi firmeknél mi volt, miótra megvan a wave összesen 1x kaptam vcard-ot, így ez a probléma álmatlanságba kerget :D

(#11656) gazfickó válasza bajusz15 (#11564) üzenetére


gazfickó
tag

nekem sikerült óra alatt fészbúkozni ingyen! nem vett le egyetlen forintot sem az egyenlegemböl pedig még külön elöfizetésem sincs ilyen célokra. Dominos vagyok.( Wifi sem volt) :P

(#11657) lasarus1988 válasza gazfickó (#11656) üzenetére


lasarus1988
tag

Ha gonosz lennék azt mondanám, hogy óra alatt a tanárra/előadóra kellene figyelni, mert azután jön a TZ/ZH amin jó lenne átmenni :D

(#11658) user137


user137
őstag

na csináltam én is újraindulós telefont! :C

mit kellene máshogy? BOOTFILES és FFS nem volt a JH3 csomagban... HELP :)

a FOTA meg a PFS filet is meg kellett volna neki adni?

[ Szerkesztve ]

(#11659) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Lehet hülye a kérdés de úgy lehet-e,hogy letöltöm a számítógépemre a samsung apps-ból a programot és onnan adatkábellel rakom a telefonra?

(#11660) user137 válasza NeRo28 (#11659) üzenetére


user137
őstag

nem, a teló kell hozzá, h az appsban böngésszél és letölts.

(#11661) gazfickó válasza lasarus1988 (#11657) üzenetére


gazfickó
tag

Na,ez mondjuk nem hülyeség :DD :DD

(#11662) csabám válasza NeRo28 (#11659) üzenetére


csabám
addikt

kies---samu apps---get---install

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#11663) DonMedve


DonMedve
addikt

jajj,karma,vagy lackaba.Valaki elmondaná az a FOTA mit takar?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11664) Atomgeszi válasza mixi10 (#11639) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bár nem értek ilyen humbuk nyelven, de nem azt karattyolják, hogy kivették belőle a Test mode-t?

(#11665) anrab válasza NeRo28 (#11659) üzenetére


anrab
addikt

letöltöd a kies-t, majd az apps-ból amire szükséged van.
egy My Downloads mappában lesznek. onnan bármikor installálhatod a telóra.

(#11666) user137 válasza user137 (#11658) üzenetére


user137
őstag

naszóval az van, h bebootol a teló, megjön a Bada logó, majd amikor a memóriakártya ikon megjelenik, újraindul és megint előről.... :O HELP :)

(#11667) lackaba válasza user137 (#11666) üzenetére


lackaba
tag

Indulásnál nem kell pipa sehová.(boot stb).kell a amss-aps-rsc-rsc2-csc-bplib-pfs-shp app.És minden rendben lesz.JH3-rom előtt fel kell tenni a XXJF7 Fullt,mert ebbe van az ami neked hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#11668) lackaba válasza DonMedve (#11663) üzenetére


lackaba
tag

Elérhető frissitéseket takar,amit wifin keresztül is le tudsz tölteni.Már ha lesz.

(#11669) s4tch válasza user137 (#11658) üzenetére


s4tch
veterán

Bootfiles partíciót a legutolsó teljes szoftverből használtam volna, amúgy ránézésre jól csináltad. Nem mindegy, milyen verzióról frissítettél; elvileg lépésenként kellene haladni. (Ezért vagyok én is szarban, nálam a JF7 a végállomás a hiányzó apps alkalmazással, bugos widget kezeléssel.)

(#11670) DonMedve válasza lackaba (#11668) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi lackaba!! :R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11671) lackaba válasza s4tch (#11669) üzenetére


lackaba
tag

Sajnos nem jól csinálta mert a fullhoz tett pipát,sehova sem kell tenni.A legutolsó full pontosan a XXJF7.A sorrend:XXJF1-XXF7-XXJF8-XXJH3.A JF8-at lehet csak kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#11672) user137 válasza lackaba (#11671) üzenetére


user137
őstag

szóval minden pipa ki és újra.. de ha már JH3 volt rajta előtte is, akkor azt most letörölte, vagy úgymaradt (nem írta felül)?

