Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12651) leslieke válasza Teaway (#12650) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Láttam azt is, de egy kezdőképernyőm van, arra ez felesleges lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12652) rizso


rizso
addikt

Ez a kép nincs meg valakinek 1200*800-as felbontásban? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12653) szupitijs


szupitijs
csendes tag

készvok a frissítéssel :D minden jó csak a progikat újra kell rakni -.-

Üdv, Robi.

(#12654) peterk válasza Varszegig (#12636) üzenetére


peterk
senior tag

Persze, elnézést is a hülye fogalmazásért, a példát nem úgy értettem, hogy minden balkezes elfuserált, hanem úgy, hogy ha van egy elfuserált aki balkezes és ilyen ötlete lenne. :D Megjegyzem, én is balkezes vagyok. :O

s4hu|SyD^ (12612): A te dolgod, hogy a magánéletben mit csinálsz, de szoftverfejlesztőkén böki a csőröm, hogy ilyen egyszerűen ideológiát gyártasz annak, hogy lopsz. Azokba az általad sommásan "használhatónak" nevezett szoftverekbe a fejlesztőik sok melót beletesznek, hogy "használható" legyen. Ők se ingyéé vásárolnak a közértben, ezért szeretnének a munkájukért cserébe némi pénzt is látni. Gondolom te se örülnél - akármi is a szakmád -, ha valaki azzal jönne elő, hogy reméli ellopják a munkádat, mert a t*ke kivan attól, hogy fizetni kell érte.

Megjegyzem, ha tízezres szoftverekről lenne szó, mint pl. a játékok, desktop szoftverek esetén, akkor még valamennyire meg is érteném a "minden pénzbe kerül" nyafogást. De akkor, amikor egy nyolcvanezres vadonat új telefont meg tudsz venni, de pár eurót sajnálsz még attól a fejlesztőtől is aki szerinted is "használható" szoftvert készít, nos ezt már egyáltalán nem tudom megérteni.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12655) s4hu|SyD^ válasza peterk (#12654) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Itthoni fizetéshez képest sok mondjuk egy 6 font pl. egy játékért telefonra, de ne is menjünk inkább bele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12656) leslieke válasza peterk (#12654) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Egyetértek a szoftverekről írt véleményeddel!

(#12655) s4hu|SyD^ : 3 font a legdrágább játék, ráadásul megvenni se kötelező. [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12657) krisi047 válasza HaKo (#12627) üzenetére


krisi047
aktív tag

Beizzítottam én is az MSN-t a telómon, és ezzel az uTalkkal próbálkoztam először. Minden szép és jó, megy háttérben is, tesztelgettem tök jó volt. Viszont most egy beszélgetés alkalmával egyszer csak kérdezés nélkül újraindult. Valaki járt már így?

(#12658) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#12656) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Csak példaként írtam.

Pénz ide pénz oda nem mindenki keresi sz@rrá magát, személy szerint örültem, hogy össze tudtam szedni a pénzt erre a telóra, nem beszélve arról, hogy költhetek még rá(mem kari+tok), és akkor utána jöhetnek talán a fizetős progik talán. Ha már ennyiért vesztegetik ezt az egészet akkor el is várnám, hogy 1-2 jobb program ingyen legyen.

De mindenkinek magánügye, hogy mire költ és mennyit. Ezért mondtam, hogy ne is feszegessük ezt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12659) peterk válasza s4hu|SyD^ (#12655) üzenetére


peterk
senior tag

Akkor nem, ha ugyanakkor egy nyolcvanezres telefonra viszont van pénzed. Az nem indok, hogy a telóra is nehezen jött össze, ezért nem akarsz többet költeni. Autót sem a melényzsebedből veszel, de mégsem akarod hozzá lopni a benzint. Vagy igen?...

Egyébként ebbe a topicba több olyan ember is ír, akik írtak, írnak, és készülnek írni alkalmazásokat Bada-ra, az Appstore-ba. Legalább az ő munkájukat tiszteld meg azzal, hogy nem várod el, hogy ingyen készítsenek neked "használható" alkalmazásokat. Ők is itt élnek nem csak te, és ők is szeretnének megélni valamiből. Ha ennek ellenére ingyen adják a munkájukat, azért külön köszönet jár, de ne legyen már ez az elvárás...

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12660) SlyChocolate válasza krisi047 (#12657) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Honnan szedted le a progit?

