Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12751) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Nagyon fontos lenne!
A roming szolgáltatás be kell-e valahol lőnöm vagy automatán áll át a külföldi hálóra???
Most JH3 FW van a telen!
Köszi a válaszokat!

(#12752) Varszegig válasza SlyChocolate (#12751) üzenetére


Varszegig
veterán

Beálllítások/Kapcsolat/Hálózat-ban a hálózatválasztás legyen automatikus, más dolgod nincs.

(#12753) SlyChocolate válasza Varszegig (#12752) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Értem!
Köszi a gyors választ!

(#12754) taschner


taschner
aktív tag

Nekem olyan problémám lenne, hogy mióta a jh3 szoft. van rajta a mem. kártyára 700 kb/s másol csak. Kingston micro sdhc 16 gb class2-es.
Mi lehet a gond mert eddig 2 mb-vel másolt.Talán formázzam le az egészet.
Jf1-ről registry buhara és kies-sel mentrá a jh3 szoft és minden beállitás maradt.

A motorozás egy élmény!!!

(#12755) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Tudtok olyan linket nekem mutatni, ahonnan a legújabb opera mini magyar nyelvű böngészőt le lehet tölteni?
Köszi, sziasztok!

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#12756) leslieke válasza krysztyan (#12755) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mondjuk az opera.com????http://www.opera.com/mobile/download/versions/

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12757) HaKo válasza Varszegig (#12730) üzenetére


HaKo
aktív tag

Mi? :F
Ami itt be volt linkelve abban volt egy .jar meg egy .jad file, én azt feltelepítettem és kész... Egy fél óra és kipróbálom, majd kiderül. :D
Miért kellene stune?

[ Szerkesztve ]

(#12758) Varszegig válasza HaKo (#12757) üzenetére


Varszegig
veterán

nemtom, a mysamsungwave-en olvastam

(#12759) tzolta


tzolta
tag

Sziasztok!
Használta már valaki a Samsung oldaláról elérhető SAMSUNG SOCIAL HUB oldalt? Be kell regisztrálni, és egy csomó minden elérhető pl:IM contacts e-mail stb. Esetleg ez olyasmi lehet mint a nokiánál az ovi?

(#12760) Varszegig válasza tzolta (#12759) üzenetére


Varszegig
veterán

a múlt héten még nem engedett regelni ('not a social hub user') üzenettel.

(#12761) tzolta válasza Varszegig (#12760) üzenetére


tzolta
tag

Értem... most sem láttam regisztációs lehetőséget. A telón csináltam samu fiókot, de azzal nem engedett belépni. Amúgy mi a véleményed? Én úgy értelmeztem, hogy a névjegyeken keresztül, e-maileken át egészen az IM (msn?) funkciókig minden elérhető és szinkronizálható.

(#12762) krysztyan válasza leslieke (#12756) üzenetére


krysztyan
tag

Lehetséges, köszi! :F :D

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#12763) Jadro válasza tzolta (#12759) üzenetére


Jadro
veterán

Az a legszebb, hogy nekem az IMEI számomra mondja hogy már regisztrált...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12764) mixi10 válasza krysztyan (#12755) üzenetére


mixi10
tag

[link]
Magától fekvőbe forduló Opera Mini 5.1

[ Szerkesztve ]

(#12765) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy próbálok játékot leszedni az apps-ról de kiírja a telefon,hogy kevés a memória töröljek néhány tételt!Beállítottam,hogy alapból a memóriakártyára mentsen azon meg bőven van hely,mégis az írja nem elég!Mi lehet a baj?A letöltött játékokat hogyan tudom átmásolni a memória kártyára?

(#12766) Jadro válasza NeRo28 (#12765) üzenetére


Jadro
veterán

Nem csak letölti, hanem ki is csomagolja és feltelepíti. A kártyára fogja tenni, de a letöltést és kicsomagolást nem a kártyán végzi, ezért kell hogy legyen hely a telefonban. Tedd azt amit kér! :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12767) AS válasza NeRo28 (#12765) üzenetére


AS
félisten

Elölte töröld le ölet és utána már memkártyára fogja menteni. Kb kel 200-300 mb-t tel memoria szabad hely.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12768) tzolta válasza Jadro (#12763) üzenetére


tzolta
tag

Érdekes.. nekem meg a jelszavam nem jó mikor be akarok lépni. Próbáltam újra regelni de azt írja ki, hogy ilyen már van. :D

(#12769) SlyChocolate válasza AS (#12767) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ha jól értelek a telefon memóriát érdemes mindig üresen hagyni?

