Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11401) mixi10 válasza csofti (#11400) üzenetére


mixi10
tag

Nálam meg van

(#11402) zack


zack
nagyúr

Jó hírek nekünk: [link]

Az interjú szerint, elvileg jobb lesz a támogatottság, mint az Androidnál.
Erre azért nagyon kíváncsi leszek. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11403) Varszegig válasza user137 (#11396) üzenetére


Varszegig
veterán

nem tudom hogy jön ez neked össze. nekem folyamatosan kerülnek be az események a cges naptáramba, azonnal megjelennek a telón, és nem vált ismétlődővé, ami nem az. passz:(

(#11404) DonMedve


DonMedve
addikt

Tudtok róla,hogy állítólag csak jövőre lesz fizetős apps? :Y :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11405) user137 válasza Varszegig (#11403) üzenetére


user137
őstag

én már nagyon el vagyok keseredve ettől a telótól.. számomra egy folyamatos bughalmaz, ami ráadásul az legegyszerűbb dolgokat képtelen megcsinálni, ezek miatt meg erősen romlik a céges produktivitásom :(

lehet a firmfrissítésnél valami megsérült a pici lelkében... hogyan tudtad rávenni a JH3 újraflashelésre? nekimennék Kiessel megint...

[ Szerkesztve ]

(#11406) Varszegig válasza user137 (#11405) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem simán felrakta a kies a jh3-at, azóta nem csináltam vele semmit. Én azért ebben az esetben nem vagyok benne biztos, hogy a telefon a hibás, a bughalmaz, szerintem meg erős túlzás. De persze a véleményünk lehet más:)

(#11407) user137 válasza Varszegig (#11406) üzenetére


user137
őstag

azt írtad, h JH3-at frissítettél JH3-ra... (kb mint a Nokia Software Updater, re-flash). Nekem a Kies ilyet nem ajánl fel, pedig újrahúznám a telót, hátha attól jobb lesz neki valamivel... oszt ha nem megy, akkor a szervízben ugyanezt.

(bughalmaz: pont a nekem kellő dolgok bugosak (illetve csak ez az egy!), így nekem ez így használhatatlan. elkések tárgyalásokról, nem akkor hívok be konferenciába, amikor vannak... teljesen megbízhatatlan a napi rutinom, ha nem ülök a kib@ gép előtt, h megnézzem az outlookot.)

[ Szerkesztve ]

(#11408) zack válasza user137 (#11405) üzenetére


zack
nagyúr

Láttam SGS topikba is írtál, hogy cserélnéd. :U Naív vagym ha azt hiszed, hogy ott minden szép és jó. SGS-nél is fennállnak idegesítő hibák, ami lehet nem u.a. mint a Wave esetében, de ez lényegében tök mindegy. Minden telónál megvannak a tipusspecifikus hibák. A konkrét esetedet nagyító alá téve...Baromságot csinálsz ha cseréled SGS-re.
Max. 65k-ért fogod tudni eladni a Wave-et, és legalább 52k kell rádobnod hogy vegyél egy SGS-t. Kapsz érte valami + szolgáltatást? Lényegében +50k-ért csak a körítés fog változni, és multimédiában akár visszalépést is tapasztalhatsz. Persze ettől még vehetsz bármit, ez csak az én véleményem volt. ;)

mod:
Látom mi a fő gondod. Szerintem a naptárkezelése még mindig a Symbian rendszereknek a legjobb. Tehát ha számodra ez a fontos, ezért bőven elég venned egy olcsó, akár másodlagos telónak egy Symbis Nokia-t pl. A másik lehetőség hogy vársz türelemmel, amíg jön hozzá az apps-ban normális naptár progi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11409) Varszegig válasza user137 (#11407) üzenetére


Varszegig
veterán

azt biztosan nem én írtam. én jf4-ről frissítettem JH3-ra.
én inkább nyomnék a helyedben egy hard resetet. nekem a jf4-nél csodát művelt, még az apps is megjavult:)

zack: én meg néem értem, mi a baj, mert nekem tökéletes a naptárkezelés. activesyncet meg a symbi is csak roadsync-kel tud, és már most szólok, az van beépítve a badába is:)

[ Szerkesztve ]

(#11410) zack válasza Varszegig (#11409) üzenetére


zack
nagyúr

Inkább arra utaltam, hogy ott stabil, és megbízható a naptár. ;) user137-et nem vígasztalja hogy nálad jó, ha nála meg sehogy sem akarja az igazságot. Symbi-nél azért amit beállítasz napi szinten, arra azért rábízhatod magad.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11411) Karma válasza Varszegig (#11409) üzenetére


Karma
félisten

Meg ott a Nokia Mail For Exchange is elvileg.

“All nothings are not equal.”

(#11412) Karma válasza zack (#11410) üzenetére


Karma
félisten

Azért ha az Exchange funkciók a kritikusak, inkább a Windows Mobile az, ami felé kacsingatni kellene, nem a Symbian. Végülis egy gyártó mindkettő. Mondjuk a megbízhatóság ott is jó kérdés.