(#12661) s4hu|SyD^ válasza peterk (#12659) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tőlem írhat akárki, pénzért is. Úgyis az fogja megvenni, aki megteheti vagy akinek nagyon kell.
Nem mondtam, hogy elvárom, hogy ingyen dolgozzanak, konkrétan itt nem a magán emberekre gondoltam, hanem mondjuk a Samsung programozókra pl.
Tiszteletet meg nem pénzzel kell kimutatni. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12662) krisi047 válasza SlyChocolate (#12660) üzenetére


krisi047
aktív tag

(#12663) SlyChocolate válasza krisi047 (#12662) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Sajna reg nélkül nem megy!
De azért köszi!

(#12664) HaKo válasza krisi047 (#12657) üzenetére


HaKo
aktív tag

Ment a Palringo-s acc-al vagy kellett újraregisztrálni? Gyanítom, hogy ez a program is a Palringo szervereit használja. Nagyon egy sémára épül a két progi. :)

(#12665) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Közben találtam egy bada progi letöltő oldalt!
[link]

(#12666) csabám válasza HaKo (#12664) üzenetére


csabám
addikt

én most próbáltam ki az utalkot és a sima palringos accomat írtam be és mükxik. egyedül az zavar msn - nél h rengeteg ismerősöm van akinek mindenféle hülye neve van és nem jeleníti meg rendesen. Ugye gépnél nincs gond ha felrakod az msn plust. Telóra vmi megoldás esetleg?:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12667) HaKo válasza csabám (#12666) üzenetére


HaKo
aktív tag

Na, ez jó hír. :D
Szerintem a cifra nevekre nincs semmi megoldás telefonon. Más platformon sem.

(#12668) peterk válasza s4hu|SyD^ (#12661) üzenetére


peterk
senior tag

Lehet, hogy rájuk gondoltál, de nem róluk beszéltél, konkrétan azt írtad, hogy szeretnéd, ha valaki feltörné a "használható" appokat. Az appstore éppen nem a Samsungról szól, mert ha ők írnak valamit, az benne lesz a firmware-ben. ;)

A tisztelettel kapcsolatos véleményed meg nagyon tiszteletre méltó. ;) Áruld már el, mi a szakmád, biztosan van nálunk valami, amit meg kéne csinálni. Baromira megköszönném. :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#12669) Jake88 válasza peterk (#12668) üzenetére


Jake88
tag

Tud valaki ehhez a telóhoz olyan headsetet 3,5jack,de van rajta távirányító és abba belelehessen csatlakoztatni még egy fülest ami szintén 3,5jackes.
Nokiának van ilyenje.

[link]

Lényegében csak távirányítós része érdekelne,a füles felsőrésze nem.

Na ilyenre lenne szükségem csak samsungosba.

[ Szerkesztve ]

(#12670) user137 válasza peterk (#12659) üzenetére


user137
őstag

+1 :K

(#12671) s4hu|SyD^ válasza peterk (#12668) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Te a pénz világban élsz én nem, legyen ennyi elég... :P :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#12672) krisi047 válasza Jake88 (#12669) üzenetére


krisi047
aktív tag

Ez engem is érdekelne!

(#12673) scapegt


scapegt
senior tag

Valaki megoldást? :F
#12475

(#12674) carlosca


carlosca
tag

Valaki linkelhetne egy palringo-t amiben az msn is benne van, igen kerestem pl 2.1.7 et de az olyan kockás felbontáson fut mint állat. ja és az be sem lép

Samsung Galaxy S22

(#12675) Belgarath válasza scapegt (#12673) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Multiloader. Olvass vissza, van leírás és link is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S

(#12676) scapegt válasza Belgarath (#12675) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem szeretnék garivesztést...az érdekel, mi baja a KIES-nek, hogy nem ajánl fel frissítést. Ez lenne a legfrissebb? Nem hiszem, vagyis nem tudom.

(#12677) Belgarath válasza scapegt (#12676) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Akkor vidd be egy Samsung szervízbe és tetesd rá a friss sw-t. A Kies egy rakás...

Samsung Galaxy S

(#12678) Jake88 válasza scapegt (#12676) üzenetére


Jake88
tag

Ha garis akkor lehet egyszerűbb lenne bevinni egy samsung márka boltba. SW csere 1-1,5óra.

Vagy

Kies-nek próbáld meg leszedni a legfrissebb verzióját,és telepítsd újra.

(#12679) anrab válasza scapegt (#12673) üzenetére


anrab
addikt

nekem is az van és nem ajánlja fel az ujabbat.