(#12770) AS válasza SlyChocolate (#12769) üzenetére


AS
félisten

Alkalmazásoknak külön memória van. Igen nem árt ha már van egy 8 vagy 16 gb-os kártyád.

De a képek hangok stb, nem a Apps memóriát eszik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12771) AS


AS
félisten

SocialHUb nem működik még Magyarországon sajnos, és nem is tudom megmondani mikor fog működni talán október, vagy ha lesz fizetős apps.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12772) p87 válasza taschner (#12754) üzenetére


p87
senior tag

Próbáld meg, hogy kiveszed a kártyát, elindítod a telefont majd kikapcs és visszarakod.
Ha nem javul akkor formázd le a telefonban, ha így se javul meg akkor nagyon nem jó.

Másnak akinek JH3-szoft van már milyen sebességgel ír a kártyákra?
Nekem JF4-el 6,5-7 Mb/s-al ír a class4-es kingstonra.
Ha JH3-ban lecsökken akkor mégegy ok amiért nem frissítek.

(#12773) tzolta válasza AS (#12771) üzenetére


tzolta
tag

Köszi. Akkor nem erőlködöm tovább vele. Bár igazából nem értem ha van samus jelszavam akkor erre a social hub oldalra miért nem enged be hiszen oda is a samus bejelentkezés kell. :F

Már mindenhova regeltem ahova lehetett: Samsung Mobile, Samsung honlap :)

[ Szerkesztve ]

(#12774) s4tch válasza Varszegig (#12758) üzenetére


s4tch
veterán

uTalkhoz csak akkor kell sTune, ha a gyári palringo helyére akarod feltenni. Ha csak simán feltelepítenéd a gyári program mellé, vagy nincs is gyárilag palringo a telefonon (pl. T-s készülék), akkor nincs akadálya annak, hogy normál javás programként telepítsd.

(#12775) HaKo


HaKo
aktív tag

Nem enged bejelentkezni az utalk a palringos accal... Asszem felejtős, marad a nimbuzz. Eddig nekem az jött be a legjobban.

(#12776) taschner válasza p87 (#12772) üzenetére


taschner
aktív tag

Meg csináltam a ki kapcs kivesz vissza semmi.
Telora szintén 700 kb/s teloról 800 kb/s másolás.
Most meg nézem tel nélkül a laptopba a dolgokat másolás stb.

Meg néztem teló nélkül 4 mb a másolás

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#12777) Varszegig válasza taschner (#12776) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nem firm hiba!
Nekem JH3-mal 10Mbyte a telóról, és 6 Mbyte a telóra. Class4 Kingston

(#12778) taschner válasza Varszegig (#12777) üzenetére


taschner
aktív tag

Akkor eladom a mem kártyát és veszek egy másikat vagy megpróbálom gariba cseréltetni csak nem tudom milyen hivatkozással.

A motorozás egy élmény!!!

(#12779) s4tch válasza HaKo (#12775) üzenetére


s4tch
veterán

Miért engedne?! Másik program...

(#12780) Jadro válasza tzolta (#12773) üzenetére


Jadro
veterán

Dettó, de legalább beregeltem a telefont +2 hónap garanciáért. Ha hazaérek, megteszem a mosógéppel is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12781) tzolta


tzolta
tag

Még egy tanácsot szeretnék kérni. Tudom, már lerágott téma, de nem tudok dönteni navigációval kapcsolatban. Szerintetek érdemes megvenni a R66 navit, vagy várjak ndrivera? Az ndrive szovtvert nem ismerem (néztem a honlapjukat is). Jobb a térképe ill a felhasználhatósága mint a R66?

(#12782) zack válasza tzolta (#12781) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem jobb az NDrive, de ez erősen szubjektív. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12783) user137 válasza tzolta (#12781) üzenetére


user137
őstag

az a kérdés, h akarsz-e 20.000+ Ft-ot adni az nDrive-ért a full európával (térkép árak: nDrive.com)

(#12784) tzolta válasza user137 (#12783) üzenetére


tzolta
tag

Persze én is szeretném minél olcsóbban megúszni. :K
Ahogy olvastam a R66 örök navival Európára 50EUR. Az még elfogadható szerintem. A 31 nap alatt használtam a R66-ot, nem volt rossz de az újratervezése nehézkes, meg szerintem nem túl egyszerű a kezelése.
Ezért voltam kíváncsi, ilyen téren mi a tapasztalat az ndrive navival kapcsolatban. Meg gondolom én ott a 20e Ft az csak 1 évre szól.