JF7 full linket kaphatok plz? :) köszi! :R

(#11673) lackaba válasza user137 (#11672) üzenetére


lackaba
tag

Samsung Firmware Worldon meg találod.Pipa nem kell sehova.

[ Szerkesztve ]

(#11674) user137 válasza lackaba (#11673) üzenetére


user137
őstag

köszi közben az MSW-ről meglett. viszont most akkor JF7, JF8, JH1, JH3 a sorrend? :F vagy simán rá a JH3 normálisan, vagy a JF7 teljes és utána a JH3 pipák nélkül?

jajj nem kellett volna ezt a gányolást elkezdeni... :DDD

(#11675) DonMedve válasza lackaba (#11671) üzenetére


DonMedve
addikt

Úgy tudtam,hogy JF7->JG5->JH1->JH3!Vagy nem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11676) lackaba válasza user137 (#11674) üzenetére


lackaba
tag

JF7 teljes és JH3-nál nem kell pipa sehová.A full romokat nem lehet kihagyni a sorrendből,a JH1 nem full,ezért ki maradhat.

[ Szerkesztve ]

(#11677) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Holnap megjön a készülék, futár hozza, mit nézzek meg nagyon rajta? Be is fogom kapcsolni előtte.

Azon kívül ezeknek az újabb fajta telóknak is kell ilyen hosszú töltés elsőre vagy azonnal használhatom?

Bocsi a hülye kérdésekért, de biztos lesz még rengeteg amint a kezemben lesz a teló. Pech, hogy a munkahelyemre kellett rendelnem. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11678) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#11677) üzenetére


Varszegig
veterán

nem kell hosszú töltés.

(#11679) Teaway válasza s4hu|SyD^ (#11677) üzenetére


Teaway
veterán

Nem kell, azonnal használhatod. Ha lemerül, feltöltöd.

Nincs itthon csokid??

(#11680) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#11678) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Szóval gyakorlatilag azonnal használhatom, ha van az aksiban annyi nafta és akkor és annyit töltök rajta mikor akarok?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11681) Kis@ válasza user137 (#11674) üzenetére


Kis@
tag

User137!

Kíváncsi vagyok hogy meg tudtad-e csinálni.

Más (lackaba vagy többiek):
Ha a JF1 nem full, akkor hogyhogy azt tették fel nekem a samu szervízben?

Ha a JF7 Full, akkor gondolom lehet azzal kezdeni, arra gondolom mehet a JH3 és mehet a JH1 csc-je,nem?

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#11682) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#11680) üzenetére


Varszegig
veterán

használd ahogy akarod, az első töltés szerintem azért fullra menjen, de nem kell 16 órát, csak amíg elkészül.

(#11683) Hachiko95


Hachiko95
aktív tag

s4hu|SyD^ ha megkérdezhetem hogy honnan rendelted, mert két hete keresgélek de sehol nincs készleten.

(#11684) s4hu|SyD^ válasza Hachiko95 (#11683) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

arukereso.hu és olcsobbat.hu-n érdemes keresgélni szerintem. Egyénként én a Part Nero GSM-től rendelem, nem a legolcsóbb, de volt náluk. 3-4 boltnál kérdeztem én is és sehol nem volt raktáron, ill emelték az árakat. 90 alatt normális Samsung garival nem igazán lehet már találni sajnos. :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11685) user137 válasza lackaba (#11671) üzenetére


user137
őstag

Kis@: most értem haza egy kis kiruccból, remélem, h jó lesz! :)

JF7-hez nincs CSC a csomagban. le kell vadászni a JF3-as CSC-t hozzá, vagy jó anélkül?

[ Szerkesztve ]

(#11686) lackaba válasza user137 (#11685) üzenetére


lackaba
tag

Igen kell a csc.

(#11687) lackaba válasza Kis@ (#11681) üzenetére


lackaba
tag

A JF1 full.A második kérdésedre te magad megadtad a választ.

(#11688) user137 válasza lackaba (#11686) üzenetére


user137
őstag

tudna valaki küldeni egy JF3-as CSC-t? (mammutmail?) a megauploados fájl "unavailable at the moment" :Y

(#11689) lackaba válasza Kis@ (#11681) üzenetére


lackaba
tag

Én a JH1-re irtam hogy nem full.