(#12680) cryingdr4g0n válasza rizso (#12652) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nem találtam, de átalakítottam 1200x800-ba, meg még találtam egy hasonló hangulatút, ha nem sértelek meg vele, akkor használd egészséggel. :)

Ehol ni.

@scapegt: milyen verziójú a KIES-ed?

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#12681) DonMedve


DonMedve
addikt

Urak!Bada 1.1-ről hallani valamit?Valami új infó?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12682) rizso válasza cryingdr4g0n (#12680) üzenetére


rizso
addikt

Köszi! :R A HTC-s nem mutat olyan jól mint ahogy én azt gondoltam, viszont a másik egész "3D-s" hatást kelt az oldalak lapozásánál...Na valami hasonló hátteret keresek, ami kicsit háromdéssé teszi a kijelzőt :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12683) gazfickó válasza DonMedve (#12681) üzenetére


gazfickó
tag

szerintem mi is annyit tudunk róla mint te :))

(#12684) cryingdr4g0n válasza rizso (#12682) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Szívesen! Öööö.... ez esetleg?

• Flies around shit - bees around honey •

(#12685) DonMedve válasza gazfickó (#12683) üzenetére


DonMedve
addikt

Miért volt ilyen érzésem? :U :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#12686) Atomgeszi válasza carlosca (#12674) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert először a palringoba kell regelj és csak utána léphetsz be az msnbe..
Ööö. Kapcsold ki vagy be a képernyőhöz igazítást és akkor jó lesz.

(#12687) SlyChocolate válasza cryingdr4g0n (#12680) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Én is köszi!
A vízcseppes nagyon állat!

(#12688) rizso válasza cryingdr4g0n (#12684) üzenetére


rizso
addikt

Nem rossz, de maradok olyasmit keresek, mint amit te is küldtél :) 4 oldalra kell a háttér, nem kell a kép közepére semmi...Eddig így használtam (értelemszerűen ott is én vagyok rizso). Most másik órám van, és keresek valami jó kis hátteret is...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12689) carlosca válasza Atomgeszi (#12686) üzenetére


carlosca
tag

Á az a baj a small-t szedtem le közben nekünk a medium kell, ja és a jar és a jad-ot is telepíteni kell.

Amúgy köszönöm a segítséget.

Link : Palringo 2.1.7

Samsung Galaxy S22

(#12690) gazfickó válasza rizso (#12688) üzenetére


gazfickó
tag

valami jó kis háttérre én is vevő lennék ;)

(#12691) csabám válasza gazfickó (#12690) üzenetére


csabám
addikt

[link]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12692) rizso válasza cryingdr4g0n (#12684) üzenetére


rizso
addikt

Na most perpill ilyen:

Mégegyszer kösz a képet, szerintem egész jól mutat - és még a 3d-effekt is megvan kicsit lapozáskor ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#12693) 641147 válasza rizso (#12688) üzenetére


641147
csendes tag

Többlapos háttérnek például a textúrák kiválóan alkalmasak:

Teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

(#12694) HaKo


HaKo
aktív tag

Nekem jelenleg ez a hátterem. :D

(#12695) user137 válasza rizso (#12692) üzenetére


user137
őstag

jó lenne, ha az időjárással változna :)

(#12696) cryingdr4g0n válasza user137 (#12695) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Még egyszer is szívesen mindenkinek :)

Elvileg meg lehetne csinálni, olvastam ilyen flash alapú, időjárás szerint változó háttérről, talán pont valamilyen samsungnál.
Azt nem tudom, hogy a wave-nél flash lehet-e a háttér, vagy pedig csak animált gif és jpg :U

• Flies around shit - bees around honey •

(#12697) 641147


641147
csendes tag

Például:

Szálhúzott, fém textúra

(#12698) cryingdr4g0n válasza gazfickó (#12690) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"valami jó kis háttérre én is vevő lennék ;)"

Neked egy ilyet tudnék elképzelni: :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#12699) csabám válasza HaKo (#12694) üzenetére


csabám
addikt

nájjsz. . . dobsz egy linket esetleg ha szépen megkérlek rá?:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#12700) HaKo válasza csabám (#12699) üzenetére


HaKo
aktív tag

Hát ide töltöttem fel, ha rákattintasz le tudod tölteni. :DDD
Amúgy ezt én szerkesztettem össze egy ilyen png-ből meg a redbullos háttérképből. Úgyhogy egyedi. :D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.