(#12785) carlosca


carlosca
tag

A progi az ingyenes lesz, a hozzávaló térképek meg eddig minden platformon törhetőek voltak.
reméljük ez nem lesz máshogy badán sem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#12786) Jadro válasza carlosca (#12785) üzenetére


Jadro
veterán

Ilyen csúnyaságokat nem mondunk a fórumban, mert szabályzat tiltja. Szóval a keretprogram ingyenes, a térképeket illetően majd kiderül. Szoktak lenni akciók. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12787) carlosca


carlosca
tag

Nem szóltam semmi csúnyát, nem h@ckelésről beszéltem meg ilyesmiről, törni meg bármit össze lehet, pl a Zlaty bazant-os literes poharam a múlthéten .

Szal a lényeg a lényeg, csak lesz valahogy csak sok a türelmetlen ember.

Tény teleportálozós cuccokért meg nem érdemes fizetni.

Kár hogy levették a palettáról Innen

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#12788) tzolta válasza Jadro (#12786) üzenetére


tzolta
tag

Valószínűleg inkább megvárom míg kapható lesz az ndrive. Remélem novemberig történik valami az appson, lesz fizetős magyar oldal, akkor ugyanis elég sokat fogok utazni.
Amúgy sem szeretem a tört cuccokat, inkább kivártam mindíg pl: ovi maps.
Türelmes leszek! :W

Más: Gyári progit lehet valahogy törölni a telóról? stune?

(#12789) Varszegig válasza tzolta (#12788) üzenetére


Varszegig
veterán

én nem piszkálnám stune-nal sem.

(#12790) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sorozatszámát a telónak hol találhatom meg? Dobozon van 2 vonalkód, gyári számot meg a garanciapapíron nem tudom kiolvasni. :((( IMEI számnál a perjel után lévő számot is be kell írni egybe a többivel?

Samsung +2 hónap garanciás regisztrációnál.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12791) rizso válasza s4hu|SyD^ (#12790) üzenetére


rizso
addikt

Akku ki, és ott megtalálod! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12792) s4hu|SyD^ válasza rizso (#12791) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Köszi!

A fenébe pedig nem akartam kikapcsolni. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12793) rizso válasza s4hu|SyD^ (#12792) üzenetére


rizso
addikt

Lehet, hogy kóddal is előhozható, vagy valahol dobozon/papíron rajta van, de az akku alatt 100% :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12794) tzolta válasza Varszegig (#12789) üzenetére


tzolta
tag

OK! Köszönöm a gyors válaszokat.

Az IMEI és a sorozatszám nem ugyanaz. Én is most regeltem, a vonalkód alatti szám/betűkombinációt fogadta el, enm az IMEI-t.

[ Szerkesztve ]

(#12795) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#12792) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell kikapcsolni, IMEI szám : *#06#

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12796) Jadro válasza s4hu|SyD^ (#12790) üzenetére


Jadro
veterán

A perjelet ne írd bele, értelemszerűen! IIMEI számot elő tudod szedni a #*06# kóddal, de a serial-hoz akku le.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12797) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#12795) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az meg van, de kéri a "A termék sorozatszáma:"-t és azt írja, hogy "Lásd a készüléken lévő adatmatricán, 'sorozatszám' vagy 'gyártási szám' címen".

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12798) kali válasza leslieke (#12795) üzenetére


kali
legenda

nem az imei számról van szó, regisztráláshoz kell egy sorozatszám is, ami nem azonos az imei számmal, és - mint korábban is írták - az akkumulátor alatti matricán megtalálható!

(#12799) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Köszönöm, siker elvileg. E-mail-t még nem kaptam meg, de remélem hamarosan megjön és aktiválhatom. +2 hónap is több, mint a semmi. :)

Tag lettem. :C

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12800) Bukoba


Bukoba
tag

Sziasztok! Mivel nincs kedvem/időm elolvasni az előző cirka 13 ezer hozzászólást, bocs, ha olyat kérdezek, ami már téma volt. Kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy a vodás wave-en szolgáltatói firmware van-e? Mivel fontolgatom, hogy lecserélem a telefonomat, ezért hálás lennék, ha tudnátok pro és kontra érveket a wave kapcsán. Mi a jó és mi az ami rossz/bugos? Előre is ksözönöm, ha valaki megtisztel a válaszával.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.