#11414: Sejtettem :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11413) user137 válasza zack (#11408) üzenetére


user137
őstag

az anyagiaktól tekintsünk el, mondjuk úgy, h 1-1ben tudnám cserélni a készüléket. nekem a csicsa nem kell, és munkatelefonnak használom a telót, néha navira, meg a point-and-shoot kompakt kiváltására. nem a Tökéletes Telefont keresem, mert tudom, h olyan nincs. (Az SGS-t business telónak szánta a Samsung, hátha azon olyan dolgok bugzanak, amik engem nem zavarnak :D)

Sikítva örültem, h végre nem Nokia logó van a telefonomon 6 év után (6230, N73, N78), nem szívesen mennék vissza arra a vonalra, főleg, h az első versenyző az N8 lesz nulla szoftveres ellátottsággal. Nem akarok visszamenni a S60-ra, főleg, h a szép kijelző, a szép készülékház, a kisebb méret meg a tapi nagyon meggyőző, de 2 telefont meg nem hordhatok, na. ennyi erővel határidőnapló is lehetne nálam :D

meglássuk a hard resetet (ez a menüből előcsalogatható Visszaállítás?)

(#11414) user137 válasza Karma (#11412) üzenetére


user137
őstag

a WinMo 6.5.3 két napig volt nálam egyszer tesztre, inkább a halál :D

[ Szerkesztve ]

(#11415) Karma válasza user137 (#11413) üzenetére


Karma
félisten

Nem, a hard resetet kóddal tudod elérni - vagy az *#5239870*# után az Application Settings - Security alatt, vagy van neki valami közvetlenül beírható verziója, amire nem emlékszem. Én szkeptikus vagyok ennek sikere kapcsán, de hajrá, reméljük megjavul.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11416) Varszegig válasza Karma (#11415) üzenetére


Varszegig
veterán

viszont ez garantáltan mindent töröl, így mielőtt nekikezd, nem árt menteni, ami fontos...

viszont szerintem az sgs-ben ugyanez az activesync van, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#11417) user137 válasza Karma (#11415) üzenetére


user137
őstag

és tényleg. akkor viszont lássuk ezt:

*2767*3855#
Think before you give this code. This code is used for factory format. It'll remove all files and settings including the internal memory storage. It'll also reinstall the phone firmware.

PS: Once you give this code, there is no way to cancel the operation unless you remove the battery from the phone. So think twice before giving this code.

(#11418) Karma válasza user137 (#11417) üzenetére


Karma
félisten

"It'll also reinstall the phone firmware." <- ezt egyébként erősen kétlem. De ha esetleg bejönne a kék alapon fekete képernyő menet közben, akkor tévedtem.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11419) JMC válasza Karma (#11418) üzenetére


JMC
tag

Nekem master resetnél előjött a kék képernyőn pici betűk képernyő, amikor csináltam.

(#11420) Karma válasza JMC (#11419) üzenetére


Karma
félisten

Akkor tényleg újrarakja a szoftvert :K

“All nothings are not equal.”

(#11421) DonMedve válasza user137 (#11407) üzenetére


DonMedve
addikt

Én updateltem JH3-at JH3-ra! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11422) user137 válasza Karma (#11418) üzenetére


user137
őstag

nu, done :) nyelvválasztás, országválasztás volt az első kérdés. update közben csak egy ablak volt, h "Master reset van, nempiszka", de nem sasoltam végig, kb 5 percig eltartott.

a memkarit azért biztos ami biztos kivettem belőle előtte.

most belakom megint :-) drukkoljatok. státusz update ebéd után.

(#11423) AS


AS
félisten

Fizetős Android market sincs még mindig itthon...... WP7 fizetős volt meg aztán főleg nem lesz jó sokáig.... Szóval nem kel sírni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11424) zack válasza user137 (#11413) üzenetére


zack
nagyúr

Mester reset: *2767*3855#

SGS-nél pl. a GPS nagyon gyenge pont.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11425) user137 válasza user137 (#11422) üzenetére


user137
őstag

nos, a naptáram először jó volt, de most megint minden ismétlődik... :(( holnap szervíz. tudnátok egy telefonszámot adni, amit nem az oktogonon vesz fel a néni?

lehet az OWA verziót nem bírja agyilag... Várszegig nálatok milyen XCH van?

[ Szerkesztve ]

(#11426) mixi10 válasza user137 (#11425) üzenetére


mixi10
tag

Samsung mobiltelefonok ügyfélszolgálata :
Technikai támogatás, specifikációk és tulajdonságok, javítás, Szoftverletöltés
Online segítségnyújtás
Kérjük, hívd a következő számot: 06 80 SAMSUNG (06 80 7267864)

(#11427) zack válasza user137 (#11425) üzenetére


zack
nagyúr

Samsung szervíz XV. ker: 410-43-60

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11428) lackaba válasza csabám (#11334) üzenetére


lackaba
tag

Én jó indulatból irtam,sajnálom ha ez neked nem igy jött le.

(#11429) werthzui


werthzui
csendes tag

Helló!

Ha jól vettem ki az írásokból akkor már van rá Navi?Melyik program?És hogy ingyenesn használható vagy fizetős a dolog?Térképek megfelelő lefedettségűek?