(#11690) cantro


cantro
csendes tag

engem csak az érdekelne hogy miért cseszteti ezt a telót mindenki különböző romokkal meg össze vissza variálással. ennyire használhatatlan amikor kihozod a boltból? aki itt van fórumon kb mindenki variál valamit. csak azért kérdezem mert ha ennyi törődést igényel akkor inkább nem költök rá 100k-t

(#11691) s4hu|SyD^ válasza cantro (#11690) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én nem nagyon szeretnék egy jó ideig variálni vele, amíg nem lesz normális Firmware rá.

Jó lenne tudni egyébként, hogy az újabb verziók miket javítanak, amik jók lehetnek egy mezei felhasználónak, kezdő okostelefonosnak?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#11692) user137 válasza user137 (#11688) üzenetére


user137
őstag

megvan (habár a file neve CSC_S8500_Open_Europe_Common_OXDJEF volt), remélem ez a jó. most megy a JF7 full ezzel a CSC-vel, aztán a JH3 vissza, ahogy volt... huhh...

cantro: ne is törődj velünk :) alapesetben a telefon gyári firmware-e a használt dolgok 95%-ára teljesen jó. mi csak azt az 5%-ot reszelgetjük, az életünk árán is, mert idióták vagyunk és szükségünk van minden csepp funkcionalitásra. én pl most egy valószínűleg rosszul letöltött firmware-t akarok újrahúzni a telóban, és még a folyamatot látod, azért félelmetes. nekem se egy nyugalom, pláne, h az én készülékemről van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#11693) Kis@ válasza cantro (#11690) üzenetére


Kis@
tag

A fórum aktív tagjai ilyen hardcore felhasználók! Csak optikai csalódás, hogy mindenki cseszteti a telefonját újabb meg újabb fw-kkel. Ne aggódj, a bolti verzió is teljesen használható. A bada oprendszer még új, emiatt a nagy fw-tesztelés. A legtöbb helyen ma a JF4-es firmware-rel jön ki a telefon, ami teljesen jó. Akik firmware-t frissítenek, azok vagy azért teszik, mert egy számukra fontos apróságot javítottak ki, vagy olyan megszállottan keresik a jobbat és jobbat, mint Karma vagy lackaba... :) Szóval csak úgy néz ki, mintha mindenki frissítgetne, pedig csak arról van szó, hogy aki annyira megszállott, hogy fw-t frissít, az annyira megszállott is, hogy sokat ír ide ... :DDD

Kis@

(#11694) leslieke válasza cantro (#11690) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem igényel ennyi törődést csak van aki szereti kipróbálni a gyártó által kiadott új romokat tudod így derülnek ki a hibák.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11695) cantro válasza leslieke (#11694) üzenetére


cantro
csendes tag

kösz a válaszokat, erre voltam kíváncsi hogy mennyire bugos, és amiatt updatelitek-e folyamatosan vagy csak kiváncsiak vagytok

(#11696) lackaba válasza user137 (#11692) üzenetére


lackaba
tag

(#11697) lackaba válasza user137 (#11692) üzenetére


lackaba
tag

Az nem jó,most linkeltem a jót.A link működik le ellenőriztem.

(#11698) lackaba válasza cantro (#11690) üzenetére


lackaba
tag

Nyugodtan megveheted csak vagyunk páran akik szeretnek kisérletezni,és ez mindenki hasznára válik.

(#11699) user137 válasza lackaba (#11697) üzenetére


user137
őstag

grrrr.... a mysamsungwave nincs a helyzet magaslatán a linkekkel....

köszi!! :R

közben megy a flash, már beírta a DJEF CSC-t, akkor most mindenhonnan pipa ki, és csak a CSC-t toljam rá megint, vagy előről mindent a JF7-tel, mindenhol pipával? :U

[ Szerkesztve ]

(#11700) user137 válasza user137 (#11699) üzenetére


user137
őstag

nos, felállt a teló a "rossz" CSC-vel, legalább nem papírnehezék :)
megy rá a JH3 meg a JH1 CSC...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.