Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11601) DonMedve válasza taschner (#11593) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt talán lackaba,vagy Karma kolléga tudja,de szerintem ők se.Meglepi...! :U :)

leslieke:Már hányadszor is írod le? :C

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11602) leslieke válasza DonMedve (#11601) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a priviben leírtakat is hozzáadom, lehet,hogy már két számjegyű. :W

De ilyen hosszú aláírást nem lehet írni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11603) DonMedve válasza leslieke (#11602) üzenetére


DonMedve
addikt

:DD :DD

Valóban nem lehet.Be kellene tenni 1.hsz-be! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11604) leslieke válasza DonMedve (#11603) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, tényleg össze kellene már szedni az ismétlődő kérdéseket-válaszokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11605) DonMedve válasza leslieke (#11604) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondjuk aki veszi a fáradtságot,és előkotorja a guglit,annak szerintem kidobja a két magyar wave oldalt,ott meg le van írva. :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11606) vwatesz válasza DonMedve (#11605) üzenetére


vwatesz
csendes tag

pontosan melyik kettőre gondolsz? belinkelhetnéd, köszi:-)

(#11607) leslieke válasza vwatesz (#11606) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

http://www.mysamsungwave.hu/

http://samsungwave.hu/

(bár nem engem kérdeztél.. de ezekről van szó.)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11608) DonMedve válasza vwatesz (#11606) üzenetére


DonMedve
addikt

Ehh,leslie gyorsabb voltál. :C

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11609) vwatesz válasza leslieke (#11607) üzenetére


vwatesz
csendes tag

köszi:-), az egyikbe már belefutottam, de a másik még új, megyek is és elolvasgatom:-)

(#11610) zazumisi válasza mixi10 (#11569) üzenetére


zazumisi
tag

Igazából pont ez alapján állítottam be :)
Minden megy is rendesen, csak a feladatokat nem szinkronizálja... illetve csak úgy csinál, mintha... :F

(#11611) Varszegig válasza Paca2 (#11555) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, ezt kipróbálom

(#11612) Jake88


Jake88
tag

Lenne egy pár kérdésem :) T-mobile-os Samsung Wave-be mennyire van belenyúlva? Melyik a legújabb T-mobile-os SW? Megbízható a szolgáltatós telefon? Nem fagy, van-e benne valami bug? Mennyi a garancia T-s készülékre?

Jelenleg Nokia 5800 (gyárifüggetlen) telefont használok és váltani szeretnék wave-re csak nem tudom eldönteni,hogy gyári független vagy szolgáltatós legyen.

[ Szerkesztve ]

(#11613) user137 válasza Kis@ (#11547) üzenetére


user137
őstag

ez a westend Samsung bolt? ott van hivatalos szervíz is?

(#11614) DonMedve válasza Jake88 (#11612) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem gyárival jobban jársz!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11615) Jake88 válasza DonMedve (#11614) üzenetére


Jake88
tag

Erre gondoltam én is. Végül is csak 10-el drágább mint T-mobile domino csomagban. (Edigital 99e).

Akkor még egy kérdés most merült fel :). Kijelző az karcolódik, vagy hasonló üvegből van mint az Iphone? Érdemes-e hozzá tokot venni?

(#11616) user137


user137
őstag

még 1 hiba nálam a JH3-ban: 2 kontaktomból csinált fejenként vagy 40 darabot, ugyanazzal a névvel-telefonszámmal... :U

(#11617) DonMedve válasza Jake88 (#11615) üzenetére


DonMedve
addikt

Tokot vehetsz hozzá,de fólia nem hinném,hogy kell.Edzett üveg!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11618) user137


user137
őstag

még 1 hiba, de ez lehet samsung eredetű.... vCard fogadásnál csak annyit ír ki a teló, h "vCard"... WTF?! visszafelé jó, Samuról Nokiára...

tud valaki multiloaderre és legutolsó JH3-ra letöltős linket adni? a MSW.hu-n nem jók a linkek...

[ Szerkesztve ]

(#11619) szupitijs


szupitijs
csendes tag

tudtok mondani msn progit wave-ra ? utálom az ebuddyt :D

Üdv, Robi.

(#11620) theomo


theomo
tag

Szia mindenkinek!
Tudja valaki, hogy mekkorára kellene a hívóképeket méretezni, hogy ne torzítsa el azokat?

Teomo

(#11621) user137 válasza theomo (#11620) üzenetére


user137
őstag

kikeresel egy képet a képnézegetőben => beállítás hívókénként. itt alapból ott a jó keret, kivágod ahogy tetszik, és kész.

(#11622) DonMedve válasza user137 (#11618) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha a mysamsungwave.hu-ra gondolsz,ott bizony jók a linkek.

Multiloader!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11623) user137 válasza DonMedve (#11622) üzenetére


user137
őstag

(#11624) cryingdr4g0n válasza theomo (#11620) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nekem csak annyi jött le, hogy közel négyzet alakúra kell megvágni a képeket, mert egy négyzetbe torzítja őket bele. JF4-nél legalábbis.

• Flies around shit - bees around honey •

(#11625) Karma válasza user137 (#11616) üzenetére


Karma
félisten

Én is találtam egy újat :W

A GetClientAreaBounds() függvény baromságot ad vissza, az a UI ami emulátorban még jól néz ki, a telefonon szét van esve :W

“All nothings are not equal.”

(#11626) theomo válasza user137 (#11621) üzenetére


theomo
tag

Köszi, de én úgy szeretném, hogy megfelelőre méretezem úgy rendelem hozzá a névjegyhez és ha szinkronizálom a telót a kiessel, majd onnan vissza, akkor maradjanak meg a hívóképek a névjegybe beágyazva, ne keljen a képeket felmásolni a telefonra.