(#11430) leslieke válasza werthzui (#11429) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rosszul vetted ki az írásokból. Még mindig csak a gyári Route66 van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11431) user137 válasza werthzui (#11429) üzenetére


user137
őstag

a gyári programja van, a keresőből kiderül minden rá.

(#11432) werthzui


werthzui
csendes tag

:( kár pedig már csak azt tart vissza a vásárlásban hogy megfelelő navi legyen rajta.

(#11433) Kis@ válasza werthzui (#11429) üzenetére


Kis@
tag

Ez a navi mindig is volt (Route 66). Használata egy hónapig ingyenes, utána fizetős. Térképnek, helymeghatározásra utána is alkalmas csak a navigációért kell fizetni. A program maga nálam a felejthető kategória. Csak végszükség esetén ajánlott.

Kis@

(#11434) user137 válasza werthzui (#11432) üzenetére


user137
őstag

szerintem nyugodtan vedd meg a telót, ha csak ettől tartasz. a navi 10 pontból mondjuk 7p, nekem az ndrive 10p, az igo 9p lenne. És pont annyival olcsóbb, mint amennyibe az örökélet-navi kerül most európára (50€). ha rákeresel a "Toszkána" szóra a keresőben, megtalálod a korábbi tapasztalataimat róla.

(#11435) user137


user137
őstag

apropó urak, a Samsung.hu-n ezt a telót is lehet reggelni +2 hónap gariért :))

(#11436) Karma


Karma
félisten

A SamFirmware-en kinn van a JH4, most töltöm, de felflashelni nem biztos, hogy fel fogom tudni ma/holnap. Szolgáltatói customizálás vagy sem, egy próbát megér szerintem.

“All nothings are not equal.”

(#11437) user137 válasza Karma (#11436) üzenetére


user137
őstag

várjuk az eredményeket :) nekem egyébként a billentyűzet-bugot nem sikerült előcsalni (lehet nem próbáltam eléggé?)

(#11438) theomo válasza Karma (#11436) üzenetére


theomo
tag

Várjuk majd a benyomásokat-tapasztalatokat!

Teomo

(#11439) user137 válasza DonMedve (#11421) üzenetére


user137
őstag

megosztod a titkot? lehet a (rosszul) letöltött firmware-t írta rá a hard reset másodszorra is...

(#11440) DonMedve válasza Karma (#11436) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha jól látom az Full Firmware!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11441) Karma válasza user137 (#11439) üzenetére


Karma
félisten

Azt még akkor csinálta, amikor elérhető volt a JH3 Kiesen.
Egyébként ofkorz, az újramásolás is csak hozott anyagból tud dolgozni.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy hibás letöltés lenne az oka a hibának.

DonMedve: A mérete alapján én is erre gyanakszom. Aztán remélem, hogy nem 1.0, mint a JH2 volt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11442) DonMedve válasza Karma (#11441) üzenetére


DonMedve
addikt

* No full firmware->jelöli ha nem full!

A JH4 melett nincs *!! :F De hogyhogy ez XE,és nem XX?

Bocs,nem néztem,hogy szerkeszthető vagyok!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11443) user137 válasza Karma (#11441) üzenetére


user137
őstag

már nem elérhető? :U

most a kollégának a JEE-re sem ajánl fel semmit a Kies..... megint letiltották volna? :F

(#11444) Karma válasza user137 (#11443) üzenetére


Karma
félisten

Ja, visszavonták (lehet a billentyűzet-bug miatt, az a legdurvább), de ez már az elmúlt napokban kiderült...

A JH4 egyébként tényleg fullos, bootloader és FFS is van benne, valamint a szokásos KOR/SER (azaz orosz) CSC. Jó kérdés, hogy most akkor 1.0 vagy 1.0.2, megnézem mit tehetek a kipróbálás érdekében.

“All nothings are not equal.”

(#11445) lackaba válasza DonMedve (#11442) üzenetére


lackaba
tag

Ez orosz régió,az XX pár nap múlva jön és nem szolgáltatós.Értesüléseim szerint nem sok újdonságot hoz.Ez 1.0.2-es.Nálam fent volt,de csak rövid ideig.A legstabilabb nekem eddig a XXJF8.

[ Szerkesztve ]

(#11446) Karma válasza lackaba (#11445) üzenetére


Karma
félisten

Ja épp most vettem észre, hogy ez XE, nem XX. Remélem tényleg 1.0.2, az XEJH2 még 1.0 volt, nomeg nem volt kompatibilis a mi CSC-nkkel...

“All nothings are not equal.”

(#11447) lackaba válasza Karma (#11446) üzenetére


lackaba
tag

Ez sem kompatibilis.

(#11448) ferke170


ferke170
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy lehet beállítania telefonon a gyorstárcsázást?

(#11449) lackaba válasza ferke170 (#11448) üzenetére


lackaba
tag

Csak külsö programmal,már valaki linket is adott hozzá.Ha vissza olvasol megfogod találni.

(#11450) mixi10 válasza ferke170 (#11448) üzenetére


mixi10
tag

[link]
gyorstárcsázó wgt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.