Teomo

(#11627) theomo válasza cryingdr4g0n (#11624) üzenetére


theomo
tag

Erre rápróbálok!

Teomo

(#11628) Kis@ válasza user137 (#11613) üzenetére


Kis@
tag

nem. A westendben van egy nagy samu márkabolt bemutatóteremmel meg minden. a szervíz az nem ott van /asszem más emeleten is van/. Az egy sokkal kisebb hely, csak samu telefonokkal foglalkozik: telefonok, tokok. kiegészitök, szervíz.

Kis@

(#11629) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Béna kérdés, de kíváncsi vagyok rá. A Bada nyílt OS-nek minősül -tudomásom szerint- tehát ennek megfelelően sok alkalmazás van rá? (Főleg játékokra gondolok, de értem más appokra is)

(#11630) DonMedve válasza user137 (#11623) üzenetére


DonMedve
addikt

1. hsz.!!

TheChos3nOne:A bada ponthogy zárt!Legjobb tudomásom szerint!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11631) fatty válasza user137 (#11618) üzenetére


fatty
aktív tag

ez itt az S8500XXJH3.rar

(#11632) lackaba


lackaba
tag

[link]Megjelent a legujbb Kies 1.5.3.10082_64. Még nem próbáltam,igy nem tudom a változásokat.A Cseh oldalról lehet letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#11633) Jadro válasza theomo (#11626) üzenetére


Jadro
veterán

Én már egy ideje Guglival szinkronizálom a contactjaimat és mindig remekül megvannak a beállított hívóképek is. Jól mutattak Pulse-on, Omnia2-n is és Wave-n sem torzultak, bár elég kicsiben rakja csak ki.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11634) theomo válasza user137 (#11621) üzenetére


theomo
tag

Működik az általad leírt módszer, miután hozzárendeltem a képet a személyhez, törölhető a telefonról a kép. Úgyhogy köszi a tippet :R
Kies szinkronnál átviszi a gépre, majd onnan vissza is tölthető a telefonra.
Aki esetleg nem tudná JH3-nál, nekem legalábbis ez a szoftver van a telefonomon, működik a bluetooth-os kapcsolat a kiessel.

Teomo

(#11635) user137 válasza DonMedve (#11622) üzenetére


user137
őstag

óh, ez 80k szumma? nem tudnád elküldeni mélben? a megaupload cégtől nem'mety :(

köszi a többit is :R , este otthonról nekiesek!

[ Szerkesztve ]

(#11636) theomo válasza Jadro (#11633) üzenetére


theomo
tag

Ha a telefonon rendeled hozzá, tudod állítani mekkora legyen a kép, nagyítani kicsinyíteni, mozgatni a megfelelő helyre frankón lehet, ahogy neked tetszik.
És nem is lesznek kicsik az arcok :DD

[ Szerkesztve ]

Teomo

(#11637) SlyChocolate válasza DonMedve (#11630) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Forrás kód hiányában nehéz lenne rá írni software-eket!???

(#11638) Jadro válasza theomo (#11636) üzenetére


Jadro
veterán

Hmm köszi a tippet, eszembe nem jutott volna. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11639) mixi10 válasza lackaba (#11632) üzenetére


mixi10
tag

:[link]
Így néz ki az új KIES :)

[ Szerkesztve ]

(#11640) theomo válasza mixi10 (#11639) üzenetére


theomo
tag

?

Teomo

(#11641) DonMedve válasza user137 (#11635) üzenetére


DonMedve
addikt

177MB emailen?Aúú!

SlyChocolate:Ez tudod,hogy butaság,a Windows nyílt forráskódú?? :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11642) DonMedve válasza user137 (#11635) üzenetére


DonMedve
addikt

Bocs,azt hittem nem küldte el.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11643) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!
Most vettem wave-t!Nem kértem net előfizetést mivel csak wifi-vel szeretném használni!A t-mobile-os nő mondta figyeljek rá hogyha wifi-zek és lecsatlakozik akkor azonnal a mobilnetet fogja használni!Na az lenne a kérdésem hol lehet beállítani hogy egyáltalán ne tudjon netre csatlakozni csak wifi-n keresztül?

(#11644) Jadro válasza NeRo28 (#11643) üzenetére


Jadro
veterán

Töröld a hozzáférési pontokat és akkor nem tud 3G-n kimenni. (Kapcsolat/hálózat/kapcsolatok)

Illetve van egy menüpont, csomagkapcs. haszn. Nem tudom hogy ha kiveszed a kijelölést akkor működik-e, de mindjárt kipróbálom. :)

Szerk: Kivettem a kijelölést és ahogy netre akarok menni, már wifi-t keres, tehát akkor ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11645) theomo válasza Jadro (#11644) üzenetére


theomo
tag

Ha inaktívvá teszed a csomagkapcsolt lehetőséget, nem fog menni az MMS.

Teomo

(#11646) Jadro válasza theomo (#11645) üzenetére


Jadro
veterán

Nem nagy érvágás. :) Akkor viszont a hozzáférési pontok variálása lehet a jó. Csak az MMS beállítás meghagyása elvileg jó lehet nem?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#11647) theomo válasza Jadro (#11646) üzenetére


theomo
tag

Igen, ez elképzelhető ;)

Teomo

(#11648) NeRo28 válasza Jadro (#11644) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Köszi kikapcsoltam és tényleg a wifi-t keresi!MMS nem zavar,soha nem használtam!

(#11649) Cymby válasza user137 (#11623) üzenetére


Cymby
tag

Az Multiloader linkjét javítottam a fórumban.

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#11650) Varszegig válasza user137 (#11618) üzenetére


Varszegig
veterán

valóban annyit ír ki, de lementhető a névjegy.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.